Jump to content

vajag cilveekus steidzamai progas notesteeshanai 200KB


Val
 Share

Recommended Posts

Nu tad taa. Gada projekta terminji naak virsuu. shodien jaanodod. taapeec vajag fiksi notesteet peec iespeejas uz dazhaadaam windows sisteemaam (sorry linux). Kam negribaas tie labaak taalaak nelasa.

fails atrodas sheit:

webfile.ru/11817

ja kas neiet tad rakstiet sheit. Nekas ljauns tajaa progaa nav to varu apzveereet. ieteikumus arii veel gaidu ja nav slinkums.

P.S. izskirtspeejau gan vajadzees vismaz 1024x768 lai normaali visu redzeetu.

Peec uninstala jaaizdzeesh instalaacijas mape jo izpildot tiek izveidots jauns fails kas nav instalaacijas gaitaa. t.i. studenti.bin kuraa glabaajas rezultaati.

Link to comment
Share on other sites

A mosh apskaidrosi kas par softu, nav jau nekas pretii notesteet bet kas tas mar zveeru ?

Link to comment
Share on other sites

Guest Healer

Installerī ir sintakses kļūdas. Palasi kārtīgi ( jo parasti mēs izlasam to kam būtu jābūt nevis to kas uzrakstīts), otra piezīme - padomā vai vajag visu laiku vilkt līdzi pogu "Par", ja tā neko nepapildina par testa jautājumiem, tikai atspoguļo skopo info par progas izstrādātājiem.

Vēlāk vēl icon_smile.gif

Link to comment
Share on other sites

A mosh apskaidrosi kas par softu, nav jau nekas pretii notesteet bet kas tas mar zveeru ?

proga domaata testeeshanai. izveelies ko testu. izveelies atbildes. utt.

atteelam ar var uzspiest ar peli. doma bija ka palielinaas bet neizdevaas.

p.s. installera gramatikas kljuuda ir izlabota. to pirms tam pamaniiju bet biju jau uploadojis uz webfile.ru

Link to comment
Share on other sites

Mēģināju to uzinstalēt skolā. Novilku, palaidu setup, uzinstalēju...

Izvēlējos, lai parāda readme, bet neparādija...

Pašu programmu arī atrast nevar. Shortcut iekš start ir bet nekas neiet rāda, ka nevar atrast programmu...

 

Mēģināju uz Win2000, bet te viss ir sap****, admini skolā tādi idioti, tā kā mans mēģinājums nav uzticams...

Link to comment
Share on other sites

padomā vai vajag visu laiku vilkt līdzi pogu "Par", ja tā neko nepapildina par testa jautājumiem, tikai atspoguļo skopo info par progas izstrādātājiem.

Vēlāk vēl icon_smile.gif

OK. bet tas jau taads nenoziimiigs siikums.

sorry ka jautaajumus neizdomaaju sakariigaakus vismaz buutu interesanti pildiit.

pareizaas atbildes 4-2-3-3. blum.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest Healer

Slikti manuprāt ir tas, ka pārejot uz nākošo jautājumu tiek kopēta iepriekšējā jautājuma atbilde. Sāc ar tukšu lai nav iespējams kļūdīties nejauši nospiežot "Tālāk", pie viena uzliec pārbaudi uz to lai "Tālāk" nestrādā ar tukšu atbildi.

Pie pēdējā jautājuma būtu smalki pateikt ka tests ir beidzies, tūlīt tiks sarēķināti rezultāti, bla bla. Papildus ekrāna forma. Un atbildes logs man šķita dramatiski mazs. Vismaz pēc tam kad lielais logs pazuda, likās ka kaut kas ir nogājis greizi.

 

Veiksmi Tev! icon_cool.gif

Link to comment
Share on other sites

Mēģināju to uzinstalēt skolā. Novilku, palaidu setup, uzinstalēju...

Izvēlējos, lai parāda readme, bet neparādija...

Pašu programmu arī atrast nevar. Shortcut iekš start ir bet nekas neiet rāda, ka nevar atrast programmu...

bljin kaa gljuki lec.

par to readme tagad viss skaidrs.

installeris meegina atveert licences failu NSIS.

Kur tu instaleeji? defaultajaa mapee? kaads windows. man te darbaa uz win98 straadaa shortcuts.

Link to comment
Share on other sites

Slikti manuprāt ir tas, ka pārejot uz nākošo jautājumu tiek kopēta iepriekšējā jautājuma atbilde. Sāc ar tukšu lai nav iespējams kļūdīties nejauši nospiežot "Tālāk", pie viena uzliec pārbaudi uz to lai "Tālāk" nestrādā ar tukšu atbildi.

Veiksmi Tev!  icon_cool.gif

iisti nesapratu. tas ka ir iekljekseeta ieprieksheejaa atbilde tas ir slikti?

un Taalaak ir inactive kameer neizveelas variantu?

Link to comment
Share on other sites

Mēģināju uz Win2000, bet ...

 

Bet es jau teicu, ka testam var arī neticēt, jo kompji ir sapisti, tie sīkie te visu ir tā sadir***...

Turklāt man anv nekādu privēģiju, nemaz nezinu vai drīkstu, kaut ko instalēt...

 

Ja vel kāds uz win2000 mēģinās, tad tam varēs vairāk uzticēties...

Link to comment
Share on other sites

Guest Healer

iisti nesapratu. tas ka ir iekljekseeta ieprieksheejaa atbilde tas ir slikti?

un Taalaak ir inactive kameer neizveelas variantu?

Skaidroju. Uz pirmo jautājumu es izvēlos par provi atbildes variantu 1. Spiežu "tālāk". Uz 2. jautajumu jau ir atķeksēta atbilde 1. Bet, ja man nodrebēja pohainā roķele, tad es varēju noklikšķināt "tālāk" divas reizes, un esmu aizlecis jau uz 3. jautājumu, bet uz 2. man ir ieskaitīta atbilde 1. Tagad saprati? Tāpēc es ieteicu atbildes variantus dzēst un neļaut izpildīt tālāk kamēr kāds variants nav ieklikšķināts.

Link to comment
Share on other sites

testveida_uzd progai kas ir domaata studentiem nav shortkuta ieksh sart menu, bet pasniedzeeja progai ir.

Link to comment
Share on other sites

par tiem instalaacijas fontiem, tos laikam sadariija NSIS installeris pats. izskataas jau kriminaali.

bija prasiiba neljaut atgriezties pie ieprieksheejaa.

Par to pohaino roku. Jaa par studentiem ir jaadomaa. :lol: Taa kaa softs tapa izlgaakais nedeeljas laikaa tas maximums. neiet runa cik ilgi vinju taisiju bet gan cik reaali pie taa noseedeeju.

Link to comment
Share on other sites

Igo. nesaac piit te iekshaa to otru softu ko mees taisam. bet sit mani nost man uz win98 ieksh to start menu ir gan progas shortcuts gan arii uninstalam.

Link to comment
Share on other sites

To -> Healer

 

Bet padomaa ja tava rokele nodreb un neviena atbilde nav atkjekseeta tad taa netiek ieskaitiia, bet ja kaut kas jau ir atkjekseets tad var pastaaveet pat iespeeja ka esi atbildeejis pareizi.

Link to comment
Share on other sites

Guest Healer

To > Igo

tāpēc jau ir jāuzliek pārbaude uz tukšu atbildi!!!!! Bļin...

Link to comment
Share on other sites

2) 1x atverot failu defoltaa dira nezinkaapeec ir uz mydocs - ja jau tev fails naak liidzi papuulies uzlikt defolto intaalja diru

tas fails kas instalaa domaats tikai testeeshanas vajadziibaam. Taa reaali buus ka uz viena kompa (tipa kompis pie kaa visi sleegsies klaat) staavees uzinstaleeta proga ar visiem failiem.

Students atver failu caur LAN'u pat nekopeejot uz sava kompa (nu labi labi iisteniibaa jau winda taa nemanaami paarkopee uz tempu vaikurcitur). Tad atver caur tiiklu failu dati.bin. Bildes arii ielaadeejas caur tiiklu. un tad rezultaati tiek ierakstiiti failaa studenti.bin (ja taads neeksistee tad to izveido, ja ir tad raksta teksta beigaas jaunaa rindaa)

Link to comment
Share on other sites

To > Igo

tāpēc jau ir jāuzliek pārbaude uz tukšu atbildi!!!!! Bļin...

nu tad ir jaabuut palielai vafelei lai visa testa laikaa netraapiitu vismaz pa kautkurieni.

varbuut labaak testa saakumaa uzlikt ka tiek izveeleeta 1.atbilde lai vismaz kautkas buutu atzziimeets tb lai atbildes nebuutu 0000.?

Link to comment
Share on other sites

To -> Healer

 

Liels tev paldies taviem komentiem un ieteikumiem tas tiks njemts veeraa, raksti veel kaut ko, tikai veelams pa teemu icon_smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest Healer

nu tad ir jaabuut palielai vafelei lai visa testa laikaa netraapiitu vismaz pa kautkurieni.

varbuut labaak testa saakumaa uzlikt ka tiek izveeleeta 1.atbilde lai vismaz kautkas buutu atzziimeets tb lai atbildes nebuutu 0000.?

 

A tev liekas ka tavi jūzeri būs tie inteliģentākie, ja? Nu, karogs tev rokās! Ātri aplauzīsies. Ņem vērā ka jūzerim kaut ko pieklikšķināt un pateikt "Ups" ir kā divus pirkstus apmīzt. Un kad viņš netiks apakaļ uz iepriekšējo punktu, nedomā, ka sāks lasīt help vai faq. Viņš visticamāk pateiks - fuck to programmu. Tas no pieredzes.

 

Un kas slikts ir ja atbildes ir 0000?

 

Lai tev veicas! icon_cool.gif

Link to comment
Share on other sites

NC: piekriitu par 3 punktu.

7. punkts: To pogu neesamiiba ir lai cilveekam nejauktu galvu pildot testu un vinjam nerastos gribeeshana taa netiishaam noveert testu vai tml.

ikona galvenajaa logaa - nafig vajag, bet ja uzskati ka vajag tad lai taa buutu.

Visi logi ir centreeti ekraana centraa iznjemot galveno kursh ir maximizeets (vismaz uz testeejamaa kompa taa izskataas, ja ir 800x600 tad taa nemaz neliekas).

cik juus visi piekasiigi bet tas ir tikai normaali. tapeec jau taada lieta nepiecieshama.

p.s. nekas nav perfekts. icon_redface.gif

Link to comment
Share on other sites

2Healer: esi pildijis CSDD testu? tur itkaa visiem pofig cik tu sajeedz. apskaidro galveno un taalaak dari kaa zini.

Link to comment
Share on other sites

Pēc uninstal saglabājas start/programs/bla,bla/bla.exe shortcut, kuru naakas izdzeest pashrociigi, (taapat kaa mineetais bin).

 

win2000SP4

Link to comment
Share on other sites

Guest Healer
2Healer: esi pildijis CSDD testu? tur itkaa visiem pofig cik tu sajeedz. apskaidro galveno un taalaak dari kaa zini.

 

Nu bet tak taisni to es mēģinu jums, jaunajiem koderiem iestāstīt. Sistēmai ir jābūt muļķu drošai, pie kam jāņem vērā ka user manual neviens nelasīs.

Link to comment
Share on other sites

Guest Healer

cik juus visi piekasiigi bet tas ir tikai normaali. tapeec jau taada lieta nepiecieshama.

p.s. nekas nav perfekts.  icon_redface.gif

 

Kasamies TAVA labuma pēc wink.gif

Galvenais, neuztver personīgi. icon_smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Liekas ka CSDD arii neviena poga defaultaa nebija iespiesta. Atskiriiba tikai tajaa ka man ir izskats savaadaaks. Labojiet ja kljuudos.

 

Varbuut atmest domu par instalu?

2Healer:

Ljaunaa nenjemu. pats apzinos kaa man ir ar to programmeeshanu. Bet censhos.

iisteniibaa necereeju ka tik daudz atbildees un gribees piedaliities testaa. Jebkurus saturiigus komentus njemu veeraa. Itkaa shodein teoreetiskaa dalja jaadod projekta vadiitaajam labot un pienjemt.

Pash uprogu veel var bishki mainiit bet ne ar paaraak lielaam vizuaalaam izmainjaam.

Taas opciju vaikaaturtosauc veel varu izmainiit. Ja nebuus izveeleeta neviena atbilde tad Taalaak ir neaktiivs un uz katru naakamo jautaajumu tas pats.

Link to comment
Share on other sites

Ja beigaas ir atbildes '0000' tad netika izveeleets neviens atbilzhu variants tb cilvis tik spieda uz pogas 'Taalaak'. bet to veel vakaraa pielaboshu.

Zheel ka darbaa nevaru likt virsuu visual studio. ZB.

Link to comment
Share on other sites

Mikhail

Cik saprotu, tu progu uz VB rakstīji. Kurai mācību iestādei ir šada veida kursa darbs?

Link to comment
Share on other sites

Taa no vakardienas izlaboju dazhas kljuudas instalacijaa

--------------------

webfile.ru/12393

parole: zzz

--------------------

MikeMaster: Vidzemes augstskola. bet darbu vareeja taisiit par ko vien gribaas. taa kaa nebija pasham nevienas domas ko dariit tad viens pasniedzeejs piedaavaaja shito. Tieshaam taisiits VB6 & packed by UPX.

NC: Pashaa progaa izlaboju peedeejaa formaa nestraadaajosho scrollbaru. iisteniibaa viss teksta box bija neaktiivs. Neko daudz pie vizuaalaa nevareeju mainiit jo teoreetiskajaa daljaa par visu ir konkreeti apstaastiits un apraadiits.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...