Jump to content

Apgaismojiet mani!


vautinsh
 Share

Recommended Posts

Varbūt labāk paprasi LMT?

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Tu gribi ar vienu iBiroja SIM runāt un sūtīt/saņemts lielus datu apjomus? Nesanāks. Datu pārraidei viena SIM, sarunām - cita.

Link to comment
Share on other sites

Cik es zinu tad var gan šos pakalpojumus apvienot uz 1 sim kartes! Bet kā jau teica - labāk paprasīt LMT!

Link to comment
Share on other sites

Dati Open

 

Dati Open ir datu pārraides veids, kas ir izdevīgs ikvienam, kurš ar internetu ir uz "tu" – sēž draugos, lieto Skype, skatās video, klausās on-line radio u.tml.

Šim datu pārraides veidam ir noteikta ikmēneša abonēšanas maksa - Ls 15.38 un iespēja izmantot neierobežotu datu apjomu Latvijā. Izmantojot datu pārraidi ārvalstīs, par to ir jāmaksā pēc viesabonēšanas operatora noteiktajiem tarifiem.

Lai nodrošinātu iespēju saņemt pakalpojumu visiem lietotājiem un novērstu tīkla pārslodzi, lejupielādēto datu apjomam mēnesī pārsniedzot 3 GB, datu pārraides ātrums var tikt ierobežots.

http://www.lmt.lv/lat/abonentiem/pakalpoju...arraide_talruni

Link to comment
Share on other sites

[..] lejupielādēto datu apjomam mēnesī pārsniedzot 3 GB, datu pārraides ātrums var tikt ierobežots.
Vienkārši PIZDJETS. Es nespēju beigt brīnīties par šo neiedomājamo arhaismu 2009. gadā - vai pakalpojumu sniedzēji kaut reizi ir maz faktiski patestējuši reālo trafiku, kāds tas ir apmeklējot kaut vai viņu pašu pieminētos [it]traukus.lv[/i] vai Youtubi? Megabaiti, apmeklējot šīs un 99.9% citu vietņu, mūsdienās birst kā no pārpilnības raga, jo JavaScript, Flash un pat CSS mūsdienās ir biezāki kā jebkad agrāk, un pat atverot vienu vienīgu visu iemīļoto trauku lapeli, datu pajoms pārnsiedz 700KB kā minimums. Ar 3GB pat forumojot pietiek labi ja pāris vakariem, pats minimums priekš interneta multimediju izmantošanas ir 30GB mēnesī. Pats esmu izmantojis Tele2 internetu bez ierobežojuma, tapēc spēju iedomāties, kāda ir sajūta, kad pavisam nemanot tiek pārnsiegts šis limits tarifu plāniem, kuriem NAV neierobežota bezmaksas apjoma.. Mhh.
Link to comment
Share on other sites

Neviens mobilo telefonu operātors tev nenodrošinās patiešām neierobežotu datu apjomu...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...