Jump to content

Tas tā, jautrākai dienai..


ankri
 Share

Recommended Posts

Jāiet teikt ekonomikas un finanšu speciālistiem, ko viņi mums muļķības stāsta par krīzes iemesliem, īstie vaininieki tak ir

vot dēļ jums mums Latvijā un pasaulē krīze - vot dēļ šitiem patērētājiem noliedzējiem un bezsakara dzinējiem.
:mrgreen:
Link to comment
Share on other sites

Rupji ņemot - 5 gadus veca kārba nav būtisks atskaites punkts. Kā jau te kolēgas minējuši: kā var uzlabot P1 laiku kārbu? Bingo! :yahoo: Uzkrāmējot virsū visu tā laika labāko programmatūru, kas pēc Bernes konvencijas ir bezmaksas! I ielādēsies padsmitnieks (vectēvs) media pleijeris sekundes laikā, i words atvērsies "zem sekundes" zem 95-ajiem logiem! 8P Pimp My Comp! Pie kam - nemūžam neatdotu savu kārbu cilvēka rokās, kas nejēdz uzrakstīt vārdu "licence".

Labots - Bonifācijs
Link to comment
Share on other sites

Šeit nu būtu jāsaka pravietiskie Latvijas Mākslas akadēmijas viena no pasniedzēja vārdiem, kurus viņš pateica skatoties uz

kāda studenta radīto "mākslas darbu":

"Pašam patīk? Tad jau viss ir kārtībā!!!"

 

:-D

Link to comment
Share on other sites

Jūs lasat komentus?? :D

 

es takš nevaru nenozviegties lasot jūsu komentus.

 

kā man prieks tagad, ka ir mana lapa, citādak, būti tikai tadi kā Jūs mazi, tizli krapnieciņi :)

 

ak dievs - ja Jūs nenorāditu datorpasaule.lv tad es nekādi neaizdomātos, ka runājat par manu lapu.

 

man nav skaidrs no kurienes idejas, bet nu kruta:

 

viens saka ka esmu tvshops

vins saka ka zin čomu kurs labāk mājaslapas taisa.

vins runā par manu biznesa ideju :D

vins apšauba jaudu, kas noradīta datorā.

 

pie tam džeki runā ta baigi jokodami bet nu ta itkā tjipa zinātu :)

 

vot dēļ jums mums Latvijā un pasaulē krīze - vot dēļ šitiem patērētājiem noliedzējiem un bezsakara dzinējiem.

 

paldies parto jums :D

 

Tevi bērnībā sita vai esi jau dzimis idiots?

Labots - ankri
Link to comment
Share on other sites

Sandi, tu esi by default pidinjsh, kurš cenšās iesmērēt sūdus par nesakarīgām cenām. :crazy:

 

 

visvairaak jau iegriezh tas ka ir idioti kas arii uz tik jeeli debiiliem tekstiem uzkjeeras un panjem to uuber nenormaalo datoru. kur aitas tur cirpeeji

Link to comment
Share on other sites

nedaudz ārpus konteksta. lai gan cilvēciskais/emocionālais faktors nav tas labākais kritērijs šajā kapitālistu cūku laikmetā, pēc kā izvēlēties uzņemumu, kurā atstāt naudiņu par tehniku, šajā punktā ir vienos vārtos - ja šodien man (kurš no videokartēm, datorprogrammām, bitiem un baitiem nekā nesaprot) būtu jāizvēlas, no kā pirkt datoru - Sanda vai Kasparz, izvēlētos pirmo. un atkal, ja būtu jāskata visi racionālie kritēriji (garantijas, serviss, atbalsts utt ) - lai cik zinošs varētu būt tāds Kasparz, ar tādiem cilvēkiem nav iespējams komunicēt. kāda man jēga no servisa, ja otrā galā sēž tehnikā gudrs, bet kretīns? protams, labi, ka mums visiem nav jāizvēlas tikai starp šiem diviem :rofl:

 

Sandi, tu esi by default pidinjsh, kurš cenšās iesmērēt sūdus par nesakarīgām cenām. :crazy:

 

kas ir kritērijs/robeža, lai "uzņēmēju" sauktu par pidiņu vai nē?

 

aiaiai :D tieši tā, kur aitas, tur cirpēji. lai jau puikam tas bizness izdodas. un viņš nav ne uz manta "negodīgāks" kā visi pārtējie apkārt.

Labots - kroko
Link to comment
Share on other sites

Ieteiktu reklamēties kautkādās sieviešu lapās vai tādās lapās kur cilvēkam neintresē, kas lācītim vēderā.

Bet nu katram ir sava auditorija un ja es būtu kautkāds nedatoriķis, tad noteikti pirktu pie šī frukta datoru.

Tas tā patt kā ar sievietēm...tām vajag to smuko balto auto, tur tik labi var lūpas uzkrāsot un vinām pofig kas pa motoru utt, bet citam vajag to turbo šļurbo 500 zirgu monstru, kas 5 sek ar pneimo piekari un pārējām fīčām.

Cerams sapratāt, kas bija domāts.

Link to comment
Share on other sites

Nav ne jausmas, kādām cilvēku grupām ir domāti produkti, ko šis indivīds pasniedz, bet nu šeit izbrīna analfabētisms. weblapa ir šausmīga, ko šis izveidojies, nu ja nav reklāmas, tad šādi iegūst vismaz popularitāti, kaut vai negatīvā ziņā. Firmele piereģistrēta paša dzivoklī ?

Vajadzīga pase un patstāvīga iedzīvotāja statuss ... jūtu bankrotu :grin: :grin:

Link to comment
Share on other sites

Bez komentāriem, lasot šo vienkārši smiekli nāk, vot līmenis.

Link to comment
Share on other sites

industrious

Interesanti gan, cik reāli daudz ir bijuši pircēju, drīzāk uzņēmumu, kuri pēc šīs tīmekļa vietnes apmeklējuma ir nolēmuši iegādāties datortehniku pie Šamā. Pēc valodas stila un tās satura, liekas, ka autoram ir kāda smadzeņu trauma, vai arī nopietnas problēmas ar kaut cik sakarīga teksta sastādīšanu. Ja pats netiec galā, var taču griezties pie profesionāļiem, piemēram, pataloganatoms, kurš problēmu atrisinātu. :D

Link to comment
Share on other sites

Liekas, šo (anti)reklāmu vajadzētu klapēt ciet un nahrenizēt, virs nav smieklīgi...

 

Lai cilvēks dzīvo savā pasaulītē, mums visiem pietiks vietas.

Link to comment
Share on other sites

pasuutiishu kompi un iesuudzeeshu iesaa .

ka neatbilst nosaciijumiem :DD

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz
paldies parto jums :D

Atceries vienu lietu, zaglis nozogot naudu neskatās upurim acīs. Par tevi to pašu nevarētu teikt, jo tavs bizness ir balstīts uz krāpniecību, maldinošu reklāmu un maksas pakalpojumiem no kurien klients var negūt nekādu labumu. Tieši tāpat kā visi tie zīlniecības kantori kuri krāpj naudu skatoties cilvēkam acīs.

Es būtu ļoti priecīgs lasot ikrīta ziņas ja kādas kārtīgas ģimenes vietā par kārtējo krīzes upuri kļūtu tieši tu. Taču es zinu ka tu jau esi krīzes upuris, jo šāds biznesa plāns vienkārši nav dzīvotājs. Cerams ka drīz tu arī nebūsi.

BRGDS!

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...