Jump to content

Baltkoms un Viasats vienā


JANNCIS
 Share

Recommended Posts

Tātad domāju ņemt digitālo televīziju, vēlos uzzināt, kā tie uztvērēji darbojās Baltkomam, ja piemēram es ņemu gan Baltkomu gan Viasatu digitālās televīzijas un man mājās ir divi televeziori pie viena no televizoriem būs pieslēgts Viasata uztvērējs, pie otra Baltkoma uztvērējs. Cik es Saprotu katrā uztvērējā ir pa kartei vienā Baltkom, otrā Viasata. Jautājums ir tāds vai uztvērēji kaut kā atšķirās? Vai viasata karte darbosies uz Baltkom uztvērēja? Vienkārši domāju ņemt abas DT

Link to comment
Share on other sites

Grisha

Jaa, atskjiras. Viens ir sateliits (DVB-S), otrs ir kabeljuztveereejs (DVB-C). JA domaaji Batcom kaa virszemes Tv, tad taads vairs nav. Tagad tas ir Lattelecom . Liidz ar to kartes arii nevareesi mainit.

Link to comment
Share on other sites

guntis5

Iedomajies- tev majas ir divas mašinas,audi un gaziks.Vai tu ar gazika atslegu varesi atmuket audikam durvis un piedarbinat ?Labak ej gulet,rīts gudraks par veeelu vakaru. :pardon:

Link to comment
Share on other sites

JANNCIS
Jaa, atskjiras. Viens ir sateliits (DVB-S), otrs ir kabeljuztveereejs (DVB-C). JA domaaji Batcom kaa virszemes Tv, tad taads vairs nav. Tagad tas ir Lattelecom . Liidz ar to kartes arii nevareesi mainit.
Bet tos uztvērējus taču var pārslēgt no viena televizora pie otra? Pēc idejas tā vajadzētu būt, ja es gribu uztvērēju pievienot pie cita televizora citā istabā? Varbūt varētu paskaidrot, kā dtv darbojās, es uztvērēju ar karti ar vadiem pievienoju TV?

 

Nesakarīgi uzrakstīju, nu kas piemēram notiks, ja es nopērku jaunu televizoru un uztvērēju atvienoju no vecā televizora un pieslēdzu pie jaunā? Kad to kasti pieslēgs pie tv tur kaut kas būs speciāli jainstalē vai pievienojot pie tv viss uzreiz darbosies?

Link to comment
Share on other sites

guntis5
(labots)

ja tu pieslegsi izmantojot scart kabeli vai krasainos stekerus,tad jainstale nekas nebus,tikai tv kastei jaiesledz av1 vai av2 utt.kaut gan scart-scart kabelis video rezimu iesledz uz tv automatiski.Bet ja slegsi izmantojot parasto antenas kabeli,tad bus jataisa meklesana uz tv.

Labots - guntis5
Link to comment
Share on other sites

guntis5

melns kabeli kam abos galos ir četrkantigi plakani stekeripost-58800-1236467076_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

JANNCIS
ja tu pieslegsi izmantojot scard kabeli vai krasainos stekerus,tad jainstale nekas nebus,tikai tv kastei jaiesledz av1 vai av2 utt.kaut gan scard-scard kabelis video rezimu iesledz uz tv automatiski.Bet ja slegsi izmantojot parasto antenas kabeli,tad bus jataisa meklesana uz tv.
Man nekad nav bijusi Digitālā televīzija tāpēc nevaru pateikt, vienkārši Viasat+Baltkom izmaksā tieši tikpat cik Viasat uz diviem televizoriem vai Baltkoms uz diviem televizoriem. Tad jau reāli sanāk, ka uztvērēju un televizoru savieno viens vads pareizi? Tātad ir diezgan reālistiski atvienot baltkoma uztvērēju no televizora un pievienot Viasata uztvērēju bez lielas čakarēšanās?
Link to comment
Share on other sites

Grisha

nee, nav. kur tad paliek kabelji no antenes un no kabeljtiikla?

Ja gribeesi kastes staipiit apkaart, tad arii vajadzees vilkt antenju kabeljus dubultaa.. .

Link to comment
Share on other sites

JANNCIS
nee, nav. kur tad paliek kabelji no antenes un no kabeljtiikla?

Ja gribeesi kastes staipiit apkaart, tad arii vajadzees vilkt antenju kabeljus dubultaa.. .

Nu skaidrs šito arī es gribēju dzirdēt paldies :)
Link to comment
Share on other sites

Ir jau uztvērēji. kas uztver gan DVB-S, gan DVB-T (Baltkoms raida DVB-T arī kabeļtīklā), bet Viasat karte ir piesaistīta konkrētam uztvērējam, nezinu vai var izmantot savu.

Link to comment
Share on other sites

Rudiger

Pagaidām vienīgais universālais aparāts, kas spēj rādīt visus DVB-T un DVB-S Mpeg2 un Mpeg 4 formāta kanālus (arī HD), kurā var ielikt gan Via*** karti, gan medus vadu iespraust, izskatās, ka tas ir Dr. HD F16 http://www.megashop.by/product_505.html Kā to dabūt Latvijā, gan nezinu...

Link to comment
Share on other sites

MartiniB

@Rudiger

kamdeelj vieniigais? lietoju Dreambox 8000 i nesuudzos

 

@Janncis

apsveicama doma njemt labaak divus provaiderus nevis divas kartes no viena

(neskatoties ka \/|a$ax dod otru par pusscenu)

bet veel apsveicamaak ir pielaagot vissmaz vienu lietoshanai pie abiem tv

provaideru dotie kraami(uztveereeji) protams tam nav pielaagoti, pie abiem tv jaaliek kaac no Dreambox saimes

katram jaapievada antenu signaali no sat un kabelja un veel jaasavieno lokaalaa ethernet tiiklaa

lai ieguutu pilniigu neatkariibu pie abiem tv var izveeleeties divus Dreambox 8000 kuram ir divi iebuuveeti DVB-S/S2 tunera modulji

un divi briivi sloti kuros var daspraust veel divus DVB-T

bet tas ir reaali daargi, man pat kaa pilniigam sat psiham arii tikai vienc 8k driims, vienam tv nodroshinu visus signaalus otram tikai sat

 

ir protams kaudze citu variantu, bet tie jau buus kompromisi

piemeeram divreiz pa Dreambox dm7025

Link to comment
Share on other sites

Pirkss

Kaut kā jūs visi aizmirstat ka Baltcoms tūlīt pārstās rādīt un tie MPEG-2 DVB-T uztvērēji kopā ar visu karti būs izmetami...

Attiecībā uz DVB-T silti iesaku (atklāti sakot, jau apnicis kā tādam papagailim te vervelēt vienu un to pašu) pagaidīt Lattelecom oficiālo paziņojumu par apraides uzsākšanu un tikai tad sākt meklēt kādu MPEG-4 saprotošu DVB-T uztvērēju.

Link to comment
Share on other sites

Rudiger

@MartiniB

Nu es gan vairāk cenšos skatīties no parasta TV skatītāja viedokļa uz aparātiem par saprātīgu cenu.Un pašlaik vairāk tīri teorētiski, jo tik tiešām jāgaida LTC apraides sākums...

Link to comment
Share on other sites

MartiniB
(labots)

@MārcisB

Baltkoms piegaadaa DVB-T dazhaados veidos

a) kabelis, taa saucamaa optiskaa zona

b) "kabelis" MMDS (gaisaa signaals kauchkaados gigahercos->uz jumta antena+paarveidotaajs->kabelii hyperband)

c) DTV testa frekvences DM diapazonaa

 

'c' ir tas kas paariet Lattelekom paarvaldiibaa

un iipashnieka mainja nenoziimee ka visi DVB-T uztveereeji nebuus vairs deriigi

nederiigi paliks tikai tie kuri Mpeg4 neatbalsta

 

<edit>

man pasham ir varianc 'b', tam hyperband ir savi + un -

- tikai ar vienu konkreetu firmware-s versiju manc Philips teljuks atljaava ieskaneet taas frekvences

(nav saapiigi, jo Dreambox taa kaa taa ir krietni eertaax un atljauj iztikt bez CI modulja)

+ ar parasta splitera paliidziibu var piesummet kabelim gaisa frekvences

Labots - MartiniB
Link to comment
Share on other sites

rashns

Varbūt autoram labak būtu nopirkt divus drīmboxus, vai kādu lētāku alternatīvu un lietot $medu?

Sākuma ieguldījumi lielāki, bet neilgā laika posmā atmaksāsies.

Link to comment
Share on other sites

JANNCIS
@Rudiger

kamdeelj vieniigais? lietoju Dreambox 8000 i nesuudzos

 

@Janncis

apsveicama doma njemt labaak divus provaiderus nevis divas kartes no viena

(neskatoties ka \/|a$ax dod otru par pusscenu)

bet veel apsveicamaak ir pielaagot vissmaz vienu lietoshanai pie abiem tv

provaideru dotie kraami(uztveereeji) protams tam nav pielaagoti, pie abiem tv jaaliek kaac no Dreambox saimes

katram jaapievada antenu signaali no sat un kabelja un veel jaasavieno lokaalaa ethernet tiiklaa

lai ieguutu pilniigu neatkariibu pie abiem tv var izveeleeties divus Dreambox 8000 kuram ir divi iebuuveeti DVB-S/S2 tunera modulji

un divi briivi sloti kuros var daspraust veel divus DVB-T

bet tas ir reaali daargi, man pat kaa pilniigam sat psiham arii tikai vienc 8k driims, vienam tv nodroshinu visus signaalus otram tikai sat

 

ir protams kaudze citu variantu, bet tie jau buus kompromisi

piemeeram divreiz pa Dreambox dm7025

Pēc idejas man abus vajadzētu dabūt tikai uz vienu televizoru, uz kādām izmaksām man rēķināties?
Link to comment
Share on other sites

Baltkoms solās tuvākajā laikā ieviest jaunu kanālu paku, laikam jau HD beidzot, tā kā drusku jāpagaida, lai zinātu kāds uztvērējs būs nepieciešams.

Link to comment
Share on other sites

MartiniB

ja tv nav HD un taac neplaanojas tad

Dreambox dm7025 - 250-350Ls

iesprauzhams DVB-T modulis - 35-50Euro

un protams signaals - shkiivis;galva;kabelis

bet ir lielais BET, 7025 ir pagalam nepopulaars un jau var teikt novecojis aparaac - manaas rokaas taac nav gadiijies

 

pa biezo:

Dreambox dm8000 - 700-800Ls

punkts "DVB-T" var tikt reizinaac ar 2

punkts "shkiivis;galva;kabelis" shaadam aparaatam labaak piestaaveetu

divi shkiivji 1.1m - katrs 25-45Ls

5 liidz 8 galvas ar divaam izejaam - katra 14-22Ls ja vienc dm8000 lietos signaalu ar saviem diviem tuneriem,

ja naakotnee veel kaadz tuners paredzeets tad uzreiz jaaliek galvas ar 4 izejaam

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kaut arī ne HD, bet no šodienas Baltkomā oficiāli divi jauni sporta kanāli - NBA TV un Fotbal.

 

Edit. Fotbal izrādījās esam ФУТБОЛ (kubiku kvalitātē), viņiem problēmas ne tikai ar latviešu, bet arī ar angļu valodu :smile:

HD kanālu pakas ieviešanas datums arvien neesot noteikts.

Labots - boto
Link to comment
Share on other sites

Maris77

Kāpēc tadas mocības? No Baltkom digitālās TV tāpat nekādas jēgas nav, kvalitāte ir identiska kabeļTV. Bet ja tiešām tā gribas, tad pasūti uz vienu TV lai stāv digitālā, bet uz otra TV pa to pašu kabeli ies kabeļTV. VIASAT tagad vispār nav vērts ņemt, jo ir jāgaida ko teiks Lattelekom, kādas būs cenas un kādus kanālus rādīs. Vienīgais VIASAT pluss ir VIASATBALTIC Sport kanāls, ko starpcitu raida arī IZZI. Cik saprotu Lattelekom arī nav nekādas labās attiecības ar VIASAT un ir liala iespēja , ka nebūs pieejami visi VIASAT kanāli.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Kāpēc tadas mocības? No Baltkom digitālās TV tāpat nekādas jēgas nav, kvalitāte ir identiska kabeļTV. Bet ja tiešām tā gribas, tad pasūti uz vienu TV lai stāv digitālā, bet uz otra TV pa to pašu kabeli ies kabeļTV. VIASAT tagad vispār nav vērts ņemt, jo ir jāgaida ko teiks Lattelekom, kādas būs cenas un kādus kanālus rādīs. Vienīgais VIASAT pluss ir VIASATBALTIC Sport kanāls, ko starpcitu raida arī IZZI. Cik saprotu Lattelekom arī nav nekādas labās attiecības ar VIASAT un ir liala iespēja , ka nebūs pieejami visi VIASAT kanāli.
Ko tu man stāsti, ka kvalitāte ir identiska, pirms tam man bija kabeļtelevizīja, tagad ir DTV un atšķirība ir vienkārši nereāla
Link to comment
Share on other sites

janispauls
Pagaidām vienīgais universālais aparāts, kas spēj rādīt visus DVB-T un DVB-S Mpeg2 un Mpeg 4 formāta kanālus (arī HD), kurā var ielikt gan Via*** karti, gan medus vadu iespraust, izskatās, ka tas ir Dr. HD F16 http://www.megashop.by/product_505.html Kā to dabūt Latvijā, gan nezinu...

Mazliet vēl par šo aparātu :rtfm: šis priekš krievijas

http://www.sat54.ru/articles.php?id=49

Šis priekš eiropas

http://www.bfm-satshop.de/safedataframe.ht...bfm-satshop.de/ Clarke-Tech

Labots - janispauls
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...