Jump to content

Atsauksmes par zb.lv


SyncMaster
 Share

Recommended Posts

baltkoms vai baltikoms parpirka vinu, un ari citus provus vini parpirka, un galigi neatbild ne uz ko, pazud nets bieži atrums, nu nez... viennozimigi negativas domas par zb.lv

Link to comment
Share on other sites

SyncMaster - Varu piekrist pedejai atbildei. Man ari ir tikai un vienigi negativas atsauksmes par sho kantori. Ja foruma pameklesi par zb.lv, atradisi manu postu par viniem (postets 2006. vai 2007. gada)...Nekad un nevienam neiesaku sapities ar sho kantori.

Link to comment
Share on other sites

Pirms viņu pārpirka tas kantoris, lietoju zb vairākus gadus un viss bija okey. Bet kopš pārdošanas viss mainijās uz slikto pusi un aizgāju uz mpe :)

Link to comment
Share on other sites

SyncMaster

Vienk. cik rakstīts web. vini pa 16Ls piedāvā līdz 20mbit/s cik ir dzīvē pie viņiem?

tagad lietoju promedia.lv 2mb/s donw. bet gribas kko ātrāku..

Manā galā pieejami ir tik šie divi cik zinu..

Link to comment
Share on other sites

ZB.lv neiesaku.

Es reiz zb.lv izturēju 2 mēnešus dēļ līguma. Pēc tam pārslēdzos uz MPE. Atšķirība ir jūtama.

Maniem senčiem (vēl) ir zb.lv. Pagājušajā nedēļas nogalē sēdēja bez neta. Kā piektdien sāka raustīties, tā vakarā pazuda. tā tikai pirmdien no ap pudienslaiku parādijās.

Ja tu arī tā vēlies, tad droši pieslēdzies pie viņiem :)

Bet tad jau labāk MPE vai fastnet :)

Link to comment
Share on other sites

nejo īpaši jaunu noteikti nepateikšu - jāpiekrīt iepriekš paustajiem viedokļiem. Bija laiks, kad tiešām sūdzēties nevarēju - gan ātrums bija stabils, gan nebija problēmu ar neesošu netu. Laikam jau tieši pēc tam, kad baltkoms visu pasākumu pārpirka, sākās arī problēmas.. Samērā bieži nets pazuda, lai cik "jauki" nebūtu - visbiežāk tieši piektdienu pēcpusdienās, kā rezultātā brīvdienās no neta "sloga" tiku atbrīvots, tika atjaunots nebūt ne tuvākajā laikā, ātrums "līdz 10Mbit/s" ir reti kad.. ārzemes pēdējā laikā vispār švakas palikušas.. :( Vienvārdsakot - lietot var, bet, ja tagad būtu iespēja izvēlēties, izvēlētos sākumā ko citu... Tagad esmu tā kā "piesējies" balkoma TRIO un par digitālo tv, netu un stacionārā telefona abonēšanu kopā sanāk 20.44 (pirms PVN paaugstināšanas - 19.40Ls), tāpēc īsti nomainīt provu tuvākajā laikā nesanāks... :/ Un kas zin, vai tas būs ar ko labāks... Lai gan, ja jau te tauta pozitīvi izsakās par MPE, tad tik traki, iespējams, nav :)

Labots - RobD
Link to comment
Share on other sites

Nezinu kāds tev rajons, bet personīgi varu paslavēt PROLINE. Iesaku, ja atrodi tuvumā :good:

Link to comment
Share on other sites

Septembrī pieslēdzu zb.lv, sākot ar pirmo dienu nets bija nelietojams. Nepārtraukti timed out un packet losti. Decembra sākumā problēmas tika atrisinātas un kopš tā laika nets ir stabils, šajā ziņā nevaru sūdzēties. It kā lietoju dārgāko tarifu plānu - 50Mbit/s Latvija, bet max, ko pēdējā laikā esmu redzējis ir ~3MB/s (~24Mbit/s). Ārzemju download ir lēns, ~300Kb/s.

 

P.S Dzīvoju Iļģuciemā.

Link to comment
Share on other sites

SyncMaster

Manā galā ir tik zb.lv un promedia.lv cik es zinu..

Prasiju mpe.lv tie te nestrādā.. par Citiem nezinu..

Runa iet par Mazo nometņu ielu

Link to comment
Share on other sites

Kops septembra lietoju ZB nets ir loti labs d 5 - 5,5 mb/s up 1,2 m/s

Arzemes d 2 mb/s un 200 - 250 kb/s

 

Nets pazud loti reti kad zvan tad jau meistars srtada un labo.

Link to comment
Share on other sites

pamegini sazvanit Global DVA ( www.dva.lv ) pats lietoju to kas pa 15ls (-20% t.i 3ls par pariešanu no cita provaidera) un pa 12 ls ir diezgan atrs, mani apmierina! ja kaut kas notiek, uzreiz reaģē, pats dzīvoju Iļģuciemā.

Link to comment
Share on other sites

iesaku basnet lv , lets internets -10 ls, reali atrums ir ap megabaitu sekundee no eve-online com, bet torrentos ir sasniegta pat 10mb/s robezha, nezinu kaa citos rajonos, bet imantaa tehniskais atbalsts ir ljoti kvalitativs,

 

esmu bijis pie vairakiem provaideriem,basnet ir pats labakais

Link to comment
Share on other sites

SyncMaster

dva.lv izskatās labs.. bet tomēr viņi neapkalpo Agenskalnu..

Cik Te vien s teica, ka nemaz tik traki nav ar to zb.lv...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...