Jump to content

account


jaans
 Share

Recommended Posts

ieinstelēju programmu Windows Blinds restartēju datoru pec tam vairs nevaru ieet ka administrators eju ka guest mēgināju caur safe mode nekas nesanāca nevaru atinstelet iesakat kauko

Ko nozīmē "nevaru ieiet", parole nepareiza, neielogojas?kas?

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Vari nelasīt, ko es tur augstāk sarakstīju. 1. postā izlasīju "pārinstalēju Windows un vairs nevaru..."

Take ownership te nepalīdzēs. System Restore gan vari mēģināt.

Link to comment
Share on other sites

Pričom te Take ownership?

Autoram:

Kad parādās lietotāju logs spied Ctrl+Alt+delete - pie user raksti administrator un spied OK )ceru, ka ieteikums pareizs, no tava apraksta tā arī nesaprotu kur problēma)

Link to comment
Share on other sites

Ctrl+Alt+delete jau sen mēgināju safe mode varu tikt

 

man ta liekas ka tas meslis Windows Blinds kauko uzinteleja uz sam failiem

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX
Ctrl+Alt+delete jau sen mēgināju safe mode varu tikt

 

man ta liekas ka tas meslis Windows Blinds kauko uzinteleja uz sam failiem

Paga-paga. Uz sam failiem, saki? Tad jau Administrator tev bez paroles, ja Safe modē tiec? Tad ctrl+alt+del Welcome skrīnā divreiz, raksti Administrator, OK, un esi iekšā.

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Vēlreiz, lūdzu. Vēlams, ar pieturzīmēm.

2x izlasīju - nesapratu.

 

Tev Vista? IMHO - liela daļa no tiem tūļiem (mož, pat visi) lieliski strādās arī uz Vistas.

Link to comment
Share on other sites

Vēlreiz, lūdzu. Vēlams, ar pieturzīmēm.

2x izlasīju - nesapratu.

 

Tev Vista? IMHO - liela daļa no tiem tūļiem (mož, pat visi) lieliski strādās arī uz Vistas.

 

tad ko man darit? ar ko sakt?

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Nē, es to pirmo rindu par Vistu un XP nesapratu. Tagad laikam iebraucu.

Labots - ADEX
Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Priekš kam? No Safe Modes taču paroles tāpat visiem pārējiem vari nomainīt.

Tikai - parastajā modē atkal var gadīties problēmas.

Link to comment
Share on other sites

ADEX - ir galīgi pie pakaļas vai viņš tiek vai netiek SafeModē - viņam nav Admina tiesības - vsjo.

jaans - jā šoreiz bez password recovery nekādi - un ja tev tur galīgi viss nojāts, tad pat tas var nepalīdzēt.

te būs kā un ko darīt ar to passware http://www.lostpassword.com/windows-howto.htm

Labots - ruukjis
Link to comment
Share on other sites

man ari caur safe mode prasa amina account

 

ADEX - ir galīgi pie pakaļas vai viņš tiek vai netiek SafeModē - viņam nav Admina tiesības - vsjo.

jaans - jā šoreiz bez password recovery nekādi - un ja tev tur galīgi viss nojāts, tad pat tas var nepalīdzēt.

te būs kā un ko darīt ar to passware http://www.lostpassword.com/windows-howto.htm

kuru labak vilkt?

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

ruukjis. Kāpēc domā, ka userim Administrator nav admina tiesību?

 

jaans. Tas ir iekš regedit. Ja tu domā to Administrator akaunta iemešanu Welcome ekrānā, tad neesmu to pārbaudījis uz Vistas.

 

Vistā vēl ir tāda lieta kā right click > run as administrator.

 

Bet mož tiešām Administrator izmests no adminu grupas. Tad es nez, vai ar paroles nomešanu būs līdzēts. Es ieteiktu būtoties no kāda LiveCD un skenēt no turienes.

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

By default jau tā ar Guest akauntu safe modē nemaz neiet. Tāpēc pieņēmu, ka viņš tur ir ar Administrator akauntu. Iespējams, kļūdos.

Link to comment
Share on other sites

jaans - nu viņš jau tik vienu variantu piedāvā vilkt

 

ADEX- safeMode, cik es sapratu, viņš logojas tādā pat vīzē kā normal mode, jo admin parole noresetota (ja ne sapista). Un tas arī būtu loģīski, jo es personīgi nekad neesmu saskāries ar tādu variantu, ka Admin accountam parole nestrādā normal mode, bet pēkšņi tā parole sāk strādāt safemode.

Labots - ruukjis
Link to comment
Share on other sites

LiveCD kur var novilkt bezmaksas?

 

By default jau tā ar Guest akauntu safe modē nemaz neiet. Tāpēc pieņēmu, ka viņš tur ir ar Administrator akauntu. Iespējams, kļūdos.

 

ka neiet es tak tur un rakstits guest

 

laikam ir leili mesli

Link to comment
Share on other sites

Arrrgh, nu kur problēma! Es tak tev iedevu linku ar instrukciju, taisi bootablu CD un miers. Bet ja nu galīgi nesanāk atsūti uz PM savu e-pasta adresi - aizsūtīšu tev gatavu ISO

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Nezinu nevienu password recovery tūli, kas būtu ieinstalējams. Viņš jāieraksta matricā un jābūtojas no tās.

Link to comment
Share on other sites

Tas ir jautājums?..ja tā tad paņem acis rokās un izlasi, kas tajā lapā ir rakstīts, vai tavā gadījumā būtu vislābākais palūgt palīgā kādu, kas zin kas ir dators...

Link to comment
Share on other sites

Tas ir jautājums?..ja tā tad paņem acis rokās un izlasi, kas tajā lapā ir rakstīts, vai tavā gadījumā būtu vislābākais palūgt palīgā kādu, kas zin kas ir dators...

 

ja tik gudris esi tad uzraksti ka un kas

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...