Jump to content

Kur iepirkt izlejamo alu?


JuutpaudisMaigcilveeks
 Share

Recommended Posts

JuutpaudisMaigcilveeks

Tātad.

Tuvojas svētki.

Būs pirts, būs šašliks, būs viss pārējais.

Trūkst labs alus, par saprātīgām cenām.

Jautājums sekojošs. Kur un vai vispār ir iespējams iegādāties izlejamo alu, ar noteikumu, ka trauki ir mani?

Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

Nu vairāk tākā Vidzemes pusē gribētos.

 

Užavā pārdod neierobežotos daudzumos?

Kāda ~ cena litrā?

Un šiem vienalga kādos traukos leju?

Link to comment
Share on other sites

Kur un vai vispār ir iespējams iegādāties izlejamo alu, ar noteikumu, ka trauki ir mani?
Sen domāju par šo definīciju. Vai tiešām "izlejamais" (kuru izlej) vai lejamais? Šis gan ir joks. Bet, ja nopietni, tad Uzavas ir arī mucās, bet ilgi neturi, skābst un paliek par Aldari izlejamo. :D
Link to comment
Share on other sites

(ii) LIDO Medalus

Nefiltrēts alus ar viegli akcentētu medus garšu, tīkamu apiņu rūgtumu un medus aromātu. Alk.4,5% tilp.

 

LIDO alu var nobaudīt visos LIDO alus krogos, restorānos un bistro, kā arī ņemt līdzi 0,5l suvenīra pudelēs, 2l un 5l stikla sifonos. Ja gaidāmas lielākas viesības, piedāvājam LIDO alu 30l KEG mucās. Līdzņemšanai alus iepriekš jāpiesaka pa tālruni: +371 7812180

 

 

* LIDO Atpūtas centrs, Krasta iela 76, Rīga, tālr. 67504420;

* Alus sēta, Tirgoņu iela 6, Rīga, tālr.67222431;

* Staburags, A.Čaka iela 55, Rīga, tālr. 67299787;

* Krievu sēta, Ķengaraga iela 3, Rīga, tālr. 67134930;

* Restorāns - bistro, Starptautiskā lidosta Rīga, tālr. 67068771.

Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

Dundurs, manos traukos?

Cena?

Meklēju labāko price/perfomance/attāluma attiecību, ja braukšu kkur tālāk pakaļ, protams būs pasūtījumi :grin:

 

Mani neinteresē, ka esat dzirdējuši, viena tante teica, utttjpr.

Kāds konkrēti ir braucis pakaļ, lējis savos traukos?

Link to comment
Share on other sites

Jap, esmu braucis uz Brenguļiem, pa taisno uz rūpnīcu.

 

Pirku 15L (3jaas 5L Pet pudelēs), maksājot ~40s/l.

 

Un tiešām bija to vērts ... atdzesēts un svaigs - vienkārši zvērā! ;)

Link to comment
Share on other sites

brengulju esmu arii kautkad pircis riigaa, laboratorijas ielaa, pretii 14ajam nummuram, tur ir barchiks(vareetu buut lab.15 vai lab.17 )

 

Valmieraa brenguli tirgo arii ~stacijas 49 or so, tur otrajaa staavaa ir baars, tirgo 2 un 5l pudelees, ielejot vinjaas uz vietas.

 

Keda, pirms cik gadiem brengulis bija 40s litraa :) ?

 

shovasar iirc bija 90 vai cik....

Labots - zaruba
Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

Jop.

Brenguļi patālu.

Ir kādi ierobežojumi litrāžā vai droši varu sākt pieņemt pasūtījumus?

Vai varbūt kāds boot'ists tai pusē apgrozās un ripinās uz LV centrālajiem rajoniem'?

Labots - JuutpaudisMaigcilveeks
Link to comment
Share on other sites

Nedaudz no izlejamā ALUS vēstures: (nav obligāti atbildēt, komentēt un kritizēt). Pirms kādiem 25 gadiem, Liepājā, tēvs savā darba vietā no nerūšejošā tērada izgatavoja 30 litru kanniņu (pēc izskata atgādina čemodāniņu ar krāniņu), ar kuru mēs dažreiz braucām uz Liepājas alus darītavu (vairāk neeksistē) un ņēmām to izlejamo alu. Ar velosipēda pumpi piepumpējot gaisu kannā radās spiediens. Lai varēt ņemt savā kannā bija nepiecišams dokuments, ka tā kanna ir tiešām 30 litru tilpumā. Iereģistrējām kannu ūdens kantorī, kur izdeva arī dokumentu, ka tā teišām ir 30 litri. Vēlāk vairākas reizes to lietojām. Pēdējos gados kanna tiek izmantota pārsvarā bērzu sulas savākšanai.

Link to comment
Share on other sites

neticu par tiem 40sant litrā, jo užavā arī ir 1ls litrā un man jau personīgi liekās labakais alus tulīt aiz luxury rīga, bet tas ir tikai pudelēs...

Link to comment
Share on other sites

neticu par tiem 40sant litrā, jo užavā arī ir 1ls litrā un man jau personīgi liekās labakais alus tulīt aiz luxury rīga, bet tas ir tikai pudelēs...

 

Nav, nav 40 sanji... vasarā pirku pēdējo reiz tad bij Valmierā laikam 90 saņi un pašos Brenguļos 80 saņi!

Kad es braucu pakalj varēja pildīt savā traukā, bet piedaavaaja arii pudeles un 5l kanninjas plastmasas

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Mēs te tā kā pa tumsu grābstāmies. Davai saki - kādās pilsētās esi gatavs braukt pakaļ un tad jau var sākt meklēt. Tikai uz cenām gan nevajadzētu skatīties. Šitie izlējēji sākuši baigo ciparu prasīt.

 

P.S. Brāļa rūpnīca pie Vangažiem ir dead?

Link to comment
Share on other sites

Par Brenguļu alu:

 

Brenguļi: 64230272 (Alus darītava)

1.20Ls/L

-----------------------------------------------------

SIA AUKE - Vairumtirgotājs

http://www.beer.lv/uploadfiles/auke/index.html

T.:26479804, Ganību dambis 40-43

30L, 40L, 50L Ozolkoka, alumīnija mucas.

30L: 39Ls/gab.+Pase garantijai.

-----------------------------------------------------

Brenguļu alus (izlejamais Brengulis, Užavas u.c.)

Tallinas.83/Lauku ielas stūris (Lauku ielas pusē) veikals.

(Tiešais pārdevējs)

1.80Ls/L - Brengulis,

2.70Ls/L - Užavas.

Labots - Sanchus
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Baigais Janka

===========================================

Lai nesāktu jaunu tēmu, turpināju še...

===========================================

 

 

Nu vot - ar subj. kļuvis aktuāls. Rīt gribu aizbraukt un nopirkt kādus 20l lejamā pivona, lai pa sestdienu ar večiem varētu uztaisīt pirmsjāņu treniņu :) Tas Tallinas/Lauku stūris varētu būt viens no variantiem, bet mazums kas - ciet vai kā, ta kāda alternatīva ar interesētu, lai nepaliek ar sērīgu seju pie aizvērtam durīm. Iepirkšana Rīgā, tātad, jo pēc šances jāpagūst gan nopirkt, gan normāli uz namu atpakaļ. Trauks manējais. Marka - Užavas ļoti OK būtu. Brenguļu man kauču kā pa treknu likās, citas markas ar tā izteiktu sajūsmu laikam neizraisa.

Labots - Baigais Janka
Link to comment
Share on other sites

artilery
Par Brenguļu alu:

 

Brenguļi: 64230272 (Alus darītava)

1.20Ls/L

 

Nesen pirku, bija 1.4Ls/l

 

Bet Valmiermuižā esot pa 0,6/l (nav pārbaidīts), ķip, tad kad jau gandzrīz sabojājies, nevis lej laukā, bet notirgo.

Link to comment
Share on other sites

lentenis

Užavas alus(Užavas alus darītavas veikalā) maksā 6 Ls 5L bačoks, gan gaišais gan tumšais. Cik zinu, tad nekādi ierobežojumi uz daudzumu nav. Tā kā tas ir dzīvais alus, ilgi turēt neizdosies. Savukārt pirms pašiem svētkiem uz vietas viss var būt izpirkts.Tā kā iesaku jau laikus pieteikties.

Labots - lentenis
Link to comment
Share on other sites

Brengulītis pagājuso vasar bija pa 1.50 ls uz jāņiem, jāņem vairākas nedēļas iepriekš, savādāk nebija ierūdzis, tāds tiko svaigs bez gāzes, bet vienalga labs. :drinks: :drinks:

Link to comment
Share on other sites

Nez nez, alu esu dzēris daudz un visādiem traukiem (arī 5 rītā no suņa bļodas), bet varu teikt, ka ar tiem izlejamajiem aliem ir švaki, ja tev blakus ir vieta, kur tu ar savu 5l mučeli vari paņemt un uzreiz ar vīriem izdzert - tad jā, bet pirkt spaiņiem un vadāt apkārt mašīnās un turēt hvz cik ilgi priekš jāņiem - nu i nah, jebkurš pudeļnieks tad būs labāks par to pliekano kreklūdeni, kas tur būs izveidojies. ņemiet pudeles un cauri - tagad reku tērvetnieks senču pa 49 iet maksimās.

p.s. Pats ja svinot iepērku vai nu pudeļu alu vai nu izmantoju alus sitēmu kombinācijā ar dzesētāju, Piebalgas 30l kegu un CO2 balonu - tas gan maksā 450 ls un noīrēt uz jāņiem nesanāks nevienam ''no ielas''.

Link to comment
Share on other sites

Man jau liekas, ka tagad drīzāk jāsāk domāt kā pašam pagatavot labu izlejamo alu . Varētu samest pārbaudītas receptes

Link to comment
Share on other sites

Cēsīs pretī bijušajai lauktehnikai ir maziņa bodīte - tipa vairumtirgotājs kur dodot pretim tukšās alus pudeles var nopirkt alu pavisam pa normāliem cipariem.

Piemēra nesen (tiesa gan uz akciju) varēja dabūt livu alu pa 23 vai 24 santīmiem pudelē. Arī citas alus šķirnes ir pa patīkamiem cipariem - piebalgas, tērvetes alus ~50 santīmi.

Izvēle gan nav mega, tomēr ir no kā izvēlēties.... Ja nav pudeļu - tad +4 vai 5 santīmi.

 

Tas varētu būs šis

"Cukurs Plus" SIA

Rūpniecības 8a, Cēsis, LV-4101 64127220

 

vai šis veikals

 

"Ažiņa komercfirma "Markets"" SIA vairumtirdzniecības bāze

Rūpniecības 8a, Cēsis, LV-4101 29255121

 

(diemžēl adresi un nosaukumu precīzi nezinu - arī google maps cēsis ir pavisam nedetalizēti....)

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Aļļļo!! Kāda turēšana līdz Jāņiem, kādas Cēsis :) OK, bišķi izcēlu savu iepriekšējo postu, lai saprastu, no kurienes tēmu atsāku...

 

Atkārtoju - Rīt pēcpusdienā Rīgā gribu nopirkt 20l lejamo alu (vēlams Užavas) savā traukā. Izdzerts tiks parīt, līdz tam mučele tiks turēta vannā ar ledaukstu ūdeni :) Tā kā ar dzīvo alu viss būs OK :).

Jautājiens - kur vēl bez pieminētās "točkas" uz Lauku ielas.

Labots - Baigais Janka
Link to comment
Share on other sites

Brālim ir labs nefiltrētais 5 L plastmasas pudelēs ! :drinks: :drinks:

Link to comment
Share on other sites

Man jau liekas, ka tagad drīzāk jāsāk domāt kā pašam pagatavot labu izlejamo alu . Varētu samest pārbaudītas receptes

 

Kamēr alu var dabūt ~50 santīmi litrā pašvaku un 1l litrā labu, tikmēr nav jēga ņemties ar brūvēšanu. Labu alu uztaisīt ir pietiekami sarežģīti. Ņemšanās liela, viena kļūda un var iznākt zļurga kura pat uz pohām nebūs dabūjama iekšā.... ja kas kandžu ir krietni vieglāk uztasīt...

Link to comment
Share on other sites

Užavā (gan gaišais, gan tumšais) tiek tirgots 5 pet litrīgajās muciņās par 5.90 Ls Es turēju 2 dienas, ilgāk gan neriskēju. Protams, var mēģināt ilgāk turēt, un likt aukstā ūdenī, bet ar tādu mantu labāk nejokot.

Labots - slengs
Link to comment
Share on other sites

Pagājušogad lido speciālo 5L plastmasas pudelē (savā) paņēmu krasta lidiņā. Riktīgi labais bija!!! Džeki turpat aiz letes lēja da jebkādā traukā ko devi.

Link to comment
Share on other sites

divritenis

Tas Lido medalus ir diezgan garšīgs, iesaku - tiem, kas nav mēģinājuši.

Ceņņiku neatceros, pagājušajā gadā kaut kādās 2 mučelēs savās pildīju.

Link to comment
Share on other sites

Aha, pagājušo 6dien sēdēju Krasta ielas Lido Alus pagrabiņā un tur ik pa laikam kāds ar savu trauku piekāpa.

1l = 2.30Ls

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Nu, Lido jau plēš kādus 3 Ls/l par to medalu. Viens kausiņš provei ir viena lieta, bet uz 20l - tur tomēr tas cenrādis netīkami uzaug.

Link to comment
Share on other sites

Nu jā, 5 L jau vēl var noziedot tādu ceņņiku (tīri tās garšas pēc), bet ja 10 un vairāk ... konkrēti dārgi sanāk!

Link to comment
Share on other sites

Užava dod visu kegu (neatceros cik tur ls 30 vai 50 ) un var iznomāt krānu/pumpīti ar klāt. Iemaksāju drošibas naudu kur pēc tam dabūju atpakaļ. Pirms 2 gadiem maksāja ~ls 50, pat uz rīgu atveda.

Tikai stipri šaubos ka uz jāņiem tur vēl kaut ko varēs sarunāt jo man teica ka uz jāņiem pāris mēn iepriekš jārunā :)

 

Žēl ,ka nemāku alu darināt - tieši izlejamā alus muciņās uz jāņiem ļoti trūkst , visi (es ar) meklē - , bet piedāvājuma nav.

Gribu klasisko alu ozolkoka mucā ar spundi idritvai :/ Kāpēc vācijā ierēdņi tādu var atļaut tirgot, bet Latvijā aizliedza - nesaprotu, ES tak visiem viena ES.

Nu vismaz alus darītāji tā apgalvoja.

Link to comment
Share on other sites

beirubit
Užava dod visu kegu (neatceros cik tur ls 30 vai 50 ) un var iznomāt krānu/pumpīti ar klāt. Iemaksāju drošibas naudu kur pēc tam dabūju atpakaļ. Pirms 2 gadiem maksāja ~ls 50, pat uz rīgu atveda.

Tikai stipri šaubos ka uz jāņiem tur vēl kaut ko varēs sarunāt jo man teica ka uz jāņiem pāris mēn iepriekš jārunā :)

 

Žēl ,ka nemāku alu darināt - tieši izlejamā alus muciņās uz jāņiem ļoti trūkst , visi (es ar) meklē - , bet piedāvājuma nav.

Gribu klasisko alu ozolkoka mucā ar spundi idritvai :/ Kāpēc vācijā ierēdņi tādu var atļaut tirgot, bet Latvijā aizliedza - nesaprotu, ES tak visiem viena ES.

Nu vismaz alus darītāji tā apgalvoja.

 

man arī tāds garšo (pašmāju ražojums),tāpēc arī sievastēvam pasūtu,ir OK

paņemu arī Užavas 5 l.plastmasas pudelēs (pēdējo reizi pa5.50 Ls. 5 Ls alus,0,5 Ls tara)

un 0,73 Ls 0.5 litri pudelīte.

Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

ja ir kāds tērvetes veikals tuvumā tur vat pa puscenu nopirkt alu. vismaz tā nesen lasīju ka var pirkt

Link to comment
Share on other sites

divritenis

runājot par tērvetnieku...un tā akciju

man tuvākajā Maxima izpirkts ātri vien :(

Jāmēģina rīt :D

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...