Jump to content

Jautājumi Dj'iem!


Guest
 Share

Recommended Posts

Lūdzu komentējiet un atbildiet uz sekojošajiem apakšpunktiem:

 

:arrow: Kur var iegādāties un cik apriori maksātu tas dūmu taisītājs? Kur varētu par viņiem atrast kādu infu? Īsti vairs neatceros kāds viņam bija īstais nosaukums...

 

:arrow: Par neona apgaismojumu, mani interesē tas kura gaismā baltā krāsa (drēbes piem.) spīd un atstaro zilganu gaismu. Cenas, info utt...

 

:arrow: Strobs. Kur iegādāties, cenas, utt.

Link to comment
Share on other sites

clickhere

ir taada vieta kaa pro1 shajaa lietaa vinji ir spechuki bet jav ari gaidiit liidz vakaram tad vakaraaa satikchu vienu veci kuram ir shis tas un pa labaam cenam.

Link to comment
Share on other sites

ir taada vieta kaa pro1 shajaa lietaa vinji ir spechuki bet jav ari gaidiit liidz vakaram tad vakaraaa satikchu vienu veci kuram ir shis tas un pa labaam cenam.

 

Varu pagaidiit, tas nav steidzami!

Link to comment
Share on other sites

www.md.lv

Tieshi tā. Bik lētāks pa PRO1 ... :)

 

Am...izrāvu stieni :)

 

1. Tur izvēle nav liela! Astronomiskas cenas!

Tam projektam kam es domāju tur pat pusi no tās summas nevajag, ko tur maksā viena lampa!

Dzirdēju ka neona gaismas varot pa pa ~6 Ls dabūt. Ne lāzerus, bet apgaismojumu!

Saprotat...tas ir skolai, nevis naktsklubam :)

Link to comment
Share on other sites

Guest LOOK

Tās ko Tu domā nav nekāda neona gaisma, bet gan visparastākā dienas gaismas spuldze ar spec. pārklājumu lai izstarotu UV spektru. Nopērkamas pie lampu tirgotājiem, izskatās tumši violeta/zila. Var likt parastas d.gaismas vietā un viss būs tieši tā kā Tev vajag (balts spīdēs kā vampīru filmās ar visu glovu). :idea:

Link to comment
Share on other sites

Tās ko Tu domā nav nekāda neona gaisma, bet gan visparastākā dienas gaismas spuldze ar spec. pārklājumu lai izstarotu UV spektru. Nopērkamas pie lampu tirgotājiem, izskatās tumši violeta/zila. Var likt parastas d.gaismas vietā un viss būs tieši tā kā Tev vajag (balts spīdēs kā vampīru filmās ar visu glovu). :idea:

Varbūt es maldos, bet UV varēja panākt ar dzīvsudrabu un specifisku pārklājumu, nevis ar parastu luminiscentu lampu.

 

 

ĀĀ un JM UV gaismā spīd arī Koši zaļa, zila etc krāsas, kuras sauc par UV reaktīvām krāsām.

Link to comment
Share on other sites

Tās ko Tu domā nav nekāda neona gaisma, bet gan visparastākā dienas gaismas spuldze ar spec. pārklājumu lai izstarotu UV spektru. Nopērkamas pie lampu tirgotājiem, izskatās tumši violeta/zila. Var likt parastas d.gaismas vietā un viss būs tieši tā kā Tev vajag (balts spīdēs kā vampīru filmās ar visu glovu). :idea:

 

jaa jaa, tieshi tas ir tas ko man vajag :)

Kur un pa cik vareetu dabuut? Skola pagaidis, es sev istabaa taadu NEPRATIIGI gribu, kur lai dabon, un kadas cenas?

Link to comment
Share on other sites

P.S. man TO gaismu vajadzētu apm. 9m^2 lielai telpai. (9 kvadrātmetri tiem, kas nesaprot manu pierakstu)

Link to comment
Share on other sites

Guest Astroxs
P.S. man TO gaismu vajadzētu apm. 9m^2 lielai telpai. (9 kvadrātmetri tiem, kas nesaprot manu pierakstu)

 

eu to4, man majas remonts notiek, jadomaa, kas un kaa,man ari gribas sev taadu lampu piebaazt pie griestiem.

 

Zaebiss.

Link to comment
Share on other sites

eu to4, man majas remonts notiek, jadomaa, kas un kaa,man ari gribas sev taadu lampu piebaazt pie griestiem.

 

Zaebiss.

 

hehe, saveejais! Astroxs, klau, ja uzzini kautko kas man vareetu paliidzet - pm, es tev taapat, mkey? :)

Link to comment
Share on other sites

Tik atcerieties, ka UV gaisma spiezh uz redzi afigenna. tb bojaa.

biju spiests nedaudz izjaukt kompja uv lampinju (naacaas salauzt plastmasu kas apkaart, palika tikai pati gaismu izstarojoshaa serde). Peec 10 minuuteem man acis no pieres saaka spraagt aaraa.

 

vispaar bija viens topiks kur bija apspriesta uv ietekme uz redzi.

 

bet ja vajag to lampu tad luudzu - JEBKURAA gaismas kjermenju veikalaa ir taadas lampas

Link to comment
Share on other sites

Nuu...es nedomaaju likt kkaadu afigenna jaudiigo, vienkārši istabaa, taadas forshas un modernas noskanjas radiishanai.

 

P.S. man liekas ka shitas daudzus interesee, bet visi paljaujas uz to ka kaads uzzinaas un pazinjos! Es mekleejos! Tiesa - bez rezultaatiem! A juus? Dava, visi pie darba un mekleejam! Pa pazinjaam, draugiem, radiem! LV netaa man liekas nekaa taada nav! Un liidz kaadam gaismas kjermenju veikalam man ~100 km! :) Aizkrien kaads riidzinieks un paskataas!

Link to comment
Share on other sites

Mani arii interesee pa cik Riigaa var dabuut mazo strobi? (tb pashu mazaako). Pats neesu no riigas taa ka taas cenas iisti nezinu :(

Tai strobei ir jaapietiek uz apmeeram 6 x 6 metriem

Link to comment
Share on other sites

Nee, tu saspiedies esi? Maajaas man tik UV lampu vajag. Strobu vajag skolai.

 

Stulbs jautaajums...

Link to comment
Share on other sites

Guest LOOK
P.S. man TO gaismu vajadzētu apm. 9m^2 lielai telpai. (9 kvadrātmetri tiem, kas nesaprot manu pierakstu)

 

Tev pietiks ar 60 cm garu spuldzi, tikai vajag atrast laicīgi to pārējo (tipa vecu konstrukciju ar indukcijas spoli un palaidēju), lai nav jāpērk. Par redzi neko nezinu, taču diezko veselīga nav arī skaļa mūzika, resp. viss ir relatīvs. :idea:

Link to comment
Share on other sites

Guest LOOK
Nuu...es nedomaaju likt kkaadu afigenna jaudiigo, vienkārši istabaa, taadas forshas un modernas noskanjas radiishanai.

 

P.S. man liekas ka shitas daudzus interesee, bet visi paljaujas uz to ka kaads uzzinaas un pazinjos! Es mekleejos! Tiesa - bez rezultaatiem! A juus? Dava, visi pie darba un mekleejam! Pa pazinjaam, draugiem, radiem! LV netaa man liekas nekaa taada nav! Un liidz kaadam gaismas kjermenju veikalam man ~100 km! :) Aizkrien kaads riidzinieks un paskataas!

 

Es neesmu gatavs Tavā vietā meklēt, tāpēc paņem rokā klausuli un apzvani lampu tirgotājus (nekur nav jābrauc, nav tie laiki), zinu ka Philips tādas lampas ieved (vienīgais ka noiets ir neliels, tādēļ var arī vienmēr nebūt uz vietas). :idea:

Link to comment
Share on other sites

Guest LOOK

Tātad meklējot ziemassvētku dāvanas iegāju Alfas centra lampu nodaļā "Paulmann" un letē stav melnās d-gaismas spuldzes kā dzīvas. 60 cm ~15 Lz un 120 cm ~16 Lz. Tā ka lūdzu: konkrēta vieta + konkrēta cena. :idea:

Link to comment
Share on other sites

Tātad meklējot ziemassvētku dāvanas iegāju Alfas centra lampu nodaļā "Paulmann" un letē stav melnās d-gaismas spuldzes kā dzīvas. 60 cm ~15 Lz un 120 cm ~16 Lz. Tā ka lūdzu: konkrēta vieta + konkrēta cena. :idea:

 

Hmm, kaa Tevi saprast "melnās d-gaismas spuldzes"? Kādas melnās?

Es no šitām lietām daudz nerubīju, zinu tikai kā izskatās.

tb ka tumsā ieslēdz tad baltā krāsa spīd!!!

Tās ir tās kuras es domāju?

Link to comment
Share on other sites

Tātad meklējot ziemassvētku dāvanas iegāju Alfas centra lampu nodaļā "Paulmann" un letē stav melnās d-gaismas spuldzes kā dzīvas. 60 cm ~15 Lz un 120 cm ~16 Lz. Tā ka lūdzu: konkrēta vieta + konkrēta cena. :idea:

 

Hmm, kaa Tevi saprast "melnās d-gaismas spuldzes"? Kādas melnās?

Es no šitām lietām daudz nerubīju, zinu tikai kā izskatās.

tb ka tumsā ieslēdz tad baltā krāsa spīd!!!

Tās ir tās kuras es domāju?

 

tieši tā. tās ir tās kuras tu domā.

Angliski saucās Black Light.

 

Kad pie tās lampas smaidīsi, tad zobi spīdēs, kā ar colgate mazgāti :)))

Link to comment
Share on other sites

Guest viruseens

Pamēģini pastīties sev vaidzīgās lietas www.discomania.lv viņiem tur ir plaš sortiments un labas lietas.

Link to comment
Share on other sites

Guest beachball

Skanerus varbūt kāds vēl sev grib istabā?Varbūt blinderus?Vai arī pietiks ar PAL? Bērnība :DDD

Link to comment
Share on other sites

Senos laikos no parastaam zibspuldzeem strobus taisija,taa neko darbojaas ka prieks.Varbuut kautko kaads kam kaada sajeega no elektronikas var uzkimereet.Nekam sarezhgiitam nevaidzeetu buut.Tik cik signaalu padot uz zibspuldzi vaidziigajaa tempaa,lai vinja nozibsnii.

Link to comment
Share on other sites

Senos laikos no parastaam zibspuldzeem strobus taisija' date='taa neko darbojaas ka prieks.Varbuut kautko kaads kam kaada sajeega no elektronikas var uzkimereet.Nekam sarezhgiitam nevaidzeetu buut.Tik cik signaalu padot uz zibspuldzi vaidziigajaa tempaa,lai vinja nozibsnii.[/quote']

 

:DD

pieliec pie egliishu lampinju releja

pa leenu jau buus, bet vismaz apzinja ka esi kautko uzmeistarojis

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...