Jump to content

Bināro kodu "īsināšana"... aka - INX


diegs
 Share

Recommended Posts

Ažiotāža pirms gadiem panesās par to, ka NAV iespējams 256 DAŽĀDUS simbolus (no ASCII TAB) izteikt ar īsāku bināro kodu, kā astoņi biti. Jāāāāāā! Smagi, bet to tomēr var. Es nestāstīju neko sīkāk, kā tikai bļaustījos, ka to VAR... Šobrīd gribu aprakstīt vispārēju principu, kā TO VAR izdarīt:

 

1. Ir kaut kādi 8 biti, kas atbilst kaut kādam simbolam ACSII tabulā.

2. Šie astiņi biti tiek sadalīti šādi:

- pirmie divi biti norāda uz 4x4 matricu, resp., ir četras matricas, kur katra sastāv no: H -> 00, 01, 10, 11; Y -> 00, 01, 10 11, bet pirmie divi biti no 8bit koda vienkārši norāda uz attiecīgo matricu -> 00, 01, 10 vai 11 matricu;

- pirmie divi biti ir kļuvuši "nelietojami", bet mums paliek vēl seši biti

- no atlikušajiem sešiem bitiem atņem pēdejos divus bitus tādā veidā, ka, ja 6bit kods ir (11)101101, tad pēdējie divi biti 01 tiek atskaitīti no pirmajiem četriem JEB 1011 - 01 = 1010

3. Attiecīgā koordināšu punktā X01,Y01 es ierakstu attiecīgo bitu 01.

4. Šādā veidā tiek aizpildītas ČETRAS matricas, kurā katra matrica satur 50% aizpildītu lauku no 4x4 iespējamiem, tātad, ja ir 16 lauki, tad tiek aizpildīti TIKAI astoņi lauki.

5. Es esmu ieguvis no 8bit koda (11)101101 sešbitu kodu 111010, kuram atbilst ASCII tabulas viens no simboliem.PAPILDINĀTS, Es iegūstu sešbitu kodu, kur PĒC ATKODĒŠANAS uz 8bit kodu, katram kodam atbildīs tā sākotnējā vērtība.

 

Pirmajā mirklī šķiet, ka tās ir muļķības, bet tā nav. 64 dažādus simbolus var izteikt ar 6bit unikāliem binārajiem kodiem. Vairāk arī nekas nav vajadzīgs. Četras 4x4 matricas dod 64 dažādas vērtibas, kas pilnībā apmierina uzdevuma prasības.

 

Tad KĀ es dabūnu no 6bit kodiem 8bit kodus?

 

1. Ir kaut kādi 6 biti

2. Šie šeši biti tiek sadalīti šādi:

- pirmie divi biti norāda uz 4x4 matricu

- nākamie četri biti norāda uz koordināšu krustpunktu jeb attiecīgo matricas lauku, kurš satur tajā ierakstīto (DEFINĒTO) vērtību

- šo vērtību es pieskaitu attiecīgajam 4bit binārajam kodam jeb 1010 + 01 = 1011

- pēc iepriekšējās darības pie iegūtā 4bit koda es, vienkārši, PIELIEKU klāt no matricas lauka izņemto vērtību jeb 1011 pieliek klāt 01, kas veido 6bit bināro kodu 101101

- šā koda pirmie divi bit ir saglabāti nemainīgi pēc definīcijas, tātad -> (11)101101, kas arī bija jāiegūst.

 

Pievērsiet uzmanību! Katrā matricā ir aizpildīti TIKAI 50% lauki

 

 

NB! Patent pending. © Bizarre Technologies Ltd, © Haldors Balodis, 2008-2009. All rights reserved!

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bizarre Technologies Ltd, Registered in England and Wales with Company Registration No 6539500.

Due to company's address change, please, be aware that you are making your communication via email <info@bizartec.com> or by telephone:

+44 1902 657116

or

+44 7733 389902

Labots - diegs
Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Nelasīju to murgojumu, jo tās ir muļķības. Tomēr esmu gatavs ņemt savus vārdus atpakaļ, atvainoties (un darīt vienalga ko), ja tu izdarīsi sekojošo:

Paņemsi 65 dažādas bināras vērtības (8 biti) un katrai no šīm 65 dažādajām vērtībām pēc sava algoritma pierakstīsi atbilstošu 6 bitu vērtību tā, lai nebūtu divu vienādu 6 bitu vērtību.

Link to comment
Share on other sites

Nelasīju to murgojumu, jo tās ir muļķības. Tomēr esmu gatavs ņemt savus vārdus atpakaļ, atvainoties (un darīt vienalga ko), ja tu izdarīsi sekojošo:

Paņemsi 65 dažādas bināras vērtības (8 biti) un katrai no šīm 65 dažādajām vērtībām pēc sava algoritma pierakstīsi atbilstošu 6 bitu vērtību tā, lai nebūtu divu vienādu 6 bitu vērtību.

 

 

Kārtējo reizi man nākas atgādināt, ka TAS NAV 65 dāžāda binārās vērtības attēlot KATRU AR TAI UNIKĀLU bināro kodu. Tas NAV vajadzīgs! Tādēļ ir šīs matricas. Saproti, teorētiski, var iztikt ar DIVĀM 4x4 matricām, bet tas ir tikai teorētiski. Praksē ir nepieciešamas ČETRAS matricas. Tu vari oponēt, ka tas NAV iespējams, bet es neiešu blamēt ne savu vārdu, ne savu firmu, iesniedzot patentu birojam kaut kādu murgu, kas ir tikai teoretizēšana, kas praksē NAV iespējama. Šī sistēma sevi ir pierādījusi praksē un tā praksē arī strādā.

 

Es esmu uzrakstījis algoritmu, kuru, ja tev ir smadzenes tu vari saprast un izdomāt detaļas, kas šajā aprakstā AR NOLŪKU NAV attēlotas.

 

VĒLREIZ! Algoritma būtība ir tajā, ka NAV NEPIECIEŠAMS VAIRĀK KĀ 64 DAŽĀDAS VĒRTĪBAS ATTĒLOT KATRU AR SAVU UNIKĀLU BINĀRO VĒRTĪBU. Turklāt es nenoliegšu, bet skaļi varu paziņot, ka mani iepriekšējie algoritmi STRĀDĀJA tikai daļēji, tomēr tie strādāja. Savukārt pamatprincips ar bitu pārvietošanu un izvietošanu matricās - tas ir saglabāts. Tev laikam šķiet, ka esmu idiots vai apsēsts, ka gandrīz piecu gadu laikā neatradīšu 100% risinājumu problēmai. Un, JĀ - es to daru naudas dēļ, nevis lai kļūtu populārs vai slavens! :p:P:

Link to comment
Share on other sites

Norādīšu vispirms man acīmredzamas neskaidrības:

Vai es pareizi saprotu matricu uzbūvi - tās vienmēr būs konstantas neatkarīgi no kompresējamā ziņojuma. Tb tās matricas vienkārši var uzbūvēt no visām 256 8-bitu vērtībām kā konstantes un tad tās izmantot kompresēšanā patvaļīgiem 8-bit baitiem sakompresējot tos uz 6-bitiem. Ja?

 

3. Attiecīgā koordināšu punktā X01,Y01 es ierakstu attiecīgo bitu 01.

Tu tur domāji rakstīt "attiecīgos divus bitus" vai ne? 01 nav viens bits. Pareizi?

 

Šī man ir lielākā neskaidrība: ko darīt gadījumā, kad sanāks, ka jāraksta matricas rūtiņā tie 2 biti, bet tur jau ir cita vērtība ierakstīta?

 

kurā katra matrica satur 50% aizpildītu lauku no 4x4 iespējamiem

...

Pievērsiet uzmanību! Katrā matricā ir aizpildīti TIKAI 50% lauki

Kāpēc 50% ? Man, skatīt zemāk, sanāk, ka tiek aizpildīta visa matrica - 100%. Varu to pierādīt arī matemātiski (t.i ar loģisko saprātu), ja vēlies. Taču stipri apšaubu tā lietderīgumu tavās "acīs" - tu jau teiksi, ka matemātiski pierādījumi nekam neder...

 

Uzrakstīju Python'ā programmu, kas aizpilda tās tavas 4x4 matricas: http://paste.php.lv/e37329b20602235a6a7341...15ebbc?lang=php

Un lūk arī manis iepriekš minētā neskaidrība (tb skripta outputs): http://paste.php.lv/c0ec6a9801997e1421ce3e...10932?lang=text

Kur ir problēma (tavai bitu manipulēšanas sistēmai), vai arī ko es nepareizi sapratu?

Un lūk ir skripta outputs par matricām (pēdējā print m rinda):

[[[3, 3, 3, 3], [3, 3, 3, 3], [3, 3, 3, 3], [3, 2, 1, 0]], [[3, 3, 3, 3], [3, 3, 3, 3], [3, 3, 3, 3], [3, 2, 1, 0]], [[3, 3, 3, 3], [3, 3, 3, 3], [3, 3, 3, 3], [3, 2, 1, 0]], [[3, 3, 3, 3], [3, 3, 3, 3], [3, 3, 3, 3], [3, 2, 1, 0]]]

Kā redzams tajā nav nevienas -1 vērtības, ar kurām es sākumā inicializēju matricas. Kāpēc tu saki, ka būs aizpildīti tikai 50% ?

 

Liels lūgums moderatoriem neslēgt ciet topiku. Parādīsim diegam, ka viņš kļūdās, un lai cilvēks mācās no savām kļūdām - nevienam par sliktu tas nenāks.

Labots - bubu
Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

diegam jau sen tika mēģināts pierādīt, ka viņš kļūdās, bet viņš tikai maļ savu maļamo. Absolūts idiots vai apsēsts - par to lai vienojas mediķi un garīdznieki. ;-)

Link to comment
Share on other sites

bubu, jā, protams, ieraksta DIVUS bitus, tas taču ir loģiski. Mana kļūda tulkojot no two bit value.

 

Nē, matrica NEDRĪKST būt aizpildīta 100%, jo tad attiecīgiem kodiem (matricu koordināšu laukiem) var atbilst divas vienādas vērtības, ņemot par koordināšu sākumpunktiem sadalītu 4bit bināro kodu, lai apstrādātu 8/6 bitu kodus. Princips: ja atrod, ka ir tukšs lauks, tad "ņem priekšā" nākamo matricu un tajā atbilstošo koordināšu lauka vērtību.

 

Būtība ir tajā, ka matricas ar to saturošajām vērtībām JAU IR iestrādātas algoritmā. Pirmajos piecos soļos es parādīju, kā matricas tiek aizpildītas. Atkodēšanā izmanto jau "gatavas" matricas. Pirmie pieci soļi arī nosaka, kā binārais kods tiek "noīsināts".

Labots - diegs
Link to comment
Share on other sites

Princips: ja atrod, ka ir tukš lauks, tad "ņem priekšā" nākamo matricu un tajā atbilstošo koordināšu lauka vērtību.

Tātad, ja man ir jau matricas rūtiņā 2 biti ierakstīti, tad nākamos bitus pēc tādas pašas koordinātes es nerakstu, bet ņemu nākamo matricu?

 

Ok, tad izskaidro lūdzu kā saprast šo (pirmie 8 cipari ir 8-bitīgi skaitļi):

00 1000 00 - idx=00, Y=10, X=00, vērtība = 00

00 1001 01 - idx=00, Y=10, X=00, vērtība = 01, šo nerakstu nr.0 Y=2,X=0 koordinātē, bet ierakstu matricā nr.1 Y=2,X=0

01 1000 00 - idx=01, Y=10, X=00, vērtība = 00, šo nevar rakstīt nr.1 Y=2,X=0, jo tur ir ierakstīts 1, rakstu iekš matricas nr.2 Y=2,X=0 koordinātē

10 1001 01 - idx=10, Y=10, X=00, vērtība = 01, šo nevar rakstīt nr.2 Y=2,X=0, jo tur ir ierakstīts 0, rakstu iekš matricas nr.3 Y=2,X=0 koordinātē

11 1010 10 - idx=11, Y=10, X=00, vērtība = 10, šo nevar rakstīt nr.3 Y=2,X=0, jo tur ir ierakstīts 1, taču tagad vērtība=2 !!

A kur citur rakstīt pēdējo vērtību? Visas četras matricas pēc koordinātes Y=2,X=0 ir jau aizņemtas.

 

Būtība ir tajā, ka matricas ar to saturošajām vērtībām JAU IR iestrādātas algoritmā. Pirmajos piecos soļos es parādīju, kā matricas tiek aizpildītas. Atkodēšanā izmanto jau "gatavas" matricas. Pirmie pieci soļi arī nosaka, kā binārais kods tiek "noīsināts".

Ok, tas ir skaidrs kā darbojas. To es tieši arī tā sapratu.

Labots - bubu
Link to comment
Share on other sites

A kur citur rakstīt pēdējo vērtību? Visas četras matricas pēc koordinātes Y=2,X=0 ir jau aizņemtas.

 

hihihi, bet kurš saka, ka vērtības matricās tiek ierakstītas TIEŠI pēc tāda principa, kā tu norādi? Kāpēc ir jāsāk ar, piemēram, X00, Y00? Vienā no četrām matricām šis lauks būs aizpildīts, bet tikai VIENĀ matricā. es jau teicu, ka tīri teorētiski var iztikt ar DIVĀm matricām - pamēģini! varbūt tev kļūs skaidrāks... man kļuva skaidrs. :)

 

Vai tad man vajadzētu arī pastāstīt to, kā es šīs matricas aizpildu? Labi, 00 matricas koordinaatām X11,Y10 lauka vērtība ir 01, bet X01,Y01 -> 11. Toties X10,Y01 ir tukšs.

Labots - diegs
Link to comment
Share on other sites

Man vienalga ar kādu X un Y tu sāc. Es jau nesaku, ka man 0,0 atrodas kreisajā augšējā vai tikpat labi apakšējā stūrī (vai tikpat labi pa vidu). Par reprezentāciju atmiņā/"grafikā" neiet ne runa. Būtība tāda, ka matricā ir tikai 4x4 elementi, ne?

Es jau tev konkrētu mēģinājumu augstāk uzrakstīju. Tu teici likt citā matricā - es lieku citā matricā. Tu gribi, lai es katrā matricā lieku citā rūtiņā 0,0 XY koordināti? Nav problēmu - varu arī tā. Bet vienalga es tev varu iedot tādas konkrētas 5 8-bitu vērtības katrai tavai XY kombinācijai, ka sanāks tā, ka nevarēs tās ielikt 4 matricās. Jo vienai vai otrai (vai 3., vai 4.) tās saturēs dažādas vērtības ieliekamajās rūtiņās.

Grozi kā gribi, bet man tavs algoritms nestrādā.

Labots - bubu
Link to comment
Share on other sites

Man tas neko daudz neizsaka.

Bet vienalga - kāpēc tev x10 y01 ir tukšs?

 

Pēc tavis pirmā postā skaidrotās sistēmas: 8-bit skaitlis 00100100

matricas idx = 00

X = 10

Y = 01 - 00 = 01

vērtība = 00

taču tu saki, ka 00 matricā X=10,Y=01 tev ir tukšs. Man ir 00.

 

Jeb ja tu X un Y glabā otrādi: 8-bit skaitlis 00011000

matricas idx = 00

Y = 01

X = 10 - 00 = 10

vērtība = 00

Labots - bubu
Link to comment
Share on other sites

Man tas neko daudz neizsaka.

Bet vienalga - kāpēc tev x10 y01 ir tukšs?

 

Pēc tavis pirmā postā skaidrotās sistēmas: 8-bit skaitlis 00100100

matricas idx = 00

X = 10

Y = 01 - 00 = 01

vērtība = 00

taču tu saki, ka 00 matricā X=10,Y=01 tev ir tukšs. Man ir 00.

 

Jeb ja tu X un Y glabā otrādi: 8-bit skaitlis 00011000

matricas idx = 00

Y = 01

X = 10 - 00 = 10

vērtība = 00

 

 

PATENT PENDING.

 

Domāju, ka tas izskaidro, kādēļ nevēlos VĒL sīkākos paskaidrojumos ielīzt. Es esmu devis norādes. Ja izdomāsi - apsveicami, ja nē, tad gaidi, kad softs būs pieejams... nav jau ilgi, vēl kādi mēneši četri vai pieci. Ehhh... pat paātrinātā patentēšana aizņem vairāk kā pus gadu, ja nav sakari. Man nav. Vienīgais nodrošinājums ir uzņēmums un Patent Pending numurs. :(

Link to comment
Share on other sites

diegs, kāpēc Tu neuzraksti programmu, kas demonstrē šī algoritma darbību ?

Es pat varu palīdzēt, ja vajag. Tie anglijas telefona numuri tavējie ?

 

 

Ja izdomāsi - apsveicami, ja nē, tad gaidi, kad softs būs pieejams... nav jau ilgi, vēl kādi mēneši četri vai pieci.

 

softu var uzrakstīt arī neatklājot algoritma detaļas

Link to comment
Share on other sites

Trollis. Rezultātā mēs iegūstam kārtējo diega toļļošanu topikā ar tēmu "es esmu gudrāks par visiem, bet neteikšu kā". Tādā gadījumā šis topiks ir absolūtas 0 vērts. Kamdēļ tu taisi topiku, kurā neko nepasaki? Tu gribi forumu pārvērst par vietu, kur jebkurš varētu taisīt bezjēdzīgus topikus bez nekāda rezultāta? Kam tavuprat miskastes domātas.

 

Par patentu - man īsti vienalga vai tu to dabūsi vai nē. Es zinu, ka ir patentētas visabsudrākās un acīmredzamākās lietas (doubly linked list, peles dubultklišķis, utt..) Nestrādājošs kompresijas algoritms nebūs tas lielākais brīnums, kas būtu patentēts.

 

Joprojām palieku pie sava ar 100% pārliecību - ka tava kompresija nestrādā. Un esmu spējīgs to pierādīt. Tik izskadro to, ko iepriekš prasīju. Ja nevari, tad man ir skaidrs, ka trollītis vien esi (un atkārtojos - mani patentu lietas neinteresē, un kur nu vēl vairāk ar nestrādājošu ideju $ pelnīt).

Un vēl - uz Eiropu programmatūras patenti neattiecas, ja kas.

Link to comment
Share on other sites

Uztaisi kautvai kompresiju un dekompresiju kāda weblapā server side pusē un neviens tev neuzzinās pilnu algortimu. Pievienojos MārisO.

vienkārši ja redzesim, ka tas darbosies nebūs šo neproduktīvo diskusiju.

 

Īsumā: Akmens ir tavā dārziņā.

Link to comment
Share on other sites

Klau, augsti god. akadēmiķi!

Ar 6 bitiem var izveidot 2^6 unikālas "1" un "0" kombinācijas (to Tu cerams neapšaubīsi), tātad aprakstot 2^8=256 simbolus, gribi vai nē, bet viena unikālā 6 bitu kombinācija atbildīs četriem simboliem ( Tu protams vari uztaisīt algoritmu, ka viena atbildīs 3, otra 5, bet nesarežģīsim, tas nav svarīgi). Tātad savu advansēto darbību rezultātā Tu dabū virkni piem. 110100 110100 110100 110100 (un vairāk nekā naff...). Kā bez papildu informācijas ieskaidrosi savam dekoderim, ka pirmie seši biti ir "L", nākamie seši "O", nākamie "H" un pēdējie "S"?

Es ieteiktu vēl 5 gadus pastrādāt, lai HD filmiņu varētu vienā bitā iespiest, tad toč kļūsi slavens.

p.s. es neņirgājos :(

Link to comment
Share on other sites

Uztaisi kautvai kompresiju un dekompresiju kāda weblapā server side pusē un neviens tev neuzzinās pilnu algortimu. Pievienojos MārisO.

 

Tieši tā! Taisi klienta-servera arhitektūru. Tas pat būs vieglāk nekā stand-alone programmu. Nebūs nekas jāaizsargā un jāuztraucās, ka kāds varēs revers-engeneeringu pielietot.

 

Kā bez papildu informācijas ieskaidrosi savam dekoderim, ka pirmie seši biti ir "L", nākamie seši "O", nākamie "H" un pēdējie "S"?

Jurkins: šī doma jau ir 2 gadus veca, un viņš to joprojām nav sapratis. Ej izlasi vecos topikus:

http://www.boot.lv/forums/index.php?showtopic=84709

http://www.boot.lv/forums/index.php?showtopic=85559

 

Saproti - viņam tur ir maģiskās "matricas"... kuras neviens cits nemāk uzkonstruēt. Heh - tikko iešāvās vēl viena pretruna tavai, diegs, sistēmai. Es varētu pārlasīt visas iespējamās matricas 4*4*4 * 2 biti * 50% = 2^32 varianti (tb to vērtības) un parādīt, ka ar nevienu variantu tava kompresija nestrādās. Bet tu jau, protams, tam netici, vai ne?

Labots - bubu
Link to comment
Share on other sites

diegs, kāpēc Tu neuzraksti programmu, kas demonstrē šī algoritma darbību ?

Es pat varu palīdzēt, ja vajag. Tie anglijas telefona numuri tavējie ?

 

 

 

 

softu var uzrakstīt arī neatklājot algoritma detaļas

 

 

Paga, es visu laiku runāju, ka ir programma. Es vienmēr sāku ar to, ka savas idejas cenšos noprogrammēt, jo tad man vienkāršāk meklēt kļūdas un/vai nepilnības. Es uzskribelēju algoritmu un tad skatos, kas no tā strādā praksē. Uzskribelēju citu algoritmu - sakabinu kopā ar iepriekšējo - programmēju. Tas ir velnišķīgi lēni, bet tas strādā.

 

Kāpēc es nepublicēju softu? Tādēļ, ka raustos, jo tas ir gan zagšanas vērts, gan arī mocīšanās no exe-šņika izvilkt kodu...

 

 

Landline: +44 1902 657116

Mob: +44 7733 389902 - personīgais/firmas mob.

Labots - diegs
Link to comment
Share on other sites

Ja diegs iekodē trūkstošo informāciju tajās matricās, tad šāda "kompresija" ir iespējama, tikai , protams, 6 bitu kods + matricas aizņem tikpat daudz informācijas, cik 8 bitu kods. Ja katrā no tām matricām iekodē 128 bitus (2*256/4) tad tā sanāk.

Link to comment
Share on other sites

Es vienmēr sāku ar to, ka savas idejas cenšos noprogrammēt, jo tad man vienkāršāk meklēt kļūdas un/vai nepilnības.

Tātad tev nav algoritma? Bet tas visu laiku ir nepilnīgs un daļēji nestrādājošs, un tu to nemitīgi labo? Tad kas pie joda ir šajā topikā uzrakstīts? Nestrādājoša 8-bit -> 6-bit kompresija?

Link to comment
Share on other sites

Mob: +44 7733 389902 - personīgais/firmas mob.

 

ja esi anglijā, tad jau vari man to programmu parādīt, es solos exe-šņiku neaiztikt

Link to comment
Share on other sites

Ja diegs iekodē trūkstošo informāciju tajās matricās, tad šāda "kompresija" ir iespējama, tikai , protams, 6 bitu kods + matricas aizņem tikpat daudz informācijas, cik 8 bitu kods. Ja katrā no tām matricām iekodē 128 bitus (2*256/4) tad tā sanāk.

 

 

Oi, texts vecs kā pasaule! :(

 

NĒ, es matricās neiekodēju trūkstošo informāciju! Es matricās GLABĀJU NEPIECIEŠAMO informāciju!

 

Aizmirstiet klasiskos kompresijas algoritmus! Es taču teicu, ka tā ir binārā koda "noīsināšana", bet rezultātu - manis pēc - varat saukt par kompresiju vai par bullshit, kautvai tādēļ vien, ka VISI šo pasākumu aplūku no klasisko kompresēšanas algoritmu viedokļa, no matemātikas viedokļa un blablablaaa... doooh...

 

bubu, viss ir strādājošs. Es pastāstīju veidu, kā pie kaut kā nonāku, jo apstāstit citus nav mans ikdienas darbs. :p:P:

 

P.S. Klienta-servera arhitektūru? Laba ideja. :)

Link to comment
Share on other sites

Ak tad maģiskās matricas! Uhūūū!

Bet tā jau ir papildus informācija. Un kaut kā "spinnim mozgom čuju", ka tā papildus infa būs ne mazāka, kā tie divi nelaimīgie biti.

Link to comment
Share on other sites

ja esi anglijā, tad jau vari man to programmu parādīt, es solos exe-šņiku neaiztikt

 

varu, un tad?

 

Ak tad maģiskās matricas! Uhūūū!

Bet tā jau ir papildus informācija. Un kaut kā "spinnim mozgom čuju", ka tā papildus infa būs ne mazāka, kā tie divi nelaimīgie biti.

 

katra matrica glabā 16 bitus. NEVIENA matrica NAV IEKĻAUTA sakompresētajā failā ne arī kaut kādā papildfailā vai līdzīgā drazā. :p

Labots - diegs
Link to comment
Share on other sites

Aizmirstiet klasiskos kompresijas algoritmus! Es taču teicu, ka tā ir binārā koda "noīsināšana", bet rezultātu - manis pēc - varat saukt par kompresiju vai par bullshit, kautvai tādēļ vien, ka VISI šo pasākumu aplūku no klasisko kompresēšanas algoritmu viedokļa, no matemātikas viedokļa un blablablaaa... doooh...

Tu kļūdies arī šajā apgalvojumā. Visi to aplūko no veselā saprāta viedokļa, pie matemātikas vēl neviens nav ķēries.

 

Tu teici, ka gribi pelnīt $$ ar šo visu? Cik tu prasi par idejas izklāstu, bez jebkādam tiesībām izmantot to tālāk. T.i. tu izstāsti man precīzu ideju/shēmu/algoritmu, es tev samaksāju $ (protams, ja tava kompresija strādā) un neizmantoju to tālāk nekādos nolūkos.

 

Jurkins: nopietni, nemaz nesāc ar to "papildus" informāciju. Izlasi vecos topikus, lai saprastu, cik bezjēdzīgi par to "papildus" informāciju runāt.

Labots - bubu
Link to comment
Share on other sites

Da kāda hren starpība, kur tā matrica stāv. Jebšu tā būs superuniversālā matrica, kura zinās, ka vakarā 110101 110101 110101 110101 nozīmē "alus" un no rīta "sula"?

Vispār nu i nah piedalīties stulbās diskusijās. Vari necensties atbildēt. Ja redzēšu strādājošu aplikāciju, esmu gatavs Tev atvainoties. Lai Tev rīt jauka diena.

 

p.s bubu: palasīju ... 3,14ģec...

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Topiku sleegt, autoru eitanazeet. Shis ir vai nu nopietni slims ar galvu vai vienkaarshi taisa prikolus. Prikoliem jaatrodas bezteemas sadaljaa.

 

A vispaar autors vienkaarshi nav piedomaajis kaartiigi pie savas sisteemas grandiozajaam iespeejaam. :D Taalabad ka cikliski atkaartojot shaa saspieshanas supermetodi, jebkuru informaacijas apjomu var saspiest liidz seshiem bitiem. WOWWWW. :D :D :D

Labots - Kitsune
Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

Vot shis tik bija komikss pirms guleetieshanas! :D :D :D

 

Taalabad ka cikliski atkaartojot shaa saspieshanas supermetodi, jebkuru informaacijas apjomu var saspiest liidz seshiem bitiem. WOWWWW. :D:D:D

Jep, es arii uzreiz tieshi par to pashu iedomaajos. Un matemaatikaa to sauc par "matemaatisko indukciju". Bet shim fruktam jau matemaatiku nevajag. :D

kautvai tadel vien, ka VISI so pasakumu apluku no klasisko kompresesanas algoritmu viedokla, no matematikas viedokla un blablablaaa... doooh...

 

Matemaatiskaa indukcija saka, ka, ja Tu pieraadi, ka 8 bitus vari noiisinaat (shis vaards vien jau visu izsaka...) liidz 6 bitiem, tad es tikai pielieku klaat atkal 2 bitus un Tu tos jaunos 6+2 atkal noiisini liidz 6 bitiem. Taa tas turpinaas liidz gandriiz visi mani biti ir noiisinaati un palikushi tikai 6 biti! Citiem vaardiem, njemu visu sava kompja HDD liekot bitus rindinjaa, laizhu tik caur Tavu noiisinaashanas kompresiju un dabonu galaa 6 bitus. Taalaak njemu arii Tava kompja HDD un vispaar piedaavaaju pasaulei pakalpojumu - visi pasaules dati manaa 6 bitu storage ar Tavu algoritmu.

 

Njaa, bet chalim tak nepielec... :D Nepielec, ka tie biti ir tieshi taada pati skaitiishanas sisteema kaa muusu ikdienaa ierastaa tikai ar baazi 2 nevis 10. Un nepielec, ka nevar 256 kombinaacijas aizstaat ar 64 ieprieksh defineetaam kombinaacijaam. Iesaku divus virzienus:

 

1. Izgliitojies un attiisti domaashanu - tad veelaak pats par sevi smiesies kaa kaadreiz vareeji buut tik aprobezhots.

 

2. Turies pa gabalu no programmeeshanas, jo arii bez Tevis jau ir pilna dir.. , atvainojos - Latvija (un iisteniibaa arii pasaule) - shaadu "speciaalistu", deelj kuriem mums arii ir visaadi nenormaali gljukojoshi un n-tos GHz un MB prasiigi softi!

Link to comment
Share on other sites

Autors pats uztaisa murgainu topicu un kad viss ir tuvu tam, kad tiks tklata vinja slimiiba, vinsh pats arii pieprasa topika slegsanu. Toch stulps.

Link to comment
Share on other sites

Tāks, lai nepanestos spams, kā iepriekšējās reizes, topiku pagaidām slēdzu. Kad autors būs gatavs šeit iepostēt gatavu pilnīgu implementāciju savam kodam, tad arī atlokošu. Kaut arī tad droši vien varēs jau taisīt jaunu topiku.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...