Jump to content

Tele 2 nesazvanāms


AK-47
 Share

Recommended Posts

Cenšos no Bites sazvanīt T2 abonentus, nesavienojas, raksta - tīkls aizņemts. SMS nosūtīt var. Bites operators paskaidroja, ka esot pārrauts T2 galvenais sakaru kabelis. Gribētos uzzināt tas gļuks ir visā LV teritorijā? Pats esmu Liepājā.

Link to comment
Share on other sites

Leta ziņo:

 

Lucavsalā ļaunprātīgi pārgriezts "Baltkom" kabelis

Publicēta: 17:23 16.02.2009.

Rīga, 16.febr., LETA. Šodien īsi pirms plkst.14 Lucavsalā pagaidām nezināmi cilvēki pārgriezuši "Baltkom" kabeli, radot traucējumus uzņēmuma klientiem, aģentūru LETA informēja "Baltkom" preses sekretārs Lauris Kļaviņš.

Patlaban gandrīz visā Pārdaugavā nav pieejami "Baltkom" sniegtie pakalpojumi. Paredzēts, ka bojājumu izdosies labot šonakt.

Par notikušo ir informēta policija, kas ir konstatējusi, ka noticis optisko kabeļu zādzības mēģinājums.

Līdz ar "Baltkom" kabeli bojāti arī citi blakus esošie optiskie kabeļi, aģentūrai LETA apstiprināja uzņēmumā SIA "Tele2 Latvija". Šobrīd uzņēmuma speciālisti strādā, lai novērstu bojājumu.

Ņemot vērā to, ka bojāts ir SIA "Optron" optiskais kabelis, tas ietekmējis arī virkni citu uzņēmumu sakaru.

 

[edit]Lūk, ko BaltCom raksta:

http://baltcom.lv/lv/par/press.html?news_id=107

Labots - Aleksejs
Link to comment
Share on other sites

bomžiem vajadzīgi kvalifikācijas celšanas kursi, kā gan šie savādāk lai atšķir vara kabeli no optiskā?

Link to comment
Share on other sites

Es domāju ka viņi neatšķir , no kā kuršs kabelis gatavots .

Link to comment
Share on other sites

Kautkā neizskatās, ka tur baigā skāde būtu nodarīta, ar cirvi pārcirsts kabelis un neviens meistars tuvumā nav redzams :D

Labots - ozis
Link to comment
Share on other sites

kāds var populārzinātniski paskaidrot - kāda jēga zagt optisko kābeli ?

 

Kāpēc zagts, kāds vēlējās papriecāties :D

Laipni lūgti Tele2

 

varēja jau to kabeli mazliet labāk apslēpt :D

Link to comment
Share on other sites

Tele2 tapat nav iespejams sazvaniit, ja cilveeks izmanto tajaa briidii wap.

Kur tu to esi dzirdējis?? Tantuki runāja?

Link to comment
Share on other sites

Volodja Zavituškins

Es ar tā nedaudz brīnijos.

 

Tāds ļoti nozīmīgs optiskais kabelis ir pieejams ik vienam, tā šķiet.

Link to comment
Share on other sites

Volodja Zavituškins

CAP:

Bet ar LMT šajā gadījumā nav nekāda sakara.

Cietējs ir Tele2.

 

 

Vai arī kaut ko pārpratu?

Link to comment
Share on other sites

zb, es tagad tieši to izbaudu, esmu pārāk pieradis iet čučēt skatoties dāvidšovu, laikam jāiet antrasolī meklēt istabas antena, loši!

Labots - Exiic
Link to comment
Share on other sites

Intresanti.. it kā TV būtu pēdējais ko darīt mūsu laikos... Var jau palasīt grāmatu,pamīlēties un vienkārši pavadīt laiku kopā ar tuviem cilvēkiem.Dažreiz smiekli nāk no cilvēkiem kas atkarīgi no tv... Pareizāk sakot žēl paliek.

Link to comment
Share on other sites

Intresanti.. it kā TV būtu pēdējais ko darīt mūsu laikos... Var jau palasīt grāmatu,pamīlēties un vienkārši pavadīt laiku kopā ar tuviem cilvēkiem.Dažreiz smiekli nāk no cilvēkiem kas atkarīgi no tv... Pareizāk sakot žēl paliek.

 

gribi pamīlēties? :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Sanitai mēnešreizes tuvojas?

 

 

nē. kāpēc uztraucies par to?

 

gribi pamīlēties? :mrgreen:

 

 

un kurš normāls cilvēks to nevēlas???????

Link to comment
Share on other sites

Pagaidām es nevēlos!

es tikko paēdu, esmu ielīdis siltās čībās, pārguris pēc skolas, nobriedis izpildīt mājasdarbu foto mācībā un iegāzties gultā VIENS! :D

Link to comment
Share on other sites

Te tak nav normālu cilvēku - mums tik - dajoš gadžetus, dajoš gigabaitus un GHz, dajoš 42 collu LCD un tranzistorus. Un alu, ļoti daudz.:pohas: :pohas: :pohas:

Link to comment
Share on other sites

Te tak nav normālu cilvēku - mums tik - dajoš gadžetus, dajoš gigabaitus un GHz, dajoš 42 collu LCD un tranzistorus. Un alu, ļoti daudz. :pohas: :pohas: :pohas:

 

 

Kas nu kuram tuvāks :D

 

Pagaidām es nevēlos!

es tikko paēdu, esmu ielīdis siltās čībās, pārguris pēc skolas, nobriedis izpildīt mājasdarbu foto mācībā un iegāzties gultā VIENS! :D

 

 

Ta jau veiksmi tev

Link to comment
Share on other sites

Kautkā neizskatās, ka tur baigā skāde būtu nodarīta, ar cirvi pārcirsts kabelis un neviens meistars tuvumā nav redzams :D

 

 

nu jaa suuuda optika, panjem ar izoleni un satin taas trubas kopaa un viss buus ok :D

Link to comment
Share on other sites

Galvenais, lai nebūtu gaismas īsais! (par šo jums ir jāsmejās)

Labots - Zoom
Link to comment
Share on other sites

Kabeļu bildē visur-esošās Maximas maiss arī ticis :xD:

 

Zinu, tas bija Centis, droši vien maisā bija paslēpis mazo gaļas cirvīti ar ko pārcirst to prieka dzīslu...

Link to comment
Share on other sites

Tiem kuriem ir Balticom (nejaukt ar Baltkom) internets. Jums nebremzē? Man baigi :(

Link to comment
Share on other sites

Ja godīgi tad kā labo optiskos kabeļus, nejau sasien ar izoleni un voalā?

 

 

hm nu cik dzirdet tad tur ir pilns ar dziislaam kuras jaasavieno lai tas pluusma normaala . vareeja buut veelkaada tuvplaana bilde. iisteniibaa neesu redzeejis kaads tas optiskais kabelis izskatas ;D slinkums seerchot gooogli, jaaiet guleet

Link to comment
Share on other sites

Ja godīgi tad kā labo optiskos kabeļus, nejau sasien ar izoleni un voalā?

 

Optiskos kabeļus metina.

Šādā kabelī var būt līdz 96 dzīslām, ja nemaldos.

Ja visas ir pušu, tad vispirms ir katra jāizzvana, jāattīra gali, jāsametina, jāuzliek mazā šina un splice kastītē visas 96 dzīslas jāsakārto.

Vienvārdsakot- nenormālais čakars

Link to comment
Share on other sites

Katram kabelim ir savs vājais punkts, bet īstais spēks ir dublēšanā. Tiesa, tad nesanāks 2 santīmi uz visiem tīkliem.

Link to comment
Share on other sites

NC, Tanī bi9ldē, kā redzi, tad kabeļi labajā pusē ir bleķa kārbā - kabeļļaudis apgalvoja, ka šī kārba ir bijusi visā kabeļa garumā - tātad secinājumus izdari pats - kārbu ir demontējuši - tāpat demontējuši ir balstus uz kuriem tie kabeļi ar bleķa kārbu turējās - tādēļ arī kabeļi izskatās it kā pārmesti pāri. Sametināt kabeļus šādā vietā arī čakars. Bez tam tur gāja vairāki N-dzīslu kabeļi - remontdienesti visticamāk "stāvēja rindā", lai tiktu pie sava kabeļa, jo vienlaicīgi jau tādā ierobežotā vietā tikt klāt nevar.

Link to comment
Share on other sites

NC, pats apgalvot nevaru, taču vēl pavisam nesen tā kārba esot bijusi.

 

Šajā sakarā atgādināšu vēl vienu iemeslu, kādēļ Latvija ir vislabākā valsts pasaulē. Kad sāka būvēt Dienvidu tiltu, bija paredzēts, ka būs kabeļu kanāli (lieli, forši, ietilpīgi), bet kad tilts bija pabeigts, izrādās, ka šos kanālus ir "aizmirsuši" uztaisīt!!!! Vot tas jau IR līmenis.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...