Jump to content

Portatīvais vs peronalais


Payne
 Share

Recommended Posts

Sveiki! ;)

Pašlaik majas lietoju personālo datoru...

ir doma pāriet uz portatīvo,dažreiz ir arī vajadzība kaut kur viņu paņemt līdzi,bet parsvarā tomēr mājām...

Vai ir jēga mājās lietot portatīvo un atteikties no personalā datora?? Speles nespēlēju,filmas neskatos,pārsvarā tikai sērfoju netā ;)

Link to comment
Share on other sites

varbūt tiešām atstāt personalo pc ,un paņemt to mazo asus?? ar viņu serfojot netā var kko redzēt vispār? cik ilgi tādam baterija tur un vai var uzinstalēt xp ?

Link to comment
Share on other sites

ir vērts tādu maziņu portabli pirkt?? tajā ekrānā var kautko vispār ieraudzīt? cik tādam baterija tur?

 

vai arī lab°āk par 150ls nopirkt tad kādu lietotu normāla lieluma portabli?

Link to comment
Share on other sites

Pats paņēmu Aspire One... No sākuma jāpierod, liekas baigi maziņš, bet īstenība ir ok... Kad nevajag ar viņu sēdēt gultā, ta piemetu pie 22'' moņa un ir normāls stacionārs PC.

Link to comment
Share on other sites

tam arī 8,9 collas ja?? kā ir serfot ar tādu netā? salasīt labi var visu?? cd rom skatos,ka viniem nenak??

un ko sakat par šo

 

 

Asus Eee PC 904HD

Link to comment
Share on other sites

Jā - 8.9''. Kam tev DVD ROM? Uzinstalē OS un tev vairs viņu nevajag! Un salasīt var visu. problēmu nekādu nav.

Link to comment
Share on other sites

kaut_kaads

Virspuseeji laptops vai stacionaarais - Laptops.

Paargaaju kkur pirms 2 gadiem. Saakumaa mociijos ar p3, tad p4, tagad tiku liidz 2 kodoliem un ir ok.

Nah man vajadziiga kaarba ar entajiem vadiem, kas aiznjem tikai vietu, ja to pashu dara lapsis, kluss, smuks.

Gamus nedzenaaju, neko zveeriigu nelaizhu.

Kautvai man shis laptops staav VISULAIKU uz galda un nekur es vinju nestiepju...

Link to comment
Share on other sites

nesaprotu ko ar šo mazo brīnumu pasākt bet ok ;) a mosh tomēr aceru kādu no lētā gala, vismaz nebūs kā caur šaujamlūku jāskatās ;) bet nu ok tās i tikai manas domas ;)

Link to comment
Share on other sites

parasta lieluma lapotupu var ielikt parasta lieluma mugursomā?

atkarīgs no tā cik viņa tev liela ;)

Labots - M@R$$
Link to comment
Share on other sites

Ja nespēlē spēles, tad optimums ir portatīvais ar docking station. Nu , kad vajag paķer , kad nē tad uz tā paneļa pie kura pieslēgts gan normāls moniators , gam klaviatūra un pele. Mīnuss- nu laikam neiekļausies autora budžetā ...

Link to comment
Share on other sites

man ari ir doma pirkt kadu mazo asus.. sodien tehnolanda reedzeju asus eee pc 701 pa 139 latiem bet tas mazais ekrans liekas nju tads parak mazs :sad:

bet atkal tam eee pc 900 ekrans jau ir lielaks un ari touchpad ir lielaks un ertaks...

 

kaa jums liekas cik naudinas varetu atdot par lietotu eee pc 900?? aptuveni.

Link to comment
Share on other sites

portatīvais nozīmē klusumu mājās + mazāk vietas + mazāk visādu vadu. ja budžets atļauj + ir iespēja pielikt normālu LCD monitoru (19" +) - tad tās ir papildus ērtības. viss atkarīgs no naudām :)

 

mazie monitori (zem 15") rullē tikai tad, kad vajag to iemest somā un vilcienā pēc tam pavicināties, savādāk pat 15.4" prasās klāt lielais LCD normālam darbam. ja biedrs saka, ka Acer Aspire One normāli velk lielo monitoru, tad tas ir ideāls variants. ikdienā skatīties uz 9 vai pat 7 collām @1024x600 - tas ir OK tikai 1 dokumenta rakstīšanai, jo pat uz 14" @1024x768 likās par īsu.

Link to comment
Share on other sites

nu un to 19 staipīsi pa māju ?

portatīvais ir domāts, lai tev i brīva kustība mājā, virtuvē, klubkrēslā whatever ...

'tās ntās collas lai stāv uz galda pie kastes ;)

Link to comment
Share on other sites

Kopš pašam ir laptops, tad esmu pārliecinājies, ka labāk izvēlēties to, nevis PC. Var arī kādu spēli palaist, ja paņem jaudīgāku.

Vienīgais mīnus šobrīd ir tāds, ka neapmierina skaņa, ko šis dod ārā.

Link to comment
Share on other sites

8"-12" portatiivie ir neerti, kaut vai seerfoshanai netaa. Taapeec labaak skati vismaz no 13"-17". Bet paaraak liels nav eerti staipiit liidzi... Ja doma ir lietot piemeeram gultaa vai tamliidziigaa veidaa, tad skaties vienu no faktoriem lai ventilaacija nenotiek pa apakshu. Jo turot kleepii karsees speeciigi arii kaajas un otrkaart nebuus kur ventileeties... PC laptop razhotaaji tajaa zinjaa debiillismaa izceljas tieshi.

Link to comment
Share on other sites

man ar pagaidām skaņa liekas viens no būtiskākiem laptopa trūkumiem, tad jāštuko kāda ārēja skaņene vēl klāt. kamēr pc ir uz pci normāla skaņene iesprausta, tamēr lapsim atliek vienīgi uz usb vai firevāres kautko pieštukot.

 

ja jābalso, tad es arī iesaku sīkdatoru. ja reiz mūsdienu tehnoloģijas atļauj to visu uztaisīt kompakti un eleganti, tad kāpēc to neizmantot un krāmēties vēl ar aizvēsturisko lielā bleķa keisa monstru. akjā, vadu jūklis jau vēl arī... nu principā te meistari jau visu sakarīgo domu pateica, man atliek tikai spamot :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...