Jump to content

Problēmas ar WD HD Media Player


sirujs
 Share

Recommended Posts

Labs vakars Bootiešiem!

Ir iegādāts WD HD Media Player, un gribētos citu šī daikta lietotāju domām. Vai ir kādi gļuki ar pulti, vai izslēdzās aparāts filmas demonstrācijas laikā? Man skatoties filmu aparāts vienkārši izslēdzas un ar pulti nekas nav izdarāms, ne izslēgt ne ne vispār neko nevar izdarīt ar pulti. TV ekrānā parādās uzraksts ka nav videosignāla vai neatpazīstams kodējums. Atslēdzot barošanu un ieslēdzot no jauna viss atkal kādu laiku strādā. Gribētu dzirdēt šī verķa lietotāju atsauksmes vai ir līdzīgas problēmas vai arī man ir trāpījies brāķis?

Link to comment
Share on other sites

Livingston

Tev pašam šķiet, ka tā ir normāla aparāta darbība - izslēgties tāpat vien? :)

Lietoju šo aparātu jau pāris nedēļas, neko līdzīgu neesmu novērojis - pats ārā neslēdzas, atskaņo visu, ko vajadzētu, nekas neraustās un nekaras.

Tiesa gan, pirmais, ko darīju - apgreidoju firmwari ...

Link to comment
Share on other sites

ginnnts
(labots)

Manam vispār nekādas problēmas nekad nav novērotas! Nekad nekaras... mēdz nostrādāt pat 9h no vietas un viss ok!

 

Gan jau kāds defekts tavam! Nes uz garantiju!

 

P.S. Sākumā gan biju domājis, ka aparāts beigts un jānes uz remontu... pazuda bilde ik pa brīdim, bet pie vainas bija mans pa 3ls iegādātais HDMI vads...

Labots - ginnnts
Link to comment
Share on other sites

Pults mēdz gļukot, bet aparātiņš pats tā no sevis vēl nekad nav izslēdzies.

 

Jā, un citreiz viņam kaut kas uzkrīt un tad viņš saka, ka visi formāti ir nesaderīgi.

 

Bet uz fona tas viss ir sīkumi.

Link to comment
Share on other sites

ginnnts

Hmmm... manam pults nekad nav gļukojusi!

Link to comment
Share on other sites

tomy007

Mani sencīši lieto kopš x-mas. Pirms firmwares pāršūšanas bij problēmas ar ieslēgšanu/izslēgšanu. Pēc- viss OK. Tā ka es saku- garantija aicina un sauc..

Link to comment
Share on other sites

mistachuck
(labots)

Ar pulti problēmas, tā ir ikdienišķa parādība. Jāpiezīmē, ne ar visiem TV šī problēma ir novērota, acīmredzot ir blakus esošas ierīces vai pats TV, kas kropļo šo pults signālu. Tas nenozīmē, ka TV ir vainīgs, vainīga ir nepārdomātā/neizstrādātā tālvadība WD aparātam, kas nesadzīvo ar atsevišķiem TV.

 

Izslēgšanās nevienam nav novērota, cik lasīts arī ārzemju forumu atsauksmēs, iespējams brāķis, jebšu kādi citi elektropadeves traucējumi.

Ir novērota bildes apstāšanās, bet tas ir gadijums ar atsevišķiem failiem, kas eksotiski vai īpatnēji konvertēti, uz datora pārkonvertējot normāli atkal atskaņo bez problēmām.

Labots - mistachuck
Link to comment
Share on other sites

osscar

Izklausās pēc pārkaršanas, bet ja ir garantija nav ko domāt - stiep uz turieni. Nui tā mikro pults vispār ir parodija par pulti, normāla veča ķepā nepraktiska !

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...