Jump to content

Dators fotogrāfam


vilksz
 Share

Recommended Posts

Jā, smags vakars! Tas vēl neņemot vērā gripu un 38+ grādus, divus, atvainojiet, sranos HP lapšus ar Vistām (kurš labs cilvēks izdomāja HP-Mini?), kaut kādu aizvēsturisku kasti ar Soltek māti un Duron proci, utt. Ak, ikdiena :)

 

EDIT TO: kā tad, ka USB :D neko citu negrib...

Labots - vilksz
Link to comment
Share on other sites

21:45 A tagad palīdzi man (telefoniski) pārcelt Tildes Jumi no viena datora uz otru, lai būtu jaunākā februāra versija, kāds vēl kods, kāds līgums, neko atrast nevaru...

 

zb, atvēru vienu trauku un izrubīju telefonu...

 

Katrā ziņā, paldies visiem, kas palīdzēja!

Link to comment
Share on other sites

Musimusi, džentelmeņa komplekts par 2k Ls, ko tas ietver? Tas domāts kompim, jeb foto aprīkojumam?

Drusku spama, jo uz lietu jau tas neattiecās. Tas bija domāts foto aprīkojumam, un tas sevī ietver aparātu: 700-800 Ls, labu blici:250-300; objektīvus ( te protams ir plašas iespējas , bet kā piemēru budžeta klasei Can L optikas 17-40/4 350-450Ls; 70-200/4 300-400 Ls, protams tas ir atkarīgs no tā ko un kā fočē) nu klāt vēl soma statīvs (zem 100 ar visu galvu ko sakarīgu iegūt -grūti)- nu īsāk sakot zem tiem 2 kLs pat pagrūti palīst. tā ka ... bet es tiešām izvērtētu LCD nepieciešamību un sirsnīgi padomātu par piemēram G sērijas CRT Sony. Tajos 300 Ls ierakstīsies, bet nokalibrētam bilde būs kā pasaka.

Link to comment
Share on other sites

Kuro reizi speciāli tev, rolands_, saku, sūdi būdā un klusē, apriebies tavu tuftu lasīt.

Pilns ar monitoriem, kuriem ir DVI zem 120Ls. Pat zem 100ls ir pietiekami daudz modeļi no kuriem izvēlēties. Tas ka tu iepērcies tehnolendā un tur līdz 120ls nav modeļi ar DVI...nu tas nevienu īpaši neinteresē.

 

Ja tev Kasparz ir apriebies manu tuftu lasī - nelasi - neviens tev neliek to darīt!!!! Bet nu - tu jau esi tāds cilvēks kurš bez uzbraucieniem nekādi nevar iztikt...

 

Jā, uz doto momentu ir pieejams BENQ monis 19'' ar dvi pa ~104 ls + daži ls par dvi vadu, kurš nav komplektā.... Bet es tādu negribētu redzēt uz sava galda vai kādam ieteikt, kur nu vēl fotogrāfam bilžu apstrādei...

Bet pāris nedēļas atpakaļ nebija šāds monitors LV pieejams, un kad janvārā sākumā meklēju lētu bet +/- normālu monitoru nebija nekā no lētajiem ar DVI, tāpēc nācās ņemt bez.

Link to comment
Share on other sites

Instigater
principā piekrītu pēdējam postam..

Tā video akselerācija iekš CS4 gan nav tik hiper būtiska,jo reāli nekādu jaunu iespēju klāt nedod,tikai uzlabo esošās,kā teikt.Tā ka bez tās var iztikt.

Es viņu nafig norubīju nost, nevar pastrādāt, jo bildes uz ekrāna tiek rādītas izplūdušākas dēļ to visu neparasto 9.054% un tamlīdzīgo zoom leveļu dēļ, kur skeilinga algoritmi tik labi netiek galā.
Link to comment
Share on other sites

Nav strupceļš, ir risinājumi :) Mēģinam iekļauties apm. 500 latos, neskaitot softu, kurš ir. Dators apm. ir salasīts, ar Intel E7400 proci, RAM 4 GB, HD4830 vga ar 2xDVI utt. Atliek apm. 150 lati starta monitoram, to nu tagad arī mēģinu izskaitļot...

Cik liels monitors paredzeets??? Ja 22widescreen, ieteiktu tomeer njemt no samsung paneljiem.. Esmu testejis LG,SAMSUNG<PHILIPS,un citus , un Samsungs rada visslabaak.

Pie tam ap130-140 ls robezhaa ir jau modelji ar DVI

Link to comment
Share on other sites

Instigater

Fotogrāfs autoru nositīs, ja tiks uzstādīts monitors ar TN matricu, tur vienkārši nav citu variantu kā vien xVA un x-IPS paneļi. Ja ar naudām tā īsāk, tad droši var likt 19 collu 5:4 MVA, kas gan maksā ap 200Ls.

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz
Jā, uz doto momentu ir pieejams BENQ monis 19'' ar dvi pa ~104 ls + daži ls par dvi vadu, kurš nav komplektā.... Bet es tādu negribētu redzēt uz sava galda vai kādam ieteikt, kur nu vēl fotogrāfam bilžu apstrādei...

Bet pāris nedēļas atpakaļ nebija šāds monitors LV pieejams, un kad janvārā sākumā meklēju lētu bet +/- normālu monitoru nebija nekā no lētajiem ar DVI, tāpēc nācās ņemt bez.

Es gan redzu 20+ mode'lus, pieejamus LV zem 120Ls ar DVI. Tiesa, j'a, daudziem nav DVI komplekt'a.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...