Jump to content

Netiekusavā lapā caur otru pc


Dupsis
 Share

Recommended Posts

Uztaisīju web serveri uz stacionārā pc. Viss notiekās visi var viņam piekonektoties, bet es no sava laptopa ( kurš izmanto to pašu netu kuru serveris un to pašu IP ) piekonektoties manam serverim nevar. Kāpēc tā ? Browsera stūrītī parādās lapas nosaukums un viss. Balta lapa un rāda, ka lādē lapu, bet īstenībā nekas nenotiekās.

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Pašā apakšā, jaunā rindā. Un hosts nevis host.

%systemroot%\system32\drivers\etc\hosts

Bez paplašinājuma.

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Kādas muļķības tu esi tur sarakstījis? Nafig abas ir IP adreses? Nafig rinda aizkomentēta?

Ielogojies kā admins, un varēsi saglabāt.

Link to comment
Share on other sites

Man vēl nav piesaistīts domēns tādēļ domēna vietā ip ... Kā man pareizi rakstīt ?

Esmu jau kā admins

 

 

P.s varbūt kāds man var atsūtīt rediģētu host failu..

 

Fails :

 

http://www.failiem.lv/list.php?i=kutzzg

 

Manas Lapas adrese :

 

http://78.154.137.135/index.php

 

Mans IP : 78.154.137.135

Labots - All_Axcess
Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Pareizi ir rakstīt iekšējo IP, un nelikt priekšā #

Pofig, ka nav domēna, vari izmantot kaut vai dupsis.lv

Šitā:

192.168.0.101 dupsis.lv

Vai kāda nu tev tur ir iekšējā IP tam kompim, uz kura hostējas WEBs.

Labots - ADEX
Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

ipconfig /all tam kompim, kur hostējas WEBs.

Ja nevari saglabāt, palaid no konsoles:

cacls d:\windows\system32\drivers\etc\hosts /G User:W

User vietā savu username.

 

Sorry, nepareizi uzrakstīju permisiju komandu. Pareizi vajag šitā:

cacls d:\windows\system32\drivers\etc\hosts /E /G User:F

 

Es arī tavam WEBam nevaru pieslēgties. IMHO - neesi portus (nu vismaz 80.) noforvardējis.

Link to comment
Share on other sites

Iepriekš apache pati automātiski iestartējās, bet tagad vienkārši neiet. process nav sācies. caur services nevar ar palaist. Nekas nenotiek.

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Un iekš services.msc viņš nav redzams kā Started? Kāda palaišana stāv? Aotomatic/Manual/Disabled?

Paprovē pēc hosts faila atgriešanas sākotnējā izskatā (vari pat nonest hosts failu vispār, viņam vajadzētu automātiski atjunoties) restartēt PC.

Link to comment
Share on other sites

Man tā lapa neiet :p

Hmm tu firewall pamēģini izslēgt , or rūterim , ja tāds ir ,portus noforwardēt , jo nopingot to adresi izdodās

Labots - ugisn1989
Link to comment
Share on other sites

Firewall nav ierubīts.

Šo to pēc googles apdoma pakoriģēju un pēc restarta event vieverī vars nerāda nekādus errorus apacim, bet tikuntā neiet ..

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Iekš FW apacis pie exceptions pielikts? Kaut gan startēšanos tam nevajadzētu ietekmēt. Būsi konfigurācijā kaut ko sajājis.

Link to comment
Share on other sites

Neesmu konf aizticis :D

Es kautkā datubāzi varu dabūt ? Vai nekādu izredžu bez phpmyadmina ..

 

he uztaisiju refreshu un WO lapa aizgāja .. Hvz kkāds dilēriums bija uznācis serverim.

 

Tātad tagad atgriežamies pie tām IP. Tātad man tas hosts fails jērediģē laptopam lai es tikti iekšā ?

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

DB vari izeksportēt no MySQL konsoles. Iespējams, konfigurācija izmainījās dēļ sačakarētā hosts faila.

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Vari nerakstīt hosts failā. Ieraksti iekšējo IP laptopa brauzera adreses laukā un pamēģini pieslēgties.

Ja ies, vari rakstīt laptopa hosts failā, bet nav obligāti. Ja ierakstīsi, varēsi izmantot jebkuru paša izdomātu domēna vārdu, kādu būsi norādījus hosts failā.

Link to comment
Share on other sites

Nu nezinu, man arii nekas neveras valjaa, sapingot arii nevar.

Es gan neteiktu ka vaina ir ar hosts failu. Driizaak meklee vainu apachee, jo Tu jau piesleegties vari no laptopa, vienkaarshi neatver pareizo lapu.

Neesi gadiijumaa speeleejies ar virtuaaliem hostiem? Vienkaarshi rakstot lokaalo servera IP adresi, visam buutu jaastraadaa bez hosts failaa redigigjeeshanas.

Taa kaa priekshaa tev ir ruuters, iespeejams ruuterii ir nepareizi/nav vispaar noforvardeets 80 ports... .

 

P.S. briidienaas iesaku Tev atppusties. Kaut kaa tev neiet taas lietas sestdienaas tas taa, no recent topikiem :) ... .

Labots - grisha
Link to comment
Share on other sites

Un kaa pie neta tiec liidz kompim? Tieshaam ir publiskaa IP adrese? Nevar ne sapingot ne atveert augstaak mineeto IP adresi... .

Link to comment
Share on other sites

Lapa aizgāja arī caur lapsi. nezinu ko saspaidiju. paldies visiem par palidzibu :)

Stacionarajam nak klat kabelis.

Labots - All_Axcess
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...