Jump to content

Viasat kanāli ltc :)


cybot
 Share

Recommended Posts

sveiki, gribu ņemt LTK digitālo tv, bet neapmierina tas ka nav tv6, kuru skatos ļoti bieži.

nav kādam informāciji vai LTK būs piejams tv6, ja ne tad iesakat lūdzu kadu citu risinajumu.

nesen iepirku jaunu tv un nevelos skatīties analogo kabeļ tv. :)

Link to comment
Share on other sites

TV6 oficiāli ir pieejams tikai Viasat paketē...

Es domāju, ka tuvākajā laikā dēļ pieaugošās konkurences TV6 LTK televīzijā nesagaidīsim...

Link to comment
Share on other sites

q64silver

ja teļuks no paneļu saimes, par ltc aizmirsti - daļai kanālu signāla dēļ nevisai iepriecinoša kvalitāte (uz 32" crt). pat kanālā ar kvalitatīvu bildi mēdz būt kropļojumi, kad rāda kādus cita video izvilkumus, arhīva materiālu vai tml. piemēram, mūzikas kanāls vh1 kopumā ir ok, bet kad tiek rādīti vecie klipi, ne visai iepriecinoši... ļoti dīvaina padarīšana.

par tv6 jājautā pašiem ltc

Link to comment
Share on other sites

Un tagad visi sākuši psihot dēļ tā sporta kanāla - Viasat Sport Baltic...

Kauc visos forumos, vajag Baltkomam, vajag tam...

Nu atvainojiet, ja kanāla īpašnieks ir Viasats, tad noteikti ir paprasīta ievērojama naudas summiņa. Un man tāds jautājums - par ko? Par 3mbit/s bildi un 64 kbit/s audio, kurš (ja satelītam skaņa tiek laista caur mājas kinozāli) izklausās nožēlojami.

Ja jau izreklamēja, tad varēja palaist kvalitatīvi, bet kur nu...

+ šodien pamanīju, ka Igauņu valoda apmainījusies ar leišu - estonian vietā iet leišu un otrādāk...

Viņi tur Skandināvijā ar galvu domā vai visu "nahaļavu" laiž? :D

Link to comment
Share on other sites

Un tagad visi sākuši psihot dēļ tā sporta kanāla - Viasat Sport Baltic...

Kauc visos forumos, vajag Baltkomam, vajag tam...

Nu atvainojiet, ja kanāla īpašnieks ir Viasats, tad noteikti ir paprasīta ievērojama naudas summiņa. Un man tāds jautājums - par ko? Par 3mbit/s bildi un 64 kbit/s audio, kurš (ja satelītam skaņa tiek laista caur mājas kinozāli) izklausās nožēlojami.

Ja jau izreklamēja, tad varēja palaist kvalitatīvi, bet kur nu...

+ šodien pamanīju, ka Igauņu valoda apmainījusies ar leišu - estonian vietā iet leišu un otrādāk...

Viņi tur Skandināvijā ar galvu domā vai visu "nahaļavu" laiž? :D

nu vismaz var šādus tādus sporta pasākumus papildus redzēt tas vienīgi pozitīvi!

Link to comment
Share on other sites

viasat sprot baltic man nav nepieciešams, bet tv6 tv3+ un vel dazus vieasat kanālus gan vēlos skatīties. :)

Link to comment
Share on other sites

pagaidam man ir kautkāda kabeļTV, dzivoju ogrē.

Rāda gan tv6, gan tv3+, gan divus tv1000 :)

bet kvalitāte nav no tām labākajām :(

Link to comment
Share on other sites

lai gan tv6 ir viasata bērns,praktiski šo kanālu rāda visas kabeļ-tv(tāpat kā 3+)

es nesaku,ka tas sport baltic ir slikts(atceros,kad tv6 parādijās,visos KTV lapu forumos bija lūgumi pieslēgt šo kanālu,domāju pieslēgs arī baltic sport,tikai kad),tiesa joprojām nesaprotu ar kuru galu domāja viasat,kurš nolēma,baltijas reģionam palaist golfa kanālu,pat visās krievu sat lapās ironizē par to.

p.s.kā mans kaimiņš lādās,jo šamējais briesmīgi skatijās boksa mačus pa 3.sportu.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
ja teļuks no paneļu saimes, par ltc aizmirsti - daļai kanālu signāla dēļ nevisai iepriecinoša kvalitāte (uz 32" crt). pat kanālā ar kvalitatīvu bildi mēdz būt kropļojumi, kad rāda kādus cita video izvilkumus, arhīva materiālu vai tml. piemēram, mūzikas kanāls vh1 kopumā ir ok, bet kad tiek rādīti vecie klipi, ne visai iepriecinoši... ļoti dīvaina padarīšana.

par tv6 jājautā pašiem ltc

 

Nu to tu drīzāk uz savu kasti noraksti, kas nespēj korekti padoto signālu apstrādāt

manam 42'' plazminiekam no pioniera ar hdmi pieslēgumu ltc kanālu kvalitāte ir ļoti laba visiem kanāliem izņemot tv3 kuru it kā no analogā signāla ņem tapēc tāds izplūdis nedaudz

pat to jauno Discovery HD salīdzināju ar krievu plusu piedāvāto un bilde bija identiski ideāla kā jau HD kanāliem pienākas

Link to comment
Share on other sites

viena tante teica ka LTC sarunas ar Viasatu par kanālu rādīšanu izkustējušās. Visdrīzāk ka viasata kanāli tomēr būšot, tiesa gan, atsevišķā (papildus) pakā.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...