Jump to content

Datoram kautkas nejiet!


Electr
 Share

Recommended Posts

Labdien!

Es seit esmu nesen registrejies un gribu uzprasit mazu jautajumu par manu ASUS datoru. Es vienu dienu nopirku 1 gb ram ddr un gribeju ielikt so ramu mana ASUS PC. Liekot rau ieksa visu esmu ielicis bet visu saliekot un visus vadus piesledzot . Sleedzu PC ieksa bet man dators vairs negaaja. Iesledzost vinam tikai ventelators strada bet vairakas nekas nenotiek. Pat pie monitora nepienak nekadi dati. vienkārši melns ekraans un viss un ventelators tikai griezas. Kas vareetu but par vainu ? Ludzu paliidziet.

 

Atvainojos par gramatiskajaam kludam jo parasti rakstu bez garumziimem :D Bet ganjau saprataat Tekstu!

Link to comment
Share on other sites

Pamatā viss skaidrs!

Mākam likt tikai punktus...

 

p.s. Jāmaina "blīve"...

 

Un cik bliive vareetu maksaat?

Link to comment
Share on other sites

jamaina blive :rofl:

autor tu vel nesaprati???

tevi nes cauri :grin:

 

Nu bet taavaitaa cik varetu maksaat si datora remonts?

Link to comment
Share on other sites

droši vien pārāk atšķirīgus ramus mēģini pie dzīvības! reset bios paprovē!

nes uz m79, tur tev pa diagnostiku paprasīs 8-10ls! pēc tava rasktītā spriežot, pats tu nemūžam nesalabosi!

Labots - Exiic
Link to comment
Share on other sites

un ja tu iznem to ramu ara ko nesen ieliki un palaid ar veco ramu tad ari neiet??

un esi parliecinats ka viss ir sasprausts pareizi un rams ari ir nofiksets .

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz
Nu bet taavaitaa cik varetu maksaat si datora remonts?

Datortehnikas diagnostika pie manis - 25Ls/h bez PVN.

Link to comment
Share on other sites

un ja tu iznem to ramu ara ko nesen ieliki un palaid ar veco ramu tad ari neiet??

un esi parliecinats ka viss ir sasprausts pareizi un rams ari ir nofiksets .

 

jaa taapat nejiet :(

Link to comment
Share on other sites

beidz Cakareties.

Atbildi ka pienaakas :D

Cienītais, izlasi to topiku, kura linku tev iedevu. Padomā bišku. Tad padomā vēl bišku. Atpūties un cerams, ka sapratīsi, kur tavā problēmas aprakstā ir vaina, ka tev neviens nepalīdz.

Link to comment
Share on other sites

Cienītais, izlasi to topiku, kura linku tev iedevu. Padomā bišku. Tad padomā vēl bišku. Atpūties un cerams, ka sapratīsi, kur tavā problēmas aprakstā ir vaina, ka tev neviens nepalīdz.

 

Varbut kads paliidzes! :D

Link to comment
Share on other sites

Citāts no populāras krievu komēdijas izsaka visu: "Daa, vnašej straņe durakov let na sto vperjed pripaseno"!

Link to comment
Share on other sites

nu ... kontrolspēriens gaisā un nākamais pa kārbu. tad vairs nebūs tā ka "nejiet". kompa vienkārši lidos!

Labots - paulis
Link to comment
Share on other sites

Un kad tu izņem to ramu ārā tad viss notiekās ? Nosauc mātesplates modeli.

Ja interesē varu aizbrauk un paskatīties un varbūt salabot ( cena būs zemāka nekā pie kasparz ) =D

Link to comment
Share on other sites

w0ops palaidu garām. Kādus vadus tieši tu rāvi ārā un priekškam ? Es ceru tu tos ramus neliki iekšā kad tev bija ieslēgts dators? :mrgreen:

Paņem priekšā manuāļu grāmatiņu un pačiko vai viss patiešām ir sasprausts. Ir īpaši pāskaties vai barošanas bloka vads ir iesprausts mātesplatē ( pareizāk sakot 2vi vadi )

Link to comment
Share on other sites

Kurus vadus Tu tur esi aizticis ? Varbūt tie nav iesprausti kā nākas ...

 

vadus nekadus nevaru ara bet varbut verot vala vaaku varbut kads vads izkrita! Jaapskatas bus!

Link to comment
Share on other sites

vadus nekadus nevaru ara bet varbut verot vala vaaku varbut kads vads izkrita! Jaapskatas bus!

 

 

svaki turas kopa tev tas kompis :grin:

Labots - x-trade
Link to comment
Share on other sites

Jaunajam RAM'am gadījienā nedaudz ar vīli "robu" nepaplašināji, lai derētu?

Link to comment
Share on other sites

tad pasaki kada matesplate tev ir un vai tiesam var parliecinaties ka tev sis rams der...

daudz infas jau tas ASUS PC nedod.

Link to comment
Share on other sites

Apdomiigais

Ar vadiem autors laikam domājis monitoru, klaviatūru u.t.t. Ir viena doma, ja tev gadījumā ir integrētā videokarte plus ielikta kāda labāka, bet monitoru piespraudi pie integrētās. Vairāki šādi gadījumi bijuši līdzīgiem gudriniekiem.

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz
Ja interesē varu aizbrauk un paskatīties un varbūt salabot ( cena būs zemāka nekā pie kasparz ) =D

Mani konkurenti ir IT servisa nodrošinātāji, nevis skolnieki. Protams, ka skolniekiem cenas ir zemākas, bet klientem jāizlemj, vai vēlas kvalitatīvu servisu no savas jomas profesionāļiem, vai semiservisu no skolniekiem, kuri pa 5Ls gatavi kaut nosist kādu.

Link to comment
Share on other sites

Pietiek muļķi dzīt, autors nespēj pats neko pasākt un viss. Ieteikums, nes pie tuvākajiem sepciālistiem, vienalga kādi tie nebūtu, lai saktās. Autor, pats tu neesi spējīgs to paveikt.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...