Jump to content

Šodienas zemnieku tuss.


Jetijs
 Share

Recommended Posts

Devil_Inside

Uz ko šis protests iedarbojas? Pagaidām tas ir nokaitinājis mani, daudzus no jums tas ir iepriecinājis, bet Zemkopības ministrija turpinās klapēt ar ausīm.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 139
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Devil_Inside

    9

  • Jetijs

    13

  • Titfish

    8

  • Gestapo

    7

Jums ta jautri, a man caur tiem traktoriem uz darbu jālaužās bija - tiesa, zemnieki pieklājīgi, nevēlēja laburītu un patīkamu darba dienu :)

Nav īsti skaidrs kā ar mašīnu izbraukt no Citadeles ielas varēs :|

p.s. menti tiko lejā runāja, ka vadīs šamējos prom no ZM, nezinu - vai uz mājām vai kur citur.

Link to comment
Share on other sites

Uz ko šis protests iedarbojas?

Kā uz ko iedarbojas? Naudu takš izlēma, ka piešķirs. Re kā iedarbojas. Esmu 100% pārliecināts, ka bez šiem protestiem nekas tā arī uz priekšu nepakustētos.

Link to comment
Share on other sites

Uz ko šis protests iedarbojas? Pagaidām tas ir nokaitinājis mani, daudzus no jums tas ir iepriecinājis, bet Zemkopības ministrija turpinās klapēt ar ausīm.

 

Vot izskatās ka tu reāli domā tikai par sevi. GL.

 

Piekrītu Jetijam

Labots - Lucifugum
Link to comment
Share on other sites

Kam mums kautko savu ja visu var tak nopirkt icon_wink.gif------->

 

Es te par situāciju visā pasaulē, ne tikai pie mums. Reku grieķi, francūži psiho.. . ja visus likvidēs tad jau nebūs pat ko nopirkt!

Link to comment
Share on other sites

Bet nu protams, ka pilnīgi visiem lauksmainiekiem bija jāpaķer krītā "John Deer" un tagad lielas acis jātaisa? Visā Eiropā zemnieki regulāri šūmējas, bet rezultāta tam parasti nav.

Pie mums visiem naudu griežam nost, bet zemniekiem tagad 27 mijl. atradās. Jautājums no kurienes tad?

Tas, ka piena produktu ražotāji strādā neefektīvi visiem pie kājas. Nja.

Link to comment
Share on other sites

Pie mums visiem naudu griežam nost, bet zemniekiem tagad 27 mijl. atradās. Jautājums no kurienes tad?

 

No latvijas valsts meziem un privatizacijas fonda.

Link to comment
Share on other sites

Devil_Inside

Jetij, ja Tevi valdība mudinātu plikam pa Doma laukumu pastaigāties, Tu tā arī darītu? :)

Galva ir domāšanai nevis cepures pakaramais.

 

Lucifugum, protams, ka es domāju par sevi, tieši tāpat kā zemnieki domā tikai par sevi. Atšķirība ir tā, ka es nebraucu pie viņiem uz lauka bļaustīties, bet pats risinu savas problēmas.

 

Labi. Darba diena beigusies. Jāmēģina tikt mājās.

Labots - Devil_Inside
Link to comment
Share on other sites

Par John Deeriem u.c. "porsche" tehniku. Lūk mums ir ES - Gribējām ielīst jevrožopā pēc iespējas ātrāk. Daudzi klaigā, kāpēc zemniekiem ir visādi John Deer tehnika u.c., tas ir tāpēc jo ES pateica, ja gribat vismaz ES naudas smaku nāsīs dabūt tad visam ir jābūt pēc ES standartiem, ieskaitot tehniku (!). Tas tikai nozīmē to, ka ES gribēja nogrūst savu produkciju mums...

 

Kāpēc Grieķu zemniekiem "pēc skata" ir trūcīgāka tehnika ? Tāpēc, ka viņu jau dabūn tās subsīdijas jau sen, un kad Grieķija iestājās ES tad tādi noteikumi kā mums nebija. Un arī es nezinu kā grieķi pabrauks ar John Deer starp vīnogu krūmiem vīnu audzētavās...

 

Tas tā, tiem bļāvējiem, kas maurā kāpēc mūsu zemniekiem glamurnuju tehniku nado.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Nu kā, lielai pasaulei nevaig tos zemniekus. Galvenais, lai pietiekami daudz saražotas sranās kokakolas cisternas un burgeru kalni.

Link to comment
Share on other sites

eltons2121

Devil!!! Vai nu tu tiešām esi ''cirvis'', jeb par tādu izliecies??

Vai Tu maz saproti kas ir lauksaimniecība, kas ir lopkopība??

Lopkopība ir tāda nozare, kurā cilvēki nodarbojas ar dzīvnieku audzēšanu pārtikas produktu ieguvei...un šie dzīvnieciņi ir jākopj, jābaro, jāslauc katru dienu...un tam visam ir nepieciešami līdzekļi, kuru viņiem nav...tāpēc arī notiek protests.

 

 

Palasot tavus šis tēmas postus, tā vien liekas, ka tavam nikam jānomaina viens burts uz ''b''

Labots - eltons2121
Link to comment
Share on other sites

nigerskijs gangsterskijs

Un tie John Deeri nav nekadas porshes, bet tiešām labi, jaudīgi un moderni traktori.

Tipat labi nav ko pirkt datorpasaules "porshes" Core 2 vai Corei7, bet lietot vecus Celeronus, 128Mb ram un linux.

Link to comment
Share on other sites

Es te tā padomaju - cik aprobežotai valdībai jābūt, lai piegrieztu skābekli zemniekiem - tiem kas ražo pārtiku? Ne tikai Latvijā - visā pasaulē. Idioti. Nebūs lauksaimniecības un lopkopības - tak rīt nebūs ko. Ar zaļu zāli ilgi neizdzīvosim.

 

Kad pasaulē ir lauksaimniecības pārprodukcija...

Droši vien ka zemniekus vajag atbalstīt un tā tas arī ir, bet savā ziņā tas viss ir ekskluzīvi, vismaz Latvijas cukuram noteikti nebija ekonomiska pamatojuma. Nu, piens un maize gan mums ir labu labie, ja tā padomā.

Link to comment
Share on other sites

nigerskij,

 

Es to uzrakstīju tiem bļāvējiem ,kas nesaprot kāpēc vairums zemniekiem ir John Deer u.c. moderna tehnika, jo daudzi vēljoprojām domā, ka Belarus un "350." ir labākie. Pats nāku no laukiem, un zinu kā tas ir kad Berlarus noplīst kartupeļu talkas vidū, un pēc 20 min izskatās, ka kārtīgi "mazgās".

Link to comment
Share on other sites

Iesaku katram nopirkt maksimā lietuviešu pienu, da kaut vai Latvijas un aizbraukt līdz kādam zemniekam un nopirkt vienu pudeli pa taisno no viņa un tad salīdzināt...

Link to comment
Share on other sites

tikko izplatijās informācija,ka pie saeimas esot iespējamas nekārtības,un uz turieni jau nosūtītas papildus policijas vienības,ieskaitot večus baltajās ķiverēs.vai kāds var apstiprināt?SWH ziņo,ka uz Rīgu nosūtīti policijas papildspēki no citā latvijas pilsētām(SWH tiek ziņot,ka vairāki poliči atsakās braukt uz Rīgu,ka tik šis vakars atkal neieiet vēsturē.

p.s.protams,notikuma vietā vairākas telekompānijas esot gatavas pāriet live režīmā.

http://www.apollo.lv/portal/news/articles/148265 :-P

Link to comment
Share on other sites

Jetij, ja Tevi valdība mudinātu plikam pa Doma laukumu pastaigāties, Tu tā arī darītu? :)

Galva ir domāšanai nevis cepures pakaramais.

Klau, bet kas tā par valsti, kur nevar paļauties uz to, ko valdība saka? Man automātiski jāpieņem, ka viss ko viņi saka, ir meli?

Es protams pats saprotu, ka gandrīz viss ko tie sūdabrāļi saka ir pupu mizas, bet nu šitāda situācija nav normāla un zemniekiem nedrīkst pārmest par uzticēšanos valdībai. Protams, ir daži indivīdi, kas saimniekoja vieglu prātu un tagad plēš matus, bet lielākā daļa godīgi strādā.

Labots - Jetijs
Link to comment
Share on other sites

Uz reiz var redzēt kurš ir jauns un zaļš, kad pieļauj domu ka var ticēt valdībai :) . Man šitās muļķibas tika jau izdzītas no galvas padomjlaikā. Ja kādam nepielec, tad jāsaprot ka vara nu gan , valstī neatbild par saviem vārdiem . Ja kāds slēdz līgumu ar otru , tad var pēc tam tiesāties utt. Ja valsts grib kādu (-us) piekāst, tad elementāri un, līdz šim, nesmu manijis ka kāds būtu nesis atbildību ( izņemot , to vienmēr piesaukto , politisko, kas pie mums ir vistīrākā bezatbildība) . Par zemniekiem -žel, bet.... kā teiktu NC ''augstāk par savu pakaļu neuzleksi'' Valsts šos apkāsa, kad parakstijās par pulku mazākām subsīdijām , kad stājāmies ES. Bet tālāk jau bija pašiem jārēķina, nevis jāklausās gāzetājus , ka viss tik ies uz augšu. Arī tas piena iepirkuma cenu bums , kas bija VISĀ pasaulē nebija normāls, kam bija jābeidzās . A tā biznes paliek bizness - izdzīvo stiprākais ( vai veiklākais). Vienīgais pozitīvais, ko redzu no šisdienas pasākuma- kad grib, tad letiņi var saorganizēties, nevis tik savstarpēji kašķēties.

Link to comment
Share on other sites

binladens

Par traktoriem runājot.....

 

Kā jau biedris minēja tās ir ES prasības, vainu ņem caur viņu supsīdijām jaunu ārzemnieku vai nekādu...

Un tas ir visur tagad..

Par pienu runājot...

 

Man tētis tieši ir savāktuves vadītājs, pus latgalē pienu savāc... tiko RPK pasūtija naH, tagad lietuviešiem tiek gardums par lētāku cenu, drīz jau notiks tas pats- leituviešu prece- mūsējā... es samelōšu moš bet 60% točna viss latgales piens iet uz Ljietuvu, jēkabpils piens arī pieder ljietuvjiem...

 

Par protestu- baigi labs man patīk.... man ir ritens un braukt netraucē, vienu vakaru mājās var ar kājām atnākt... bet thats not the point...

Šoreiz tiešām glīti viss uztaisīts- no visām pusēm vienlaicīgi, organizēti.. redzēs kas būs vēlāk, bet es domāju zemnieki nedarīs to kas notika janvārī vecrīgā, jo kas to traktoru apstādinās? tanks vienīgais moš... paņems ar tādu John deeer un parmauks pāri policijas mašīnai kā niekam...

 

 

Moš ir kāds live stream jau no saimas vai somthen like that?

Labots - binladens
Link to comment
Share on other sites

PasaulesPilsonis

Stulbs topika nosaukums - zemnieku tuss. Ja sēdi pie datora un nezini kā iet citiem ārpus ekrāna, tad labāk paklusēt. Pa logu darbā redzēju kā viņi virzījās uz centru, mani aizkustināja. Vēl karogi, pīpināšana. Vienotība. Gribējās izskriet ārā un pievienoties.

Link to comment
Share on other sites

Kad pasaulē ir lauksaimniecības pārprodukcija...

Droši vien ka zemniekus vajag atbalstīt un tā tas arī ir, bet savā ziņā tas viss ir ekskluzīvi, vismaz Latvijas cukuram noteikti nebija ekonomiska pamatojuma. Nu, piens un maize gan mums ir labu labie, ja tā padomā.

Un kapē pārprodukciju uz Āfriku nevar sūtīt? Nav ledusskapju? - tas nav arguments. Ir tepat eiropā arī cilvēki, kam pārtiku vajag, kā humāno palīdzību.

Link to comment
Share on other sites

Pa logu darbā redzēju kā viņi virzījās uz centru, mani aizkustināja. Vēl karogi, pīpināšana. Vienotība. Gribējās izskriet ārā un pievienoties.

 

Izlekt pa logu negribējās?! :D

Link to comment
Share on other sites

dexterlabs
Jetij, ja Tevi valdība mudinātu plikam pa Doma laukumu pastaigāties, Tu tā arī darītu? :)

Galva ir domāšanai nevis cepures pakaramais.

 

Lucifugum, protams, ka es domāju par sevi, tieši tāpat kā zemnieki domā tikai par sevi. Atšķirība ir tā, ka es nebraucu pie viņiem uz lauka bļaustīties, bet pats risinu savas problēmas.

 

Labi. Darba diena beigusies. Jāmēģina tikt mājās.

 

šitas noteikti ir rozes profils bootā :-D

Link to comment
Share on other sites

valsts pati mudinaja un veidoja dazadus projektus. deva iespeju oirkt traktorus , buvet modernas kutis, bet tagad tas vairs nav vajadzigs un ari atmaksat tos simts tukstosus nevar. valsts vara pati ir vainiga pie sitaa visa.... bes sitadiem protestiem neko nevar panakt.

Link to comment
Share on other sites

nu roze bus prom. kurs vel grib papljuutit par sadu protestu lietderibu??!!! mljin...

Jā jā, labāk lai tas ļēļaks tur sēž un ne par ko naudu saņem, kamēr filmē plikus dibenus. :D

Labāk tukšs maiss, nekā pilns ar sūdiem.

 

Jetij, sorry, bet savu dzimto vietu par šmucspainavu tu jau nosauci. :D Patriots, [cenzēts] :mrgreen:

Es neesmu patriots, es esmu terorists!

Link to comment
Share on other sites

Jā jā, labāk lai tas ļēļaks tur sēž un ne par ko naudu saņem, kamēr filmē plikus dibenus. :D

 

Tas bij domāts tiem kas teica ka šai akcijai nav jēgas. pats personigi atblastu so pasakumu, un vel lielaks prieks ka kautkas ir sakustejies, jacer ka ne pa veelu.

Link to comment
Share on other sites

zemnieki malachi kautko panaaca ;) diez kuri buus naakoshie kas protestees savaadaak shajaa valstii nekas uz priekshu nekust...

Labots - Warriorr
Link to comment
Share on other sites

 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...