Jump to content

Flash Karshu lasiitaajs iemoddingots tur kur vinjam nav jaab


nemesis
 Share

Recommended Posts

Nja, man te pien noname laseklis bija - kas bija opcionaals - vareeja likt vai nu FDD vai CD-Rom vietā. To suudu nopirku 636 - smuki izskatiijaas (liidzzigi kaa shitais modotais) - tikai ierakstija ieksh SD tā ka tikai pats saprata....

Link to comment
Share on other sites

Guest KEPKE

Es tā neirubīju viņš tev otrā floppy drive vietā esi iebāzis vai? Kāds tev orģināli korpuss bija?

Nu smuki jau to karšu lasītāju izārdīji, iebāz vēl kādas divas diodes iekšā lai smukāk izskatās un tad būs tīri ok!

Link to comment
Share on other sites

nu meitene taksh smuka... =] kapeec nevar raadiit to numuru? iekshaa tik smukas bildes vinjai, prieks skatiities... vispar interesanta doma ienaakusi praataa, flopi taapat vairs neizmanto, taa ka... tur var ielikt kaut ko noderiigaaku

Link to comment
Share on other sites

Guest someonesick

nju shitais ... nju nava tas labaakais iznaakumsit iipashi tas ka ar markeri uzrakstiits kaada karte jaabaaz kuraa slotaa... paskatiijus tavaas paareejaas mapees ieksh inbox... tur tu baroklim nomainiiji ventilaatoru... es arii uzmetu tik zilu un piemaucu klaat aatruma regulaatoru no volcano12 (to kursh aizmuguree monteejas) un neliku baroklja vaaku atpakalj... tagad kastes temperatuura nokritaas par kaadiem graadiem 8 un baigi laba ventilaacija sanaak... njo case priekshas tieshi gar procesoru un videni un galaa gar baroklja redeleem un aaraa... biju pat vienreiz nogriezis ventilatoram aatrumu uz 0 un aizmirsu... iesleedzu kompi kaadu pusstundu rakaajos internetaa... peectam biku (20minuutes) uzraavu NFSU2 un tad tik pamaniiju ka baroklim ventilaators negriezas... bet nekaa iesleedzu biku papuuta aaraa siltu gaisu un viss... tagad saku aizdomaaties jaaliek pasiiva dzese baroklim.... tad buus reaali klusu...

Link to comment
Share on other sites

A kamdeelj tas bija uz peedeejaa FHM jaadara?? ((:

 

Tā netīšām sanāca ' date='tas nebija speciāli.

 

 

Nja, man te pien noname laseklis bija - kas bija opcionaals - vareeja likt vai nu FDD vai CD-Rom vietā. To suudu nopirku 636 - smuki izskatiijaas (liidzzigi kaa shitais modotais) - tikai ierakstija ieksh SD tā ka tikai pats saprata....

 

SD un MMC raksta ,lasa un citi devaisi arī ,lasa , nav problēmu, es tik priecajos par to Gembird par 3 Ls.

 

 

 

Es tā neirubīju viņš tev otrā floppy drive vietā esi iebāzis vai? Kāds tev orģināli korpuss bija?

Nu smuki jau to karšu lasītāju izārdīji' date=' iebāz vēl kādas divas diodes iekšā lai smukāk izskatās un tad būs tīri ok![/quote']

 

Tieši tā ,otrajā FDD .Orģinālais Case MAGNUS citās bildēs var pamanīt nosaukumu http://foto.inbox.lv/ss~legion

 

 

 

 

nu meitene taksh smuka... =] kapeec nevar raadiit to numuru? iekshaa tik smukas bildes vinjai' date=' prieks skatiities... vispar interesanta doma ienaakusi praataa, flopi taapat vairs neizmanto, taa ka... tur var ielikt kaut ko noderiigaaku[/quote']

 

Flopis man ir tam paradzētajā padziļinājumā ... .

 

 

 

nju shitais ... nju nava tas labaakais iznaakumsit iipashi tas ka ar markeri uzrakstiits kaada karte jaabaaz kuraa slotaa... paskatiijus tavaas paareejaas mapees ieksh inbox... tur tu baroklim nomainiiji ventilaatoru... es arii uzmetu tik zilu un piemaucu klaat aatruma regulaatoru no volcano12 (to kursh aizmuguree monteejas) un neliku baroklja vaaku atpakalj... tagad kastes temperatuura nokritaas par kaadiem graadiem 8 un baigi laba ventilaacija sanaak... njo case priekshas tieshi gar procesoru un videni un galaa gar baroklja redeleem un aaraa... biju pat vienreiz nogriezis ventilatoram aatrumu uz 0 un aizmirsu... iesleedzu kompi kaadu pusstundu rakaajos internetaa... peectam biku (20minuutes) uzraavu NFSU2 un tad tik pamaniiju ka baroklim ventilaators negriezas... bet nekaa iesleedzu biku papuuta aaraa siltu gaisu un viss... tagad saku aizdomaaties jaaliek pasiiva dzese baroklim.... tad buus reaali klusu...

 

Uz ātro tā sanāca ,marķieris zem lakas.

Es plānoju ekranizēt visus barokļa vadus un Case t man ir zema tāpat.

Link to comment
Share on other sites

par Alisas Milāno saķēpāšanu- FUI! :)

 

nu vispaar jau pastraadaajis esi, bet tas beigu kosmeetiskais darba nav iisti, keiss taads "stilains" tev un tas readeris izceljaas ar savu nesmukumu.

Link to comment
Share on other sites

Guest someonesick
man iekshas izskataas taa http://foto.inbox.lv/someonesick/jaametaaraa un redzama arii videokarte ar iepirktu ventilaatoru un pashtaisiitiem ram redeljiem....

 

VideoCard Mazie Cooleri ar lediem ? Kur tādus var dabūt ?

ieksh 636 vara cooleris prieksh video kartes vai northbridge... ir dazaadaas kraasaas... klus reaali klus nava starpiibas vai vinsh tur griezas vai ne un pikjo ti 4.5Ls

Link to comment
Share on other sites

Guest Ruukjis

Hmm vai teishaam nebija vieglaak nopirkt internal karshu lasiitaaju, kas ir paredzeets likt tur iekshaa un izskatiitos daudz smukaak? Manaa skatiijumaa shis modings ir muljkjiigs. Bet nu, ja cilveekam patiik kjeepaaties... tad OK.

Link to comment
Share on other sites

Guest beachball

Vispatīkamākā lieta ir teac (lai arī pavecs). Viss pārējais neizskatās īpaši estētiski.

Link to comment
Share on other sites

Hmm vai teishaam nebija vieglaak nopirkt internal karshu lasiitaaju, kas ir paredzeets likt tur iekshaa un izskatiitos daudz smukaak? Manaa skatiijumaa shis modings ir muljkjiigs. Bet nu, ja cilveekam patiik kjeepaaties... tad OK.

 

Manaa skatiijumaa nopeerc apacer reader prieksh fdd un miers ;)

nekaada chakara

 

 

Apacers ir trīsreizes dārgāks.

Link to comment
Share on other sites

Vismaz rokas darba nebīstās, kā te dažam labam...

 

Re5pec+, tikai nu ar markjeri vareej kaut caur trafaretu zīmēt.. bojā efektu...

 

Intereses pēc došos fotoaparāta medībās... bk i sakrājies ko bilzhot :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...