Jump to content

Skype tārps


elxnis
 Share

Recommended Posts

No vairākiem skype kontaktiem atnāk ziņas ar linkiem, kurus acīmredzot atverot, tu pats to visu izsūti tālāk. Ziņa izskatās apmēram šādi. Linkus izņēmu

links I made it for you. This is a slideshow with my pictures. Don't ask what the pictures are, just see them but don't send them to anybody because this is very crazy pictures :) And pls go to links it's very important. FIRST SEE THE PICTURES AND THEN WE'LL TALK.

Tātad, ja jums atnāk šāda ziņa, nekādā ziņā nepsiediet uz linkiem!

Labots - elxnis
Link to comment
Share on other sites

http://gifts.yourfreehosting.net/gift.exe I made it for you. This is a slideshow with my pictures. Don't ask what the pictures are, just see them but don't send them to anybody because this is very crazy pictures :) And pls go to http://click-here-pls.com/fun.php?id=278 it's very important. FIRST SEE THE PICTURES AND THEN WE'LL TALK.
Link to comment
Share on other sites

nav tur nekā. vari uzbūvēt alien city un pačatot ar urļikiem.

Uz pirmo gan nespiedīšu, jo tur ir uz exe failu.

Labots - Exiic
Link to comment
Share on other sites

to .exe failu nokačāju, (protams neriskēju viņu palaist) mans nod32 neatpazīst kā vīrusu... pagājušreiz kad kkāda skype zaraza plosījās, arī intereses pēc biju nokačājis, marinēju uz desktopa, nods pēc 2 dienām pēc apdeita izdzēsa :)

Kā Jums ar citiem antivīrusiem?

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Neapdeitots Kasperskis 7 ar 23.11.2008. datu bāzi arī nekā slikta tai exe failā nesaskatīja .

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz

Iešu griezt vēnas, ar mani tā jau neviens nerunā un vēl spambots apdala :(

Link to comment
Share on other sites

Otrajaa linkaa chats ir, bet shaada veida viirus/trojans kaut kad nesen, shogad ar bija. Kas liidziigaa veidaa tika izplatiits...

Oftpc: Izsaku liidzjuutiibu Kasparz. Piemineesim ar labu vaardu.

Link to comment
Share on other sites

Tas exe fails ir domats tālākai izplatīšanai .. tas tiek instalēts kā skype plugins un tad tas automātiski nosūta šādu ziņu visiem skype kontaktiem .. ;)

Link to comment
Share on other sites

To: KAMS

nezinu, bet forumaa kaadu ilgu laiku atpakalj bija liidziigs temats par skype...

Lietoju skype bet nekas taads man nenaak...

Link to comment
Share on other sites

Tapēc ka tev skype kontaktos nav tādi tirliņi kā citiem , kuri kā mazi bērni spiež yes jebkur kur ir rakstīts gift vai winner utt. :D

Link to comment
Share on other sites

Jā, skype kontaktus vajaga izvēlēties pārdomāti, nevis ielikt draugiem.lv - sūtat skype nikus....! :D

Link to comment
Share on other sites

PC Tools Internet Security to nobloķēja un saka ka ir infekcija bet bīstamības līmenis-zems.

Link to comment
Share on other sites

McAfee neatpazīst, bet nav jau pirmā reize. Man klejoja viens tārps pāris mēnešus, pirms nokļuva McAfee datu bāzē. Pats šiem 3x sūtīju, automātika katrreiz atbildēja, ka ne vainas, atdošot cilvēkiem testēšanai.

Link to comment
Share on other sites

Atsūtīja man šitādu zarazu.

Uz linka, protams, neuzspiedu.

 

Secinājums - arī diezgan inteliģenti cilvēki reizēm nesaprot uz ko spiež, jo .exe saņēmu nepavisam ne no p0kes.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...