Jump to content

Vienādais 4


vkwic
 Share

Recommended Posts

Žaks Noriss
*Minimālajā mēneša maksā neietilpst maksa par Numura noteicēja izmantošanu.

 

Līdz ar to nekādi 4Ls nesanāk.

Link to comment
Share on other sites

elxnis
(labots)

Tā jau varētu paņemt līdz beigsies mazcenas līgums, bet skatos, ka papildus jāmaksā gan par numura noteicēju, gan par mazcenas mobilo, kas iznāk kopā ap +~4.50 Ls, kas noteikti neiznāk lētāk par tagadējo piezvani man.

Labots - elxnis
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Nav nakts un brīvdienu tarifi.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

1. Minimālajā mēneša maksā neietilpst maksa par Numura noteicēja izmantošanu. + Ls 1.51/men.

2. Abonentam, kuram ir spēkā "Līgums par Mazcenas mobilā telefona iegādi", Vienādais 4 + Ls 2.90men.

 

Kopa: 4+1.51+2.90 = 8.41 Ls/men. - minimum/1 tel.

 

 

Man no Piezvani man! pagaidam pilnigi neizdevigi - sanak dargak (viens no tel. - Mazulis) + atlaides uz ab. maksu, + tagad nav piemaksas par Mazcenas mobilā (iPhone) telefona iegādi. Kombinacija ar "bezmakso" BiFri

Labots - vkwic
Link to comment
Share on other sites

Ghost_az

Kā saprast šo te: "Tu vari izmantot visus LMT Atlaižu programmas labumus, izņemot sarunu tarifu atlaides zvaniem LMT tīklā, īsziņu un GPRS datu pārraides atlaides."

 

Tātad? Ja man ir 4. līmenis - 20% atlaide sarunām vai 25% atlaide abonēšanai - es varu dabūt 20% atlaidi sarunām ne-LMT tīklā? Un tas ir - no 101. minūtes? Vai no 1. minūtes??

Link to comment
Share on other sites

Kā saprast šo te: "Tu vari izmantot visus LMT Atlaižu programmas labumus, izņemot sarunu tarifu atlaides zvaniem LMT tīklā, īsziņu un GPRS datu pārraides atlaides."
Link to comment
Share on other sites

Ghost_az

"Tu vari izmantot visus LMT Atlaižu programmas labumus, izņemot sarunu tarifu atlaides zvaniem LMT tīklā, īsziņu un GPRS datu pārraides atlaides."

Link to comment
Share on other sites

FYI: LMT atlaižu programma piedāvā atlaides zvaniem tikai LMT tīklā.

 

Atlaides tiek piešķirtas LMT tīklā izmantotajiem pakalpojumiem - zvaniem un īsziņām LMT abonentiem, OKartes lietotājiem un Amigo lietotājiem, kā arī datu pārraidei.

 

Ja nopietni, tad atlaižu programmas apraksts ir atrodams šeit: http://www.lmt.lv/lat/abonentiem/atlaizu_p...rammas_apraksts

 

Bez sarunu tarifa atlaidēm ir pieejami arī šādi papildus labumi:

 

1) ja ir vismaz 2. līmenis, var iegādāties mazcenas tālruni bez jauna pieslēguma pieslēgšanas

2) ja ir vismaz 2. līmenis, tiek piedāvāta SIM maiņa ar atvieglotiem noteikumiem

3) nomaksas tālruņa iegāde bez jauna pieslēguma pieslēgšanas

4) Abonenti, kuri saņem 7. atlaižu līmeņa atlaides, saņem arī 100% atlaidi šādu pakalpojumu pieslēgšanas maksai:

 

* Drauga tālrunis

* Numura noteicējs

* Zvanu filtrs

* Konferences zvans + Līdzsavienojums

* Mobilais e-pasts

* Pāradresācija tālruņa centrālē

* Saņemto zvanu slēgšana tālruņu centrālē

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Nesen izmantojot manslmt.lv pārslēdzos no Formula8 uz Vienādais 4, mīnusi ko zaudēju ir, ka jāmaksā par nr.noteicēju, atlaižu sarunām nav un nulles tarifs arī nedarbojas.. paskatīsimies kā sanāks, viennozīmīgi Formula8 man bija par daudz.. tad jau pēc mēneša paskatīšos, vai slēgt atpakaļ uz formulu..

 

Formula8 = 8ls+1.21ls(Dati1)=9.21ls; Vienādais 4 = 4ls+1.21ls(Dati1)+1.51(nr.noteic.)=6.72ls.

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Šie visi noteikumi un atrunas, kādā gadījumā kas jādara un kādas atlaides pienākas, sāk likties pārāk sarežģītas, un tā visa rezultātā mēs varam ietaupīt ko- 5Ls mēnesī?

Link to comment
Share on other sites

Vilx - 5ls arī ir nauda šajos laikos... :) no mana rēķina kopsummas tas sastāda ~15-20% :)

Link to comment
Share on other sites

Ghost_az

Nja... biju palaidis garām šo: "LMT atlaižu programma piedāvā atlaides zvaniem tikai LMT tīklā."

Link to comment
Share on other sites

Šie visi noteikumi un atrunas, kādā gadījumā kas jādara un kādas atlaides pienākas, sāk likties pārāk sarežģītas

 

Nav tur nekā sarežģīta:

1) klasiskie pieslēgumi: abonēšana + tarifs + atlaižu programma + akcijas + mazcena

2) formulas: samazināti tarifi + nav abonēšanas + apņemšanās tērēt zināmu naudas summu + atlaižu programma + mazcena par papildus maksu

3) Vienādie: vismazākie tarifi bez tīklu šķirošanas + nav abonēšanas + apņemšanās tērēt zināmu naudas summu + mazcena par papildus maksu + nav nekādu atlaižu

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...