Jump to content

cardsharing caur WiFi


rolixxx
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

Es šeit pirmo reizi un pilnīgi pieļauju, ka šī tēma jau ir iztirzāta n-tās reizes, nu bet vajag...

Situācija ir tāda- mājās ir uztaisīts uber-mega :) remonts, dziļi skapī noslēpts interneta wifi rūteris, mājās ir laptops ar galda PC, kuros ir iekšā WIFI....vienkāršāk sakot- ir internets un vis ir bez vadiem. tagd gribās Sat TV. Vai pastāv tāda iespēja, kā cardsharing bez vadiem. Domāts, vai ir recieveri ar iebūvētiem wifi moduļiem vai arī USB pieslēguma vietā ieliek wifi adapteri, sharings iet bez vadiem un lieta darīta??? Help...

Link to comment
Share on other sites

Ar iebūvētu moduli nav, bet tauta USB moduļus lieto. Tiesa gan, esot kaut kāds atbalstāmo iekārtu saraksts, tā ka uz dullo labāk nepirkt.

Vislabāk palasies šajā forumā (krieviski):

 

http://www.allrussian.info/

Link to comment
Share on other sites

Ar iebūvētu moduli nav, bet tauta USB moduļus lieto. Tiesa gan, esot kaut kāds atbalstāmo iekārtu saraksts, tā ka uz dullo labāk nepirkt.

Vislabāk palasies šajā forumā (krieviski):

 

http://www.allrussian.info/

 

zinu, es te pēc ss.lv aizsūtīju vienam meistaram šo jautājumu, atnāca atbilde, ka to var ar Dreambox 800 HD, iespraud adapteri un uz priekšu...a tas uztvērējs maksā ap 370ls...c'mon, vai ta nav nekas lētāk vai arī made in China???

Link to comment
Share on other sites

nu tur jau ir tā lieta, ka vajadzētu zināt tieši.... 8-)

p.s

nu a ja šo lasa kāds meistars, varētu arī parunāt par uzstādīšanu.. :)

Link to comment
Share on other sites

Tādēļ jau arī iedevu forumu kur rakt, lai zinātu tieši.

Link to comment
Share on other sites

lētāk nopirkt WiFi AP pa pārdesmit Ls. repīteri nevajag (kā bildē augstāk) , jo no šīs iekārtas barosies tikai sat dekoders

Labots - Lapais
Link to comment
Share on other sites

Varianti jau ir visaadi, bet man labaak patiktos variants ar Access point kurs straadaa klienta reziimaa un nosleepts aiz uztveereeja.

Link to comment
Share on other sites

lētāk nopirkt WiFi AP pa pārdesmit Ls. repīteri nevajag (kā bildē augstāk) , jo no šīs iekārtas barosies tikai sat dekoders

kas ir WiFi AP?? tas pac, kas WiFi stick vai kas tamlīdzīgs??

uzreiz saku, es ir "'čainiks" šajā lietā :), bet te man viens onka teica, ka Sat TV reciever, kurā tiek iesprausts WIFI stick + uzstādīšana man izmaksās ap 160,- Ls... cena ir normāla??

Link to comment
Share on other sites

rolixxx - Cena prieks uztvereja + WIFI + uzstadishana pa shadu ciparu ir O.K. (Es pirms tam tikai pamaniju - uzstadishana)

Labots - Richjuks
Link to comment
Share on other sites

nišā stāv linksys wirless routeris ar wrt-ddr softu, kas ieslēgts klienta režīmā.

rezultātā caur kaimiņu gan ipbox saņem signālu, gan dators velk torentus :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...