Jump to content

Būtistu foto medības number "thrī"


NormaalsCilveeks
 Share

Recommended Posts

ir laiks taisīt jaunas medības pēc ziemas kadriem ...

doma ir "ārpus rīgas" lai nav tā ka visi "vienu egli" bildē ....

 

patreiz sigulda izskatās kā pieņemamākais medību lauks...

 

 

lūdzam visiem šamaņiem lai nākamnedēļ labi sasnieg

un 28 februārī kārtīgi bridīsim pa kupenām ...

Labots - NormaalsCilveeks
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Neesmu bradājis tajā krajā Lilaste, Saulkrasti. Būtu interesanti pabūt :)

Link to comment
Share on other sites

VIlciena pietura Gauja. Netālu gaujas ieteka jūrā, pati jūra, mežs, netālu ir ezers, karjeri, kaapas. Var ar kajam aiziet lidz saulkrastiem. :)

Vēl ir interesanta vieta Bolderājā. Ir viens ceļs ( no mola ) pa kuru var tikt ostas teritorijā kādā no piestātnēm un tur ir pāris nogrimuši kuģi ( skursteņi vien ārā rēgojas ) un daži pus pagrimuši, sašķiebušies. Smuka vieta ( vismaz vasarā bija )

Labots - All_Axcess
Link to comment
Share on other sites

Nu es jau atkal par to Siguldu štukoju- tur tā forši varētu pieķert slēpošanas trases un paķert kādu kritienu-lidojumu-sniega šalti.. beigās konkurss- spicākais slēpju kadrs. Nu kautkātā.

Link to comment
Share on other sites

Varētu uz 7 februāri, jo laicīgi darba grafiks jāsaplāno. Var arī laist uz Lilasti, neesmu tur bijis.

 

 

Edit

31. Janvāris arī der.

Labots - Takeoff
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

ieleja gurdi teica par mākoņiem Lislastes sakarā. Tur var sanākt diezgan no stacijas paieties, lai tiktu līdz jūrai, jo visur priekšā privātās zemes. Ja no stacijas iet uz Rīgas pusi, tad vēl var meklēt pieeju ūdenim, bet uz Saulktastu pusi dabūs vicot nenormālu gabalu.

Link to comment
Share on other sites

iesaku laikapstākļus vispirms noskaidrot :mrgreen: Ka ziemas vietā nav jāpērk akvalangs,lai vispār kaut kur tiktu.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Man der pilnībā :) Dzimumdienu būšu nodzēris un varēs sākt atkal dzīvi no jauna :D

 

Jā, bet arī jāseko laika apstākļiem, tagad kaut kā siltu sola...:(

Labots - mezhavecis
Link to comment
Share on other sites

Nu es nebūšu,atkal man PSRS Ekspedīcija 4x4 edition.

Link to comment
Share on other sites

Tad jau redzēs kāds būs laiks kad nāks tuvāk tas datums, jo tie var krasi izmainīties. Vēlāk pačolēšu kas būs ar tiem laika apstākļiem februārī.

Labots - Takeoff
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Cienījamie biedri, teikšu atklāti ko domāju par ziemas meklēšanu pie jūras - tas ir stulbums. Visiem zināms, ka pie ūdens ziemā vienmēr ir siltāks nekā iekšzemē. Tādēļ ceļu priekšā ideju meklēt kaut ko alternatīvu drusku tālāk no jūras. Diemžēl vilciens Ērgļu virzienā jau 2 gadus ir slēgts. Bet varbūt kāds vietējais aborigēns zina vietas aiz Siguldas (piemēram Līgatne) vai uz Jelgavas pusi.

Link to comment
Share on other sites

Pie Siguldas, tur ir līkumainā upe Gauja. Sanāk diezgan labi dabas skati.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Zinu, ka esmu draņķīga opozīcija, jo nepiedāvāju neko citu. Tādēļ jau arī bija uzsaukums par vietas meklēšanu iekšzemē, turklāt tādu, lai var ar vilcienu aizbraukt.

 

P.S. no offence, bet aizsalušu jūru prektiski neatceros. Kaut kad gadus 10 atpakaļ bija drusku piesalis. Bet tas arī viss.

 

Takeoff,

 

pieļauju, ka lielākā daļa pamatskolu beigušie ir spējīgi izkāpt ārā Siguldas pieturā un ieturēt taisnu virzienu pa Raiņa (Gaujas) ielu senlejas virzienā. Moška zini arī kādu staciju pēc Siguldas, kur būtu mazāk pierasti skati.

Link to comment
Share on other sites

Nākamā jau sanāk Līgatne, un tad jau Ieriķi. Ja brauc ar vilcienu.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Sapratu. Līgatnē, izkāpjot no vilciena, ir ko pasākt? Vai arī viss atrodas mega tālu?

Link to comment
Share on other sites

Neesmu par turieni vazājies, ar vilcienu vai autobusu cauri braucot nekā interesanta nav gadījies redzēt, vai arī nekas labs tuvu šosejai un dzelceļam nav. Jāpaskatās kartēs.

Labots - Takeoff
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Pats arī jau kādu laiku pētu gūgles kartes un mēģinu atcerēties kur esmu bijis un redzējis kaut ko ziemas fototēmai derīgu.

 

Ļoti interesanta fīča ir fotogrāfijas googles kartēs. Pagaidām labi izskatās upīte, kas tek cauri Ieriķiem. Bet tur varētu būt samērā purvains pasākums. Un sasprings uz Ieriķiem tikai dēļ vienas upītes nebūtu prāta darbs.

Link to comment
Share on other sites

Varētu jau uz Cēsīm braukt, bet vilciena biļete ahūni daudz maksā 2.30 Ls vienā virzienā. Tur varētu bildēt Cīrulīšu dabas takas (atrodas pie Žagarkalna), Gauja arī ir. Jādomā kaut kas biku tuvāk.

Labots - Takeoff
Link to comment
Share on other sites

Pie Zzagarkalna, ja buus ziema buus akuuni daudz tautas pa briivdienaam i no stacijas liidz Zzagarkalnam pataalu sanaak!

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Mani visu laiku neliek mierā viena vieta pierīgā - kūdras ieguves vieta pie Gaismām (aiz Tīraines). Vienu reizi piebraucām ar auto klāt, bet jau krēsloja un neko daudz neredzēju. Varbūt kāds bijis un var pakomentēt. Tur esot meža ceļš cauri purvam uz karjeriem.

 

Vēl izdzisušajā pirmajā topikā bija doma par Balto kāpu pie Priedaines. Te gan jāatgādina par ziemas neesamību pie ūdeņiem, bet izstaigājams tas gabals ir samērā vienkārši (Priedaines stacija - Lielupes/Buļļupes stūris). Gan precizitātei jāsaka, ka no B uz C iet pa Lielupes malu. Ja nav ļoti augsts ūdens līmenis.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Manas idejas ir izsmeltas.

 

P.S. baigi gribētos tikt, bet nez kā būs 7.feb. Pārāk tālu plānošanai.

Link to comment
Share on other sites

Nu man divi vietējie aborigēni Siguldā mīt- tur ir labu labās vietas kuras parasti tūristi nemaz nezin. Veda, piemēram, uz vienu alu netālu no bijušās hotel "Senleja" kur četrrāpus iekšā jālien- pa smuko.. Varu šos kārtīgi iztaujāt, ja tomēr tauta pārmetas uz Siguldas pusi.. Tad vēl varu mēģināt(nesolu, ka sarunāšu) pa demokrātiskākām naudām vagoniņu sarunāt, kas tagad maksā kaut kādus kosmiskus tūkstošus vienā virzienā.. Konceptuāli esmu par 7.02.2009.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Nu principā Sigulda (ja vien nav pārblīvēta ar tautu) ir samērā OK variants. Ja vēl pa cilvēcīgu cenu dabon to vagoniņi kaut vienā virzienā...!

Link to comment
Share on other sites

Ir kaut kas Inčukalna apkaimē, vai arī tur nekā nav, vismaz biku tuvāk Rīgai.

Link to comment
Share on other sites

Ja Sigulda esmu par. Siguldai man patīk jo ir kalnaina apvide, sanāk superīgi dabas skati.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

NC, domā, tagad ziemā būs tautpilnas takas?

Link to comment
Share on other sites

Piekritīšu ka Sigulda ir laba, bet tomēr komplektā ar vietējo "gidu" kas zina interesantākas vietas par standarta...

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Es tomēr sliektos uz kaut kādu citu variantu. Sigulda skaista vieta, un tur ir meži izstaigāti, bet nu tomēr vieta, kas mazāk iestaigāka, būtu patīkamāka.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Laikam daudziem vārds Sigulda saistās ar maršrutu stacija-panorāmas ritenis-senleja-Turaida. Bet tā gluži nav. Var jau aizstaigāt atpakaļ Rīgas virzienā, ja nemaldos pirms piebraukšanas Siguldā labajā pusē ir arī kaut kādas takas un alas.

Link to comment
Share on other sites

Ir arī skaistā Lorupes grava un taka no Gūtmaņalas uz Krimuldas baznīcu gar strautiņu bet tur labāk vasarā.

Ziemā tur baisi piesnidzis, jābrien līdz ceļiem...

Link to comment
Share on other sites

Nu tagad diezin vai tur sniegs līdz ceļiem ir sasnidzis.

 

Februāra pirmo nedēļu sola jau kaut kādus mīnusus. Gaidīsim redzēsim.

Link to comment
Share on other sites

Tālāk no Rīgas, jo labāk.

Link to comment
Share on other sites

Nu tālāk par Siguldu gan nē.

Ja brauc uz Siguldu tad ceļā pavadam apmēram 1 stundu un 14 minūtes.

Labots - Takeoff
Link to comment
Share on other sites

spitaligais

Nu tā, beidzot esam nonākuši pie kopsaucēja vai kā?

Ja ņemam Siguldu tad ņemam. Bik ir jāpatrobelē cilvēki.

 

Datums skaidrs - 7. februāris. Vieta? Skaidri, konkrēti un lieliem burtiem. Kur?

Link to comment
Share on other sites

nu ņemot vērā daas nejēdzības, drīz varēsim taisīt pasākumu "Baltais pavasaris" :)

Link to comment
Share on other sites

Es piedāvāju tā - sekojam līdzi laika ziņām.

Ja nākošās nedēļas laikā nekas nemainās - tad pārbīdam.

šodien ārā riktīgi mīnusi, tik sniega nav.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Notika, nenotika? Visi aizmirsa tā pat kā es?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...