Jump to content

Vai ar viasat komplektu var dabut ABS pavadoni?


sinra
 Share

Recommended Posts

Cau visiem!

Gribeju pajautat.

Vai ar viasat komplektu var dabut ABS pavadoni? Bļoda yota75cm tjuneris thomsonDSI-4200

Es itka skatijos tjunera izvelne-dekodera iest.-kanalu inst.-antenes konfi.

Tur pasa apaksa ir pavadoni, bet es tur tadu pavadoni ABS neatrodu.

KA RIKOTIES?

Link to comment
Share on other sites

Nav man tāds ķēms ThomsonDSI-4200,bet ja var manuāli skanēt,tad jau satelīta nosaukums nav svarīgs,atliek tikai antenu pagriezt :D

Link to comment
Share on other sites

Dabut jau var,tikai noradi kadu citu,kaut vai thor un instale kanalus manuali ierakstot katru frekvenci atseviski.Tikai neraksti 12518 V citadi tev pazudis viasats no 5e .

Link to comment
Share on other sites

Es neko daudz no tiem satalitiem nesaprotu, tapec bus tadi pastulbi jautajumi:

  • Ka tas ir -instale kanalus manuali ierakstot katru frekvenci atseviski
  • Ko nozime tie gradi kas ir aiz pavadona nosaukuma, piemeram, :-D 5E.

Es tik zinu katram pavadonim ir azimuts, elevacija un LNB gradi. :-D

Link to comment
Share on other sites

Pirmkārt, lai uztvertu minēto pavadoni, vajag vismaz 1,10 m bļodu,ar vienu galvu var mazāk, bet parasti jau liek divas-75-80gr vai 80-90gr. jo tas domāts Sibīrijai ,jābūt tīram horizontam, un bļodai nedaudz jāskatās uz zemi.Otrkārt, paņem no tabulas http://www.lyngsat.com/abs1.html vajadzīgos transponderus ,piem 12548 V 22000-7/8 un ieraksti kāda nevajadzīga sat vietā , mēģini noskaņot.Treškārt, sāc ar šo manuāli http://www.yota.lv/images/text/Skyflex5000Uzstadisana_LV.jpg

Labots - Rudiger
Link to comment
Share on other sites

uuuuuuuuuuuu..... tev vel daudz un dikti jamacas.Vareji jau pirms uzdodi kartejo jautajumu palasit forumu.Pastasti cik laika tu patereji meklejot un lasot boota?Nu nevar te uzdot jautajumu ja esi gatavais 0.Palasi ko raksta citi,ja gruti ir saprast tad tas nav prieks tevis.

Link to comment
Share on other sites

uuuuuuuuuuuu..... tev vel daudz un dikti jamacas.Vareji jau pirms uzdodi kartejo jautajumu palasit forumu.Pastasti cik laika tu patereji meklejot un lasot boota?Nu nevar te uzdot jautajumu ja esi gatavais 0.Palasi ko raksta citi,ja gruti ir saprast tad tas nav prieks tevis.

 

GUNTI5..............!

Laikam pats nemaz nezini ja nevari normali atbildet

Link to comment
Share on other sites

sinra - nu nebūtu lecis guntim virsū...

Cilvēks jau pailgu laiku rosās pa SAT sadaļu... Zin ko runā...

Ar karoti mutē tev neviens neliks - pameklē, daudz topiku te ir vai arī palasi kādus ārzemju resursus...

Link to comment
Share on other sites

Pēc idejas varētu mēģināt to pavadoni ķert ar 80cm antenu, vismaz pēc footprint tā canāk. Zinu, ka daži bootieši ar 1m antenu to satu normāli ņem.

post-78751-1232905602_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

GUNTI5..............!

Laikam pats nemaz nezini ja nevari normali atbildet

nu paklau NOTEIKUMI ir JĀLASA

pēdējo postu NECITĒ

ja būtu palasījis forumu zinātu kas ir Guntis 5 :-D

Link to comment
Share on other sites

Pēc idejas varētu mēģināt to pavadoni ķert ar 80cm antenu, vismaz pēc footprint tā canāk. Zinu, ka daži bootieši ar 1m antenu to satu normāli ņem.

164a91d6498at.jpgABS 75°E ar 90cm šķīvi uz 11548 signāls 74-76%(Openbox X820).Nav mans, bet manis likts. Viens pazīstams sat-stelētājs saka ka viņam pat 75° esot izdevies noķert uz mazo itaļjanku 80Cm signāla stiprums 70%

Link to comment
Share on other sites

ABS1 75E Northern Beam (Ku-band) Madonā ar 78cm Triax apmēram 70 pēc Opena ja kalna gals un tīrs horizonts.

Link to comment
Share on other sites

Ja openam 70% stiprums, kā tad būs ar drīmu, man 600pvr signālu Lock taisa , ja ir 85% un uz augšu.

Drīmam uz signālu var neskatīties, jp viņa signāls ir tālu no realitātes,piemēram šķīvis viss aizputināts ar sniegu Drīms turpina rādīt 81%signāla, bet bildi sit kubikos, viņam jāskatās uz BER, ja BER pārsniedz 10000 tad bilde arī "ber". Vēl piemērs, signāls tiek ņemts no vienas galvas uz Opena signals uz amos 57% Drīms rāda 84%, Uz 36° Drīmam 85% a Opens rāda 99%, kā Rimants pareizi teica, ja Openbox rāda, tad drīms ar rādīs

Link to comment
Share on other sites

Ir dzirdētas runas par Drīma "interesantajiem" mērījumiem, taču pats esmu nedaudz pieregulējis galvas un regulējis tās ar drīmu un ne vainas...

Arī otrā istabā Thomsons (kuram vispār mērījumi ir interesanti) rāda vairāk, dažiem kanāliem atkal tikpat, tā kā es pat nezinu - kurš tad nu tas pareizais ir... :D

Uz kura tunera, tad rēālā procentu attiecība ir redzama? :D

Link to comment
Share on other sites

Ir stellets 80cm-120cm,perkona lietu vai slapdranki medz raustities,tur neko nepadarisi.No trijam frekvencem kur ru kanali viena ir svakaka.Labak regulet skivi ir ar veco labo humaxu.Satfinders negribeja pikstet,taka atlika stiept mazo tv uz jumta.Dreamboxi leni reage uz signala izmainam regulejot blodu,tas ir minus.Tas pats ir ar pace.

Link to comment
Share on other sites

Ir dzirdētas runas par Drīma "interesantajiem" mērījumiem, taču pats esmu nedaudz pieregulējis galvas un regulējis tās ar drīmu un ne vainas...

Arī otrā istabā Thomsons (kuram vispār mērījumi ir interesanti) rāda vairāk, dažiem kanāliem atkal tikpat, tā kā es pat nezinu - kurš tad nu tas pareizais ir... :D

Uz kura tunera, tad rēālā procentu attiecība ir redzama? :D

Lielais vairums ir atzinuši ka precizākā skala ir Humax ACE/FOX un Arionveidīgie (tie paši Openi) ir maximāli pietuvināti tiem

Link to comment
Share on other sites

Ir stellets 80cm-120cm,perkona lietu vai slapdranki medz raustities,tur neko nepadarisi.No trijam frekvencem kur ru kanali viena ir svakaka.Labak regulet skivi ir ar veco labo humaxu.Satfinders negribeja pikstet,taka atlika stiept mazo tv uz jumta.Dreamboxi leni reage uz signala izmainam regulejot blodu,tas ir minus.Tas pats ir ar pace.
Manam DM600 viss notiek... Speciāli pārbaudīju signāla izmaiņas grozot - viss notiek visai ātri...

Anyway, cita aparāta man nav un ja jau ar šo pašu var noregulēt, tad kāpēc gan ne...

Link to comment
Share on other sites

:grin: gaja runa par 75e un ja vel diseqs ir starpa tad nu galigi auzas ar drimu.Ja ir pazudis signals tad sakas pigorini ar disequ,ne visi diseqi drimam tīk(tas ta pec manas pieredzes).
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...