Jump to content

GPS Makšķernieka vajadzībām


Supermakaka
 Share

Recommended Posts

Labdien! Es bieži braukāju makšķerēt, pētot jaunus ezerus un makšķerēšanas vietas, tāpēc rodas vajadzība pēc GPS ierīces, ar kuras palīdzību varētu daudz maz precīzi atzīmēt vietas, uz šāda vai tāda ezera, kurās visvairāk ir veicies.Gribētos diezgan normālu, bet lētu ierīci (nu jūs jau mani sapratāt) ,kas varētu manas vajadzības apmierināt. Esmu redzējis kā to dara ar plaukstas datoru, kuram pievienots kaut kāds maziņš uztvērējs (mūsdienu tehnoloģija nav mana stiprākā puse). Varbūt ir iespējams kaut ko manam telefonam( Nokia 5610 express music) piegudrot...Lai vai kā , ceru ka jūs varēsiet palīdzēt vecam cilvēkam, un būšu sirsnīgi pateicīgs...

Link to comment
Share on other sites

osscar

es copei izmantoju lēto garmin etrex (dzelteno) - pirku par 50 ls.

+ ūdensizturīgs

+ baterijas velk 2 dienas.

+ var pieslēgt pie PC un pēc tam atlikt brauciena maršrutu un copes vietas kartēs :)

 

Plaukstdators ir par smalku priekš copes , kā arī baterija max 4 h GPS + TEL režīmā, esmu mēģinājis.

Link to comment
Share on other sites

osscar
(labots)

copē ir svarīgi redzēt ātrumu un maršrutu displejā , piemēram velcējot ar laivu, tad nu es bez GPSa Nekādi. Vai Burtniekā , kad uznāk migla - bez GPS daudzi ir apmaldījušies, jo īpaši ekstrēmi vējā bez motora.

Etrex jau lietoju kādus 4 gadus, varu teikt tikai to labāko, gan sālsūdenī ir atradies gan lietū visu dienu copējot....nekādu problēmu.

Ziemas copē palīdz atrast uz ledus iepriekš piefiksētos punktus.

 

http://users.tpg.com.au/benj2005/gps/etrex.htm

 

+ arī tas , ka var operēt jamo turot vienā rokā, ergonomika laba.

 

jaunās versijas ir uzlabotākas par manu veco.

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

Supermakaka

Nu es jau pārsvarā ar makšķerēšanu nodarbojos ziemā....

Liels paldies visiem

Un normālais cilvēk, tu nezini, ar kādu programma ir jāliek mobīlajā?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...