Jump to content

Bloga Hostings


BlackRazor
 Share

Recommended Posts

BlackRazor
Lētākā no.lv Kvalitāte ir ok.

Nano.lv ar ir ok.

Valsts.lv , neesmu lietojis, bet esmu dzirdejis, ka ir ok

 

 

 

nu daaa.....tas no.lv mani neuzrunaja! loti "Labs" apraksts!

 

citeju:"Šajā piedāvājumā nav iekļauti papildinājumi (PHP 5, MySQL, E-pasts, u.c.), bet tos varēsiet iegādāties noformējot pasūtījumu. "

 

 

:D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Par no.lv ieteikshanu vajadzeetu dot bridinaajumus... . Visnekvalitatiivaakais pakalpojumu sniedzeejs, kaads vienir bijis.

+1 par valsts.lv vai Edmunds: epasts edmunds{@}ok.lv, telefons +371-29222919

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

vilhelms.meisters

Vienozīmīgi valsts.lv

2 Ls par 100 MB, nekādi gļuki nav novēroti. Pats tur hostējos.

Plus, var maksāt uz gadu, tad 20 ls/gads, 200 Mb un .info domains par brīvu.

 

Vai arī pie Atoma, ja prasības lielākas- tupunturies.lv

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

salvis ar savu no.lv, lai ieskrienas.

 

labākais hostings esošam blogam: nano.lv, savukārt lētākais un normālākais: terehost.lv , savukārt, ja blogu taisies instalēt (novilkt gatavu), tad labāk skaties uz gataviem risinājumiem, kas paredzēti blogošanai, blogers un t.t.

 

P.S. nano supports ātri atbild uz pieprasījumiem, kā arī brīdina pirms tehniskajiem darbiem,ja noteik kļūme serveru darbībā tad ātri atgūst datus.. Lauzt līgumu var bez problēmām iepriekš brīdinot, tiesa viņi pamanās vēl divus-trīs mēnešus tev atskaitīties, ja plāno kādu darbu :) , jo mails paliek iekš db.

Labots - zuicis
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Bart, pareizi vien ir, te kautkurā topikā NC aprakstīja savus piedzīvojumus ar valsts.lv , un daži no viņa nosauktajiem punktiem mani arī neapmierinātu.

Link to comment
Share on other sites

NU nano.lv jau arii ir galiigi garaam. Peec personiigaas pieredzes varu apstiprinaat ka shie dala visiem lietotaaju datus.

Luuk neliels topiks par to pielikumaa.

Taa nu ir ar nano.lv . Kaa jau to izdariija ar notepadu, paluudza izdzeest to teemu, vinji gan saglabaaja pirms tam skriinsotu.

Taa ka divreiz padomaajiet, kam uzticeet savus datus. Nano.lv nav viens no tiem.

post-58482-126368247962_thumb.png

Labots - Grisha
Link to comment
Share on other sites

a kā ar SigmaNet? Pietiekami nopietns kantoris ar savu politiku, ir bijusi sadarbība vairākiem uzņēmumiem pietiekami nopietniem un ir ok. http://www.sigmanet.lv/resource/show/6 3 Ls mēnesī nedomāju ka tas ir pārāk dārgi nopietnam blogerim, labi ir 100 mb maz, bet vismaz tu zini kur uzturi savu hostu.

Link to comment
Share on other sites

Grisha, tā "lietotāju datu dalīšana" notiek regulāri? Ja vienreiz kļūdās un iebāž acīs nenozīmē, ka kļūdīsies vēlreiz. Piem. man nācās , sarakstes laikā, ievadīt personīgos datus, lai apstiprinātu savu esamību. Kas man būtu jāsūta ierakstīta vēstule, vai jāparakstās ar elektronisko zīmogu, lai iegūtu nozaudētu paroli, vai gadu vecu db kopiju?

 

P.S. Ja nemaldos, savulaik arī iekš NIC bija iespējams savākt cita lietotāja domēni (pirms tika uzlikts jaunais adm. panelis)... protams, par to neviens nerunā, bet viņi no kļūdām mācijās un pieņēma izmaiņas tikai no reģistrēta e-pasta vai faksa.

Link to comment
Share on other sites

no.lv hostējas MPE datu centrā?

Datu centrā vai uz mājas trubas es nezinu.

IP Whois Results For: no.lv

 

Connecting to whois.ripe.net...

 

Deferred to specific whois server: whois.ripe.net...

 

% This is the RIPE Database query service.

% The objects are in RPSL format.

%

% The RIPE Database is subject to Terms and Conditions.

% See http://www.ripe.net/db/support/db-terms-conditions.pdf

 

% Note: This output has been filtered.

% To receive output for a database update, use the "-B" flag.

 

% Information related to '83.241.0.0 - 83.241.35.255'

 

inetnum: 83.241.0.0 - 83.241.35.255

netname: LV-MPE

descr: SIA "MP ELEKTRONIKA", Ltd

country: LV

admin-c: IM3865-RIPE

tech-c: AK2887-RIPE

status: ASSIGNED PA

mnt-by: LV-MPE-MNT

mnt-routes: LV-MPE-MNT

mnt-lower: LV-MPE-MNT

source: RIPE # Filtered

Link to comment
Share on other sites

Blogam jau nu ej uz kādu no lielajiem servisiem - blogger vai wordpress utt. Būs krietni vienkāršāk, bez maksas, bez čakara ar softa likšanu, atjaunošanu utt.

 

Bet, ja gribi nelielai lapai hostingu, tad no minētajiem serveris.lv, sigmanet - tie ir lielie vārdi, ja gribi kārtīgu līgumu, garantijas utt. Ja ne, tad ņem valsti, vai manu servisu :)http://miga.lv

Link to comment
Share on other sites

Ieleja, jo ir daži personāži, kuriem VAR uzticēties. Un VAR kaut ko sarunāt, ja vajaga ;)

Čomu kapitālisms (kā viens asprātīgs cilvēks nodēvēja Latvijas ekonomisko iekārtu) at it's best...

ja esi savs cilvēk=ok, ja esi "cilvēks no malas"=uzmetiens

 

:bad:

Link to comment
Share on other sites

Es i līks, kā piemin valsts.lv tā -1 reps garantēts :mrgreen: Kādam laikam dikti nepatīk TokRa :sarkasms:

Zinot NC epopeju un TokRas atbildes un mazliet aplūrot, kas tur apakšā sēž techniski -> pie valsts.lv hostēties neiesaku nevienam :>

 

NIAJ ir no.lv īpašnieks, ja kas :>

 

tapa, SigmaNet vairs nav Latnet (Latnet beidza eksistēt 2007. gadā), bet LU MII Akadēmiskā tīkla laboratorija. :>

SigmaNeta tarifu plāni īsti sīkam blogerim nepatiks, jo ne viņam vajag 24/7 supportu, ne tik daudz meilus, ne visu kzztādu, kas nāk komplektā ar datubāzes tarifu plānu.

 

zuicis, tagad izmaiņu sūtīšana pa e-pastu ir deprecated, tb, strādā, bet labāk to darīt webā.

 

Ja gribas lēti un bez uber ekstrām, tad miga.lv ir visnotaļ normāls viena cilvēka kantoris ar pārlieku mīlestību pret M$ produktiem (Nezinu nevienu citu, kas PHP grieztu uz IIS)

Labots - eMDiiPii
Link to comment
Share on other sites

Es pats paņēmu bezmaksas hostplex.lv hostu, un caur nic.lv pireģistrēju savu .id.lv domēnu, un tad beigās iznāca, ka man stāv bezmaksas hosts zem (niks).id.lv :)

Link to comment
Share on other sites

SigmaNeta tarifu plāni īsti sīkam blogerim nepatiks, jo ne viņam vajag 24/7 supportu, ne tik daudz meilus, ne visu kzztādu, kas nāk komplektā ar datubāzes tarifu plānu.

Sīkam jā, bet varbūt būtu vērts padomāt par tādu sīku perdeli arī, vairāki sīki predeļi kopā sanāk vieni 6 ls mēnesī :D tas pats kas standarta web lapas risinājuma hosts. Vismaz jamam būs prāts mierīgs, ka nuzradīsies kāds un nesadomās nošārēt visus hostus iekš p2p tīkliem :D :D

 

P.S. man domāt derētu šitāds plāns

 

2 maili, 2 MySQL, ftp un phpmyadmin jau standartā un 200 mb pa kādiem 4 ls būtu tīri ok mēnesī un vēl ar saviem domēnu. Pēdējā laikā blogeris diezgan populāra suga izskatās.

Labots - Bart
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...