Jump to content

Iesakiet spēļu konsoles un to paaudzes ar HD prātā ...


NormaalsCilveeks
 Share

Recommended Posts

uzreiz saku ka esmu stulbs spēļu lietās un varbūt kādam liksies banāli jautājumi

tad nesitiet mani sāpīģi bet pamāciet mani latviešu valodas gramatikas lietošanā ar labu vārdu ....

 

aizvien uzmācigāk sāk nākt doma prātā iegādāt kādu spēļu konsoliti

bet

vai tagad ir tas laiks kad ko tādu pirkt ?

vai tiešam mūsdienu konsoles ir gatavas HD televizoriem (lasam izšķirstspējai)

 

vai nebūs tā ka nopērkot pavasarī konsoli rudenī jau būs kas jauns ?

itka jau tām lietām paaudzes nemainas tik ātri bet tomēr ...

 

ko zinoša tauta ieteiktu ?

ko pirkt ar domu lai tuvākos 5 gadus viss ietu griezdamies?

Labots - NormaalsCilveeks
Link to comment
Share on other sites

xbox 360 hdmi.Būs hd izšķirtspēja un spēļu daudz.Pašam nav, bet ir daudz lasīts forumos,ka šis ir labākais pirkums.

Link to comment
Share on other sites

HD filmām ir domāts pc+lcd tv.Tāpat blyray diskus nepirksi,ja no jebkura trakera hd staffu var vilkt bez maksas.,vienīgi ja esi godīgāks par godīgu:D

Link to comment
Share on other sites

PlayingTheSaint

Der ņemt vērā,ka starp xbox un xbox 360 ir tikai 3 gadi ,bet ps2 un ps3 ir 6 gadi (relīzes datumi) ...

Link to comment
Share on other sites

Xbox 360 nav BD draiva. Bija HD-DVD draivs ārējais bet tagad to vairs nedod in MS nav teicis ka būs BD draivs.

PS3 BD draivs ir. Iekšā.

Tas tā, ja ir domas uz diskiem filmas gādāt...

Enkodes spēlē abi.

Man PS3 šķiet vairāk ģimeniskāks, Xboksis 360 vairāk uz jauniešiem tendēc.

 

Par čipošanu - PS3 it kā vēl nav čipojams, par Xboksi 360 neesmu drošs.

...

jūtu šas panesīsies teksti kādi idioti ir tie, kas filmas pērk un kāds intelekta kalngals ir tortrekerī iegrabināt filmas nosaukumu un nospiest pāris pogas...

Link to comment
Share on other sites

Ar ko ta vairs lapsis vai PC neapmierina? Spēļu man liekas tomēr vairāk uz PC, nevis uz xbox vai PS. un PC arī tiks galā ar ziliem diskiem un HDTV.

Link to comment
Share on other sites

Ufff... Elkor, SonyLV, īsti nazin :pardon:

Čomam ir PS3, varu rīt apjautāties.

HDMI abiem ira, aizmirsu piebilst.

 

PIEZ: PS2 spēles jaunie PS3 nespēlē.

 

energy2: zini, dēļ vispārējās torentizācijas vairāki kantori plāno pilnībā pārmesties uz konsolēm.

Nezinu, cik lielā mērā tās ir baumas, cik realitāte.

Bet čīkstēšanu ka spēļu taisīšana priekš PC neatmaksājoties, esmu dzirdējis, tā kā baumas laikam nav bez pamata.

Link to comment
Share on other sites

x360 gandrīz 2x lētāks par ps3,tākā domā vai ps3 ir jēga ņemt,un nejau spēlēs galvenais ir grafika,bet gameplay ;)

Pa netu runājot xbox live riktīgi ieliekot ps3,tiesagan jāpiķo nezinu īsti cik.

Par spēlēm taisnība ar crakotajiem var banu netā dabūt.

Link to comment
Share on other sites

Lētākais PS3 iet zem 300

Tiesa ar VIENU kontrolieri.

Ir starter packi, tiem 2 laikam bija un gamucis līdz.

 

Visādas extras tjip stūre, ģitāra jāpiepērk būs.

Starp citu - nezinu par Xkasti, bet PS3 ir Dancemat! :good:

Man sīce pie PS2 dancemata lēkā :yahoo:

 

Xkastei Live toč ir labāks par PS3.

Īsi sakot - katrai ir savi + un -

 

Moš ir kāda spēle, kuru dikti gribas - tad jāstās kuram/abiem ir.

Link to comment
Share on other sites

Mārcis.

Nu par to, ka spēles uz PC nebūs runā jau daudzus gadus. Bet, tāpat jau krako xbox un ps. Tie, kas grib onlainā normālos serveros spēlēt tāpat pērk spēles neatkarīgi no platformas.

P.S. Ja tādi laiki pienāks, tad ar būs jāpārmetas, bet pagaidām labākais risinājums ir pc.

Link to comment
Share on other sites

Nu ņemšanās jau ir, bet spēļu uz PC tomēr vairāk. Vēl jau konsoles izvēli varētu ietekmēt, kādas spēles vēlies baudīt, jo dažas jau ir ekskluzīvi uz kādu konkrētu konsoli.

Link to comment
Share on other sites

divritenis

Xkastes, kas samērā svaigas veikalos, nepateikšu cik, bet kādu laiku jau pārdod, pagaidām ir bez ''uzlaušanas'' risinājuma.

Link to comment
Share on other sites

Hmm... ta moš jamie no Xkastēm atkratījušies?

Visu laiku bija.

 

Savukārt, ja grib izkustēties, tad jāņem Wii.

Tur tie kontrolieri visādi jākustina, pašam jākustas utt...

Kolēģis savam sīcim paņēma, sīcis starā esot.

 

Ēhm, tiesa Wii nav HD.

Link to comment
Share on other sites

pats spēlītēm ieteiktu xbox 360 HDMI, pašam nav, bet draugs ir savējo devis, man ļoti patika, laigan neesu konsoļu fans. ir arī gadījies darboties ar ps3, bet ne tik daudz, lai varētu pateikt kas kuram labāks utt.

par to PC spēļu ražošanas pārtraukšanu par kuru te gāja runa - pats, personīgi, nedomāju, ka beigs taisīt uz pc spēles, varbūt darīs kā tagad, izlaidīs kādu laiciņu vēlāk nekā uz konsolēm. nevar jau tā pavisam beigt spēles ražot uz pc, jo tad nebūtu nekādas jēgas cilvēkiem pirkt visu jaunāko priekš PC, savus i7, gtx 295 (vai kā tur) utt. tādejādi visu pc lietu ražotāju firmas iekristu baigajās financiālajās problēmās, jo nebūtu jēgas viņu ražojumus pirkt, tos vienkārši nebūtu kur pielietot un kāda gan tev jēga pirkt to, no kā jēgas nav nekādas.

Link to comment
Share on other sites

spyda - runa bija par iespējamo spēļu ražošanas priekš PC pārtraukšanu, ar kuru it kā draud daži spēļu ražotāji.

Es personīgi domāju, ka tā vairāk ir īdēšana formas pēc, lai cenu sev uzsistu...

 

Edz ar tām konsolēm arī ir tā, ka daļa jau čipo lai varētu "ne mums" domātās spēles palaist.

Teiksim, gribu es uz sava PS2 padzenāt spēli par Gundamiem, bet tā ir tikai japīšu tirgum.

Bez čipošanas PS2 to pretīm neņem. A Eiropas tirgum tās spēlēs nav.

Vispār PSiem ir čupa ar spēlēm, kuras ir tikai japīšiem.

 

Xboksim arī tāda lieta bij.

 

Tiesa jaunākās paaudzes konsoles ir taisītas, domājot par to, lai tik viegli nebūtu nočipot.

Bet tāpat - gan jau atlauzīs.

Link to comment
Share on other sites

Pēc laiciņa kad apstiprinās apmeklē eoz pārdošanas sadaļu,kāreiz ir savajadzējies tā pavairāk naudiņas un savu xbox360elite gribu pārdot :)

Link to comment
Share on other sites

Ņem x360kasti kaut vai dēļ kontrolliera, kas tai ir ļoti labs.

Priekš spēlēm neko vairāk nevajag :)

MarcisB, vari pastāstīt par enkodēm? x264 prot atskaņot no dvd? xkaste

Link to comment
Share on other sites

Ja domā mkv failus ta diemžēl nespēlē-ar pirātiem tak kaut kā jācīnās kaut gan visādus divx un citus formātus rāda ļoti labi :)

Link to comment
Share on other sites

Ta ka esmu laimigais PS3 ipashnieks tad saku,ps3 ir ista izvele,kuru nekad neesmu nozhelojis,mana riciba esoshais ps3 atbalsta ps1 un ps2 diskus...mans grabulis ir ieslegts tikla un ir dzenatas speles pret citiem ps3 ipashniekiem,ta ka tiklam ar nav ne vainas...vel ir tada ekstra ka ar psp var caur netu ieslegt ps3 un strimot video,audio,foto uz psp(remote play saucas)protams ja maja ir LAN tad vari pieklut ari video un audio no datora vai cita aparata...utt Xbox nav slikts,bet vinsh mani nesaista un nekad nav saistijis...nemaz nerunajot par rezoluciju ko xbox un wii var izspiest,ps3 atbalsta fullHD,un fullHD teljuka bilde vienkarshi super!!!

 

Pirmais posts un jau ne tur kur vajag nosutits...Balsoju par Ps3,jau adminam savu sapi izstastiju :o ,ja vinsh varetu to iekopet te butu super!

Labots - MārcisB
Vienkārši nespaidi REPORT...
Link to comment
Share on other sites

serioussam909
nemaz nerunajot par rezoluciju ko xbox un wii var izspiest,ps3 atbalsta fullHD,un fullHD teljuka bilde vienkarshi super!!!
- full hd atbalsta gan xbox360 gan ps3 un starp citu ps2 un xbox tāpat - tas ir tikai un vienīgi atkarīgs no konkrētās spēles - piem GTA IV uz ps3 ies uz smieklīgas 640p izšķirtspējas un tu NEKO nevarēsi padarīt...

 

zini, dēļ vispārējās torentizācijas vairāki kantori plāno pilnībā pārmesties uz konsolēm.
- tādi mēsli kā EA lai tik vācās prom - gaiss tīrāks paliks - arī sūdainu portu vairs nebūs...

Paliks vairāk vietas priekš normāliem developeriem un indie (pret kuriem konsoles ir totāli nedraudzīgas)...

Un XBOX360 spēles tāpat piratē uz velna paraušanu...

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Esmu samērā liels spēļu cienītājs un arī skatījos uz Xbox 360 vs. PS3. Faktiski jau galvenā problēmas ir spēļu cenas, jo abas konsoles nemaz tik dārgas nav.

 

Xbox savā lētākajā izpildījumā Arcade [sākas no 140Ls] ir tiešām pieejams produkts, bet tam būs jāpērk klāt HDMI kabelis. Otra bezvadu pults maksā ap 23Ls ar vadu vai bezvadu 28Ls. HDMI kabeli pārdod par 18Ls.

 

Xbox 360 Arcade komplektācija: 1 bezvadu pults, 256MB atmiņas karte, standarta TV kabelis, 5 spēles.

 

Xbox 360 komplektācija: 1 bezvadu pults, 60GB HDD, standarta un HD TV kabelis, bezvadu austiņas, interneta kabelis. [ap 190Ls]

 

Xbox 360 Elite komplektācija: 1 bezvadu pults, 120GB HDD, standarta, HD un HDMI TV kabelis, bezvadu austiņas, interneta kabelis. [ap 240Ls]

 

Spēļu cenas gan tik ļoti neiepriecina: 20 - 130Ls. 130Ls gan maksā Rock Band Box. Parasti spēle nepārsniedz 65Ls robežu, gan ar piebildi, ka jaunās un augstvērīgās spēles (GTA IV, Halo3) maksā ap 50Ls gabalā. Xbox liels pluss ir nepārāk plašais, bet ļoti sakarīgais bērnu spēļu klāsts. Tas gan ir no sērijas "viena tante teica", jo tiešām viena māmiņa tā izteicās.

 

Par PS3 cena sākas ap 310Ls. Komplektā iekļauta viena bezvadu pults, 80GB HDD, AV kabelis. Papildu pults maksā ap 40Ls un HDMI kabelis 12Ls. Bet, visticamāk, der parasts HDMI vads. PS3 bonuss ir ļoti plašais spēļu klāsts un to cenas daudz neatšķiras no Xbox 360 spēlēm.

 

EDIT: ar to visu vēlējos pateikt, ka nav attēla kvalitātes ziņā īsti starpības. Viss atkarīgs no konkrētas spēles. PS3 dod klāt Blu Ray. Spēles, kuras pieejamas vienai konsolei un nav otrai, nu jau ir retums.

Labots - Žaks Kustō
Link to comment
Share on other sites

NC - es Tev neteicu, ka Xboksis ir mēsls :)

 

Man pašam PS3 patīk dēļ BD.

Un xkaste ir uzlauzta, PS3 pagaidām nav.

Tas arī ir bonuss Xbox pusē.

 

Manuprāt Žaks ir smuki visu salicis pa plauktiņiem

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Laikam neesmu iedevis savu balsi konkrētu konsoli. Brīdinājums: pats neesmu nevienas konsoles īpašnieks, bet esmu daudzas stundas pie draugiem pavadījis ar pulti rokās. Kāpēc tā - tāpēc, ka abas konsoles ir tik ļoti līdzīgas un nevaru izšķirties. PS3 pievienojis par nelielu, bet godīgu atlīdzību BluRay bez kura pagaidām varētu iztikt. Bet ja tomēr kādu zilo disku gribēsies pakruķīt, tad cenu starpība ir pietiekami niecīga, lai neizvēlētos PS3.

 

No spēlēm ļoti patika:

 

Gran Turismo 5 (PS3)

 

Lego Indiana Jones (Xbox 360)

Link to comment
Share on other sites

NC - Videoplanēta veikalos.

B reģiona BD. ap 15 Ls /gab.

Var ņemt arī no amazon.co.uk/.de/.fr - tie visi ir airopas. Ies.

Apgrābstītus diskus es pats nepirktu.

Link to comment
Share on other sites

The_Saint

Nēesmu nevienas no minēto konsoļu īpašnieku pulka pārstāvjiem. Par konsolēm intresējos galvenokārt dēļ tā, ka interesē, kas jauns IT jomā utt... esmu vairākas reizes aizprātojies par domu, ka varbūt vajag konsoli, bet tad sapratis, ka negribu triekt tik daudz naudas par tādām lietām un labāk investēju to spoguļkamerā, smartfonā... vai citos grabuļos :)

 

Par konsolēm... pēc tā ko es esmu webā pētījis PS3 uz papīra ir spēcīgāks, bet priekš spēļu izstrādātājiem kā dadzis pakaļā. Priekš PS3 core 8 kodolu procesora kaut ko uzrakstīt esot tīrākais murgs, tāpēc spēles ātrāk vairāk un pat kvalitatīvākas parādīsies uz Xboxa.

Vilsielākais PS3 bonuss ir blue-ray drive.... nēesmu geimers tākā par kontrolieru ērtumiem nemācēšu neko pateikt......

bet katrā gadījumā lielo spēļu portālu eksperti prognozē, ka lai arī PS3 ir lielāks resurss - tā sarežģītā procesora dēļ xbox360 tuvākajos gados būs tas uz kā būs vairāk un labākas spēles.

Link to comment
Share on other sites

divritenis

Mārci

 

tās xkastes ko pēdējos mēnešus tirgo (laikam draivos akal viss knifs slēpjas) nav vēl uzlauztas.

Link to comment
Share on other sites

Kaut kadu cieshamu klastu ar Blue ray diskiem esmu redzejis rimi(video veikals) pie aquaparka jurmala(tas bij vasara),cenas bij cieshamas,videji patsmit lati.

Speles viss labak gadat no arzemem,buss letak no 20-60 eiro par speli.

Apgrabstitiem diskiem nav nevainas(pirkti extravison),dalja man ir tieshi tadi...isteniba ka jauni,tik maksa mazak!

Prieka klokji ir divu veidu prieksh ps3 Dualshoks3 un sixaxis,dualshoks ir labaks ar to ka bez sixaxis ficham,ir ieksha ari fibracijas ficha(tirina pirkstus uz nebedu)

Labots - Reika
Link to comment
Share on other sites

xbox 360 HDMI.

 

Xboxam ir labaaks geimu klāsts. Un daudz labāk nostrādāts on-line geimings. PS3 online geimings ir "bērnu autiņos"

Link to comment
Share on other sites

Es ņemtu ps3,jo gribētu konsoli ilgākam laikam.Cik zinu xbox360 potenciāls jau ir izsmelts,bet ps3 vēl ne.Kaut gan spēlējis neesmu ne vienu,ne otru.Noteikti paskaties tās spēles,kuras iznāk tik uz vienas no šim konsolēm,lai pēc tam nav jākož pirkstos.Labojiet,ja kļūdos :wink:

Link to comment
Share on other sites

Esu visas pēdējās 3 spēlējis. Wii patīk, jo tā nav tupa sēdēšana uz dīvāna, bet kustība un jautrība + norm cena un iespēja zagt spēles. Xbox patīk dēļ online atbalsta,spēļu klāsta, cenas un iespējas lietot zagtas spēles. PS3 patīk dēļ grafikas un arī online atbalsts nav tas sliktākais.

 

Ja man tagad uz sitiena būtu jāņem, tad noteikti xbox.

 

Ja tomēr nosveries pa labu ps3, tad arī tur ir risinājums spēlēm, jebajā var pirkt lietotas spēles, kas Tev ar visi piegādi izmaksās ap 15 Rimšēvičiem.

Link to comment
Share on other sites

q64silver
aizvien uzmācigāk sāk nākt doma prātā iegādāt kādu spēļu konsoliti

Krīze - cilvēki meklē izklaidi

 

vai tagad ir tas laiks kad ko tādu pirkt ?

Tīri individuāla lieta un vienpersonisks lēmums.

 

vai tiešam mūsdienu konsoles ir gatavas HD televizoriem (lasam izšķirstspējai)

Drīzāk tas ir mīts un kopējā eiforija. Kāda jēga no grafikas, ja kadri sekundē dažubrīd krīt zem 20 vienību atzīmes?

Ja man iepriekš būtu iedevuši izmēģināt Grand Theft Auto 4 pārbraukt tiltus (xbox360), es to konsoli raustīšanās dēļ neņemtu. Diemžēl... nav tik smooth, kā gribētos... Un līdzīgas problēmas ir citām spēlēm.

 

vai nebūs tā ka nopērkot pavasarī konsoli rudenī jau būs kas jauns ?

PS3 ražošanas izmaksas joprojām augstākas par pārdošanas cenu veikalā. Izmaksas tiek samazinātas, griežot visu "lieko" no konsoles ārā. Te nu bija next-gen konsole :) PS2 publika jau gaida PS4 (jo PS3 ir izgāzies), bet drīz tas nebūs, un, jautājums, vai vispār būs.

XBox360 tagad ir uz viļņa, un, kā raksta zinošie, MS būtu neizdevīgi paziņot par ko jaunu (XBox720) ekonomisku apsvērumu dēļ. No otras puses paskatoties uz neļoti smooth frameratu, nāk doma, ka tie dzelži ir jāmaina.

 

ko pirkt ar domu lai tuvākos 5 gadus viss ietu griezdamies?

jā, kompis rūc, un kompis dūc, un sēdēšana uz krēsla nav tik ērta kā uz dīvāna 5.1 un liela teļuka apskāvienos, bet... griezdamies viss iet uz PC, ja tikai nav apnicis ņemties ar dziņiem, reģistru, instalēšanām, kraku meklēšanām u.c. uiņām :D

 

XBox360 foršs ir XBL (Xbox Live). Ar citiem (no visas pasaules!) vari mērīties ar krāniņiem: kurš ātrāks, tālāks, stiprāks. Arcade ir ļoti vērtīga padarīšana, tikai jāapzinās, ka tas nav par velti.

Par spēlēm nezinu. Sākuma x360 ņēmu ar domu, ka uz tā daudz šūteru un pietiekoši braucamgabalu (mani iecienītākie žanri), bet apzinoties to, ka tādu spēļu ir vairākums, kļūst bīšķīt nelabi, un sāc skumt pēc PS2 spēlēm ar foršiem episkiem scenārijiem (tie paši RPG anime izpildījumā un platformu pokemonismi kā Klonoa2, Rachet&Clank u.c.).

PS3 foršāks ar to, ka tam spēcīgas ekskluzīvās relīzes, kuras nav sastopamas ne uz Xbox ne PC, bezmaksas tīkls. Mīnusi: dārgs, dārgākas spēles, imho neērts spēlvadnis (gamepad), daļā spēļu grafika un kopējā veikspēja ir švakāka par xbox360 analogiem. Bet pleisi var arī paņemt vēlāk, kad kļūs lētāks :)

Xbox360 mīnuss ir, ka tas paņem daudz laika :) Es jau it kā biju atgājis no spēlēšanas, bet pēc xbox iegādes tomēr vecā slimība uzradusies un turpina progresēt. Jau vien no Xexic HD nakšu sesijām murgi rādās :mrgreen: Mīnuss ar Live! tāds, ka spēlētāji pārsvarā ir jauni cilvēki, kur tādiem padzīvojušiem labas sarunas īsti nevedās :) Pluss, ka var strīmot divx filmas pa LAN'nu, lieki tās nerakstos matricās un nemokot dvd atskaņotāju. Tagad beidzot var skatīties divx filmas latviešu valodā (protams, ka zagtas :D )

Link to comment
Share on other sites

tomēr xboxis ir vecāks un manuprāt patiešām gāja tādas runas ka resurs tuliņ tuliņ būs izsmelts ko nevarētu teikt par ps3 jo tomēr core procesors blurays un pārējās jaudīgās iekšas izpogā xboxu... vienkārši ps3 ir grūti tās spēles uztaisīt, bet nu viss nāk ar laiku un spēles paliek arvien labākas un labākas... es ps3 njemtu tikai dēļj Gran turismo vien...

Link to comment
Share on other sites

Ka jau augstak mineju ari uz Ps3 var strimot pa LAN,secinajums viens abas konsoles ir cienigas konkurentes,a un ja ir nostalgija pec ps2 spelem,nav problemu iet gan ps1 gan ps2 speles(orginalas)var ari iegadat(lejupladet) speles i neta,no 5eiro uz augshu,demo var ari pa velti dabut.

es ps3 njemtu tikai dēļj Gran turismo vien... (shodien GT prologue pakustinaju,mashinas uzvediba pavisam savadaka(tuvak realai uzvedibai) ka uz ps2,vajag pieshauties...

Labots - Reika
Link to comment
Share on other sites

q64silver
tomēr xboxis ir vecāks un manuprāt patiešām gāja tādas runas ka resurs tuliņ tuliņ būs izsmelts ko nevarētu teikt par ps3 jo tomēr core procesors blurays un pārējās jaudīgās iekšas izpogā xboxu... vienkārši ps3 ir grūti tās spēles uztaisīt, bet nu viss nāk ar laiku un spēles paliek arvien labākas un labākas... es ps3 njemtu tikai dēļj Gran turismo vien...

 

apskaties gamespotā grafikas salīdzinājumu... bļāviens, tur skaidri redzams, kam tas rezurss ir izsmelts :mrgreen:

kad uz ps3 sāks pēc ps3fanboju iedomām taisīt labākas spēles, tad MS izlaidīs nākamo paaudzi. ah un oh

 

Ņemam salīdzinājumam Resistance 2 un GoW2. VGChartz skatāmies abu spēļu pārdošanas apjomus un domājam par to, vai grafikai ir tik liela nozīme normāla spēlētāja dzīvē.

Link to comment
Share on other sites

Ko dod, ka PS3 ir cell procis? Kā jau visiem zināms, spēļu stūrakmens(freimi and other shit) ir tieši VGA.

PS3 nekāda lielā rezerve tam nav.

Link to comment
Share on other sites

q64silver

Larka uz lielā ekrāna izskatās vienkārši burvīgi :blush: un spēlēt šāda tipa spēles ir tīrā bauda. Underworld's ir lielisks!

Link to comment
Share on other sites

vari ieskatities vilkipedia par abam konsolem,labi sarakstits un parskatams+ tabula ar iespejamam modifikacijam.

Link to comment
Share on other sites

Par Xboxa potenciālu .

2007. gadā tika ieviesti jamiem 65 nm CPU, tagad klīst baumas, ka 2009. gada sākumā būs 45nm.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...