Jump to content

Lūdzu padomu Pioneer komplektam


Rolic
 Share

Recommended Posts

Labdien!

Esmu noskatījis Pioneer KRL-46V TV, BDP-LX08 BluRay pleieri un SC-LX71resīveri. Gribēju palūgt kādu pakomentēt, varbūt ir kaut kas labāks par to naudu vai tik pat labs un lētāks vai vajadzētu kaut ko pamainīt vai principā pilnīgi ko citu. Varbūt ir kādi ieteikumi un kāds pēc pieredzes varētu ieteikt kādas tumbas iepriekšminētais būtu pelnījis.

Jau iepriekš pateicos.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

TV -1600Ls

BD - 550Ls

a/v resis - 770Ls

_______________

kopā 2920Ls

 

Par 3000Ls jebkurš veikals būs priecīgs tev palīdzēt un izkārtos 5% atlaidi. Ej uz Unisonu vai Audiostaru un runā.

Link to comment
Share on other sites

Paskaties TV PDP-LX5090 ....

Man ar bija doma par KRL-46 ... bet kad redzeju dzive PDP-LX5090 un pie tam ar blue ray playeri ... Jautajumu nebija

 

 

P.s.

Kadas tumbas tev bus?

Labots - kvarx
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Noteikti Linn wet-dream edition. Man liekas, ka te ir 100% kules pucēšana un b-šits.

Link to comment
Share on other sites

Paskaties TV PDP-LX5090 ....

Man ar bija doma par KRL-46 ... bet kad redzeju dzive PDP-LX5090 un pie tam ar blue ray playeri ... Jautajumu nebija

 

 

P.s.

Kadas tumbas tev bus?

 

Sākumā likšu savas vecās Piega (~5 gadi vecas) kas kopā ar Primare sistēmu skan ekselenti un tad skatīšos vai prasās kas cits vai nē.

 

Kādēļ PDP-LX5090 ir lētāks nekā KRL46V?

 

Noteikti Linn wet-dream edition. Man liekas, ka te ir 100% kules pucēšana un b-šits.

 

"Man liekas" (varētu būt; man šķiet...) ietver sevī arī šaubas, tā, ka nākamreiz kad raksti 100% tad arī pieturies pie tā nevis vienā teikumā pats to apšaubi.

Link to comment
Share on other sites

Nu ko komplekts nav slikts tikai KRL46V ir Sharp matricu, bet plasma 5090 ir paša pioneer matricu :D

Komplekts nav slikts, tkai ir viens "BET"

Vai ri vērts izgrūst naudu par brendu?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...