Jump to content

Pārinstalēju XP un attapos ka pazudis draiveru disks


sudrabs...
 Share

Recommended Posts

Ir tā ka datoros neesmu nekāds dižmeistars, bet tomer nolēmu pac pārinstalēt XP (tagat nožēloju :( ) esmu visādi izmēginājies bet nekādīgi nespeju atrast īstos draiverus, jo nezinu vinjiem nosaukumus. Zinu tik to ka mātes plates nosaukums laikam ir "asus p5p800 se " un tas arī viss... Varbūt kads varētu vismaz palīdzēt un man paskaidrot kā es varētu izdarīt tā, lai man atkal būtu internets... Pēc tam apmeram zinātu ko darīt :-D Ā pac vienīgi esmu atradis audio draiveri kuru uzinstalējot tāpat nav skaņa :(

P.S Lūdzu stastiet man nepārāk gudri jo savādak nesapratīšu :(

Link to comment
Share on other sites

sudrabs...
Tieshaam tik gruuti plates nosaukumu googlee ierakstiit?

 

http://support.asus.com/download/download....del=P5P800%20SE

 

 

ja bet ir tā ka no turienes es njemu jau kkadus, bet pilnīgi neko nesaprotu-

:ar kuru sākt?

:kā instalēt?

:visus vinjus vajag vai no katra pa vienam?

 

patiešam maz sajēdzu un ar ko tādu saskaros pirmo reizi :(

Link to comment
Share on other sites

Nav gan.

No sākuma čipsetu, tad video un tad pārējos!

Labots - Exiic
Link to comment
Share on other sites

beidz citeet ieprieksheejos postus.

 

Ja jau biji tik gudrs ka gribi pats paarinstaleet, tad esi tik gudrs un pameklee instrukcijas... . Tepoat ir un arii d.a.t.u.v.e.lv padomu sadaljaa ir labas instrukcijas... .

Link to comment
Share on other sites

sudrabs...

tā arī dariju, bet tur nekur nav rakstīts ka kāds no tiem failiem ir chip sets :(

Atvainojos par savu stulbumu, bet tads nu es esmu :)

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Tad met mieru un nes pie kāda zinošāka cilvēka. Nu kamdēļ cilvēkiem niez nagi līst iekšā tur, kur sajēgas nekādas?

Link to comment
Share on other sites

Atnes savu datoru pie manis, 25Ls/h+PVN un būs tev dators darba kārtībā.

Nu ko neesmu nekad sapratis to neesmu, kāpēc visi uzskata ka win pārinstalēšana ir panaceja visam? Nehren bija puikam līst, gribēja būt gudrs bet aplauzās. Iespējams ka tagad ja nav dumjš iebrauks tēmā. No aplauzieniem gudri cilvēki mācās, dumji maksā.

Bet jautājums Kasparz:

Tu par win instalāciju arī 25Ls/h+ PVN ņem? Sanāk labs bizness laikam... Ja ir ko slaukt tad nav ko kautrēties.

Un vispār par 25Ls mūsdienās datorģēniji astes luncinādami no rīta līdz vakaram strādās, nevis 1h. Nav brīnums ,ka kā lasīju vienā citā sadaļā darbs Tev jāmeklē jo atalgojums neapmierina. Paskaitīšu: 25Ls 1h *8 (darba diena) = 200Ls dienā. Nedēļā 5 darba dienas *5=1000Ls, mēnesī 4 darba nedēļas *4=4000Ls ... Tev jau prasības krutākas nekā premjeram un prezidentam. Nekā speciāla, tikai matemātika

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz

No tiem 25Ls "uz rokas" paliek santīmi!!!. Protams, servisa aprīkojums, uzturēšana un telpas ir par brīvu.

Labots - Kasparz
Link to comment
Share on other sites

No tiem 25Ls "uz rokas" paliek santīmi. Protams, servisa aprīkojums, uzturēšana un telpas ir par brīvu.

4000Ls - 500 max ( telpu īre) = 3500Ls . Ja Tu sev maksā oficiālu algu tad atkarībā no lieluma 100-300Ls nodokļi. 3500-300=3200Ls . Visādi citi izdevumi: benzīns internets amortizācijas grāmatvedības pakalpojumi utt. 300max 3200-300=2900Ls ... kapeikas tās nav, bet protams pie nosacījuma ka visas 8h Tev 25Ls/h ienāk. Bet droši vien ka tā nav. Bet gan jau kāda kapeika ielec no tirgošanas... Bet dzīve ir dārga :( ... neņem ļaunāpar šiem rēķiniem, bet ja tiešām ir tā ka vis tavs laiks nav aizpildīts, varbūt vērts padomāt par to ko māca ekonomikas pirmajās minūtēs. Jānis taisa zābaku pāri nedēļā peļņa tirgo pa 100 peļņa 50. Fedja taisa 10 pārus un pārdod par 80, peļņa 30*10=300 . Kas pelna vairāk? Tu vienkārši ar šitādu tekstu 25Ls/h atbaidi daudzus potenciālus klientus, kas Tev kādus viegli nopelnamus latus (ar tavu pieredzi) varētu ienest. Saprotu , ka 25Ls/h nekas īpaši daudz nav, tikpat stundā ņem lēta m***a ka stāv uz Tallinas Avotu ielas stūra, un mēs jau neesam vieglas uzvedības sievietes musu laiks un zināšanas maksā dargāk, bet ieteikums: nebaidi šitā cilvēkus klientus reāli Tu zaudē.

Link to comment
Share on other sites

sudrabs...

kurs vareetu buut video draiveris? pasakat un tad Jums cieniitie likshu mieru :)

 

es gribeju jautaat zem kura vareetu buut un vai tas ir saistiits kkas ar bios vai arii tur nosakumaa figurees vaards video... ja vajag nosaukumaa vardu video tad es atkal nejeedzu atrast :(

post-80709-1232922853_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz

Fedja netaisa zābakus, lol :rofl:

Tu ar savu 300Ls algu darbadevējam izmaksā 1.5kLs+...

Tas tikai tev kā darba ņēmejam viss izskatās pūkaini un jauki.

Un jā, mans intelektuālais īpašums ir dārgs. Lai es to pielietotu praksē, nākas maksāt.

vieglas uzvedības sievietes tagad stāv uz Avotu/Lienes stūra. Tur arī takšu stāvvieta, tādēļ klientiem ērti.

 

kurs vareetu buut video draiveris? pasakat un tad Jums cieniitie likshu mieru :)

 

es gribeju jautaat zem kura vareetu buut un vai tas ir saistiits kkas ar bios vai arii tur nosakumaa figurees vaards video... ja vajag nosaukumaa vardu video tad es atkal nejeedzu atrast :(

7. klasē mācija kas ir videokarte, kas ir mātesplate. Gribi kautko iemācīties, lasi, tur viss ir rakstīts cilvēku valodā.

Labots - Kasparz
Link to comment
Share on other sites

kurs vareetu buut video draiveris? pasakat un tad Jums cieniitie likshu mieru :)

 

es gribeju jautaat zem kura vareetu buut un vai tas ir saistiits kkas ar bios vai arii tur nosakumaa figurees vaards video... ja vajag nosaukumaa vardu video tad es atkal nejeedzu atrast :(

 

video novelc no nvidia vai ati lapas, skatoties kāda tev grafiskā karte!

Link to comment
Share on other sites

Fedja netaisa zābakus, lol :rofl:

Tu ar savu 300Ls algu darbadevējam izmaksā 1.5kLs+...

Tas tikai tev kā darba ņēmejam viss izskatās pūkaini un jauki.

Un jā, mans intelektuālais īpašums ir dārgs. Lai es to pielietotu praksē, nākas maksāt.

vieglas uzvedības sievietes tagad stāv uz Avotu/Lienes stūra. Tur arī takšu stāvvieta, tādēļ klientiem ērti.

Kopš kura laika ja darbinieka alga 300ls darba devējam 1.5K izdevumi? Riska nodeva 0.25Ls mēnesī...Pat ja Tu sedz darbinieka VOSAIe un IIN pilnā apmērā ( arī to kas būtu jāmaksā viņam pašam) tad tas nekādīgi nesastāda reiz 5.. Rupji ņemot drusku virs 70%... 25+9+24% no brutto algas....Gan jau ka šie skaitļi liekas pazīstami ko? :)

Neapsaukā mani par darba ņēmēju!!! Pats tāds :)

Ja var pārdod savu int. īpašumu normāli tas ir jādara nekautrējoties, un santīmpisēji jāsūta 3 mājas tālāk.. Ar abām rokām par!

Sen nav braukts gar to stūri, paldies par info :)

Link to comment
Share on other sites

sudrabs...

izlasiju :D

ka es varu zinat kada man grafiskaa karte?!

katram savs laucinjs, un datori laikam nav maneejais :D:D:D:D

un ko juus varat saukaaties :( nu un ka visi nav tik gudri :(

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Un kas mums kristāla lode, ka zinām, kāda tev videokarte?

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Ja jau uzzināji mātes plates modeli, tad arī uzzināsi videokarti. Nospied power pogu smadzenēm.

Link to comment
Share on other sites

sudrabs...

mates plates nosaukums man radas ka sledzu datoru iekšā... grafiska karte arii raadaas? :o

Link to comment
Share on other sites

sudrabs...

sorry man tam datoram neiet internets un bez interneta neiet everests - man liekas :)

 

aa iet gan atradu :) paldies

Link to comment
Share on other sites

anakreonts

Kaspara piedāvājums kaut kā padārgs liekas. Pirms gada nosvila baroklis. Aizstiepu uz diagnostiku, jo nebija ne jausmas, kas pa vainu. Nomainīja barokli, un par pašu darbu paņēma 8Ls. Var jau būt, ka strādāja tikai 20min, bet Kaspara sludinājums tiešām atbaida cilvēkus.

Link to comment
Share on other sites

anakreonts nesalīdzini os instalēšanu ar barokļa nomaiņu. Pie windows sistēmas ir jāsēž gandrīz vai pusdiena, ja viss iet kā pa sviestu. Un tur arī pieaug tās izmaksas.

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz
Kopš kura laika ja darbinieka alga 300ls darba devējam 1.5K izdevumi? Riska nodeva 0.25Ls mēnesī...Pat ja Tu sedz darbinieka VOSAIe un IIN pilnā apmērā ( arī to kas būtu jāmaksā viņam pašam) tad tas nekādīgi nesastāda reiz 5.. Rupji ņemot drusku virs 70%... 25+9+24% no brutto algas....Gan jau ka šie skaitļi liekas pazīstami ko? :)

Neapsaukā mani par darba ņēmēju!!! Pats tāds :)

Ja var pārdod savu int. īpašumu normāli tas ir jādara nekautrējoties, un santīmpisēji jāsūta 3 mājas tālāk.. Ar abām rokām par!

Sen nav braukts gar to stūri, paldies par info :)

Pats tāds kas? Tu paliec smieklīgs.

Atceries, ka tev jāmaksā par atvaļinājumu un, arī slimības lapu ja tas nepieciešams. Darbinieka darbavieta, servisa aprīkojums, servisa aprīkojuma diagnostika, galu galā ir daudz citas sīkas izmaksas kas sastāda lielu ciparu. Nemaz nerunājot par grāmatvedību, elektrību kas nebūt nav mazas izmaksas.

Par sarežģītiem gadijumiem takse ir lielāka.

Barošanas bloku nomainīt aizņem 10minūtes. 8Lsx6=48Ls/h. Tevi ir apčakarējuši.

Labots - Kasparz
Link to comment
Share on other sites

nigerskijs gangsterskijs

Un tu tā čilā nomaini pa dienu 6x8 barošanas blokus? 48 dažādiem klientiem un dažādām komplektācijām? Kāpēc dzīvē vis nav tik skaisti kā jūs te iztēlojaties.

Link to comment
Share on other sites

eltons2121

Ko Jūs te varat ņemties par to naudu...saprotiet to, ka krīze jau tāpēc valstī ir radusies, ka ''siltos kabinetos sēdētāji prasa par savu darbu nesamērīgu samaksu salīdzinot ar tiem, kuri rada preču produkciju (piem. zemnieks-piena ražotājs, visu dienu mēžot ar sūdu dakšu mēslus, ik pa laikam noraušot ar piedurkni sviedrus, saņem tikai 15 sant. par litru piena)....un diemžēl šo itelektuālā darba darītāju ir saradies 17 rezes vairāk nekā fiziska darba darītāju......Tā ir īstā mūsu valsts krīze!!!!

 

Atvainojos par off-topiku!!!!

Link to comment
Share on other sites

anakreonts

Neuzskatu, ka es būtu apčakarēts. Tika nomainīts arī CPU un GPU cooleris. Pa to laiku, kamēr es būtu nomainījis visas vainīgās detaļas, es būtu nopelnījis vairāk strādājot, nekā ņemoties ar sajātu PC.

Link to comment
Share on other sites

Bļāviens,manliekas ka šeit nav ista vieta kur stastit kur ko māca kurā klasē un ko cilvēkam vajadzēja darit bla bla bla.

Ja viņš ir izdarijis un lūdz padomus,tad tas kurš zin,tas arī palīdz.

Kāda šim cilvēkam jēga uzklausit ka- nu jā nevajadzēja list te iekšā ja nesaprot,bet nu tikai darot manuprat cilveks iemācas un tam jau forumos var uzdot jautajumus un gaidīt ATBILDES,nevis kkādu uzbraucienu kapēc tā darija!!! Citam šajos laikos labak gribas ietaupīt tos 25ls/h un tāpēc dara pats.

 

P.s manliekas ka ieejot Start-Run-dxdiag var redzēt kāda tev videokarte un skaņas karte utt,atiecigi vari pameklēt Driverus

Link to comment
Share on other sites

Pats tāds kas? Tu paliec smieklīgs.

Atceries, ka tev jāmaksā par atvaļinājumu un, arī slimības lapu ja tas nepieciešams. Darbinieka darbavieta, servisa aprīkojums, servisa aprīkojuma diagnostika, galu galā ir daudz citas sīkas izmaksas kas sastāda lielu ciparu. Nemaz nerunājot par grāmatvedību, elektrību kas nebūt nav mazas izmaksas.

Par sarežģītiem gadijumiem takse ir lielāka.

Barošanas bloku nomainīt aizņem 10minūtes. 8Lsx6=48Ls/h. Tevi ir apčakarējuši.

Ir jāmaksā gan par atvaļinājumu gan arī par slimības lapu, kaut gan es personīgi nevaru iedomāties īpaši daudz saslimšanas veidu lai būtu problēmas aiziet uz fizisku darbu kaulus nelauzošu darbu.

Darbavietas un servisa aprīkojums nekādi nevar būt tikt klasificējams kā darbaspēka atalgojums. Cik Tev mēnesī izmaksā grāmatvedība?

 

P.S Jebkurā gadījumā pirmais komentārs bija tāds viegli korekts mājiens "nebaidi potenciālos klientus", jo daudzi tekstu 25Ls/h+PVN izlasot automātiski izslēgs iespēju izmantot Tavus pakalpojumus. Manuprāt tu šeit esi nācis klientus piesaistīt nevis atgrūst. Arī sīkumos un standarta lietās kur bez nekādas piepūles, jo ir prakse un zināšanas, nāk Ls. Pārējais kas Te tika no manas puses rakstīts ir vairāk domāts tevis piezemēšanai tuvāk zemei, jo pēc frāzes "Tu jau esi darba ņēmējs" rodas iespaids ka savu atrašanos šeit iekš boot.lv tu vērtē jūtami augstāk nekā citu biedru klātbūtni. Lūk uzņēmējs , darba devējs nolaidies no saviem augstumiem visžēlīgi atļāvies pakomunicēt ar pumpainiem tīņiem un darba ņēmējiem. Bet šeit ir sastopami arī cilvēki kuri nepieder pie augšminētajām kategorijām. Tas tā zināšanai.

Link to comment
Share on other sites

20-30Ls/h ir normāls cipars tikai par pirmo darba (+ceļa) stundu un arī tad, ja tas notiek klienta telpās - TB jābrauc pie klienta - tālāk no darbu sarežģītības pakāpes ~10Ls par stundu būtu adekvāti, ja klientes kasti nes/ved pie manis, tad samaksa citāda - 20Ls par "džentlmeņa komplektu" (XP+updates / Office+updates / Tilde+updates / sīkumi+updates / klons tam visam) vai 5Ls stundā nesteidzības režīmā, līdz 10Ls stundā par steidzamiem darbiem ....

 

cenas no pērnā gada neesmu mainījis un par klientu trūkumu nesūdzos - kāpēc gan citādi tagad (4 no rīta) rakstītu, ja ne 3 kastes paralēli darbinot, ko rīt jāved klientiem :)

 

25Ls par katru darba stundu IMHO ir overkills drusku ..... mums pērn vienam specifiskam ražošanas softam (uz specifiska kompa) brauca konsultants no DE šurp uz LV un viņam pat nesanāca 25Ls/h :)

Labots - sharix
Link to comment
Share on other sites

piekrītu sharix.

sanāk ka pa windows pārinstalēšanu,vai uzlikšanu jamaksā vismaz 75~100ls

jo viņš jau instalejas 2~3h,pec savas pieredzes + 100pats windows :D normal sanak nopirkt jaunu datoru

Link to comment
Share on other sites

The_Saint

Nu es ar par svaigu install prasu 25 latus, nav nekas tur dārgs vai tamlīdzīgi... inflācija kā nekā. Ja jāpārliek no vistas portatīvais uz XP vai arī veca lamata, tad cena ir NO 25 lati jo patērētais laiks ir neprognozējams.

 

Nevajag čakarēties ar lietām no kurām vispār neko nejēdz!!! Ja nezini pat kāda datoram VGA, tad toč nezini ar kuru galu domāji, ka pats pratīsi pārinstalēt...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...