Jump to content

DM 800 nerāda HTB+ HD kanālus


Aigarsclp
 Share

Recommended Posts

Sveiki. šis topiks/pavediens iespējams jāliek Dreambox sadaļā bet tākā tēma ir par HD tādēļ lieku šeit.

Mans draugs nopirka DM800 HD lai varētu skatīties HTB+ HD kanālus. Uz DM800 tika uzlikts The gemini Project 4.0 (Enigma 2) un jaunākais MGcamd un Cccam. http://www.satellites-xml.eu/ lapā tika uzģenerēts satelites.xml fails.

Un tagad pie problēmas. Visiem pavadoņiem (izņemot Eutelsat no 36 grādiem) atrod visus SD un HD kanālus, bet Eutelsat’am no 36 grādiem atrada visus SD kanālus, bet HTB+ HD kanālus neparko negrib atrast (pat skenējot manuāli).

Draugs saka, ka neskenējot 2 frekvences:

12073 L tp 19 SR 27500 FEC 3/4 un 12341 L tp 33 SR 27500 FEC 3/4.

Eh žēl, ka mēs ar viņu atrodamies 2 pretējās Latvijas pusēs. 

Vai kāds ir ar kaut ko līdzīgu saskāries?

Zemāk ir viņa satelites.xml fails

satellites.xml

Labots - Aigarsclp
Link to comment
Share on other sites

Aigarsclp

Tiko teica ka mēģināja pārslēgt režīmus bet nelīdzot.

par cirkulāro galvu: teica ka toreiz kad kāds cits šķivju licējs licis galvu uz eutelsat'u no sat neko daudz viņš nezināja. Spriežot pēc tā ka viņam nevajag vadīt 17500 (vai kāda tur bija tā frekvence?) frekvenci pie galviņas iestatijumiem, domāju ka viņam ir universālā galva (tāpat kā man senāk, kad man bija HTB+.).

Link to comment
Share on other sites

configuration mode - advanced

Sattelite - 36.0

Voltage mode - Polarization

Tone mode - band

Tonebursts - none

Command order - commited, toneburst

LOF - user defined

LOF/L - 10750

LOF/H - 10750

Threshold - 10750

Increased volltage - no

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Znatoks

:wacko: Tikko iegādājios to 800 Dremu. Tacu es skatos padaudz pakas. Man no Sirus 5 iet Viasats no 38 Etulsata NTV plus kā arii Poverhnost un tad vēl SKY Digital. Nu n vēl klāt hlajavnais hotbirds. Nu respektiivi 4 galvas un entaas pakas kaa arii vis ,kas saistaas ar HD . Nu luuk SKY straadaa lieliski gan parastais gan HD viasats arii lieliski 13 graadi arii lieliski tachu neraada ne NTV ne Poverhnost tai skaitaa arii HD no shiim pakaam. Man te meistari cakareejaas cakareejaas un sakot ka tam DREAM esot gljuks ja ir 4 LNB vins saak gljukot no saakuma gribeejaam likt OPTICUM bet tas vispaar kad visu sito piejuudz saak klaaties nost. Vai ir kaadam pieredze sajaa lietaa un ir zinaami kaut kaadi risinaajumi. Pagaidaam varu teik no savas personiigaas pieredze ka tas DREAM nefigaa ndarbojas kaa tam buutu jaadarbojas. :vava: Sanak nauda izsviesta cuukaam.

Link to comment
Share on other sites

Znatoks

Nu pats savām acīm redzēju kaa noklaajas. Jo tā SKY HD ir baigi apjomīgā paka un tiklīdz to piesleedz taa viss nobrūk. Un sanaak taa vai nu SKY vai NTV bet vajag abus :oops: jo esm nodziivojis UK 4 gadus un ir atkariiba :blush: nu tad ar meistaru runaajaam un pameegiaajaam to DREAMU gaaja bet nedeelju. Sis man saka ,ka krievu forumi esot pilni un tur esot taas probleemas ar to LNB atpazīšanu. Jo četri un visi kaut ko šārē tad tur saaksa tam aparaatam zapara.

Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Man arī stāv universālā galva ar plāksnīti uz 36. Un man arī neskanēja dažus transporderus. Risinājums - nomainīt transpordera polarizāciju uz pretējo - un viss notikās.

Link to comment
Share on other sites

Znatoks

Jautājms

Vai te ir reāli kāds kam ir Dreams 800 HD un pakas

1 SKY Digital

2 SKY HD

3 NTV plus

4 NTV plus HD

5 VIASAT LATVIA

6 Poverhnost

7 Poverhnost HD ????????????????????????????????

8 Hot Bird (brrivie kanaali)

Mant tas tagd ir, bet tikai 2 nedeeljas. Saakumaa gaaaja vis bet ar aizkersanos. Pirms tam staaveeha man IP Box paradstais bez HD un darbojaas vis cikiniekaa. Tacu kad ir uzlikts Dream paarsleedzot no sata uz sata bija gljuki it kaa 13 graadi konfilkteeja ar 36 bet tad uzliku Kino HD un atveeraas medus tacu ar katru dienu suudiigaak un suudiigaak. Tagad ir taa ka neiet vairs neviens NTV plus un Poverhnost palicis ir tikai SKY un SKY HD un VIASAT. Un pats tuneris konfliktee ar LNB atpaziisanaam lai gan reaali signaals ir tikai DREAMS nespeej paarsleegties. Ja kaadam ir ssadas pasas paketes vai vins var man dot padomu.

Kas attiecas par universaalaam galvaam taa ir aizveesturiska metode un man taa nav. MAn ir normaali taa kaa jaabut un taa ir dubltaa NTV galva jo otrs vads iet uz citu istabu pie vecaa labaa IP Box.

Paldies jau iepriekš

Link to comment
Share on other sites

RimaNTSS
Man te meistari cakareejaas cakareejaas un sakot ka tam DREAM esot gljuks ja ir 4 LNB vins saak gljukot
Drīms normāli var strādāt ne tikai ar 4 LNB bet arī ar lielāku skaitu, piemērām 16. Pamēgini nomainīt daiseku.
Link to comment
Share on other sites

MartiniB

un nejauc mushas ar kotleteem, nav signaala - medus nepaliidzees.......

 

daiseks 4x1 kuraa protokolaa?

man aiz viena 4x1(protocol 1.0) staav triis gab 10x1(protocol 1.1)

Link to comment
Share on other sites

Znatoks

DM 800 HD ir un diseqC šādi:

{4х1.0}>№1{8x1.1};№2{8x1.1};№3{4x1.1}----21 LNB.

Var,protams arī tā:

{8х1.1}>№1{4x1.0};№2{4x1.0};№3{4x1.0};№4{4x1.0} utml.

No tavām minētām paketēm, Poverhnost neskatos,toties papildus vairākas citas.

Viss strādā labi, ar retiem izsitieniem,kad ļoti strauji spēlējos ar kanāliem.

Rudiger,protams taisnība.....

RimaNTSS,daudz esmu spēlejies ar daisekiem,bet Drīms,tos visus ir atzinis.

Link to comment
Share on other sites

Skatos ntv+ sd,hd, platforma hd, astra, hotbird, sirius. Strada viss loti labi, nav problemu nekadu... Vienigais 36 gradigajam ja sd kanali darbojas pie normala signala bez problemam, tad hd kanaliem vajadzeja noregulet precizak antena, signals par vaju...

Link to comment
Share on other sites

Znatoks
:biggrin: Paldies par tiem Disec padomiem. es jau medu njemu no cilveekiem no kaa arii dzlezus. Jo pagaidaam esmu new member sjaa lietaa. Sanaak padaargi bet ja kas zkaraas tad tuuliit ir kam zvaniit. Nu re sie sodien visu dien pa forumiem izneemas un arii atrada zvaniijam man un mees maiijaam tos disecus vietaam. Surpu turpu. Respektiivi paarlikaam 13 graadus vietaam ar 36 un aizgaaja :yahoo: Tac laikam jau pasam ar to Dreamu bus jaaiemaacaas tikt galaa pasam tikt galaa. Un cik noprotu tad taa lieta vinjam (Dreamam) ir tajaa daisec atpaziisanaa. Vai arii bijaat domaajusi ,ka man tas daisecs uz jumta jaamaina ? Labots - Znatoks
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...