Jump to content

Rūteris priekš p2p


runner
 Share

Recommended Posts

Ir nepieciešams izvēlēties normālu wireless rūteri, kurš spētu strādāt ar p2p programmām kā BitComet, uTorrent utt.

Pašlaik ir NETGEAR WGR614v7 wireless rūteris, kurš nespēj stabili strādāt, ja fonā iet kāds torrent apps, kā BitComet ( pat ,ja tikai upload). Nestabilitāte izbaužas kā: packet loss, web lapas iefrīzo, vai vispār neatveras, pilnīga nestabilitāte.

Link to comment
Share on other sites

Ja internets nav fikss, kā piemēram LTK, tad neviens rūteris nepalīdzēs pret lēnumu.

Link to comment
Share on other sites

Ja internets nav fikss, kā piemēram LTK, tad neviens rūteris nepalīdzēs pret lēnumu.

Ātrumā nav problēma, bet gan rūterī. Internets ir LTK MK3, ātrums it kā pietiek. Download ir līdz 1250 KB/s.

Labots - runner
Link to comment
Share on other sites

Vajadzēja zināt, ka tikko upload pieaug, tā download samazinās vairākkārtīgi. Uz LTK aizmirsti par torrentu sīdošanu vai arī pielieto netlimiter.

Link to comment
Share on other sites

Vajadzēja zināt, ka tikko upload pieaug, tā download samazinās vairākkārtīgi. Uz LTK aizmirsti par torrentu sīdošanu vai arī pielieto netlimiter.

Es jau to upload tajā pašā Bitcomet esmu nogriezis uz min, kā arī samazinājis global connection skaitu. Vienkārši internets normāli neiet, kad fonā iet p2p programma. Cik esmu skatījies, tad daudziem rūteriem ir problēmas ar p2p. Juatājums ir, ka vajag rūteri (modeli), kurš var izturēt p2p contentu.

Labots - runner
Link to comment
Share on other sites

Nez, es kā palaižu fonā uTorrent, tā bez netlimiter tas aizklapē netu tā ciet, ka lapas neveras vaļā. Pašā progā konfigurēšana nelīdz.

 

Jebkurš normāls rūteris derēs, piemēram, Linksys WRT54GL.

Link to comment
Share on other sites

Domāju, ka problēma ir tajā, ka Torrenti veido ļoti daudz konekcijas un mazie lētie rūteri tīri fiziski nespēj to turēt.

Labs ieteikums ir kāds nopietns routeris ( Cisco, Mikrotik utt.) vai paštaisīta kaste ar Linux vai BSD.

Ja pareizi saprotu, tad problēma ir taisni RAM apjomā, kas mazajiem hardware routeriem(Linksys utt) ir ļoti mazs.

Link to comment
Share on other sites

Bitcomet bija problēmas , labāk uTorrent .Man saslēgts LTK modems svičš no kura uz datoru kas dala torrentus un uz rūteri pie kura pārējie datori , kau arī kamēr nebija svičš , torrenti gāja caur rūteri (Buffalo VHR-HP-G54 ) itkā problēmu nebija ,tikai uz pārējiem datoriem katastrofāli kritās ātrums .

Link to comment
Share on other sites

Nez, es kā palaižu fonā uTorrent, tā bez netlimiter tas aizklapē netu tā ciet, ka lapas neveras vaļā. Pašā progā konfigurēšana nelīdz.

 

Jebkurš normāls rūteris derēs, piemēram, Linksys WRT54GL.

 

Tur jau tā lieta, ka neta ātrums pat ir normāls pat, ja fonā ir download. Vienkārši vaina ir, ka rūters netur p2p konekciju skaitu, kas nāk no torrent programmām, kā rezultāta web lapas iefrīzo, vai vispār uz laiku neverās, kamēr rūters pats pārstartējas.

Link to comment
Share on other sites

Ai nu labi, nestrīdēšos, pērc vien citu rūteri.

Bet nesūdzies pēcāk, ka iegūsi līdzīgu rezultātu.

Link to comment
Share on other sites

Domāju, ka problēma ir tajā, ka Torrenti veido ļoti daudz konekcijas un mazie lētie rūteri tīri fiziski nespēj to turēt.

Labs ieteikums ir kāds nopietns routeris ( Cisco, Mikrotik utt.) vai paštaisīta kaste ar Linux vai BSD.

Ja pareizi saprotu, tad problēma ir taisni RAM apjomā, kas mazajiem hardware routeriem(Linksys utt) ir ļoti mazs.

Nu bet priekš mājas ir kāds rūters, kas varētu pavilkt p2p konekciju skaitu, nu cenā tā ap 50LVL.

Link to comment
Share on other sites

Lētie rūteri NETUR lielu konekciju skaitu !

Un tam nav nekāda sakara ar ātruma sadali.

Rūteris prosta pakaras vai restartējas.

 

Trafika prioritizācija utt ir cits stāsts, bet tur parasti lētie rūteri neko baigi sakarīgu nedara. Ta spats Linksys ir jāpāršuj lai kautko tādu varētu - bet cik labs ir rezultāts hvz, jo nekad neesmu testējis šīs fīčas piemēram zem DD-WRT.

--

50Ls - Linux/BSD kaste. Mikrotik laikam ap ~100Ls būs....

Labots - MIGs
Link to comment
Share on other sites

Btw, WRT54GL ar defaulto firmware arii shavki straadaa ar daudz konekcijaam.

DD-WRT firmware juutami uzlabo taa darbiibu, bet vai pietiekami - nemaaku teikt.

 

Pilniigi piekriitu par leetajiem ruuteriem.

TANSTAAFL

Link to comment
Share on other sites

Lētie rūteri NETUR lielu konekciju skaitu !

Un tam nav nekāda sakara ar ātruma sadali.

Rūteris prosta pakaras vai restartējas.

 

Trafika prioritizācija utt ir cits stāsts, bet tur parasti lētie rūteri neko baigi sakarīgu nedara. Ta spats Linksys ir jāpāršuj lai kautko tādu varētu - bet cik labs ir rezultāts hvz, jo nekad neesmu testējis šīs fīčas piemēram zem DD-WRT.

--

50Ls - Linux/BSD kaste. Mikrotik laikam ap ~100Ls būs....

 

Par to pakāršanos un restart tieši Netgear WGR614v7 mans gadījums.

Par WRT54GL arī lasīju, ka var ar citu DD-WRT firmware mēģināt. Sākotnēji laikam WRT54GL arī ir tās pašas problēmas ar p2p.

Labots - runner
Link to comment
Share on other sites

Firmware to var nedaudz uzlabot(pieņemot, ka alternatīvā firmware to visu konekciju padarīšanu menedžē gudrāk), bet ja nu fiziski nav tā RAM, tad viņa nav.

Link to comment
Share on other sites

linksys'u p2p nokar vienā setā... nav svarīgi GL vai kāds cits modelis...

uzliekot DD-WRT problēma netiks atrisināta. Nāksies konfigurēt gan rūteri, gan p2p klientu. (azureus lapā ir neliels manuālis p2p un dd-wrt lapā ir daudz kas atrodams) un arī tad būs kaudze problēmas

uzliekot prioritāti uz www, nekas praktiski nemainās... pārāk švaki dzelži... :(

normāli darbosies tikai tad, kad drastiski ierobežos konekciju skaitu.

 

labāk uzliec kādu linux kārbu kā rūteri...

Link to comment
Share on other sites

linksys'u p2p nokar vienā setā... nav svarīgi GL vai kāds cits modelis...

uzliekot DD-WRT problēma netiks atrisināta. Nāksies konfigurēt gan rūteri, gan p2p klientu. (azureus lapā ir neliels manuālis p2p un dd-wrt lapā ir daudz kas atrodams) un arī tad būs kaudze problēmas

uzliekot prioritāti uz www, nekas praktiski nemainās... pārāk švaki dzelži... :(

normāli darbosies tikai tad, kad drastiski ierobežos konekciju skaitu.

 

labāk uzliec kādu linux kārbu kā rūteri...

Karč pa lēto cauri netikt. Ar Linux biji domājis šādu variantu: Linksys WRT54GL, 54 MBPS (LINUX INSIDE), tas ko uzlabo?

Link to comment
Share on other sites

nop

vecs pc (vari izravēt visus karlisonus lai būtu klusums) + linux

vari likt gatavu risinājumu kā monowall.

 

principā jau tiek gan cauri pa lēto... softc fōr frē un dzelži gandrīz nahaļavu...

Labots - maurs
Link to comment
Share on other sites

Pirms kāda mēneša man sākās tāds pats pigors.

Rūteris: D-Link DI-524UP.

 

Firmware upgreids nelīdzēja. Velc viņ zin, kas notika, jo agrāk šādi brīnumi nebija novēroti.

Link to comment
Share on other sites

Pirms kāda mēneša man sākās tāds pats pigors.

Rūteris: D-Link DI-524UP.

 

Firmware upgreids nelīdzēja. Velc viņ zin, kas notika, jo agrāk šādi brīnumi nebija novēroti.

 

Tas pats, arī jaunāka firmware nelīdzēja. Tieši pasliktinājās rūtera darbība, kad pārslēdzu interneta pakalpojumu no parastā Mājas internets 2 uz MK3.

Link to comment
Share on other sites

Kas attiecas uz lētajiem mājas rūteriem tad visjaudīgākie dzelži (un lielāks RAM apjoms) ir Asus WL-500g Premium.

Iespējams ka tas palīdzēs tikt galā ar daudzajām p2p konekcijām.

 

Par šo dzelzi var palasīt forumā http://wl500g.info/

Katrā ziņā viņu tur liela un piedāvā kaudzi ar alternatīvajām linux bāzētām firmwārēm.

Link to comment
Share on other sites

Kas attiecas uz lētajiem mājas rūteriem tad visjaudīgākie dzelži (un lielāks RAM apjoms) ir Asus WL-500g Premium.

Iespējams ka tas palīdzēs tikt galā ar daudzajām p2p konekcijām.

 

Par šo dzelzi var palasīt forumā http://wl500g.info/

Katrā ziņā viņu tur liela un piedāvā kaudzi ar alternatīvajām linux bāzētām firmwārēm.

OK, paldies.

Link to comment
Share on other sites

Man pašam mājās stāv Buffalo WHR-G125. Nopirku, jo viņam dzelži bija labāki, nekā tam Linksys WRT54GL, un maksāja par 10Ls mazāk. :D Uzliku DD-WRT, un nekādas problēmas nav bijušas, arī ar P2P. Tiesa - es daudz ar P2P neņemos. Bet routeris nekad nav bijis īpaši noslogots, pat ar visiem P2P vaļā. Un nokāries arī vēl nav. Trūkumi - pēc DD-WRT uzlikšanas nav iespējams uzlikt atpakaļ oriģinālo firmwari, kā arī nevar ārēju antenu pielikt (antena ir pielodēta pie plates). Bet tas mani īpaši neuztrauc. :p

 

Tam Asus gan pēc parametriem izskatās vēl niknāks, tā kā varētu būt droša izvēle, bet nemāku teikt.

Link to comment
Share on other sites

tomātu softc varbūt darbojas labāk.. būs jāpamēģina kaut kad šitas...

 

tas kurš draudzējas ar lodāmuru, var piemaukt lielāku ramu... pilns nets ar howto..

Labots - maurs
Link to comment
Share on other sites

chirkainais

man ir kaut kāds D-Link wireless rūteris (iespējams DI-614+) ar Lattelecom MK1 interentu. uTorrentā download uzlikts uz 150KB/s, upload uz 15KB/s un viss strādā normāli.

Link to comment
Share on other sites

Man pašam mājās stāv Buffalo WHR-G125. Nopirku, jo viņam dzelži bija labāki, nekā tam Linksys WRT54GL, un maksāja par 10Ls mazāk. :D Uzliku DD-WRT, un nekādas problēmas nav bijušas, arī ar P2P. Tiesa - es daudz ar P2P neņemos. Bet routeris nekad nav bijis īpaši noslogots, pat ar visiem P2P vaļā. Un nokāries arī vēl nav. Trūkumi - pēc DD-WRT uzlikšanas nav iespējams uzlikt atpakaļ oriģinālo firmwari, kā arī nevar ārēju antenu pielikt (antena ir pielodēta pie plates). Bet tas mani īpaši neuztrauc. :p

 

Tam Asus gan pēc parametriem izskatās vēl niknāks, tā kā varētu būt droša izvēle, bet nemāku teikt.

Tagad skatos tieši ASUS WL-500G vai WL-500W arī draudzējas ar DD-WRT firmware. Otrajam laikam ātrāks wireless standarts.

Link to comment
Share on other sites

Man kadreiz bija Linksys wrt54gc, tas arii kaaraas pie daudz konekcijaam utt. Nopirku wrt54GL un viss super torrentos reizee paris faili velkaas, veel strongdc ar entajaam konekcijaam un veel reizee sito postu raksu  :grin: Nekaadu probleemu ar aatrumu, nekas nekaras. Nav nekaada firmaware jaapaarsuj, stradaaju uz originaalaas un pilniigi viss ok. Maksaaja kautkaadus 42 latus pirms kaada pusgada vai gada, kad pirku.

Link to comment
Share on other sites

Dzīvoklī, kur bija 3 datori + aktīvs p2p ņēmu wrt54gl ar dd-wrt un problēmu nebija nekādu. torrenti pašlaik iet 24/7 un pa vakariem browsēju netu u.c. 3 gadu laikā ir nokāries kādas 3 reizes (nevar vairs dabūt dzīvu wifi pēkši vai pazūd nets pavisam), kad nācies pašam restartēt.

 

Otrajās mājās, kur senči tikai tventu un delfi browsē un pats pa nedēļas nogalēm neko īpāsi domāju, ka ietuapīšu bišķi piķi un pietiks mierīgi ar D-Link DI-524, bet es protams kļūdījos - pilnīgs draņķis ne aparāts. Izmēģinātas vairākas firwāres, sūds pilnīgs. Ideja tāda, ka viņam mēdz piemēram nepatikt konrētas wifi kartes, proti, ar veco laptopu dell d505 viss verās ar viņu normāli, bet jauno laptopu - dell xps m1330 ar windows xp, kad ir ieslēgta kāda no šifrēšanām es vispār dzīvu viņu neesmu dabūjis, nācās atslēgt visas kriptēšanas, lai vispār kkas strādātu. Vaina protams iespējams ir laptopa driveros, bet nu neviena citā vietā man ar to pašu laptopu problēmu nebija. Nesen pārejot uz ubuntu, strādā puslīdz stabili.

 

Vēlviens piemērs: trijatā caur wifi kko geimojām un tad vispār pie admin paneļa nebija iespējams tikt - "router is busy" uzraksts verot vaļā admin paneli, nu spriediet paši :D

 

Lai vai kā D-Link DI-524 toč nevajag ņemt.

Link to comment
Share on other sites

njaa.... man arī rūgta pieredze ar d-link.

Tad nebija vajadzīgs wifi, izmantoju 504 modeli. Ik pa nedēļai kārās nost. Bija vajadzīgs port forwarding. Nothing spešal - bet nu kārās. Pēc tam uzliku Linksys kkādu 4 sērijas, un aidā. Bez probļem.

Bračkam vajadzēja wifi - paņēmu gigabyte wlan rūteri:

 

Ik pa laikam nokaras. Nets neejot - kas tieši nezinu, jo uz vietas tad neesmu.

Uzliku jaunāko fw it kā bik labāk palika, bet tāpat ik pa laikam nāīt.

Nu tad risinājums izslēgt viņu na*er ārā kad nelieto - kad vaig ierubi un viss šancē.

Bet nu ........ :nea:

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Torrentiem jau nu gan NetLimiteri nevajag, vismaz, ja lieto kādu jaunākajām mikrotorrenta versijām - tur limitēšana jau iebūvēta. Down nolimitē uz kādi 80...90% no max down ātruma, Up - 4x mazāku kā Down, un viss griezīsies rūkdams.

Link to comment
Share on other sites

Par dlink rooteriem - sheit es tieshaam noveeroju teiciena 'you get what you've paid for' patiesiibu.

 

Vairaakus gadus atpakal es iepirku Dlink di-624+ (liekas taa sho sauca) rooteri. Tas velns miileeja regulaari paarstarteeties - aptuveni reizi stundaa. Paaris meeneshus nomociijies, iepirku taa pasha Dlink dgl-4300 (maksaaja 2.5x daargaak, bet cilveeki atziniigi veerteeja taa stabilitaati). Look ar sho man probleemu nav bijis, iet stabili nu jau vairaakus gadus (tiesa shogad naacaas barokli nomainiit, bet taa bija daleeji mana pasha vaina).

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...