Jump to content

ka var uztaisit lai kompis atbalstitu krievu val.


zmuriks
 Share

Recommended Posts

te pieņemts stāstīt šausmu stāstus maziem bērniem, lai baidās un neinstalē no interneta vilktus Win. Tas ka tautas meistari "uzlabojot" standarta instalācijas diskus, tos sajāj, kā pēcāk izrādās ka kaut kas gļuko, kaut kas kas nav pārbaudīts uz standarta geimera datora vispār neiet, uzkar datoru, zilie logi utt, tam gan varu tikai piekrist. Tāpēc ja jau kādu apstākļu pēc jāatvelk Win diska imidžs, tad tikai standarta, bez "uzlabojumiem".

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Ar pirātisku softu ir 2 iespējas: vai nu problēmas būs, vai nebūs. Ja trūkst zināšanu, tad, visticamāk, būs. Un man nav nekādas vēlēšanās stāstīt, kas jādara, lai šis problēmas atrisinātu. Kaut arī es ļoti labi zinu ne tikai to, ka p2p tīklos var atrast imidžus, kas ir 1:1 kopija no oriģinālā Windows CD, bet arī to, kā 100%-īgi pārliecināties, ka konkrētais imidžs tiešām nav "uzlabots". Nemaz jau nerunājot par to, kā panākt, lai pirātisks Win validētos un varētu dabūt visus apdeitus, nebaidoties no WGA.

 

Es vienkārši brīdinu cilvēku, ka, velkot Win no p2p, var iegrābties mēslos. Un piedāvāju drošu risinājumu - GGK.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...