Jump to content

Izsakiet kritiku, viefokli par web lapu


zacis
 Share

Recommended Posts

Sveiki. Tātad man palūdza izveidot vienkārši lapu, tā kā nav iepriekšēja pieredze, vajadzētu kāda pieredzējuša cilvēka kritiku - ir labi, nav, kas nav, ko uzlabot utt. Uzlikta ir uz pagaidu hosta (mūzikas sadaļā nevar klausīties, jo neļāva pievienot mp3 failus)

Liels Paldies :) Spied te: <a href="http://zacis.110mb.com/">links</a>

Link to comment
Share on other sites

ugisn1989

Nez man personīgi tas fons nepatīk acīs ''griež'' varētu kādā maigākā krāsā viņu vai vispār savādāku

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Palūdza izveidot lapu un nohostēt uz subdomēma. kas sakrīt ar niku forumā?

Vispār jau - baigi smird pēc tās lapeles reklāmas un spama.

Link to comment
Share on other sites

Priekš visusskolas kontroldarba normāli.

Nepatīk tie dzintari kreisajā pusē un nosaukums, jeb logo.

Patika, kā bildes var skatīties.

Link to comment
Share on other sites

Palūdza izveidot lapu un nohostēt uz subdomēma. kas sakrīt ar niku forumā?

Vispār jau - baigi smird pēc tās lapeles reklāmas un spama.

 

niks iesauka, izveidoju tādu pašu kontu tajā hostā! Pec dienas viņas tur vairs nebūs, šis tikai experments, gribu zināt vai ir ok

 

pievienojos - ugisn1989. Teksts varēja būt mazliet nerobaināks, bet tā ciešami. ;)

 

Tiks pārtaisīts ;)

Link to comment
Share on other sites

Par kkādiem pikseļiem samazini lapas platumu, lai 1024*768 izšķirtspējā nebūtu apakšējā scrollbara ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Paskatījos tp lapu. Attiecībā uz reklāmu un spamu - esmu pārsteidzies ar secinājumiem.

 

Pieminēšu vēl vienu lietu: ja lapu aplūko 1024x786pix izšķirtspējā, tad lapa ir nevajadzīgi aizbraukusi pa labi. Rezultātā Galerijā poga, kas pārslēdz uz nākošo bildi, gandrīz nav redzama, bet kreisajā pusē paliek neizmantota brīva vieta.

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Es lietoju Opera9.27, bet domāju, ka tas pats būs uz jebkura brauzera pie monitora platuma 1024pix.

Iedotu skrīnšotu, bet nevaru sagaidīt, kad ielādēsies šī debīlā dzinēja atačmentu sistēma.

Link to comment
Share on other sites

Njaa, es tikko palūrēju uz cita kompja, izskatās pabriesmīgi, uz laptopa (uz kura tika taisīts) izskatās pilnīgi savādāk

 

Pārbaudīju uz Opera, Chrome, Firefox un Internet Explorer. Visur ir nobīde.

 

Liels paldies, labošu

Link to comment
Share on other sites

Tev šitas drošvien nepatiks ... pārtaisi visu lapu no 0.

 

 

Problēmas lapā:

  • Krāsas ir drausmīgas. Pirms sāc ko darī, izveido krāsu paleti ( 4+ krāsas) un ar tām veido dizainu. Iesaku apskatīties te ieliktos 5cus linkus (tās ir prezentācijas par web tematiku)
  • Citus fontus. VISUR ! Teksts ir praktiski nelasāms.
  • Labās puse menu ir nepārskatāms
  • Ir ļoti grūti pamanīt kur atrodas valodu maiņa.
  • Nevajadzētulapas kodā izmantot tabulas izkārtojumam. Šinī gadījumā tas izraisa visādas dīvainības ielādē.

 

Nezinu pat ko vairāk teik. Pabriesmīga lapa. Tādas parasti veidojas ap 1995to gadu.

Link to comment
Share on other sites

Lapa necaurskatama jo fons kozh aciis, noformejums nekads, kraasas nav iisti izveeleetas un fonti. Bet meitenes, sievietes gan ir smukas.

Link to comment
Share on other sites

Copyright © 2009

Informācijas pārpublicēšana bez atsauces uz dzitari.com stingri aizliegta.

Autori

 

JA lapa ir izstrādāta tautiskā stilā, "copyright" vietā var rakstīt "kopēšanas tiesības".

Link to comment
Share on other sites

Priekš visusskolas kontroldarba normāli.

 

Ņirgājies? Nezinu cik aklam ir jābūt, lai izdomātu tādas spilgtas krāsas likt saitā.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...