Jump to content

Vai jūs jūtat krīzi?


Mezavecis
 Share

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • VIL

    40

  • NormaalsCilveeks

    53

  • Mezavecis

    40

  • Jeasus

    55

Top Posters In This Topic

Posted Images

NormaalsCilveeks

no sajemas klaunu teātra (LTV1 iet tiešraidē tā klaunāde)

tikko kautkas ir noticis balsošanas sistēmai - nu nevr viņi pamperus nomaiņit

 

JA JEBU - PAT TO NESPĒJ NODROŠINAT LAI STRĀDĀTU

nūūūūūūu lielvaksts odnako ...

Link to comment
Share on other sites

Mr. Nejēga

Atsauce uz oriģinālo jautājumu - jā, protams, ka jūtu krīzi. Tagad tāds nejauks laiks studēt augstskolā pirmo gadu - reāli jau ir +- skaidrs, ka papīrs būs šāds tāds nekāds, lai pierādītu, ka kaut ko saprotu arī, tāpat būs n-tie privātie / MS diplomi jākārto, un darbs būs arī praktiski neatrodams. Un tagad izskatās, ka budžets arī vairs nespīd, neskatoties uz labakajām sekmēm grupā. Par stipendiju sen jau nav ko sapņot - tur ir priekšroka visiem, kas pa galiem dabūjuši maznodrošinātu statusu (nez, kurš tagad ir pilnībā nodrošināts?)Plus vēl vislaiku jāuztraucās, ka vecākus var atlaist no darba - a skuju tagad bez praktiskām zināšanām (kādas nez gan var būt pēc nepilna 1. kursa semestra augstskolā) uzturi ģimeni.Jāpriecājas, ka vēl paliek nauda pa visiem kopā elektrībai + internetam, lai vismaz kautko var pats papildus pamācīties + pamata iztikai.

Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

Biedri - "tovarišči"

saprotiet jel vienu

nav svarīgi par cik samazinās ierēdņus

ja viņu domāšana nemainīsies tas tāpat neko nedos ...

 

un es te nemuldu tukšu bet "iz dzīves"

 

divi piemēri no mana drugāna prakses ar savu barčiku

(nu jau pusis sen norge un nach latvijāniju pasūtījis)

 

atvērts barčiks - atnāk pārbaude un paziņo "no sērijas piepisties nebijkur"

Jums virtuvei nav "OLU ČAUMALU UZSKAITES ŽURNĀLA"!

un gudtri pļūtij par likumu pantiem ko latvijānijai jevrožopā esot ievēro ...

sods 50 ls

 

izdomāja puisis dot svaigi spiestu greifrūtu sulu "kundes acu priekšā"

paņem greifrūtu, pārgriež uz pusēm, un ar lielo stanoku nospiež abas glāzē

(navars ap 20-30 saņi uz glāzi)

atnāca pārbaude un uzlika 150 ls sodu jo "nav uzrādīts tilpums"

Jauki kā var zināt cik sulīgs ir tas auglis ...

bet sodu uzlika uzreiz - tā vietā, lai pateiktu, ka kautvai lai uzraksta 100ml greifrūta ir 1ls un ja vairāk ielej tad nekas ...

bet nē - kuces - uzlika sodu tā vietā lai ieteiktu padomu ...

 

un tādi pisiņāčurātāji inspektori savāc redz "pārkāpumus" un atskaitās un jūtas ahūni svarīgie

 

kamēr kalpu tautai domāšana nemainīsies

kad "valksts varoņiem" ir nevis JĀSODA bet JĀPALĪDZ nodokļu maksātājam

tikmēr pakaļā arī būsim ...

Labots - NormaalsCilveeks
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

toch sunji speshelii musara

esmu neglaabjami slims pesimists,bet buus labi

izdziivos stipraakie(gudraakie)...uzbruuk paarmainas

Labots - budhha
Link to comment
Share on other sites

Te rakstiņš par transportlīdzekļu nodevu, sanāk, ka nodevu jāmaksā arī ja auto jau kādu laiku nav izmantots, citādi nevarēs noņemt no uzskaites. B..ģ, kārtējā valdības Ziemassvētku dāvana.

Nodeva būs jāmaksā arī par iepriekšējiem gadiem, ja vien transportlīdzeklis būs bijis reģistrēts Latvijā, turklāt tam bez nodevas nomaksas nevarēs veikt transportlīdzekļa valsts tehnisko apskati, kā arī nodeva būs jāmaksā par Latvijā agrāk nereģistrēta transportlīdzekļa reģistrāciju, īpašnieka maiņas reģistrāciju, no uzskaites noņemta transportlīdzekļa atkārtotu reģistrāciju, kā arī transportlīdzekļa noņemšanu no uzskaites.

Link to comment
Share on other sites

kameer algas nenodziis liidz rumaanijas liimenim, tikmeer sheit nekas nesaaks notikt. So nekjeriet stresu, lielaakais fun veel tikai priekshaa

Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

kamēr 100mts slimi cilvēki savās frikcijās dračīs - tikmēr nekas nemainīsies ...

frakcijas.jpg

Link to comment
Share on other sites

Kāpēc ta slimi cilvēki? Paši ievēlējam, cilvēki no mūsu vidus, būtībā tieši tādi paši kā mēs.

Link to comment
Share on other sites

atvērts barčiks - atnāk pārbaude un paziņo "no sērijas piepisties nebijkur"

Jums virtuvei nav "OLU ČAUMALU UZSKAITES ŽURNĀLA"!

un gudtri pļūtij par likumu pantiem ko latvijānijai jevrožopā esot ievēro ...

sods 50 ls

 

izdomāja puisis dot svaigi spiestu greifrūtu sulu "kundes acu priekšā"

paņem greifrūtu, pārgriež uz pusēm, un ar lielo stanoku nospiež abas glāzē

(navars ap 20-30 saņi uz glāzi)

atnāca pārbaude un uzlika 150 ls sodu jo "nav uzrādīts tilpums"

Jauki kā var zināt cik sulīgs ir tas auglis ...

 

NC, un tas jau vēl šodie turpinās, ja reizi esi atvēris barčiku tad tu jau atomātiski esi ierindots noziedzieku sarakstā kuri aprkrāpj valsti, te nesen bi vajprāc par: Ja tev uz barčiku atved saldējumu vai pelmeņus tad tev jaņem termometrs un jakāp iekšā piegādes mašinas saldētavā un tur jatupo kādas 10 minūtes lai parbautītu vai viņam ir pareizā tempratūra, un kad tepmratūra ir laba tad tik drīks ienes saldējumu barčika leduskapī, bet nedomā ka tu mēris ar kādu poarastu termometru, tam ir jabūt speciālam sertificētam kurš maksā 8ls, un veikalā indentisku bez tās uzlīmes var nopirkt pa 60 sntīmiem, un protams tev jau nepietiek ar tādu vienu ir japēk vairāki katai kamerai atsevisķi un vēl kontroles termometrs ja nu gadījumš kads sāk rādīt nepareizi. tatad rezultātā tev ir jāiztigo gandrīz 100 saldējumu lai varētu atpelnīt plikos termometrus, nerunājot jau pa parējo....... un šitādi debīlisma augļi ir ne viens vien..... un te torezi pats Ztlers teita, ka vajagot meklēt jaunas iespējas un radīt darba vietas, bet kur tad tu viņas radīsi? ja arī sāc ko darīt tad tevi drāž un slāna taka pēdējo suni. un dēļ ši iemesla vien jau izdevīgāk ir neko nedarīt nekā kaut ko darīt, ja jau tā sitācija būtu daudz normālāka tad jau ar pašam būtu ko darīt un vēl kādiem 5-6 iedot darbu, tas būtu drbs, nodokļi, bet izskatās jau ka to nevienam nevajag. :|

Link to comment
Share on other sites

Nez kā ir paredzēts nākošo (2011. gada) budžetu "konsolidēt" vēl par 500 milj. latu? KUR vēl kaut ko var nogriezt vai kādus nodokļus palielināt?? Jau šobrīd valsts ir uz sabrukuma robežas.

Kā alternatīva imho var tikt izmatots d... (12 burti) risinājums... Kas iespējams pat būtu kopumā labāks...

Labots - Taspats
Link to comment
Share on other sites

nu paskatiijos tikko uz studentinju spiedzieniem...

Ja videejais students ir taads aaxts kaa tas tirlinjsh ar zheleju matos no pashpaarvaldes (laikam), tad es atbalstu augstskolu budzheta samazinaajumu par procentiem 85 kaa minimums.

 

Buutu vismaz izdomaajis ko teikt, pirms lien kameraa

Link to comment
Share on other sites

serioussam909
Paši ievēlējam

Es neko nevēlēju - nebija jau par ko balsot.

Link to comment
Share on other sites

Daudzko kā reiz vēl vajag griezt - resnvēderu ierēdņu algas, fuckingo birokrātijas un valsts aparātu. Nah noraut podā N valsts projektus, K&K dividendes utt. Vot to vajadzētu griezt nevis pacelt nodokļus.

Link to comment
Share on other sites

serioussam909

Problēmas sākas, nevis no tiem kas nebalso, bet tiem, kas balso par Šķēli, Šleseru utt + vēl ietekmējas no reklāmām...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

eltons2121

Nu nesākās jau ar to tās problēmas.

Personīgi pazīstu daudzus no tiem kuri sēž saiemā un arī tos kas palika aiz svītras- visi viņi ir tādi "govņuki". Laikam jau tā partiju sistēma tāda ir, ja reiz tajā iepinies, tad par "govņuku" jākļūst, citāds tu tur neesi vajadzīgs.

Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

"No 15% uz 26% pieaugs ienākuma nodoklis pašnodarbinātām personām." āksti

ar to ir aizvērta jebkāda iespēja legālam sīkbiznesam

aļa frizierīte, kosmetoloģe etc etc ...

 

slimi cilvēki ko citu lai saka ...

Link to comment
Share on other sites

Sorīt lācīts apgalvoja ka 2011 budžets nebūs jāgriež pa 500ljim- ka vispār nebūs jāgriež... nu atliek vien cerēt, paliks vairāk laika lai ko darītu ar reformām...

Link to comment
Share on other sites

Tikko tika šāda armija "palaista", tā bija TV sižets, ka iestājas visādi lauķi un pabiras, jo OK maksā un 90% gadījumu tikai jājož pa apli un jāpumpējas.

Pilsētnieks ierunājās mhihi.gif:mrgreen:
Link to comment
Share on other sites

Nu par armiju: nekur un nekad armija nav bijusi dižciltīgo dāmu pansionāts. Ta viņš ir, jo ja pretiniekam ir jādur ar durkli , tad netieksi " Piedodiet, atvainojiet, man tas ir jādara vai drīks? :excl: '' . Un lai nestāsta ka reāla kaujā būs savādāk . Štāba žurkas var tik smalki izrunāties! Protams NORMĀLAM virsniekam +/- arī jābut ar intelģenci, bet ne ierindas zaldāta ( nu ne tādā nozīmē ka idiots, bet gan tādā ka ir jārīkojās agresīvi, nevis daudz jāfunktierē) Bet par nodokliem/budžetiem... nu slīcējs jau ķerās pie salmiņa, tik vai glābs :devil: .

Link to comment
Share on other sites

Fotomeistars

Es te tā kā taisījos laist IK un pat maksāt nodokļus, bet tagad pārdomāju LAI IET [slēpts] PIZDAS! NEMAKSĀŠU NE SANTĪMA!

Link to comment
Share on other sites

Vo, vo. kakova h*** man tagad 1/4 būs jāatdod? Par ko? Kā labā?! Ne jau nu manā labā...

 

Par to, ka sociālie bonusi ir nogriezti?

Par to, ka pabalsti u.tml. ir nogriezti?

Par to, ka nodokļi ir augšā?

Par to, ka ir pat izdomāti jauni nodokļi, ko maksāt?

 

Nē, paldies. Es labāk krāsas spaini saeimai logā ielaidīšu.

Link to comment
Share on other sites

Hm, kads nez ir rēkinājis cik vienam strādajosajam šobrīd ir jauztur cilvēku? (penzionāri, bērni, bezdarbnieki, invalīdi, valsts darbā strādājošie utt.)

Link to comment
Share on other sites

Fotomeistars

Bļa, kāda man būs nodeva par Voyagery ar pilnu masu gabalu virs divām tonnām. Pizģec sukas. Vēl dienesta auto nodoklis, āksti!!!!

 

Es nesaprotu, nu kāpēc ir jāmelo tautai, kāpēc nevar vienkārši ieviest obligāto mēneša nodevu budžeta lāpīšanai, ja jau ir tik gudri, ka palielina nodevas automašīnām, bet, šķiet, finansējums ceļu uzturēšanai tiek tieši pretēji - nogriezts. Tad kur tā nauda aiziet? Budžeta lāpīšanai. Tak sauciet lietas īstajos vārdos, sukas!

 

Bet saimnieciskās darbības veicējiem 15 -> 26%?! ...

Labots - BASS
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Man ar nodeva laba būs - 115Ls :D 2970kg pilna masa.... :D

 

Bet nu tas būtu pofig, ja šī nauda ietu tur, kur tai būtu jāiet - uzlabojot ceļu segumu kvalitāti, infrastruktūru, apkalpošanu u.tml. Bet nē, tā tak nebūs! Un tapēc ir dusma.

Ceļi mums ir krimināli. Salīdzinot kaut vai ar to pašu Lietuvu, kur, starp citu, nav tāda ceļa nodokļa! Nulle! Lietuvā ceļi tiek uzturēti no akcīzes par degvielu. Kas, starp citu, Lietuva ir nedaudz lētāka, nekā pie mums....

Link to comment
Share on other sites

Strādāšu līdz kļūšu par dārzeni, man atpūta nav vajadzīga, un skaitīt tad kapeikas katru dienu.

Link to comment
Share on other sites

Domugrauds: neviens neaizliedz saņemt pensijas 2 valstīs. Nesen redzēju, kā pensionāre saņēma tādu gan no Krievijas, gan vietējo. Tiem, kas legāli dara to pašu darbu ārpus šīs parodijas par valsti, par pensiju nav jāuztraucas.

Link to comment
Share on other sites

serioussam909

Tā kā man līdz pensijai ir vēl ~50 gadi tad mani tas neuztrauc - pa šo laiku vēl 100x paspēs pensionēšanās vecumu izmainīt...

Un vidējais dzīves ilgums ir tas pats, kas vidējā temperatūra slimnīcā.

Pie tam medicīna pēc 40-50 gadiem būs stipri augstākā līmenī kā tagad...

Link to comment
Share on other sites

  • Gestapo locked this tēmaa
Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...