Jump to content

LE37A656A1F


Stagars
 Share

Recommended Posts

Esmu nodomājis nomainīt televizoru. Lietoju kabeļu TV. It kā esmu noskatījis Samsung LE37A656A1F. Cena saprātīga. Bet ir pārdomas, vai nevajadzētu ko nopietnāku. Kādas atsauksmes par Samsung LE37M87BD. Vai ir labāks. Varbūt tomēr izvēlēties Philips, kā 37PFL9603D/10, vai 37PFL9632D/10, vai 37PFL9732D/10. :sie modeļi ir dārgāki, bet vai tas to vērts. Man tās lampiņas, kas izgaismo TV aizmuguri mani neimponē. Un kāds 37PFL9903H/10, pat kuru maz info?

Link to comment
Share on other sites

Mani gan vairāk interesē atsauksmes par Samsung LE37A656A1F, salīdzinot ar pārējiem pieminētajiem. Šis modelis kā ne kā lētāks salīdzinot ar Philips.

Link to comment
Share on other sites

mistachuck

uz papīra protams izskatās visai diži, bet lieta ir sekojoša - lētučiem, īpaši samsungiem esmu novērojis tādu nepatīkamu ņirboņu, kad tiek skatīts, piemēram, "sporta raidījums par futbolu". Ja gribi zināt konkrēti par šo modeli, labāk atrast un apskatīt dabā, kā rāda.

Link to comment
Share on other sites

Esmu nodomājis nomainīt televizoru. Lietoju kabeļu TV. It kā esmu noskatījis Samsung LE37A656A1F. Cena saprātīga. Bet ir pārdomas, vai nevajadzētu ko nopietnāku. Kādas atsauksmes par Samsung LE37M87BD. Vai ir labāks. Varbūt tomēr izvēlēties Philips, kā 37PFL9603D/10, vai 37PFL9632D/10, vai 37PFL9732D/10. :sie modeļi ir dārgāki, bet vai tas to vērts. Man tās lampiņas, kas izgaismo TV aizmuguri mani neimponē. Un kāds 37PFL9903H/10, pat kuru maz info?

 

37M87 ior jau divus gadus vecs modelis, neiesaku.

37A6, ņirboņa uz ātrām kustībam, skaņa kā no ž, problēmas ar dvb-t, kā arī nedabīgas krāsas.

37PFL9603d, labāk jau ar h galā, normāls tikai tizls pc režīms a tā teļuks uz urāā.

37PFL9632d, 2 gadus vecs modelis par gaužām neatdekvātu cenu.

37PFL9903h saucamā Aurea, nu tv jau kruts, tikai tev tās gaismiņas ir vajadzīgas? man nē, un vai pa gaismiņām ir jāmaksā klāt 500ls?

Link to comment
Share on other sites

mistachuck
Mani gaismiņas absolūti neimponē. Un kādas atsauksmes par Samsung LE37A656A1F...

 

...37A6, ņirboņa uz ātrām kustībam, skaņa kā no ž, problēmas ar dvb-t, kā arī nedabīgas krāsas...

 

vai lasīt nemāki? :)

Link to comment
Share on other sites

...37PFL9603d, labāk jau ar h galā, normāls tikai tizls pc režīms a tā teļuks uz urāā. ...

 

Kā izpaužas tizls Pc režīms?

Vienkārši man 42PFL9603d tiek lietots monitora vietā - nesūdzos! :good:

Link to comment
Share on other sites

mistachuck

9603 priekš manis tizls režīms izpaužās - attēla aizrure, kas kretinizē. vienreiz tik mēģināju saslēgt caur DVI -> VGA. Kā ir citiem TV nav ne jausmas un vai s-video un HDMI variantiem ir kas savādāk, nav ne jausmas.

Link to comment
Share on other sites

Cik noprotu, ka visi mēsli. Bet kādu tad 37 collu LCD izvēlēties. Kurš būtu labāks bez liekām nevajadzīgām fīčām. Mani galvenais interesē attēla kvalitāte

Link to comment
Share on other sites

mistachuck

te jau krustām šķērsām ir aprakstīts par labiem, sliktiem modeļiem. palasi forumu un izvēlies savai cenu kategorijai atbilstošu. Ja budžets ir +/- 500, tad skaties uz LG (37LG6000, 37LG7000), ja budžets ir +700, tad jau sony (kdl 40w4000, kdl 40w45000, philips (37pfl7403, 37pfl9603), kāds te kautko runā arī par sharp, tik neviens laikam nav tā īsti testējis, tapēc atsauksmes grūti būs dabūt.

Labots - mistachuck
Link to comment
Share on other sites

Paldies par informāciju. Varbūt tiešām jāpadomā par Philips 37PFL9603D. Cik nopratu ka šis modelis pagaidām kaut cik labāks par citiem. gaismiņas man nav vajadzīgas un par tām maksāt netaisos. Man galvenais ir bilde.

Link to comment
Share on other sites

mistachuck

ja galvenais ir bilde, tad laikam tomēr sony kdl 40w4500, jo kvalitātes ziņā šķirba praktiski nav, tikai cena būs labāka un collas mazliet vairāk, kā arī var spriest, ka mazāk kaprīzs.

Link to comment
Share on other sites

Paldies par padomiem, bet man 40collas mazliet pa lielu, izmēra ziņā, kaut gan var jau arī ko pārkārtot. Ja salīdzina Philips 37PFL9603D/10, kuru var dabūt par 873Ls ar Sony KDL-40W4500AEP par 844Ls, vai Sony būs labāks par Philips? Sony jau ira arī 37 collīgi.

Link to comment
Share on other sites

Sony 37" nav labu modeļu. Ja vajadzīgas lampiņas TV pakaļā, tad Philips, ja lielāks ekrāns un labāka saprašanās ar kompjūteru, tad Sony. Un šim Philipsam nav MPEG4 uztvērēja.

Labots - boto
Link to comment
Share on other sites

Lampiņas mani neimponē. Lielāks ekrāns arī. Man divi nosacījumi. Platums 98cm un max. kvalitatīva bilde no kabeļu TV, kā arī no DVD atskaņotāja.

Link to comment
Share on other sites

Es saprotu, ka Panasonic TH-37PV80PA ir laba cena, bet ka pats TV labs, pagaidām neesmu dzirdējis. Un vēl! It kā gribētos LCD neviss plazmu. Par plazmas atsauksmes dažādas. Ir kas slavē Samsung LE-37A656A1, bet gan vairāk laikam dizaina un cenas dēļ, ir kas atzīst par labāko Philips 37PFL9603D/10, kas maksā gan dārgāk, bet TV jau nepērk vienai dienai.

Link to comment
Share on other sites

Kad meklēju TV, biju Elkorā, kur rādīja LTV hokeju, blakus uz 4 plazmām un minētā Philipsa - uz Philips konkrētais saturs izskatījās salīdzinoši nožēlojami.

Priekš kabeļtelevīzijas un DVD - LCD ar FullHD ir zemē nomesta nauda.

Link to comment
Share on other sites

>Priekš kabeļtelevīzijas un DVD - LCD ar FullHD ir zemē nomesta nauda.

 

Arī tad ja ir Optiskās kabeļtelevīzijas tā nomesta nauda.

Kāds ir notestējis Baltkom TV uz 40W4500 vai 40W4000? Un kādas ir atsauksmes?

Link to comment
Share on other sites

uz 42pfl7403h digitālā TV kas iet pa gaisu ir pilnībā ok, protams nav dilde tik skaidra kā ntv+, bet sktiities var, viss jau atkariigs no saņemtā signaala, tie TV jau aptuveni visi vienādi manuprāt!

Link to comment
Share on other sites

Arī tad ja ir Optiskās kabeļtelevīzijas tā nomesta nauda.

Kāds ir notestējis Baltkom TV uz 40W4500 vai 40W4000? Un kādas ir atsauksmes?

LTV testa attēlu vislabāk rāda ar analogo signālu :grin:

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...