Jump to content

datora komplektēšana


Epiax
 Share

Recommended Posts

Guest Kasparz

Palaid 3dmark06 deep freeze testu pie lielākās izšķirtspējas ko uztur monitors ar filtrācijām, datu kopēšanu no DVD uz HDD, iespraud divus USB flash, kopē datus no viena uz otru, palaid Prime uz zemāko prioritāti fonā, lejuplādē kādu smagu fialu no neta caur WiFi un palaid kādu flac lai skan. Šādā worst case scenario tavs dators varētu patērēt stipri vairāk, nekā tu minēji.

Tikai spēlējot spēles, tava sistēma netiks noslogota tuvu maksimumam.

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz

Nu ja gribi notestēt sistēmas maximumu, izdari kā teicu. Var jau tādai sistēmai pielikt 150w barošanas bloku, un, varbūt, bez slodzes tas pasākums strādās, taču tādā gadijumā tu riskē ar stipri ko vairāk kā tikai beigtu barošanas bloku.

Un tāpat visas barošanas bloka izejas līnijas nav vienādi noslogotas. Kamēr +5v līnija tev varbūt ir knapi noslogota, +12v līnijā var būt pārslodze, kas rada crossloads un nekas labs barošanas blokam nav. Tā, ka vienmēr jāizvēlas bloku ar lielu rezervi, jo daudzi ražotāji uzkabina vairākas rijīgas komponentes uz vienas 12v līnijas, neproporcionāli sadalot prioritātes. Ir bloki, kam PCI-E un Sata ir uz savas līnijas, molex uz savas. Pirmā līnija ar labu videokarti un vairākiem diskiem ir noslogota, bet uz otras līnijas, iespējams, vispār nekas nestāv piesprausts. Tādēļ paņemot bloku ar mazu rezervi viena līnija var tikt pārslogota, un ar saviem rozetes mērijumiem vari vien pakaļu noslaucīt.

Link to comment
Share on other sites

Kasparz - ja neapgrūtina, vari izveidot jaunu tēmu ar LABU PSU sarakstiņu jaudas diapazonā, ēēe... nu teiksim no 350W līdz 800-1000W?

Es piespraudīšu.

Link to comment
Share on other sites

ko teiksiet pa so plati ASROCK S775 IP43 DDR3 SATA2 , viekarsi es griibeetu likt 2GB 1333MHZ DDR3

vai arii

palikt pie GigaByte GA-P35-S3G un likt 4gb 800MHZ ddr2

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz
Kasparz - ja neapgrūtina, vari izveidot jaunu tēmu ar LABU PSU sarakstiņu jaudas diapazonā, ēēe... nu teiksim no 350W līdz 800-1000W?

Es piespraudīšu.

Man nav ko jaunu pateikt. Ir tāds resurss - www.jonnyguru.com, kur forumā apgrozās tiešām zinoši cilvēki šajā jomā. Pats JonnyGuru vairs neraksta apskatus, jo strādā BFG, taču ir citi pietiekami zinoši cilvēki kuri veic testus ar vairāku desmitu tūkstošu dolāru vērtu testēšanas aprīkojumu. Pesonīgi es ieteiktu jebkurai sistēmai nopirkt Chieftec Turbo sērijas barošanas blokus, kuri nāk 600w-750w versijās un 750w ir vilcis pat smagi klokotu sistēmu ar QX9770 un divām HD4870x2. Barošanas bloks ir viena no retajām komponentēm kuru var nemainīt ilgi.

Link to comment
Share on other sites

he he . ..

 

kurs cooleris buutu labaaks video kartei -

 

ARCTIC COOLING Accelero S1 REV. 2

vai

ZALMAN VGA HEATPIPE COOLER 1400RPM

 

<h1 class="item_name_h1" title="Arctic Cooling Accelero S1 Rev. 2">

</h1>

Link to comment
Share on other sites

Kam Tev atsevišķs kūleris? Vai tad ar standarta dzesi nepietiek? Domā, ka ražotājs nezin, ko dara? :)

 

P.S. Ja pamēģināsi un sapratīsi, ka tomēr neder esošais kulēris (pārāk karst vai par skaļu), tad to taču jebkurā brīdī var iepirkt un nomainīt.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...