Jump to content

Bezmaksas LNT tiešraidē?


Payne
 Share

Recommended Posts

Domugrauds

hmm laikam jau ka nē, vari skatīties tikkai caur parasto tv,ir pieejami tik kautkādi atkārtojumi tvnetā

Link to comment
Share on other sites

dexterlabs

nu tas jau zināms ka tikai,bet autors jau raksta ka agrāk na haļāvu ir skatījies(tas taču varētu nozīmēt tikai vienu isp)

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX
tas taču varētu nozīmēt tikai vienu isp

Ne 100%-īgi. Mans provaiders pērk netu no Lattelecom, es arī vienu brīdi uz haļavu skatījos. Tad haļava izbeidzās, kaut arī LTC klientiem tā vēl kādu brīdi turpinājās...

Link to comment
Share on other sites

njā, zinu ka paķeršu vārnu, bet cik reāli ir lattelekom jūzerim, kuram ir pieejama šī paka, pārstrīmot tālāk?- lai jau tautai tiek bezmksas cepumi

Link to comment
Share on other sites

Izlaižot juridiskus apcerējums, tīri tehniski gandrīz nereāli, jo LTC galvenokārt piedāvā nesimetriskus pieslēgumus, tad kā, lai nodrošina strīmošanu, ja upload ir 512kbps?

Labots - maize
Link to comment
Share on other sites

nē nu es te padomāju , ja ir divi pieslēgumi, tad pārķeram signālu, uztaisam buferi uz kādam 5 min un laižam tālāk caur citu provaideri, mans domāt, ka risinājumu varētu atrast ;)

Link to comment
Share on other sites

njā, zinu ka paķeršu vārnu, bet cik reāli ir lattelekom jūzerim, kuram ir pieejama šī paka, pārstrīmot tālāk?- lai jau tautai tiek bezmksas cepumi

Plūsma no 1Mbit būs vēl vairāk jānodegradē 512kbps apstrīma dēļ.

Bet ar to toč var nodarboties 100m GPON klienti Zoļikā, tiem linka pietix :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

ev, neiet runa par mani :), vienk. iedomājos ne pa tēmai "kā būtu ja būtu" tapēc arī prasīju, es par tv neuztraucos :), maksāju ~4.80 par 80 kanāliem.

 

Tikko iešāvās vēlviena spalvaina ideja :D,bet to paturēšu pie sevis :), savādāk dabūšu dubultvārnu :p

Link to comment
Share on other sites

a uzsliet antenu jau ir prehistorical ??? vajag kaut ko cherez z^%u meklēt

Labots - M@R$$
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Domugrauds

Caur vlc var media,open stream mms://195.122.20.42/gp21 play un redzi lnt nomaini ciparus uz 65 vai 66 bus ltv1 un 7

Link to comment
Share on other sites

Līdz februārim bezmaksas var skatīties www.lattelecom.tv , tik jadabū ielūgums (piemeram, 'SEIT)

 

Var skatīties 16 kanalus un filmas nomāt!

 

Skatīties var jebkura provaidera klienti ;)

Labots - tapa
Link to comment
Share on other sites

Jā, man laikam nav dots saprast, kā var skatīties TV netā ar to šausmīgi zemo kvalitāti? Tak cik tur darba skatīties kau to paši Lattelekoma virszemes TV. Arī kvalitāte bildei varēja būt labāka, bet nu salīdzinājumā ar internetu tā it "brīnišķīga" un nekas nav jāmaksā.

Link to comment
Share on other sites

Vispār jau Didzi daudzās lapās (tajā pašā tv.id.lv) ja nemaldos tiek laists iekšā nekompresēts feeds no 5E vai tās pašas Virszemes, tā kā nav jau jānoliek lietas, kuras nav redzētas vai skatītas... :D:sarkasms:

 

Jā, principā lielākajā daļā kvalitāte ir slikta, bet ne vienmēr.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...