Jump to content

AMD Athlon 64 3200+


kskwoanolv
 Share

Recommended Posts

Gribu overclockot AMD Athlon 64 3200+ bet nezinu kā to izdarīt tā lai nebūtu bēdīgas sekas .. ja kads zin kā tas pareizi ādara vai arī zin link ar pamācību ka to pareizi izdarīt lūdzu izpalīdziet

 

CPU / AMD Athlon 64 3200+ [socket 939]

MB / ECS EliteGroup NForce 3 [socket 939]

Link to comment
Share on other sites

Sāc ar mazumiņu, lēnām, pakāpeniski cel fsb, vēro kādas ir temperatūru izmaiņas pie 100% slodzes (Uztaisi datoram 100% slodzi uz kādām 15-20min., lai redzētu maksimālo temp.). Ja kompis restartējas, tad samazini fsb, vai pacel v-core, ko es tev silti neiesaku darīt..

 

Bet reāli nekāds dižais ieguvums no tā visa nebūs. Beigās kaut ko ne tā izdarīsi, un proci varēsi pa logu izmest āra.

Labots - gailis
Link to comment
Share on other sites

kskwoanolv

tam ir kada prog vai bus japisaas tik caur bios jo tur es ne ipasi ir jau bijusi pieredze ka pa daudz voltage un pc nedelu nespedzas iegshaa varbut ir kada proga ..

Link to comment
Share on other sites

kskwoanolv

kadreiz lietoju clockgen un ta ari notiek ja kautkas par maz vai pa daudz tad ielago destop un gatavs jataisa restart :-(

 

ok i should try

 

FSB ir tas bus speed ja ..

Link to comment
Share on other sites

Neko vairāk par ~400mhz tāpat nedabūsi, bez v-core celšanas.,

 

FSB ir tas bus speed ja ..

 

Correct.

Labots - gailis
Link to comment
Share on other sites

kskwoanolv

ok ar to hot cpu tikko notesteju beigas man radijas cpu usage 100% kautkas tads ko tas nozime?

 

Nevar clockot vai kā

Link to comment
Share on other sites

Tā programma ir domāta, lai tu savu proci ceptu pie 100% noslodzes un tad redzētu kādas ir temperatūras :mrgreen: . Tev vajag vēl vienu programmu, kura uzrādīs dotā brīža temperatūru. Vari izmantot Pc Wizard, diezgan parocīgs, vai arī to pašu Everestu.

 

Palaid Hot Cpu Tester un everest/pc wizard/any ohter shit kas rāda temeperatūras un tad skaties..

Link to comment
Share on other sites

vaitad tu nemāki klokot? tavā pavedienā taču rakstīts , ka tavs 2.01 Ghz athlons iet līdz 3.2 Ghz ... Viņs to dara pats vai tu melo par kautko :D

Link to comment
Share on other sites

kskwoanolv

da es clockojis nēesu bet kad cpu tiek nogruzitts iet uz 3.2 ghz bet ta 2.1 kādas problēmas?

'

Link to comment
Share on other sites

da es clockojis nēesu bet kad cpu tiek nogruzitts iet uz 3.2 ghz bet ta 2.1 kādas problēmas?

'

Jēziņ, kāds tu esi labs cilvēks...

Labots - wolf
Link to comment
Share on other sites

da es clockojis nēesu bet kad cpu tiek nogruzitts iet uz 3.2 ghz bet ta 2.1 kādas problēmas?

'

3.14zdjec beidz jaukt modeli ar takts frekvenci.

Labots - Exiic
Link to comment
Share on other sites

Dang, tad jau man skrien uz 10 0_o, kā es jums ielieku! :D

 

Labāk palasies drusciņ, un tad ķimerējies, nekas tur diži sarežgīts nav, Tev tāpat neizdosies izspiest ko citiem, kas ir draudzīgāki ar ķirbjiem.

Link to comment
Share on other sites

[...] Tev tāpat neizdosies izspiest ko citiem, kas ir draudzīgāki ar ķirbjiem.

 

Beidziet vārīties. Ja pasekosiet līdzi, šis jau dižo A3200+ ar EliteGroup MB ir pārdevis. Topiks pagalam neaktuāls un nu jau vecs.

Pārdeva arī tāpat, kā klokoja šajā topikā...

:pardon:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...