Jump to content

C# | sms caur webservisu


nemirst
 Share

Recommended Posts

Gribu sūtīt sms no aplikācijas, lai pašu sms mobilajam nosūta kāds webserviss nevis mana aparatūra. Es vienkārši caur tcpip padotu tam servisam vajadzīgo informāciju, lai sūtītu sms, un tas man dotu atpakaļ atbildes statusu. Obligāti vajadzētu bezmaksas pakalpojumu un pēc iespējas stabilāku, un ar iespējām sūtīt uz vairākām valstīm. Vēl negribas taisīt savu serveri, kuram no aplikācijas vienojas klāt un kurš, savukārt, padod datus tālāk kaut kādam web servisam, bet gribu pa taisno: no manas aplikācijas uz webu. Google nekur vienkāršu un skaidru risinājumu neatradu. Ir kas tāds iespējams vispār?

Link to comment
Share on other sites

Ja tu jautā par klienta pusi (t.i. par C# programmu) - tad jā, tad ir iespējams. Dabūt tik konkrētu API specifikāciju servisam un uz priekšu.

Ja tu jautā par servisa pusi - kur un kā, tad to nemācēšu teikt, nav bijusi darīšana/vajadzība ņemties ar tādiem.

Link to comment
Share on other sites

Bezmaksas diezvai dabūsi, vismaz nav dzirdēts par tādu ekstru (kas arī sūtītu uz LV). Jebkurā gadijumā ir jāslēdz līgums ar kādu no LV operātoriem (piemēram LMT).

Darbā bija darīšana ar SMPP protokola klienta izveidi (tunelis ar operātoru).

Ja vajag palīdzību tieši par SMPP prasi.

Labots - n198
Link to comment
Share on other sites

http://www.ozeki.hu/index.php?owpn=754&sms_gateway=C

"Using the Ozeki Message Server you can easily send SMS messages with a simple HTTP request."

 

Es gribētu ko līdzīgu, tikai negribu kaut kādu serveri vēl grūst virsū. Tas gan skaitās serveris, bet man vajag tikai nosūtīt sms, kā jau minēju. Man tiešām neko vairāk kā nosūtīt nieka sms nevajag. Ilustratīvs kods varētu būt šāds:

SmsClient smsClient = new SmsClient("sms.service");  // izveido jaunu klientu, kurš lietos kādu uzticamu web servisu
smsStatus = smsClient.Send("+37184848484", "teksts");  // caur tcpip padod sms servisam vajadzīgos datus, lai tas varētu nosūtīt sms
if(smsStatus == SmsStatus.OK) WriteLine("SMS nosūtīta veiksmīgi!");

Vai kāds var piedāvāt reālu kodu ar reālu šāda veida bezmaksas sms pakalpojuma sniedzēju(sms web servisu)?

 

Ja ar to vēl ideja nav skaidra, tad pateikšu priekšā, ko galu galā gribu panākt. Man vienkārši nepārtraukti darbosies kāda svarīga aplikācija un kad šai aplikācijai darbojoties ir noticis kāds svarīgs notikums, uz mana telefona tiek nosūtīta sms.

Labots - nemirst
Link to comment
Share on other sites

Labdaru, kas bez maksas piedāvās, nez vai atradīsies.

Tajā visā pasākumā ir iesaistīts arī mobilo pakalpojumu operators.

 

Zinu, ka LMT ļauj izveidot ēpasta adresi, uz kuru sūtot vēstule pienāks Tavā mobilajā telefonā. Go To https://manslmt.lv/

Link to comment
Share on other sites

Paldies, skaidrs. Es tā arī nopratu, vairāk parakājoties google. Bija pāris bezmaksas pa vairākām valstīm, bet tie ar ļoti limitētu operatoru skaitu, kuros nav iekļauti pat kādi no Latvijas mobilo sakaru operatoriem.

 

Starpcitu, pēc kāda principa darbojas webiskie bezmaksas sms senderi, tādi kā mirušais 02.lv senderis?

Labots - nemirst
Link to comment
Share on other sites

Tie parasti izmantoja esošo operatoru mājas lapas.

1. Noteica, kuram operatoram ir numurs.

2. Mēģināja atpazīt drošības bildīti.

3. Sūtīja SMS pieprasījumu.

Link to comment
Share on other sites

Tas ir legāli? Vai var vieglā veidā uzzināt, kā sazināties ar operatora serveri, lai nosūtītu sms, pieņemot, ka protu bildīti pārveidot simbolos? Tīklos praktiski neko nezinu, tāpēc arī tālāk neko neprasīšu, ja tas ir visai sarežģīti.

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Vai tiešām nav vienkāršāk sūtīt e-pastu uz numuram piesaistīto pastkasti? IMHO - visiem LV operatoriem tagad tādas ir.

Link to comment
Share on other sites

droši zini? es te pirms maza laika uzrakstīju sms senderi austrijas t-mobile operātoram (klients iekš objective-c ar cocoa api, pašiem tmobiliem web2sms serviss savukārt ir uz cgi aiz ssl (turklāt invalid mehehe), nebija nekādi human verification decode jātaisa). protams, pastudēju, kāda ir situācija lv web2sms sūtīšanā.

 

Mail:

out of box mails uz numura piesaistīto pastaksti -> pastkaste piegādā uz numuru bija tikai tele2, un bite

• lmt tas ir speciāli pasūtāms pasākums (bezmaksas) - šeku

tas nozīmē, ka nav iespējams kaut cik droši garantēt, ka sms pienāks adresātam, jo manuprāt šis pakalpojums reti kuram ir aktivizēts (man, piem., ir aktivizēts tikai web2sms pakalpojums- var saņemt sms no lmt/okartes mājaslapas).

 

vai situācija ir mainījusies?

 

@nemirst: bet nu visiem operātoriem ir web2sms serviss, kas ļauj sajūgt progu ar publisko mobilo telefonu tīklu numuriem, izveidot hv lauzēju (tāds čakars :) )

Web2SMS

LMT

Amigo

Bite

Tele2

 

ja tu ķersies tam klāt un tev izdosies, tad atver kodu. labprāt izmantošu, lai osx lietotāji arī var priecāties. ;)

Labots - kroko
Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX
...uz mana telefona tiek nosūtīta sms.

Un savam tel. pieslēgt SMS saņemšanu no WEB jau nu nav problēmu.

Link to comment
Share on other sites

Nav problēmu, bet es gribu krietni universālāku, lai arī kāds cits varētu palietot nepieslēdzot nekādus operatoru pakalpojumus.

 

Jā, tas ir ļoti viegli. Īpaši jau no .NET'a, kuram darbam ar http protokolu ir gatavas klases.

Kā man uzzināt veidu, kā komunicēt ar konkrēto mobilo sakaru operatora serveri?

Link to comment
Share on other sites

pardon, pārpratu. pirmajā postā autors ko citu teica.

nu, ja desktop aplikācijai jāsūta sms visu laiku tikai uz vienu numuru (turklāt savu), turklāt autors zin, ka visus savus "svarīgā notikuma" paziņojumus ir uzrakstījis īsākus par 160 zīmēm, tad nu token nav problēmu. patiesībā jau totāls no-gui komandrindas toolis, izmanto kādu klasi, kas piedāvā metodes sūtīt visvienkāršākos meilus (nav jau nekādu attachmentu, rich content). un tad nafig vispār c-like valodu? izmanto perl ar cpan moduli Net::SMTP, izmanto argv, lai padotu id, kurš norāda, kuru paziņojumu nosūtīt uz tava mobilā tel smspastkastīti.

Link to comment
Share on other sites

ja tu ķersies tam klāt un tev izdosies, tad atver kodu. labprāt izmantošu, lai osx lietotāji arī var priecāties. ;)

Nē, diez vai, man tagad tam nav laika, izvērtējot prioritātes.

Link to comment
Share on other sites

Nav problēmu, bet es gribu krietni universālāku, lai arī kāds cits varētu palietot nepieslēdzot nekādus operatoru pakalpojumus.

 

 

Kā man uzzināt veidu, kā komunicēt ar konkrēto mobilo sakaru operatora serveri?

 

no šarp C ņebumbum, bet kad rakājos par šo lietu... human verification lauzējbiblenes, ko tu varētu izmantot, ir pārsvarā rakstītas C++. ja izvēlīes cšarp aiz "neko darīt", varbūt pārdomā un tomēr lieto C++? un c++ arī būs dafiga biblenes, lai sūtītu visparastākos http requestus.

Link to comment
Share on other sites

Tā frāze par sūtīšanu uz MANU telefonu bija domāts tikai kā piemērs, jo sākumā šķita, ka daži nesaprata, ko vēlos panākt. Mana telefona vietā var būt arī Jāņa vai Jura telefons.

Link to comment
Share on other sites

Kā man uzzināt veidu, kā komunicēt ar konkrēto mobilo sakaru operatora serveri?

No operatora servera API specifikācijas?

Ja tas tiek darīts "neoficiāli", manuāli submitojot HTML formu, tad atver to operatora sms sūtīšanas lapu, uzspied browseriem View Page Source un pēti HTML tagus - atrodi formu, aizpildāmo lauku nosaukumus, slēptos laukus, utt...

 

Nē, diez vai, man tagad tam nav laika, izvērtējot prioritātes.

osx lietotāji var izmantot arī .NET kodu - http://www.mono-project.com/Main_Page Ja neko win32 specifisku neizmantosi, tad easy arī zem osx to varēs palaist. Darbā tieši tā darījos ar vienu softeli.

Link to comment
Share on other sites

no šarp C ņebumbum, bet kad rakājos par šo lietu...

Vai tas kā sazināties ar serveri ir tik ļoti no programmēšanas vides atkarīgs?

Man pirmās problēmas, kas nāca prātā sazinoties ar konkrēto serveri ir:

* Kādi dati man būtu jāsūta, lai kaut ko saņemtu atpakaļ?

* Ko sūtīt atpakaļ, kad kaut kas ir saņemts? Kā uzzināt, ko nozīmē no servera atsūtītās bezsakarīgās bitu virknes un kā uz tām atbildēt?

 

 

 

No operatora servera API specifikācijas?

Ja tas tiek darīts "neoficiāli", manuāli submitojot HTML formu, tad atver to operatora sms sūtīšanas lapu, uzspied browseriem View Page Source un pēti HTML tagus - atrodi formu, aizpildāmo lauku nosaukumus, slēptos laukus, utt...

Nu re, tas jau ir tas par ko jautāju. Īsti nezinu, kas ir servera API specifikācijas, bet cik nojaušu, tad visticamāk maksas produkts no servera īpašnieka, lai spētu pēc specifikācijas komunicēt ar serveri. Un, ja tas tiek darīts neoficiāli, tad tur ir vesela māksla web lietās, kuras man nekad nav īpaši interesējušas. Starpcitu, tas ir likumīgi?

Link to comment
Share on other sites

API = Application Programming Interface.

API specifikācija ir dokumentācija/manuālis ar konkrētām lietām, kuras darot/lietojot pateikts, kas īsti notiks. Par piemēru ņem Windows funkcijas, to sauc arī par Windows API, MSDN'ā ir simtiem funkciju aprakstītas ar to, ko un kā tās dara. Piemēram CreateFile - atver/izveido failu un atgriež handli uz to (+ protams n citas lietas).

Ja tev tas sms serveris piedāvā atvērtu vai slēgtu (maksas) pakalpojumu to sms sūtīšanai, tad noteikti tam ir specifikācija (dokumentācija) ar to kā to dara, kādas ir iespējas/funkcijas/klases/utt...

 

Pašam kasot informāciju ārā no html sources, nekas tāds nebūs. Viss būs jāmin, jāpieņem un, pat pie nelielām servera izmaiņām tajā, attiecīgi jādara savas izmaiņas savā kodā, citādi nekas nestrādās.

Link to comment
Share on other sites

osx lietotāji var izmantot arī .NET kodu - http://www.mono-project.com/Main_Page Ja neko win32 specifisku neizmantosi, tad easy arī zem osx to varēs palaist. Darbā tieši tā darījos ar vienu softeli.

C, Objective-C, Objective-C 2.0, Objective-C++, C++, C# (CocoaSharp), Cocoa-Python, Cocoa-Ruby, Cocoa-Perl, AppleScript, Java.. blabla blablabla.... Un ja nevajag native cocoa gui izskatu (vai nevajag gui vispār) vai nevajag izmantot neko no cocoa API, tad cocoa bridgus nav jālieto. Loģiski:) Nav tā, ka nekā nav, paparapa-pareizi;)

 

Vai tas kā sazināties ar serveri ir tik ļoti no programmēšanas vides atkarīgs?

Man pirmās problēmas, kas nāca prātā sazinoties ar konkrēto serveri ir:

* Kādi dati man būtu jāsūta, lai kaut ko saņemtu atpakaļ?

* Ko sūtīt atpakaļ, kad kaut kas ir saņemts? Kā uzzināt, ko nozīmē no servera atsūtītās bezsakarīgās bitu virknes un kā uz tām atbildēt?

 

nu paga, tad jau var filosofēt, ka programmēšanas valodas ir ... līdzīgas. katrai valodai būs savas metodes "kā sazināties ar serveri".

 

neesmu dzirdējis, ka kāds no operātoriem piedāvā API savam web2sms senderim, kas nozīmē, ka jālieto "minēšans ceļš"

 

un vispār, ja vēlies noskaidrot pie parastas formas (<form> tagos), kas notiek pie "sūtīt" nospiešans

• atver to weblapu

• noseivo kā html uz sava datora

• atver html, nomaini metodi no POST uz GET, noseivo

• atver webbrowserī to savu html, savadi formas laukos vērtības, spied "sūtīt"

• address bar pasaka priekšā

 

piemēram ja tev tur uzrādās

http://sms.serveris.lv/smssutitajs?tel=26000000&text=teksts&brivisimboli=154

 

tad pārbaudi tad pēc tam ar curl

curl -d "tel=26000000&text=teksts&brivisimboli=154" http://sms.serveris.lv/smssutitajs

 

bet nu ar šiem mob.tel. webformām nav tik vienkārši, jo tur javaskripti, kas lasa hashus, uc. piņkerīgi. stulbākais, ka tev visu laiku būs jāčeko, vai operātora web2sms weblapā nav kādas izmaiņas (edit: kā bubu jau norādīja).

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

kantoris, kas vāc numurus?

 

izsekojot, sākam ar

 

smsBox

 

whois

domain:       smsbox.lv
tech-c:       73151-LUMII
admin-c:  	87982-LUMII
nserver:  	ns1.everydns.net
nserver:  	ns2.everydns.net
nserver:  	ns3.everydns.net
changed:  	dns-reg@nic.lv 20081227
source:       LUMII
person:       <hidden>
address:  	none
phone:		telefons
e-mail:       Te bija e-pasts
nic-hdl:  	87982-LUMII
source:       LUMII
person:       <hidden>
address:  	none
phone:		telefons
e-mail:       te bija vēlviens epasts
nic-hdl:  	73151-LUMII
source:       LUMII

 

uz šo smsbox ir vairākas references

bedre

arnis freimanis, pers. lapa

u.c.

 

tomēr rokot dziļāk reģistros, izskatās ka oriģināli tas nāk no radio.no.lv (salvis), kas tālāk ved uz esms.lv (arī salvis)

 

domain:       esms.lv
admin-c:  	88759-LUMII
tech-c:       88759-LUMII
[b]nserver:  	ns.no.lv
nserver:  	ns2.no.lv
nserver:  	ns3.no.lv
nserver:  	ns4.no.lv[/b]
changed:  	dns-reg@nic.lv 20090203
source:       LUMII
person:       <hidden>
address:  	none
phone:		+371 22450806
fax-no:       +371
e-mail:       [b]hostmaster@salvinet.lv[/b]
nic-hdl:  	88759-LUMII
source:       LUMII

 

attiecīgi šī lapa

smsnolv

no.lv un salvis īpaši nav uzticami :)

 

otrs pavediens aizved līdz

tilti systems

 

pa nakti varu mierīgi iekš obj-c uzčibināt smuku sms senderi priekš osx, kas izmantotu to smsnolv postam. riskēt? lietotāji varētu baigi ieberzties it sevišķi, ja SIA SALVINET piedāvā sms marketingu, kur lasāms varat nosūtīt individualizētu reklāmas īsziņas tekstu, ikvienam Latvijas mobilā tālruņa lietotājam un mēs garantējam - šo īsziņu izlasīs ikviens tās saņēmējs!... baisi pat domāt, ja nu :? ja jūs sakat, ka nekam baigi netīram tur nevajadzētu būt, tad šī lapa arī atrisina lietotāja nemirst jautājumu :unknw:

 

 

VVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVV

EDIT:

 

lūdzu, nemirst, strādājoš koncepts iekš obj-c. visi kam ir gcc un osx var nokompilēt:) man viss sūtās, skaties, kā tu vari http requestus izsaukt sava šārp c. un tad karini klāt gui, integrāciju ar os adrešu book, papildus pārbaudes blabla.

#import <Foundation/Foundation.h>
#import <CoreServices/CoreServices.h>

#define MaxTelNrLength 20 // max pareizais lv mob tel nr garums ir 00371XXXXXXXX, t.i., 13. tomēr lasīsim iekšā arī garākus
#define MaxSmsLength 800 // salva servaks atļajuj 800 zīmes, attiecīgi mums pašiem nav jāuztraucas par sms teksta dalīšanu (un pieņemsim, ka ar 800 pietiks)

int main (int argc, const char * argv[]) {
NSAutoreleasePool * pool = [[NSAutoreleasePool alloc] init];

printf("ZibPasts - alfualfa versija, jeb loliskais konsoles senderis (c) kroko\n");

// pārbaudām, vai sms serveris ir pieejams	
NSURL *smsServerStatusUrl = [NSURL URLWithString:@"http://sms.no.lv"];
CFNetDiagnosticRef diagnostics = CFNetDiagnosticCreateWithURL (NULL, (CFURLRef)smsServerStatusUrl);
CFNetDiagnosticStatus status = CFNetDiagnosticCopyNetworkStatusPassively(diagnostics, NULL);		
CFRelease (diagnostics);

// ja okidoki	
if ( status == kCFNetDiagnosticConnectionUp )
{

//****** konsoles ielases daļa ******//
printf("Izskatās, ka esi piekonektējies inetam! Sehr gut!\n");
char consoleTelNr[MaxTelNrLength]; 
char consoleInputText[MaxSmsLength];

printf("Ievadi tel nr: ");
fgets(consoleTelNr,MaxTelNrLength,stdin); // scanf gadījumā jāflushojas kā arī jāraksta [^...] patterns, nu naffig
printf("Ievadi tekstu: ");
fgets(consoleInputText,MaxSmsLength,stdin);

	// novācam fgeta piemestos newlainus un pieliekam zerobyte, jo NSStringam
	// vajag null terminated.
	// var gan izmantot +[stringWithCString:(const char *)length:(unsigned int)] arī bez null, bet metode ir depreciated
	int i;
	i = strlen(consoleTelNr)-1;
	if( consoleTelNr[i] == '\n') consoleTelNr[i] = '\0';
	i = strlen(consoleInputText)-1;
	if( consoleInputText[i] == '\n') consoleInputText[i] = '\0';


//****** apstrādes daļa ******//

NSMutableString *inputTelNr = [NSMutableString stringWithString:[NSString stringWithUTF8String:consoleTelNr]]; // ielasām tel nr c arrayu ar UTF8 kodētiem baitiem
NSMutableString *inputText = [NSMutableString stringWithString:[NSString stringWithUTF8String:consoleInputText]]; // ielasām tekstu
//NSString *inputTextLength = [NSString stringWithFormat:@"%d", MaxSmsLength-[inputText length]]; // palikusais zimju skaits

// noformatējam numuru,jeb precīzāk vienkārši paņemam pēdējos 8 charus
[inputTelNr setString:[inputTelNr substringFromIndex:[inputTelNr length]-8]];

// noformatējam tekstu (whitespaces, &, ?=, +)
NSString *inputTextFormated = (NSString *) CFURLCreateStringByAddingPercentEscapes(kCFAllocatorDefault, (CFStringRef)inputText, NULL, CFSTR("?=&+"), kCFStringEncodingUTF8);
[inputText setString:[inputTextFormated description]];
[inputTextFormated release];

//****** postošanas daļa ******//

// sms servaka URI
NSURL *smsWebserverUrl = [NSURL URLWithString:@"http://sms.no.lv/nosutitsms.php"]; // 
// izveidojam pieprasījumu
NSMutableURLRequest *theRequest = [NSMutableURLRequest 
							       requestWithURL:smsWebserverUrl 
							       cachePolicy:NSURLRequestReloadIgnoringCacheData 
							       timeoutInterval:60.0];
// uzstādam metodi uz POST
[theRequest setHTTPMethod:@"POST"];

// body daļa
NSString *theDataString = [NSString stringWithFormat:@"numurs=%@&teksts=%@",[inputTelNr description],[inputText description]]; 
NSData *theData = [theDataString dataUsingEncoding:NSUTF8StringEncoding];
[theRequest setHTTPBody:theData];

// uzstādam headerus, ko salva serveris no mums sagaida
[theRequest setValue:@"application/x-www-form-urlencoded" forHTTPHeaderField:@"Content-type"]; //kontenta tips
[theRequest setValue:[NSString stringWithFormat:@"%d", [theDataString length]] forHTTPHeaderField:@"Content-Length"]; //kontenta garums
[theRequest setValue:@"close" forHTTPHeaderField:@"Connection"]; // connection

// requestojam
NSError *error;
NSData *requestData = [NSURLConnection sendSynchronousRequest:theRequest returningResponse: nil error: &error ]; // sūtam requiestu
NSMutableString *requestString = [[[NSMutableString alloc] initWithData:requestData encoding:NSUTF8StringEncoding] autorelease];
if (requestData == nil || [requestString hasPrefix:@"errno"]) {
	NSLog(@"Kļūda sūtot ZibPastu. Serveris bļauj: %@ Sistēma bļauj: %@\n", [requestString description], [error localizedFailureReason]);
} else {
	printf("ZibPasts šķiet ir nosūtīts!\n");
}
// ja lietotājs nav pie neta	
} else {
printf("Neesi piekonektējies inetam (vai arī sms sistēma ir beigta un pagalam).\n");
}

[pool release];
return 0;
}

 

VVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVV

 

pļīz, basic konsoles variants. 32bit universal (ppc/intel)

ZibPasts.zip

Labots - kriii
Link to comment
Share on other sites

Kamdēļ izmantot kaut kādus weba servisus, ja var pie USB piemest tālruni ar bites SIM karti un par 2 latiem mēnesī piespamot visu pasauli ar SMS.

TokRai ir gatavs SMS sūtīšanas skriptiņš.

Link to comment
Share on other sites

kāpēc lietos sms, ja var satikties krogā?

no sakuma izlasi virsrakstu. un izlasi

 Gribu (..) lai pašu sms mobilajam nosūta kāds webserviss nevis mana aparatūra. (..) Vēl negribas taisīt savu serveri, kuram no aplikācijas vienojas klāt un kurš, savukārt, padod datus tālāk kaut kādam web servisam, bet gribu pa taisno: no manas aplikācijas uz webu.

 

Ja turpinam savukārt tavu komentāru

Vai tu domā BITE "Variants 15 – iekļautas ne tikai 500 minūtes, bet arī neierobežotas bezmaksas īsziņas uz visiem tīkliem."?

TokRai ir gatavs SMS sūtīšanas skriptiņš... tu domā, viens no tiem webā pieejamiem skriptiem, ko uzmet uz sava datucentrā esosā servera apačes + piespraud mobilo caur usb?

Link to comment
Share on other sites

kāpēc lietos sms, ja var satikties krogā?

no sakuma izlasi virsrakstu. un izlasi

 Gribu (..) lai pašu sms mobilajam nosūta kāds webserviss nevis mana aparatūra. (..) Vēl negribas taisīt savu serveri, kuram no aplikācijas vienojas klāt un kurš, savukārt, padod datus tālāk kaut kādam web servisam, bet gribu pa taisno: no manas aplikācijas uz webu.

 

Gribēt var, bet tad ir jāmaksā.

Topikā nemanīju prognozēto datu plūsmu (simti, tūkstoši, miljoni SMS) un naudas plūsmu (desmiti, simti, tūkstoši latu).

 

Ja turpinam savukārt tavu komentāru

Vai tu domā BITE "Variants 15 – iekļautas ne tikai 500 minūtes, bet arī neierobežotas bezmaksas īsziņas uz visiem tīkliem."?

TokRai ir gatavs SMS sūtīšanas skriptiņš... tu domā, viens no tiem webā pieejamiem skriptiem, ko uzmet uz sava datucentrā esosā servera apačes + piespraud mobilo caur usb?

 

Es nezinu, kas ir bites varianti, bet kādreiz dzirdēju par pakalpojumu "maksā 2 lati mēnesī abonēšanu un sūti īsziņas uz visiem tīkliem".

Es nezinu, kas ir datucentra apače, bet zinu, ka linux komandrindā var palaist skriptiņu, kas caur telefonu nosūta SMS. Savienojumi principā ir iespējami dažādi. Kad es pēdējo reizi ar programmu sūtīju SMS, izmantoju kombināciju Nokia Cardphone 2.0 -> PCMCIA -> Windows 98.

 

P.S. Ja operators par diviem latiem solās sūtīt neierobežotu SMS skaitu, grēks būtu caur bites SMS centriem neizlaist visu Indonēzijas SMS trafiku. :D

 

==============================

 

Sorry, atradu gan.

Obligāti vajadzētu bezmaksas pakalpojumu un pēc iespējas stabilāku, un ar iespējām sūtīt uz vairākām valstīm.

 

Tavas prasības nav nopietnas.

Labots - VIL
Pakalpojuma izmaksu precizēšana
Link to comment
Share on other sites

 

un? var pamanīt, ka neesi izlasījis postu cītīgi kā arī paskatījis sourci. smsbox nevienu mirkli netiek izmantots, bet gan smsnolv api (funkcionējošs). arī izcēlu, ka tas pieder salvim, tā ka google links ir laikam kā reference tev pašam, kas tas par fruktu.

esi pārliecināts, ka tev vajadzēja, lai kāds tev palīdz ar atbildi uz šo jautājumu?? lai nu kā, ja tev neder, meklē citus variantus.

 

@VIL:

nu re- lietotāja nemirst prasības ir tādas.. kādas ir:) šitais salvja kantoris jau funkcionāli 100% der. lai jau viņš domā pats.

Link to comment
Share on other sites

Ok, es padomāju, ka tas smsbox nefunkcionē, jo Salvja serviss nedarbojas. Es diez ko neticu Salvim, un trūkums ir tāds, ka nevaru pa citām valstīm sūtīt, kas ir visai loģiski. Latvijai varbūt kaut kur izmantošu, paldies.

Link to comment
Share on other sites

:viltigs:

man patīk, ka salvis ir iemetis savā to do listē (kura ah dies ir baltrima encodingā).

+ Darba galda īsziņu sūtītājs ar daudz fīčām o_0

aizvakar vēl nebija. varbūt vari viņam uzrakstīt win desktopa senderi iekš šarpC un pretī dabūt, ko vēlies:) ar viņu gan neeteiktu ielaisties. un atceries- viņš nedzīvo deklarētajā dzīvesvietā.

 

savukārt changelogā izlasāms

------- 14.02.2009 Versija 0.2 Stable -------------

Viss iepriekšminētais Beta versijās

+ Izveidots API interfeiss, kas ļauj sūtīt SMS un MMS izmantojot api.esms.lv.

Šo API ir ērti integrēt savā mājas lapā. Pieejamie pieslēgšanās veidi: HTTP un SMPP.

SMS cenas www.salvinet.lv

tas laikam nozīmē, ka viņš kāš naudu no tiem, kas izmanto viņa senderi caur "API". bizness paliek bizness.

trūkums ir tāds, ka nevaru pa citām valstīm sūtīt

neesmu pārliecināts, ka pašreizējā situācijā, tas nav iespējams. diemžēl nevaru pārbaudīt, jo tagad esmu uz brīdi lv un mana tmobile sim šeit nestrādā. visas pārbaudes, kas saistās ar numura garumu (max 8) un saturu tiek veiktas pašā webinterfacā. dabū kādu šeit, kam ir ārzemju sim un izprovē. protams, ja arī nostrādās, tad gan jau tīģeris drīz sakārtos drošību. un tas vispār beigsies arī ar captcha viņa lapā :)

 

runājot par drošību (un nemirst, vari pārbaudīt ārzemju nr, tikai + vietā lieto 00)

#!/bin/bash
# iemetam curlu loopā
curl -d "numurs=XXXXXXXX&teksts=bumbāāā!!!" http://sms.no.lv/nosutitsms.php

bet tā darīt nav labi. un galu galā, lai kādi ir salva nodomi, realitāte ir tāda, ka viņš lv vienīgias uz šo dienu piedāvā šādu pakalpojumu. tā ka viņam sava veida "kredīts" ir jāizsaka.

Labots - kroko
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...