Jump to content

GeForce 9600 GT


pRopaaNS1337
 Share

Recommended Posts

GeForce 9600 GT 512MB/256bit

 

Man ir aizdomas ka mans pc vēl izmanto integrēto videokarti lai gan es bios­`ā viņu atslēdzu... Katrā ziņā mans videokartes draiveris ir ļoti līdzīgs vai tāds pats vecajam Gf 6600 draiverim un tajam arī bija gandrīz tas pats ar to fps...

(link)

Būtībā šis errors izpaužas tā ka spēlē, kurā ar 10x švakāku videokarti fps jābūt stabili 100 man ir knapi 60 un krītās (counter-strike 1.6)... Vertical sync ir izslēgts un videokartes uzstādījumos ir uzlikts high performance. Būtībā sanāk ka šajā spēlē iet integrētā, citu izskaidrojumu es nevaru izdomāt kāpēc tik sūdīgs fps.

 

Viena lieta ir tas ka es savā biosā precīzi nevaru pateikt kur tā integrētā sūdene ir jāatslēdz jo tur precīzi viņa nav pieminēta, wnk uz nojausmu uzminēju jeb neuzminēju kura vieta bija īstā... Biosa draiveri pirms gada biju updeitojis.

 

p.s. kā pareizi nokonfigurēt to geimer HUD un vai tas kko būtisku dod?

Link to comment
Share on other sites

Tad apskatie System Properties/hardware/Device Meneger/Display Adapters(domāts bija Windows XP, Vista nedaudz savādāk) un vis būs skaidrs

Link to comment
Share on other sites

shadus vajag uzreiz eitanizēt.

kada jega no tada ka vinsh pat nespej atrast normalu pielietojumu savam smadzeneem.

Labots - Moon
Link to comment
Share on other sites

pRopaaNS1337

Strādā tikai GF draiveris, te viss kārtībā... Tātad tas draiveris ir debils, nu skaidrs... šajā ziņā man pieredze nav pārāk laba, pēdējo reizi kad es updeitoju draiveri priekš vecā GF 6600 lai varēu normāli NFS:undercover paspēlēt, es dabūju kko līdzīgu šajam ,kas skaitās jaunākais draiveris, bet cs`ā fps ap 60 un vēl citi gļuki. Nu ceru ka jaunākais draiveris manam 9600 būs kautcik sakarīgs. Lai nu kā tos uzstādījumus vairākkārt cik varēju bet būtībā nekas nemainījās...

Link to comment
Share on other sites

vienkarshi vajprats.

dators izmanto to videokarti pie kuras ir pieslegts monitors, tik daudz jau vareji iedomaties.

neesi iedomajies ka datoram nav nekadas problemas un tas strada ta kaa tam ir jastrada un vienigaa problema ir tava nekompetence.

Link to comment
Share on other sites

pRopaaNS1337

Tu neblato ja nezini... Man piemēram skolā mācīja ka integrētā videokarte ir jāatslēdz liekot iekšā jaunu un tad atkal es meklējot par šo tēmu pats atradu ka manai vecajai GF 6600 nemaz nav ieteicams atslēgt integrēto jo viņa mēdz izmantot viņas resursus...

Link to comment
Share on other sites

tu pirmajos 4 vardos jau pielavi divas kludas un parejais teksts ir tik pat liiks.

ja es saku jau tevi saprast tu nopirki jaunu uber videokarti priecigi saki spelet savu milako speli, bet she tev fsp spele ir tik pat liels kaa ar veco videokarti, tas patiesham visu prieku sabojaa....

 

tas ka tu nepanaci to ko velejies, tas neliecina uz to ka kautkas neiet taa kaa tam ir jaiet.

 

ja man vel joprojam nav izdevies tevi parliecinat, tad parliecini mani par to ka patiesham kautkas nav ta ka tam ir jabuut.

taka tevi uztrauc 3d performance varetu sakt ar to ka ieposto pilnu dzelzu sarakstu un 3d mark rezultatus (ieteiktu 3dmark01 un 3dmark06)

un tad tos salidzinat ar lidzigu sistemu sasniegumiem.

Link to comment
Share on other sites

malinens2

Moon laikam uzsprāgs no dusmām, bet propānam skolā neviens komatus salikt neiemācīja :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

pRopaaNS1337

Pirku viņu ne jau lai cs spēlētu, anyway cs ir izņēmums, pārējais viss rukā kā vajag... Njā, pārbaudīšu ar 3d mark un būs 100000fps bet cs`ā fps ta 60 un neķeksējas lielāks ne pie kādiem settingiem.

 

Par komatiem- hwz kpc tajā teikumā aizmirsu salikt... :smile:

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz
Tu neblato ja nezini... Man piemēram skolā mācīja ka integrētā videokarte ir jāatslēdz liekot iekšā jaunu un tad atkal es meklējot par šo tēmu pats atradu ka manai vecajai GF 6600 nemaz nav ieteicams atslēgt integrēto jo viņa mēdz izmantot viņas resursus...

Šitais teikums gāž kalnus, tu cāli bļ ej TG vadīt, pat Jezza tādas pērles nevar izdomāt. Un to skolotāju ņem līdzi, tāpat kāmis nevarēs aizsniegties līdz powerboardam kad stigs izbrauks ar Zonda Cinque.

Labots - Kasparz
Link to comment
Share on other sites

pRopaaNS1337

Nu ok, pērle, forši, kas tev nepatīk? :smile: Manā izpratnē mana teorija par integrēto videokarti bija pietiekami saprātīga kas izskaidrotu 10 gadus vecas spēles low fps, bet kkādam lolionam Moon liekās ka man smadzenes kkur iesprūdušas... :-D

Link to comment
Share on other sites

Tev labs cilvēkam nepietiek ar 60fps?..Runājot par smadzenēm, redz tavā gadījumā,ja tu varētu tās pielietot, būtu sen jau forumā atradis atbildes.....

Link to comment
Share on other sites

pRopaaNS1337

Nē tu kļūdies, atbilde nav šajā topikā atrodama... Pārējajos forumos kur es iepostoju atradu iespējamo atbildi uz savu problēmu, patestēju vēl pārējo spēļu fps lai par to pārliecinātos. Problēma visticamāk ir tā ka man ir pārāk švaks barošanas bloks lai apgādātu manu videokarti. Tas principā visu arī izskaidro, bet paldies par atbildēm no jums... :smile: Anyway ja tev šķiet tas idiotiski ka kkādam labs cilvēkam nepietiek ar 60 fps tad paturi to pie sevis, jo tā nav tava problēma. Ne jau es sūdzos par to ka man acīm nepietiek ar 60 fps, bet tas ietekmē kko citu, par ko netaisos ar jums strīdēties jo tāpat jūs nesaprastu... :p

Link to comment
Share on other sites

Pārējajos forumos kur es iepostoju atradu iespējamo atbildi uz savu problēmu

Nu tad pis d***t no šejienes, iztiksim arī bez tevis.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...