Jump to content

Kā/kur var uzzināt, kura firma pieder kurai?


Vilx-
 Share

Recommended Posts

Mani mans interneta pieslēgums sāk aiz vien vairāk besīt ārā. Kopš pārdošanās Baltcom'am pakalpojuma kvalitāte kļuvusi vienkārši nebaudāma. Gribētu mainīt, bet nezinu, uz ko lai maina - negribētos uzrauties uz cita Baltcom piederīgā, jo, cik dzirdu, tad viņi esot tos mazos provaiderus vairumā sapirkuši...

 

Kā varētu noskaidrot, kuri citi uzņēmumi pieder Baltcom?

Link to comment
Share on other sites

Lursoftā jāpiķo, un viņi ar mani kā privātpersonu vienai transakcijai diezi vai ies ķēpāties.

 

Pēc reģistrācijas numura Google neko dižu neatrod (meklēju lapas, kur parādītos gan Baltcom, gan mana provaidera numuri).

Link to comment
Share on other sites

Nē, nu, es esmu ar mieru arī sapiķot kādu grasīti, nav jau man žēl. LV.LV neko neatrada uz Baltkoma numuriņa.

Link to comment
Share on other sites

Ermm... ok, es esmu apjucis tai Lursoftā. Kur tieši man jāskatās? :oops:

 

OK, mans provaideris šobrīd ir VIS-IT. Reģistrācijas numuriņš - LV40003625730.

Blatkoma reģistrācijas numuriņš - LV40003005264.

 

Ar googli ņifiga neiznāk atrast kādu lapu, kur šamie abi būtu sasaistīti. Bet to, ka ir, tas ir fakts.

Link to comment
Share on other sites

Ilgi gatavojas. Viss mans trafiks jau mēnesi routējas caur viņiem, kā arī jau kopš pagājušā gada vidus telefona numuri iet uz kaut kādu zvanu centru...

Link to comment
Share on other sites

Meh, tad laikam mans VIS-IT nav zem Baltcom de-jure, bet gan tikai de-facto. :grr: Sviests. Kā lai tagad izdomā, kas ir normāls nets?

Link to comment
Share on other sites

VIS IT, bet viņi ir mainījuši formātu un tas izskatās pēc kaut kāda vienotā visiem Baltkomiešiem...

 

Tur jau tas prikols - oficiāli nekur nav ne smakas par to, ka ZB.LV un VIS IT būtu jebkāda saistība ar Baltcom vai pat savā starpā. Bet faktiski tas viss ir viens un tas pats...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...