Jump to content

palidziet atkodet


danda23
 Share

Recommended Posts

Kā es varu atkodēt savu dvd lai man ietu savi rakstītie diski un lai visus regionus atpazist.

Esmu pa googli izmeklējusies un ja arī ko atradu tad nelatviešu valodā.

Tiešām lūdzu palīdzību.

Man ir sony DAV-SC5 pašlaik atpazīst tikai 2 reģionu :sad:

Link to comment
Share on other sites

ja tik man kads varetu latviski iztulkot un saprotamak tad būtu pavisam jauki!

kapec tur kaut kas jaraksta tai floppy un kapec piemin vel laptopu.

a diez cik tada atkodesana maksa? :eek:

 

nu sie DIVX, XVID, WMV formati tiesam man nav saprotami. bet es bijudomajusi arī piratiskos lai lasa. vai tie arī skaitas pie tiem ko nevar mans dvd lasit?

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Var jau arī pārtulkot, tikai tas nebūs bezmaksas pakalpojums.

Ja tie pirātiskie ir DivX, XviD vai wmv faili, tad neies.

Link to comment
Share on other sites

Sony nekad nav izcēlies ar daudzu formātu atbalstu, it sevišķi tik vecs-2003. gadā tikai parādījās pleijeri ar Divx (piem. KISS, kas maksāja ap Ls 200 toreiz).Nopērc RIMI lēto DVD pleijeri pa Ls 19.99 vai šo pa Ls 24,99 Maximā http://www.maxima.lv/lv/reklamas_izdevumi/1234/4010/ , sanāks lētāk nekā nest ,, atkodēt,, un rādīs visus divx,xvid u.t.t.Tas garais vēsturiskais manuālis tāpat domāts tikai reģionu koda noņemšanai.

Labots - Rudiger
Link to comment
Share on other sites

nu bet šim sony ir satriecoša skaņa un kvalitāte. lēto pirkt jau var, bet lieks krāms atkal klāt. tik daudz tas iekārtas.

pameginasu pati iztulkot paldies!

Link to comment
Share on other sites

Tā ,,satriecošā,, DVD kvalitāte jau ir sen novecojusi.Tagad satriecošs skaitās Full HD video ar1920x1080 izšķirtspēju.Varu īsumā pārtulkot, varbūt, ka sanāk.Tātad-vajag laptopu ar Irda (infrasarkano) portu.Novelkam Winsamp no 1. linka.Atarhivējam to būtablā disketē (diez kuram portablim ir Floppy?!)Ielādējam IR kodu failu no 2. linka tai pašā direktorijā.Startējam kompi no disketes (boot from floppy), palaižam winsamp.exe Varbūt būs jānomaina Com1 uz Com2 portu.Nospiest ,,r ,, uz klavieres, lai ielādētu kodus .Ieslēgt pleijeri.Turot EJECT un PREV pogas , nospiest VOLUME+ , tiksiet servisa menu.Pleijerim jābūt Irda sniedzamības zonā.Jāpalaiž visi 5 kodi ar Enter.Pleijerim jārāda "DATA RESET", izslēgt to no tīkla uz 5-10 sek., pēc tam tam jālasa visu reģionu diski.Veiksmi!Varbūt disketes vietā var lietot CD un būtoties no tā.

Labots - Rudiger
Link to comment
Share on other sites

Atkodēt var tikai uz reģioniem.

Olimpija pirmais stāvs AVT multimediju serviss

Iešūt Divx fiziski nevar!

Link to comment
Share on other sites

Nu vot ar to jau jāsāk ka man nav laptops . Es biju sapratusi ka vienkārši parastā diskā ieraksta un tad ieliek tai dvd iekšā un tad viņu tur kautkā apmuļķo vai kā.

Vienkārši bij tā ka vienam paziņam tieši taspats dvd un viņam iet filmas arī ar citu reģiona kodu a mūsējais neiet. Nu viņi pilnīgi identiski un aizmugurē šim ar rakstīts ka 2 reģions, bet 5 arī lasa un pats viņš neko nav atkodējis tāds bija un viss. A mēs tad nopirkām pirms pusgada veikalā pēdējo a viņš pirms 2 gadiem!

Link to comment
Share on other sites

Mēs nopirkām alfā elkorā otrajā stāvā!

Un kā ir ar šiem multi-region upgrade. Kas tie pa zvēriem?http://www.multiregionupgrades.com/upgrades/sony/davsc5.htm

Link to comment
Share on other sites

Pioneer vajadzēja pirkt. Tie spēlē visu, jo pirms nonākšanas veikalos tiek "apstrādāti".

Vai arī kādu noname ķīnīzeri rimītī pa 20Ls. Arī tie ēd visu. HD protams ne.

 

Principā būtība ir tāda, ka pleijeri mazliet "apstrādā" lai viņš ņemtu citus reģionus. To var izdarīt arī darbnīcā droši vien bet protams ne par velti.

 

danda23 - tai lapā kuru norādīji, tiek tirgoti komplekti, proti mikroshēma ar visu reģionu abalstu+instrukcijas kā to izdarīt.

Vai spēsi atvērt pati pleijeri un visu izdarīt?

Link to comment
Share on other sites

Diez kur varēja nopirkt 2003. gada modeli pirms pusgada?Un vēl ar reģiona kodiem?Un kāpēc bija jāpērk bez Divx ,USB un HDMI atbalsta?Un jā, citiem modeļiem pietika nospiest kkādu pogu kombināciju vai iebarot disku ar softu, lai noņemtu to kodu...Tas kantoris piedāvā iznomāt un izsūtīt ,,service kit,, par ( EUROPE - Free Delivery (4-7 working days) £15.00 £39.99) tātad 39,99 mārciņām, kas pēc vienreizējas lietošanas jāatsūta šiem atpakaļ!!!Vai nav jauki!?Takš lētāk sanāk nopirkt jaunu normālu aparātu.

Labots - Rudiger
Link to comment
Share on other sites

Japz. Tas ir garām. Kā jau teicu - ķīnīzeris Rimītī maksās ap 20. Un tas toč visus reģionus spēlē.

Ļoti žēl, ka nepakonsultējies šeit pirms aparāta iegādes.

 

Vēl paliek opcija ar servisiem, gan jau tie šādu darbību izveic. Bet var savus 10-20 paprasīt...

Link to comment
Share on other sites

MārcisB

Nu jā tik gudra nebūšu lai to izdarītu. Labi ka vismaz pajautāju. :-)

 

Rudiger

Nu es sajaucu tikko paskatījos čekā. Nopirku t/c Domina veikalā topo centr 2008 gada 17 jūnijā.Pietam pēdējo eksemplāru. pa 179Ls.

Nu tā kā mums dvd nebija nevarējām par kodiem un citām lietām piedomāt. Tur jau tā lieta ka domā tik pēctam. Laikam tiešām tad jāpērk klāt vēl lētais krāms lai var savas filmas skatīties. Un gribās lai no flasha arī ņem!

Bet nu vismaz esmu apspriedusies ar gudriem cilvēkiem. Paldies. :grin:

Link to comment
Share on other sites

Tad Tev vienmēr paliek opcija griezties Sony servisā (Brīvības 201 kaut vai) kuri dāmai noteikti neatteiks par nelielām naudiņām "nomodificēt" pleijeri.

Link to comment
Share on other sites

MārcisB Jāā :-D Kā tas izskatīsies ka es ieeju veicī ar dvd pie sāniem un sāku bruncīšos ko stulbi nesaprotamu runāt. :-D

Tad jau labāk uz maximu aiziešu. Un tad man galvenais jāskatās lai Divx ,USB un HDMI atbalstītu? :eek:

Link to comment
Share on other sites

mistachuck

Tas 2003. gada krāms tev ar atkodēšanu izmaksās beigās dārgāk, kā nopirkt jaunu progresīvu aparātu, ar visiem iespējamiem atbalstiem. Samierinies ar to, ka tev veikalā iesmērēja nekam nederīgu preci un izdari izvēli par labu citam aparātam, un šo vienkārši izmet miskastē. Ja negribās rimčiku "noname" ķīnīzerus, tad šeit tev ieteiks 30 latu robežās visai pieklājīgu aparātu, ja gribās brendu, tad sākot no Ls 40. Bet Sony DVD kā šķiru aizmirsti, vismaz līdz brīdim, kad šamie mainīs savu politiku DVD ražošanā.

 

Pieklājīgi plejeri lētāk būs internetveikalos.

Labots - mistachuck
Link to comment
Share on other sites

mistachuck

Starp citu, kas attiecas uz HDMI porta esamību DVD aparātam, manuprāt, tas nav aktuāli. Ja vien pats plejeris atbalsta kautvai 1080i (1080p - max) izšķirtspēju, nolasot un padodod tālāk augstas izšķirtspējas attēlu, jo tas saucamais "apskeils" parastam DVD neko diži attēlu neuzlabo. No sūda konfekti neuztaisīsi. Retorisks jautājums - cik no DVD (HDMI) īpašniekiem ir skatijušies DVD disku ar 1080i vai 1080p izšķirtspējas materiālu, un cik viņiem tādu disku ir?

Link to comment
Share on other sites

Ārā mest nevajag, tā ir mājas kinozāle.Skaņas kvalitāte varētu būt ļoti laba.Nopērc jaunu kaut vai šo http://www.salidzini.lv/search.php?q=+Phil...amp;cn=&cl= , liec vecajam virsū un pieslēdz skaņu caur Sony.Vienīgi jāskatās, vai tam Sony ir koaksiālā vai optiskā audio ieeja, jo jaunajiem verķiem jau analogās 5.1 izejas vairs nav.

Labots - Rudiger
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...