Jump to content

Samung 9500 EM VIA Softa versija


Krumins1lv
 Share

Recommended Posts

Dzelžu un softu guru, vai kādam no jums ir gadījusies darīšana ar Samsunga 9500 EM VIA softa update'u?

Problēma tāda, ka uz mana Sama uz doto brīdi stāv Main Software Version: 127, kā man uzlikt 133, lai es varētu pēctam emu ielikt?

Esmu izlasījis, ka kāds čalis, no HotBirda esot taisījis update un uzlikās 133, bet nu posts bija tālajā 2007.

Cik saprotu vienīgais ceļš ir JTAG'ot :? ?

Link to comment
Share on other sites

Krumins1lv

Nu es vismaz ceru kautkādu šāri caur šo brīnumu laist, bet pirms tam cik saprotu ir jāieliek emu. Sorry, moš kautko pārprotu, vēl esmu nenogatavojies banāns. :roll:

Link to comment
Share on other sites

Nu nezinu......

Sen bija tie laiki kad sie Samsungi bija topaa. Ir paarshuuti caur jtag, nonemta liime no jtag stekera vietas lai paarsuutu un taa taalaak. Neatceros ar kuriem softiem ko vareeja un ko ne, bet VAI IR VEERTS?

Tad jau labaak kaadu Driimvediigo kiinieti uzlikt un vismaz dators nebuus jaadarbina kameer skataas tv.

Link to comment
Share on other sites

Tiesi taa, ja kautkas ir jaapeerk tad jau labaak uzreiz ko normaalaaku un nevis peec tam saprast ka tas nekam neder.

Nekad neesmu sapratis cilveekus kuri peerk kautkaadas lan to com kastiites. Ja vinas maksaatu kaadus ls5 tad nu veel taa. :)

Link to comment
Share on other sites

veikalnieki jau visu chakaree... /me arii iegaaja (neaceros tiesi kuraa) un prasiiju peec Dreamboxa (pasham bija skaidrs ko un kaa gribu) a jamais man saak puudereet smadzeni tipa kam teu tik daargu un sarezhgjiitu verkji. njem labaak shito 3x leetaaku un pagaidaam teu peitix. tipa viss atiistaas strauji un leetaako nebuus peectam zheel nomainiit pret citu s%&u. neko noraustiiju plecus (pie sevis pasuutiiju vinju(s) d!#$!) un porm ... nu jau vairaak kaa divi gadi un pac esu ljoti apmierinaac un diezvai tuvaakos 2 vai 3 gadus kautko mainiishu.

Link to comment
Share on other sites

Krumins1lv

Nu skaidrs, paldies. Neviens ar šo apparātu nav mani appisis, vienkārši atdeva un lietoju, lai skatītos FTA, bet tad gomeļa forumā uzskrēju info par šo aparātu. Jau kādu laiciņu plaukstu drīma iegādei.

Link to comment
Share on other sites

Lai zinātu ko ar Samiju var izdarīt uzraksti LODERA versiju.Ja tas ir no vecajiem laikiem tad ar EMU nav problēmas tikai nav jau tik ērts kā jaunākā paaudze bet lietot var.

Link to comment
Share on other sites

Samsungam pēdējā emu versija ir 8.2, ar to var skatīties DIGI TV un vēl dažus kodētos kanālus (kas nu vēl palicis). Manējais DSR 9500 vēljoprojām darbojas, kejus arī regulāri atjaunoju. Viss par un ap DSR 9500, un ne tikai, ir šeit:

http://www.papagen.org Atliek tikai piereģistrēties. :-)

Link to comment
Share on other sites

Krumins1lv

Paldies visiem par atsaucību. Tātad loaders - 505. Paldies par papagen'u, tik daudz info, tagad tik meklēt atliek.

 

Jā, žēl, JTAG'ot nāksies, lai pamazinātu loaderu.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
aldiss

Es šodien izvilku no skapja veco labo Samungu DSR9500em via,uzliku RVGOLD7.5 un ar mpcs palaidu lai medutiņš tek +++ un V****t.Viss iet rūgdams,bez frīziem un kanālus pārslēdz pat ātrāk par dreamu.

Link to comment
Share on other sites

guntis5

Jaa un istaba ari ir silta no kompiša :grin:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
janispauls

Nav obligāti darbināt caur kompi

Var palasīt šeit http://www.domica.biz/index.php?board=7.0 :rtfm:

Самс 9500 прекрастно работает переделанними с Edimax BR6104K i BR6104KP и Linksys , а также с многими другими роутерами и модемами. С Lancombox к сожалению неработает!

http://www.viaccessfree.com/showthread.php?t=19716 :rtfm:

Labots - janispauls
Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Ja kādu interesē iznākusi jauna softa versija SamsungDSR9500_RVGOLD_V8.4.Bin jaunums Add Viaccess 2.6 , 11727 on Hotbird 13E.

Link to comment
Share on other sites

Tos 11727 on Hotbird 13E S1-S7 ,,sporta,, kanālus jau tagad bāž iekš visiem EMU!

viaccess hack, working with EMU

Ferguson Arivy 100 and Arivy 200 - MCT (Satisfaction)

He@d SD2900 & SD3700 USB Emu - MCT (Satisfaction)

Omnia Card - BIS, MCT (Satisfaction), ART

Opticum 9500 - MCT (Satisfaction)

QBoxHD - BIS, SRG SWISS, FREEX

Venton - MCT (Satisfaction)

VantageHD - MCT (Satisfaction), SCT

VPlug - MCT (Satisfaction)

Other Chinese boxes - MCT (Satisfaction)

Labots - Rudiger
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...