Jump to content

Amigo starta komplekts - 10 sant.


vkwic
 Share

Recommended Posts

Ģenerālis

"Saņemsi papildināšanas kodu 20sant vērtībā"

 

Nu tas jau ir smieklīgi. Par 20 sant apmēram kādu 1-2 min var parunāt pazvanot, piemēram, Bites tīklā.

Link to comment
Share on other sites

Super, drīz jau būs jāliek vēl vien cipars numuriem klāt šitādos tempos izšķērdējot :)

Link to comment
Share on other sites

Nē, jo neizmantojamie numuri tiek laisti apgrozībā atkārtoti.

 

Tikai pēc tam, kad cik tur tos gadus nav bijuši aktīvi..

Link to comment
Share on other sites

Krishius

Jā, un drīz būs tā, ka nopietns cilvēks paņem pieslēdz sev pieslēgumu ar numuru, kurš pirms pusgada kaut kādam urlam-atsaldenim uz pāris nedēļām ir bijis un uz kuru joprojām visādi tamlīdzīgi deģenerāti zvana un aicina dzert, spēlēt 777-aparātus, prasa atdot parādus utt :D

 

P.S. Tas, kas tagad notiek telekomunikāciju tirgū ir vāks. Operatori izmisumā gandrīz ir gatavi piemaksāt, lai tik viņu drazukartes kāds pirktu...

Labots - Krishius
Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Nopietns cilvēks ne tikai nemaina numurus kā zeķes, bet arī nelieto priekšapmaksas karti.

Link to comment
Share on other sites

Krishius

Nu tas ir pats par sevi. Bet kur ir garantija, ka numurs, kas pirms tam ir bijis kaut kādai tur Amigo, Toxico vai sazin kādai vēl tur drazukartei (kuras īpašnieks uz pāris dienām ir bijis kaut kāds atsaldenis, kas, zvanīdamies ar to numuru, paspējis sastādāt veselu čupu sūdu), pēc dažiem mēnešiem netiks iedalīts pieslēgumam?

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711
Nopietns cilvēks ne tikai nemaina numurus kā zeķes, bet arī nelieto priekšapmaksas karti.

 

 

pirmkaart esmu nopietns cilveeks. otrkaart lietoju priekshapmaksas karti okarte jau 9 gadus. shobriid man nav neviena dibinaata iemesla paariet uz kaadu nebuut piesleegumu. Esmu sho gadu laikaa atvilcis paaris cilveekus no piesleeguma uz okarti. treshkaart 20 cilveeku grupa mees viens ar otru savaa starpaa runaajam par pusotru santiimu minuutee un sms ir 1 santiims. kaa argumentus izdeviigumam luudzu nepiemineet, ne Bites, ne Tele 2 tiiklus, jo tur nav taa kvalitaate kas ir LMT. Man laukos pat nav ne Tele2 ne Bite. Taa kaa taa luk. :nea:

 

 

p.s. un treshkaart.... numuru neesmu mainijis sho gadu laikaa un tuvaakajaa laikaa neplaanoju to dariit :yahoo:

Labots - viesturs0711
Link to comment
Share on other sites

Varonis

vai zivtiņa negrasās kautkā ierobežot to pārbēgšanu? šiten jau var pietiekami veikli izrīkoties - pārcelt vismaz 10 amigo uz zivi, un ar 10 zives latiem jau daudzmaz vienam mēnesim var pietikt runājamais, haļavnās telekomunikācijas?

 

Ps - Tokrai un citiem daudzrunātājiem iesaku izmantot zilzobja austiņu un tel glabāt somā vai plauktā, tomēr ir atšķirība, vai pie smadzenes atrodas 2w raidītājs, vai viens milivats, tas tā, vienkārša laipnība:)

Labots - Varonis
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Parasts

iztērē 1Ls un pēc 10 darba dienām, tev jau būs 20Ls ? :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz
Intereses pēc iegādājos piecus sākuma komplektus. Avanss ir 10 santīmi, avansa derīguma termiņš ir 30 dienas, pēc tam vēl 60 dienas var saņemt zvanus. Daudzuma ierobežojuma vienam pircējam neesot.

Vai akcija ir tikai narvesenā?

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz

Iespējams nav tas vārds kuru es vēlos sagaidīt uzdodot jautājumu.

Katrā ziņā, vai kāds ir redzējis tos sākuma komplektus kur citur izņemot narvesenu?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...