Jump to content

Kur reklamēt mājaslapu maksājot ar sms vai apmainoties linkiem?


guitarman
 Share

Recommended Posts

Labdien, vēlos nedaudz pareklamēt savu mājaslapu, bet pašlaik nav lielas naudas kuru varētu tērēt šim nolūkam, tādēļ mans jautājums ir sekojošs:

Vai Latvijas internetā eksistē vēl kādas mājaslapas (izņemot krabjiem.lv) kur varētu reklāmas tekstu vai banneri uz noteiktu laiku vai skatījumiem apmaksāt ar sms? Un kādas lapas (izņemot [nesaskaņota reklāma].lv) piedāvā linku apmaiņu?

 

Ja zinat šādas lapas, lūdzu dodiet adreses pēc iespējas vairāk emoticon-0100-smile.gif

Lapa kuru vēlos reklamēt - nesaskaņota reklāma.

 

PS. Ja kādam šeit ir mājaslapa vai blogs, kurš vēlētos apmainīties ar banneriem, lūdzu rakstiet.

PPS. Nevēlos apmainīties ar lielajiem banneriem un banneru apmaiņas sistēmas, tādas kā 468x60.lv, TrafEx, Multibanner utt mani neinteresē...

Labots - VIL
nesaskaņota reklāma
Link to comment
Share on other sites

Larijssene

Ja būtu lapa gatava tad arī labprāt apmainītos, bet pagaidām nav pat idejas ko tur zem tā domēna likt! :):D

 

nevar kāds kko sakarīgu ieteikt? domēns: rubenis.lv

Link to comment
Share on other sites

ekstensija
Ja būtu lapa gatava tad arī labprāt apmainītos, bet pagaidām nav pat idejas ko tur zem tā domēna likt! :):D

 

nevar kāds kko sakarīgu ieteikt? domēns: rubenis.lv

Ja nav slinkums, varu ieteikt pamēģināt kapeiciņu caur adsensi izsist, izvēloties attiecīgi labi apmaksātu un reizē arī pieprasītu, bet ne tik populāru nišu. Esmu nelabojams materiālists ^^

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

kāpēc kaut kas jāmāksā, ja to var izdarīt par velti - draugiem.lv, facebook.com un twitter.com jau ir kā lieli reklāmu portāli, jāmāk tikai labi pasniegt un caur ieteicējiem informācija izplatīsies ātri.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

The Walking Dead

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...