Jump to content

Externaalaas w/c konfiguraacija...


IMAGin
 Share

Recommended Posts

ja varm drusku oftopiks. te runa aizgāja par bezkūleru ūdensdzesi.

 

nu lūk ir plāns šāds

 

doma taisīt kantori (sākumā izmēģināšu uz citiem)' date=' respektīvi interjēru/eksterjēru.

 

domas par pc. parasti kantoros 5pc vienā telpā rada nepatīkamu skaņu. dūc visu laiku. pieņemsim, ka kantorī 20 (naf daudz)

 

kāds risinājums

birojā visi kompji ir ar w/c taču radiātors viens, respektīvi visas šļaukas saslēdzas pie viena liela dzesējama radiātora (ideālajā variantā kondicionieris). Rezultāts varētu būt ideāls (trokšņu līmens, OC utē'te)

paredzamās šļaukas - interjēra elements (līdzīgi kā orange bārā)

 

tad nu jautājumi Jums cienītie:

1.Vai tas ir iespējams?

2.Kondicionieris nesačakarēs visu pasākumu?

3.Cik liels radiātors būtu nepieciešams?

 

Ko sakat?[/quote']

 

Utopija, bet iespeejama :!:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 84
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • josi

    6

  • IMAGin

    28

  • Varonis

    6

  • TritoN

    7

Top Posters In This Topic

2 karls - 20 kompjiem - tas būs liels čakars, bet visumā iespējama lieta, un katrā ziņā IR VĒRTS TO DARĪT - par to runās, tas būs iespaidīgi! - birojs kurā nedūc! - tākā cīnies, vecīt, un rauj augšā!

 

vai vienu lielu radijatoru - taspofik, varjau likt entos mazus, turklāt ja šļaukas garas - viņas pašas jau dzisīs un radijatorus var gadīites pat nevajadzēs.

 

kondicionieruis ir pilnīgi nafik!:) -

 

bet iespējams ka klusu biroju var dabūt vienkāršāk nekā ar ūdensdzesi - piem nomainot kūlerus uz lēniem un lieliem.... bet proetmas, jajau taisa, tad mo''cī uz maksimālo efektu:) - tākā pilnīgu datortokšņu trūkumu:)

 

lai veicas, un iemt kādas ziņas kā būs izdevies:)

Link to comment
Share on other sites

Es te taa seedeeju un domaaju - kaa buutu visefektiivaak savienot w/c dzeseejoshas komponentes manaa aareejaa w/c keisaa...

 

Aatri uzmetu paaris skices ar saviem variantiem (variantu ar suukni aiz radiatoriem izsleedzu uzreiz, par cik suuknis pats arii silda uudeni), tad nu luudzu welkomeeti komentaari un ieteikumi :)

 

 

Kapeec tu silto uudeni laid iekshaa bachokaa bet ne pa tiesho radiaatoraa? Nafig pumpi karseet? Es apmainiitu gaisa virzienu no keisa iekshpuses uz radjiku un no jamaa aaraa no keisa... Lai gaisa cirkulaacija buutu un temp neceltos keisaa... Taas tiiri manas domas...

Link to comment
Share on other sites

Kapeec tu silto uudeni laid iekshaa bachokaa bet ne pa tiesho radiaatoraa? Nafig pumpi karseet? Es apmainiitu gaisa virzienu no keisa iekshpuses uz radjiku un no jamaa aaraa no keisa... Lai gaisa cirkulaacija buutu un temp neceltos keisaa... Taas tiiri manas domas...

 

Bachokaa un caur suukni pirms radiatora - taadeelj ka pats suuknis arii silst un shaadi es ieguustu max zemaako izejosho temperatuuru :)

 

Man ir externaala w/c kaste - so gaisa cirukulaacijai kastee nav nekaadas noziimes ;) Otrkaart - aarpusee gaiss veesaaks - so efektiivaak dzeseejas :)

Link to comment
Share on other sites

to trubu resnumu apdomāji? - vei nesanāk nomainīt uz resnākām? vajarī tiem visiem galvām un sūkņiem tāds tas diamtrs? - jo resnums jau daudzko dotu, plūsmas vieglumam.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...