Jump to content

Kaa labaak? RAM@533/2.5-3-3-8 vai 400/2-2-2-5 ?


Guest
 Share

Recommended Posts

  • Replies 143
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • IMAGin

    34

  • Angelz

    19

  • Arvix

    27

Iesaakumam (tiesa pagaidaam bez bildes) varu iemest info par rama performances raadiitaajiem par kuriem tika runaats - PC3200 2-2-2-5 :)

Shajaa gadiijumaa ar manu plati - PC3200 2-2-2-5 - Memory read = ~5800Mb/s  :!:   :shock:   :twisted:   :twisted:  

Nu normāli, tā arī apmēram tam rezultātam jābūt. Lieta tāda, ka vislielāko memory read var sasniegt tikko pēc datora ieslēgšanas pie CPU idle=100%, kad atmiņa vēl nav uzsilusi. Pēc tam rezultāts turas ~5800-5900MB/s robežās. Tas liek izdarīt secinājumus, ka ramam būtu lietderīga papildus dzese kaut vai gaisa. Ieguvums būs kādi +50÷100MB/s, bez kā protams var iztikt.

Link to comment
Share on other sites

Iesaakumam (tiesa pagaidaam bez bildes) varu iemest info par rama performances raadiitaajiem par kuriem tika runaats - PC3200 2-2-2-5 :)

Shajaa gadiijumaa ar manu plati - PC3200 2-2-2-5 - Memory read = ~5800Mb/s  :!:   :shock:   :twisted:   :twisted:  

Nu normāli, tā arī apmēram tam rezultātam jābūt. Lieta tāda, ka vislielāko memory read var sasniegt tikko pēc datora ieslēgšanas pie CPU idle=100%, kad atmiņa vēl nav uzsilusi. Pēc tam rezultāts turas ~5800-5900MB/s robežās. Tas liek izdarīt secinājumus, ka ramam būtu lietderīga papildus dzese kaut vai gaisa. Ieguvums būs kādi +50÷100MB/s, bez kā protams var iztikt.

 

Man domāt, ka tas nav tāpēc, ka tās atmiņas ir aukstas (BTW viņas uzsilst līdz darba t° max 10 sek), bet gan tāpēc, ka nav paspējusi nogruzīties ar visādiem Win u.c. failiem. Varētu to PC ledusskapī tuŗet, tik un tā RAM ātrums nepieaugtu :( :!:

Link to comment
Share on other sites

vimba_zlobnaja

Izskataas jau viss daudzsoloshi...

 

Iesaakumam (tiesa pagaidaam bez bildes) varu iemest info par rama performances raadiitaajiem par kuriem tika runaats - PC3200 2-2-2-5 :)

 

Shajaa gadiijumaa ar manu plati - PC3200 2-2-2-5 - Memory read = ~5800Mb/s  :!:   :shock:   :twisted:   :twisted:  

 

Kas par firmas RAMu?

Link to comment
Share on other sites

Kas par firmas RAMu?

 

Patriot's...

Link to comment
Share on other sites

Kas par firmas RAMu?

 

Patriot's...

 

Heh, nu kur P4 jauda in action? Kapeec Bootaa nav mega rultaats? EOZ turaas pirmajaas vietaas ;) BTW, labs paraksts... :)

Link to comment
Share on other sites

Owned by A64 3800+ (dabtbā vienkārši Ziemassvētku pasākums)

 

Iehavoji jau? A64 754 vai 939? Es gan gaidu paaaarmainjas.... ;)

Link to comment
Share on other sites

Kas par firmas RAMu?

 

Patriot's...

 

Heh' date=' nu kur P4 jauda in action? Kapeec Bootaa nav mega rultaats? EOZ turaas pirmajaas vietaas ;) BTW, labs paraksts... :)[/quote']

 

Viņš pagaidām iesildās :)

Link to comment
Share on other sites

Vot es domaaaju to be NF4 + X800 PCI-E or not to be.... ;) Vai otrs variants manc ubercoolairs X800 AGP8X +NF3....

Link to comment
Share on other sites

vimba_zlobnaja
Vot es domaaaju to be NF4 + X800 PCI-E or not to be.... ;) Vai otrs variants manc ubercoolairs X800 AGP8X +NF3....

 

Balsoju par NF3 + X800 AGP

Offtopic: Kā 1000. komentu svinēsi Angelz?

Link to comment
Share on other sites

Vot es domaaaju to be NF4 + X800 PCI-E or not to be.... ;) Vai otrs variants manc ubercoolairs X800 AGP8X +NF3....

 

Balsoju par NF3 + X800 AGP

 

Es arii itkaa sliecos uz to pusi. Negribaas skjirties no esoshaa uuberkoolaa X800 APG8X eksemplaara un iehavot pirmaas NF4 skabargas pakaljaa ;) Piereizes mainiit X800 AGP uz X800 PCI-E ir shilo na milo +papildus izmaxsas +lotereja o/c.

 

Offtopic: Kā 1000. komentu svinēsi Angelz?

 

 

Hvz, jaapiedzeras laikam liidz bezfilmai :D

Link to comment
Share on other sites

Skatos Relax iehavojis s939. Kas par plati ir šim? Nu single chan. vs dual cīnīties bezspēcīgi 8)

 

Neko neizsaka mana paraksta tukshums? :D :D :D Hehe, taa ir atbilde uz jautaajumu :) Biku pakjiileeju jamam raamja setingus un veel sho, iehavoja jams labaaku rezulataatu kaa man :)

Link to comment
Share on other sites

Skatos Relax iehavojis s939. Kas par plati ir šim? Nu single chan. vs dual cīnīties bezspēcīgi 8)

 

Neko neizsaka mana paraksta tukshums? :D :D :D Hehe' date=' taa ir atbilde uz jautaajumu :) Biku pakjiileeju jamam raamja setingus un veel sho, iehavoja jams labaaku rezulataatu kaa man :)[/quote']

Nav ta ka tava komanda ir tu un vel 5 pc turetaji no kuriem vienigais tu un vel 1 maki o-clockot??? karoce vinji noperk a tu uzkloko... a???

Link to comment
Share on other sites

vimba_zlobnaja
Skatos Relax iehavojis s939. Kas par plati ir šim? Nu single chan. vs dual cīnīties bezspēcīgi 8)

 

Neko neizsaka mana paraksta tukshums? :D :D :D Hehe' date=' taa ir atbilde uz jautaajumu :) Biku pakjiileeju jamam raamja setingus un veel sho, iehavoja jams labaaku rezulataatu kaa man :)[/quote']

Nav ta ka tava komanda ir tu un vel 5 pc turetaji no kuriem vienigais tu un vel 1 maki o-clockot??? karoce vinji noperk a tu uzkloko... a???

 

Gandrīz tā sanāk :) Bet visiem jau vienādas plates un pročus nekad nesavākt, tāpēc līmenis ir atšķirīgs. Priecē wilkinsa parādīšanās topā pie CPU :D

Link to comment
Share on other sites

Skatos Relax iehavojis s939. Kas par plati ir šim? Nu single chan. vs dual cīnīties bezspēcīgi 8)

 

Neko neizsaka mana paraksta tukshums? :D :D :D Hehe' date=' taa ir atbilde uz jautaajumu :) Biku pakjiileeju jamam raamja setingus un veel sho, iehavoja jams labaaku rezulataatu kaa man :)[/quote']

Nav ta ka tava komanda ir tu un vel 5 pc turetaji no kuriem vienigais tu un vel 1 maki o-clockot??? karoce vinji noperk a tu uzkloko... a???

 

:) Es piepaliidzu gruutos briizhos :) No manis peerk daudzi, ta jau pus Riiga ir EOZ teemaa :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Izleemu, palikshu pie NF3U + X800 AGP8X. :) Savaa zinjaa taa ir staaveeshana uz vietas, bet jau sameeraa nostraadaats produkts. Negribaas izdot naudu par jeelu pagaidaam produktu NF4 un praktiski bezpieauguma X800 PCI-E video saliidzinoshi pret X800 AGP8X. Un video o/c lotereja arii nejiet pie sirc. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Maniac

Nav ta ka tava komanda ir tu un vel 5 pc turetaji no kuriem vienigais tu un vel 1 maki o-clockot??? karoce vinji noperk a tu uzkloko... a???

 

Gandrīz tā sanāk :) Bet visiem jau vienādas plates un pročus nekad nesavākt' date=' tāpēc līmenis ir atšķirīgs. Priecē wilkinsa parādīšanās topā pie CPU :D[/quote']

 

Nu nav jau tik traki :) - Ultra Hardcore clockers ir Angelz (vienīgais, kas pats voltmodē), High Extreem Clockers Ir Arco un es, t.i.Maniac, Extreme Clockers - Wilkins.

Kāpēc es neesmu bootmarka sarakstā? Man mājās neta nav :lol: .

Link to comment
Share on other sites

vimba_zlobnaja

Nav ta ka tava komanda ir tu un vel 5 pc turetaji no kuriem vienigais tu un vel 1 maki o-clockot??? karoce vinji noperk a tu uzkloko... a???

 

Gandrīz tā sanāk :) Bet visiem jau vienādas plates un pročus nekad nesavākt' date=' tāpēc līmenis ir atšķirīgs. Priecē wilkinsa parādīšanās topā pie CPU :D[/quote']

 

Nu nav jau tik traki :) - Ultra Hardcore clockers ir Angelz (vienīgais, kas pats voltmodē), High Extreem Clockers Ir Arco, Maniac, Extreme Clockers - Wilkins.

Kāpēc es neesmu bootmarka sarakstā? Man mājās neta nav :lol: .

 

Tāpēc jau priecē Wilkins'a parādīšanās topā :) Bet tu sataisi labāko rezultātu un Dāwim uz meilu nosūti, lai ieliek.

Link to comment
Share on other sites

Guest Maniac

Nav ta ka tava komanda ir tu un vel 5 pc turetaji no kuriem vienigais tu un vel 1 maki o-clockot??? karoce vinji noperk a tu uzkloko... a???

 

Gandrīz tā sanāk :) Bet visiem jau vienādas plates un pročus nekad nesavākt' date=' tāpēc līmenis ir atšķirīgs. Priecē wilkinsa parādīšanās topā pie CPU :D[/quote']

 

Nu nav jau tik traki :) - Ultra Hardcore clockers ir Angelz (vienīgais, kas pats voltmodē), High Extreem Clockers Ir Arco, Maniac, Extreme Clockers - Wilkins.

Kāpēc es neesmu bootmarka sarakstā? Man mājās neta nav :lol: .

 

Tāpēc jau priecē Wilkins'a parādīšanās topā :) Bet tu sataisi labāko rezultātu un Dāwim uz meilu nosūti, lai ieliek.

 

Pašlaik nevaru - upgrade in progress :), otrām kārtām labāko rezultātu es neuztaisīšu - te tauta A64 s939 masveidā iehavoja, man būs tikai A64 3200+ s754 :(, pagaidām :twisted: .

Link to comment
Share on other sites

vimba_zlobnaja
te tauta A64 s939 masveidā iehavoja' date=' man būs tikai A64 3200+ s754 :(, pagaidām :twisted: .[/quote']

 

Mjā daži iehavoja, daži vēl gaida. Super pīīīīī.

Link to comment
Share on other sites

te tauta A64 s939 masveidā iehavoja' date=' man būs tikai A64 3200+ s754 :(, pagaidām :twisted: .[/quote']

 

Mjā daži iehavoja, daži vēl gaida. Super pīīīīī.

 

Me ljauni smiin :)

Link to comment
Share on other sites

Hmmz... jaa es iesildos... patreiz gan ar franchu brendiju - respektiivi... viss redzams manaa paraxtaa :)

 

Par taam super high skooreem - wot atradiishu un uztaisiishu droop modus gan jaunajai gan vecajai platei - tad arii mosh kautkas buus... :roll:

Link to comment
Share on other sites

vimba_zlobnaja
te tauta A64 s939 masveidā iehavoja' date=' man būs tikai A64 3200+ s754 :(, pagaidām :twisted: .[/quote']

 

Mjā daži iehavoja, daži vēl gaida. Super pīīīīī.

 

Me ljauni smiin :)

 

Angelz! Atrausies!!!!!

Dažiem varbūt bēdas, varētu pat teikt lielas - PC naf, bet brīvo dienu cik uziet :cry: :cry: :cry:

Link to comment
Share on other sites

te tauta A64 s939 masveidā iehavoja' date=' man būs tikai A64 3200+ s754 :(, pagaidām :twisted: .[/quote']

 

Mjā daži iehavoja, daži vēl gaida. Super pīīīīī.

 

Me ljauni smiin :)

 

Angelz! Atrausies!!!!!

Dažiem varbūt bēdas, varētu pat teikt lielas - PC naf, bet brīvo dienu cik uziet :cry: :cry: :cry:

 

Hehz visi uz sveetkiem bez PC palikushi :lol:

Link to comment
Share on other sites

te tauta A64 s939 masveidā iehavoja' date=' man būs tikai A64 3200+ s754 :(, pagaidām :twisted: .[/quote']

 

Mjā daži iehavoja, daži vēl gaida. Super pīīīīī.

 

Me ljauni smiin :)

 

Angelz! Atrausies!!!!!

Dažiem varbūt bēdas, varētu pat teikt lielas - PC naf, bet brīvo dienu cik uziet :cry: :cry: :cry:

 

Negribu rauties :) Pasham kaste tuksha, aadinja maajaas tikai staav. :( Bet ir daudz klientu kastes. Vakar liidz 4AM norukaaju.

 

Maniac'am buus A64 zaichiks odnajaichiks.... hehehe :D :D :D

 

Euu, driiz jau manc 1000 posts!

Link to comment
Share on other sites

te tauta A64 s939 masveidā iehavoja' date=' man būs tikai A64 3200+ s754 :(, pagaidām :twisted: .[/quote']

 

Mjā daži iehavoja, daži vēl gaida. Super pīīīīī.

 

Me ljauni smiin :)

 

Angelz! Atrausies!!!!!

Dažiem varbūt bēdas, varētu pat teikt lielas - PC naf, bet brīvo dienu cik uziet :cry: :cry: :cry:

 

Negribu rauties :) Pasham kaste tuksha, aadinja maajaas tikai staav. :( Bet ir daudz klientu kastes. Vakar liidz 4AM norukaaju.

 

Maniac'am buus A64 zaichiks odnajaichiks.... hehehe :D :D :D

 

Euu, driiz jau manc 1000 posts!

 

Vel tik divi trūkst :D

Mans vakar bootmarka defailt variantu iepostoja un nožēlojama 200+ vieta :(

Link to comment
Share on other sites

Hehz visi uz sveetkiem bez PC palikushi :lol:

Kaada nerazja, es arii seezju bez PC maajaas, staav RAMis, Video un citas pergas skapuii :( Ceru veel shogad iehavot pasuutiijumu, Athlon 64 s939 3200+ CPU ar Abit AV8 deeli :twisted: Bootmark Top 5 seedees tiki Athlon 54 s939 kastes 8)

Link to comment
Share on other sites

:shock: :shock: :shock: Nu ko vechi! Tu-turu-tuuuuu...~^' 1000 '^~:shock: :shock: :shock:

Link to comment
Share on other sites

Hehz visi uz sveetkiem bez PC palikushi :lol:

Kaada nerazja' date=' es arii seezju bez PC maajaas, staav RAMis, Video un citas pergas skapuii :( Ceru veel shogad iehavot pasuutiijumu, Athlon 64 s939 3200+ CPU ar Abit AV8 deeli :twisted: Bootmark Top 5 seedees tiki Athlon 54 s939 kastes 8)[/quote']

 

Nje man gan nestaav skapii - viss ir savaas vietaas, iznjemot MB... karaajas vados un caurlees... :?

 

Bet vispaar smagaakais visaa manaa migreeshanaa no vecaas uz jauno plati ir divkanaalu PATA raid zaudeeshana... wot i nezinu kaa lai tagad visu maz piesleedz shitai platei :?

Link to comment
Share on other sites

vimba_zlobnaja
Hehz visi uz sveetkiem bez PC palikushi :lol:

Kaada nerazja' date=' es arii seezju bez PC maajaas, staav RAMis, Video un citas pergas skapuii :( Ceru veel shogad iehavot pasuutiijumu, Athlon 64 s939 3200+ CPU ar Abit AV8 deeli :twisted: Bootmark Top 5 seedees tiki Athlon 54 s939 kastes 8)[/quote']

 

Sorry Kashelz, laikam tev nepievienošos :( Bet gribās.....

Link to comment
Share on other sites

:shock: :shock: :shock: Nu ko vechi! Tu-turu-tuuuuu...~^' 1000 '^~

 

Hehz :) Congrats' on that :)

Link to comment
Share on other sites

vimba_zlobnaja
:shock: :shock: :shock: Nu ko vechi! Tu-turu-tuuuuu...~^' 1000 '^~

 

Hehz :) Congrats' on that :)

 

Sākam gaidīt nākamos tūkstošus :)

Link to comment
Share on other sites

Spameru topsis, kam >= 1K postu :D

1 VIL---4110

2 NormaalsCilveeks---3657

3 Kuuminsh---3420

4 Kashelz---2522

5 Nexodus---2216

6 IMAGin---1724

7Sifozais---1510

8 josi---1446

9 Aleksejs---1421

10 Vecais---1389

11 Jav---1384

12 Pasta---1363

13 cooler---1301

14 Varonis---1284

15 dabbler---1164

16 Angelz---1000

Link to comment
Share on other sites

Me 6tajaa vietaa? :shock: :shock: :shock: mde... :?

Link to comment
Share on other sites

Spameru topsis' date=' kam >= 1K postu :D

1 VIL---4110

2 NormaalsCilveeks---3657

3 Kuuminsh---3420

4 Kashelz---2522

5 Nexodus---2216

6 IMAGin---1724

7Sifozais---1510

8 josi---1446

9 Aleksejs---1421

10 Vecais---1389

11 Jav---1384

12 Pasta---1363

13 cooler---1301

14 Varonis---1284

15 dabbler---1164

16 Angelz---1000[/quote']

Labaak nebuutu neko teicis, jo pats arii esu Superdupssi :)

 

JAV ar 1384 postiem ierindojas godpilnajaa 11 vietaa! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Spameru topsis' date=' kam >= 1K postu :D

1 VIL---4110

2 NormaalsCilveeks---3657

3 Kuuminsh---3420

4 Kashelz---2522

5 Nexodus---2216

6 IMAGin---1724

7Sifozais---1510

8 josi---1446

9 Aleksejs---1421

10 Vecais---1389

11 Jav---1384

12 Pasta---1363

13 cooler---1301

14 Varonis---1284

15 dabbler---1164

16 Angelz---1000[/quote']

Labaak nebuutu neko teicis, jo pats arii esu Superdupssi :)

 

JAV ar 1384 postiem ierindojas godpilnajaa 11 vietaa! :lol:

Es vel varu pakapties :twisted: Tev gan ta problematiski :wink:

Link to comment
Share on other sites

vimba_zlobnaja
Me 6tajaa vietaa? :shock: :shock: :shock: mde... :?

 

Vairāk gribēji? Nebūs tev ledenīšu, chupa chupsu :)

Visi tā kā zināmi no tā spameru top10, bet kas ir "9 Aleksejs---1421"?

Link to comment
Share on other sites

Me 6tajaa vietaa? :shock: :shock: :shock: mde... :?

 

Mans tikai kaadaa 100 :D

Es veel jauninss :lol:

Link to comment
Share on other sites

Me 6tajaa vietaa? :shock: :shock: :shock: mde... :?

 

Mans tikai kaadaa 100 :D

Es veel jauninss :lol:

62...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...