Jump to content

Efektiivaakaa no leetajaam skanjas izolaacijaam PC


IMAGin
 Share

Recommended Posts

Kaads vareetu mani apgaismot - kas vareetu buut efektiivaakaa no skanjas izolaacijaam prieksh PC, ko var leeeti nopirkt gatavu vai pats sakombineet?

 

Gribas kautkaa sagaidiit jauno gadu bez sajuutas ka atrodos smagaas ruupnieciibas cehaa... :)

Link to comment
Share on other sites

Buus jaapameklee... cik taads joks izmaksaaja?

 

Man gan vajag prieksh 1 HighTovera un 1minitovera :roll:

Link to comment
Share on other sites

Es te vienu negantu cietni pieklusināju ar filci (garažā mētājās) - nu krietni klusāks jau ir - tagad jāskatās lai nepārkarts.... Protams jao vairāk slāņi jo labāk - kā tikai siltumu dabūt prom?

Link to comment
Share on other sites

Man liidz tam kameer sadzirdeeshu hdd straadaajam veel taalu :D

Link to comment
Share on other sites

Guest krekls

Vari paintereseeties celtnieciibas veikalos par bituma lentu, ko liimee uz jumtiem. Vai arii kaadu no auto audio skanjas izolaacijas materiaaliem. To lentu arii izmanto auto audio, jo leetaaka nekaa citi materiaali un pietiks ar to laikam 5m2.

Jebkuraa gadiijumaa vari pavazaaties pa celtnieciibas veikaliem atradiisi gan jau kaadu ideju

Link to comment
Share on other sites

es pirku vasaraa pa 25 tai slaavu kantorii www.jet.lv

patiesiibaa nesuudzos jo tieshaam klusaaka kaste paliek

 

patiesiibaa taa jau ir - ja par klusumu domaa tad labaak pirkt uzreiz keisu pa 100-120 ls nekaa vaakt pasham keisu, klusu barokli un paarklaajumu likt ...

 

Bet par cik man Labs keiss un kluss baroklis ir tad mekleeju klusinaamo ;)

Link to comment
Share on other sites

vimba_zlobnaja

Nav lētāk pa simtiņu nopirkt un viss. Kur tad paliek iespēja visu pareizi sakomplektēt, pieslīpēt, utt. Tāpat tajos keisos ir kreisie barošanas bloki, kas vienalga būs jāmaina.

Link to comment
Share on other sites

viens tips kādreis ieteica ka varētu labs būt tas štruntveida gumij-porolons pašlīmējošais, ar ko klusina automašīnām salonus, no motora trokšņiem un taml...

Link to comment
Share on other sites

es pirku vasaraa pa 25 tai slaavu kantorii www.jet.lv

patiesiibaa nesuudzos jo tieshaam klusaaka kaste paliek

 

patiesiibaa taa jau ir - ja par klusumu domaa tad labaak pirkt uzreiz keisu pa 100-120 ls nekaa vaakt pasham keisu, klusu barokli un paarklaajumu likt ...

 

lai tādi štrunti kā mātene un rams dzesetos, kā arī hdd - var taisīt tādus klusuma tuneļa principus - līkumains gaisa vads, no iekšpuses izpolsterēts - gaiss cauri skrien, bet skaņa īsti netiek. modinga sadaļā senāk bij pat shēma:) - kluskastes idejas pamatā ir tāda sistēma - lai gaisa apmaiņa notiek, bet skaņa aplaužas uz katra stūra:))

http://www.boot.lv/forums/index.php?showtopic=...light=kluskaste

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...