Jump to content

Printeris ar uberlētām tintēm


tolx
 Share

Recommended Posts

Tātad,vajag kaut kādu interesantu mazbudžeta pasākumu.

Šobrīd ir viens HP Deskjet D2360 printeris.Neorģinālās tintes atrast nemāku laikam,pildīšana arī nav pa lēto.

Savam Canon IP4000 pa 11ls visas nomainīju,šitam HP viena tik daudz maksā.Un ātri iet cauri.

Tātad,kādam ir zināms kāds printeris,ko tagad varētu bodē pa lēto dabūt,vai arī tepat kāds varētu notirgot,un kas pie kārtridžu maiņas neprasītu lielākus ieguldījumus,kā 5ls par gabalu.

Ja nu kas,varu samainīt pret to HP,šamais labāk tehniskā un kosmētiskā stāvoklī,vienkārši neveiksmīga izvēle.

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Es jau nu tagad paņemtu kombainu, kas sastāv no melnbaltā lāzerprintera un krāsainā skenera. Biju atradis vienu modeli pa kādiem 60 latiem.

Link to comment
Share on other sites

Cilvēkam nafig nekādu kombainu nevajag,bet dažreiz kādu krāsainu bildi gan izdrukāt der.

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Nu ta neko, kaut gan mājās drukāt fotogrāfijas neatmaksājas, tajā pašā Narvesenā sanāk lētāk. Kas attiecas uz "krāsainiem referātiem" - vai tiešām to vajag? Ja nevajag skeneri, ņemtu melnbaltu lāzernieku un miers.

Link to comment
Share on other sites

Fotogrāfijas nedrukās,bet mājas vajadzībām kādu krāsainu bildi uz vienkārši papīra dažreiz savajagās gan.Un lāzernieks nelien budžetā nekādi,vajag lētu tintes kasti,nu līdz 25ls max.

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Tad iesaku meklēt kaut ko no Canon, kas darbojas ar BIC-24 kārtridžiem.

 

Kaut gan - ja drukās maz, tad lētāk sanāks kaut kas tāds, kam kārtridži mainās kopā ar galvu. Citādi - aizkaltīs, un pērc jaunu printeri.

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Konkrētus modeļus gan nepateikšu. Bet tādam kārtridža cena automātiski augšā. (Var jau gan mēģināt pildīt). Tāpēc IMHO m/b lāzernieks mājas vajadzībām ir visizdevīgākais risinājums.

Link to comment
Share on other sites

kādreiz čakrējos ar hp pats krāsa pildiju, bet pēc kāda laiciņa pzūd viens tonis tad tiek drukāts tikai sarkans ar zilo vai vai nāk ārā lilā bildes, k'pēc tā nezinu. prncipā lētus kartridžus var no ebaya sūtīt

Link to comment
Share on other sites

Man kantorī bija Canon Pixma, liekas ka 130 vai kāds tur modelis. Liekas, ka bij jau pieminētie 24tie kārtridži. Ja ņem kreisos, tad melnais 2.5LVL, krāsainais 3.5LVL. Kvalitāte gan ne visai. Varbūt man ar eksemplāru nebija paveicies, bet oranžu no sarkana un otrādi viņš neatšķīra. Tas ar bij iemesls nomaiņai.. Ā par kārtridžiem- ņemot kreisos man regulāri viens no 3-4 nestrādāja. Tā ka ekonomija par 25% samazinās..

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...