Jump to content

Pārdodu AMD Athlon 64 3200+


kskwoanolv
 Share

Recommended Posts

MB / ECS EliteGroup Socket 939; DDR 400

CPU / AMD Athlon 64 3200 +

GHz / 2.01 performance līdz 3.2 GHz

Ram / 1536mb [1. 5gb]

HDD / 160gb

Video / NVidia GeForce FX 5500 256mb -128bit

 

Skype armands_12

 

cena runājama

 

nav bojājumu un garantija arī jau izlietota

 

+ nāk klāt defender tastatūra 13ls vērtība ar iebuvetu playera konroli + draivera disks un samsung pleomax pele 12ls vērtība kopā ja nemaldos tad 9 pogām ērta un kā radīta cs'am un stuf like that

 

Atrodos Tukumā

 

bilde no ss.lv jo tur ar liku ...šo piedāvājumu vienīgi ss.lv piedāvāju šo pc pa 80 - 90 ls

 

skype armands_12 vai arī pm.

 

4x0n3hy1tzl2l2ycz3ss.png

 

PS. nekādu tur offtopic ja runa neiet par pc

 

tas tastatūra un pele kopā maksā 24ls vusmaz Tukumā es atdodu par brīvu šodien vienkārši labs garīgais

ar piegādi tā sūdīgi pašam transports nav vainu brauc pakaļ pats kam interesē vainu kautka savādāk ar satikšanos piem Rīgā

Link to comment
Share on other sites

man viss tas pats... tik video karte bik labaaka 8500Gt un hdd 500Gb.. i to neceru vairaak kaa 60Ls

 

aa un plate un normaals psu!

Labots - V.I.P.
Link to comment
Share on other sites

kskwoanolv

vip ss.lv tu savejo vari pari pa 100lv norirgot bez prob .. es noz ko tu tur ceri ... :grin:

 

BUMP ! jaunā cena 75ls !

 

cena 70LS

 

Skype armands_12

Link to comment
Share on other sites

kskwoanolv

es uzskatu ka 100ls ir daudz par daudz bet 70ls tas jau ir labs piedāvājums jo daži te vsp tirgo savu 3 pentiumus par to pašu naudu ko es savu . :smile:

Link to comment
Share on other sites

kskwoanolv

butu laiks pakapatos pa to ss'u bet takā laika nav uzskatu ka pa 70 ls ir ok un neesu nekads deputāts kas te braukājas pa auzām ...

 

 

bet ja kādam tiešām interesē ka redzat pc 70ls uzskatu ka adekvāta cena ņemot vērā krīzi ./.

 

tiktiešām nevienam neinteresē

Link to comment
Share on other sites

kskwoanolv

nu kādu ta tu gribi cik var mest uz leju nav zb jau arā ja esi bomzis tad nepērc! zb tu man jau .......

Link to comment
Share on other sites

kskwoanolv

pa cik tad tu butu gatavs ņemt pa 50ls ? tu jau laikam tadu naudu rokās neesi turējis un tik teiksi ka pa daudz vēljoprojām!

 

pox man jau zb šitie strīdi cena 60ls !!

 

zemāk nebūs!

 

skype armands_12

e-mail andrisbrigers14@inbox.lv

telefons 63129372

Link to comment
Share on other sites

kskwoanolv

kautka divaini pirms 1.5 gadiem bija 400lv verts pec 1 gada jau bļa tik 40 ls nu vainu tu esi bomž ka doma ka par augstu vainu krīze jūs ir savedusi galīgā pak**ā!

Link to comment
Share on other sites

kskwoanolv

paskaitam ,...

 

CPU 10ls

RAM

*1gb 10ls pirku pa 31ls !!!

*512mb 2ls

Video 10ls

PSU 10ls

HDD 10ls

tas ir tikai sākums un jau = 50ls + vel dazas lietas ko nepiemineju ...

 

Tiešam uzskati ka 40 ir atbilstoš tad paskaiti!

Link to comment
Share on other sites

kskwoanolv

nu vai zin nepareizi uzrakstīts viens vārd nav iemesls brēkai kā arī pasaules galam tev neviens neko nejautāja takā ... vari tik slēgt arā sabu browseri ..

Link to comment
Share on other sites

PlayingTheSaint

vienkārši ignorē viņus un viss.Kam vajadzēs,tas atmetīs tev pm .. Nevajag sevi pataisīt pa klaunu citu klaunu priekšā :)

Link to comment
Share on other sites

Kas šodien notiek? Drīz jau BOOT oficiālā valoda būs Matjernaja, vai? Visiem krīze, bet tāpēc jau nav jāpalaiž mute! :-| Dzīvosim draudzīgi

Link to comment
Share on other sites

kskwoanolv

Niidej tu vismaz esi cilvēks kas domā ar smadzenēm nevis kā citi nepieminēsim vārdus .... Tieši manas domas kas kribēs tas sazināsies a pārējie ar saviem naudīgajiem bullshitiem var arī nekrāt sev postus --> "jo vairāk jo labāk" <-- get a live addicted !

Link to comment
Share on other sites

man jau piem. skiet, ka kompja vertiba atbilst tiem 60Ls.... tikai sheit nav ta ista vieta kur tirgoties... te visi viens otru kritizee :pohas:

Link to comment
Share on other sites

Kurš nu būtu runājis par addicted .. Tev ir :

 

41 posts (9.45 per day)

 

Man ir :

 

855 posts (1.58 per day)

 

... Tu esi 8x atkarīgāks nekā es :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

kskwoanolv

robcixx tu varbūt ieteiksi kādu vietu kur tirgojas sakarīgi cilvēki kas respectē otra viedokli un idejas ..

 

a tu nedomā kas es addicted jo šeit sēžu reti proti boot.lv bet sanāk daudz postot tādu pamuļķu kā tu dēļ kuriem ir ntie debīlie mēsli uz mēles

un visu laiku ir jaatbild uz muļķīgiem jautājumiem

Link to comment
Share on other sites

kskwoanolv

Katik pats neesi viens no pamuļķiem icon_wink.gif

 

Labi pats nēesi labāks

man ir apnicis te čakarēties un strīdēties

pricnips tāds ja ir interese pērc a ja nav tad neposto "pacenties nestāstities"...

jo negribas nekādu pārpratumu un muļķību ka pa daudz cena pa lielu ko tu atļaujies PIETIKS !! ja esi emo viss ok aizej noraudies a ja nēesi tad vienkārši never postu vairs vaļā!

Link to comment
Share on other sites

kskwoanolv

klausies es pirms pusotra gada no PC neko nejedzu a tagad ir norm ar manaam smadzenem :p un nevajag bez jegas tew postot ja neveelies pirkt

Link to comment
Share on other sites

klausies es pirms pusotra gada no PC neko nejedzu a tagad ir norm ar manaam smadzenem :p un nevajag bez jegas tew postot ja neveelies pirkt

 

Ej iedzer indi.

Link to comment
Share on other sites

kskwoanolv

cena 50 ls pilnigi adekvāti kas grib pm man un viss !

 

slēdzat ara pardots!

 

slēdzat ciet pardots!

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...