Jump to content

Kapec es jus slimos cs'istus uzskatu par p0k3m?


mazuliitis
 Share

Recommended Posts

izdomaju, nedaudz paspeleties ar savu izteli...

 

Saksim ar to, ka tas ir temets vairak ka joks/prikols u.t.t Lai uzjautrinatu jus un liktu jums saprast cik jus esiet nezinosi lietas kuras uzskatat ka esiet zinosi.

Nosauksu iemeslus kapec jus cs'isti esat p0k3s (kartiba ir veidota pec random principa big_smile.png )

 

1)Visi csisti uzskata ka grafiskas kartes (dazkart ari fizikas kartes) videoatmina nosaka to cik spejiga bus videokarte ieks spelem u.t.t

2)Visi csisti zin tikai ms razoto softu (par tadiem ka linux, mac jau protams nav dzirdejusi)

3)Visi csisti uzskata ja ir piekeries kads tarpins tad kompis ir fiziski saluzis un tas ir javed pie "meistara" big_smile.png (laigan ir tadi gudri tarpini kas tiesam spej ilgaka laika perioda fiziski bojat cieto disku)

4)Visi csisti doma, ka kodolu skaits ir jareizinja ar takts frekvenci piem ja man ir q8300, tad lai iegutu takts frekvenci ir jareizina tie 2.5Ghz ar 4 un rezultata sanak 10Ghz

5) Visi csisti par ram zin tikai to, ka ir jaskatas uz Gb, vini nezin par tadam frekvencem, taimingiem, brendiem

6) Neviens no viniem nezin kadu lomu sistemas ilgdzivotspeja spele psu (bez tam nezin nevienu brendigo psu razotaju)

7) Visi vini doma, ka "datora kasti" precizs termins sistembloks sauc par Centralo procesoru...

8) Visi csisti doma, ka ar laptopu var erti spelet spelet (turklat dazi individi doma, ka pat pasas "rijigakas", ka gta 4) vini jau protams nezin par tadam lietam ka NEdzesesana, maza klava, mazais displejs, aiztures laiki u.t.t (varetu turpinat vel dikti ilgi)

9) Lielaka dala csistu nezin, ka interneta atrumu mera Mbit/sek (megabiti, nevis megabaiti)

10) Daudzi pat doma, ka ar letajam bezvadu periferijas iericem ka klaviatura/pele var normali spelet cs un citas fps datorspeles...

11) Lielaka dala nezin kadu lomu spele hdd kopejaja sistemas atrdarbiba...

12) Vini visi raksta ar tadam zimem/hieroglifiem ka: "tU d0m@ k@ 3sMu iDi0ts????? " (sis gan man labi nesanak)

13) Vini nezin, ka Intel pentium 4 @ uz 4.0Ghz ir lenaks, ka parastais 2.6 athlons (neklokots)

14) Visi vini doma, ka iegadajoties kadu no Nvidia kartem vini bus "krutaki" par ati/amd kartes lietotaju, jo redz nvidia esot "krutaks" nosaukums laigan specigaka single karte ir ati/amd razota hd4870x2...

15) Vel pat daudzi ar smadzenem neapdavinatie hdd particijas sauc par cietajiem diskiem big_smile.png

16) Vismaz 30% no csistiem lieto paligrogramas (aim,wh u.t.t) un vini doma, ka ar to ir "krutaki"

17) Vel ir tadi individi kas doma, ka ar savu integreto videosutu var spelet jaunakas speles uz augstiem isetatijumiem...

18) Vel dazi monitoru sauc par datoru big_smile.png

19) Vel daudzi lidzko uzin par attalinatas piekluves programmam, iemacas tas lietot uzskata sevi par hakeri big_smile.png

20) Liela dala csistu intreneta parlukprogrammu uzskata par pasu internetu un saka: "man ir opera internets"

 

 

Nu turpinat es varetu gandriz muzigi, varetu ari apskaidrot par katru no punktiem lai macaties no kludam, bet es neiesu teret laiku cakarejoties ar jums, tapec varat nemaz neprasit kapec tas ir ta...

Tas jau tikai joks un meginasim smieties kopa big_smile.png

 

© Copyright by mazais_puiseens

 

 

 

turpinam iepriecinat viens otru ar kadu sada stila rindinu :)

Link to comment
Share on other sites

Šajā vecumā meitenes neinteresē...

Labots - wolf
Link to comment
Share on other sites

mazuliitis

es viena csistu foruma iemetu, bet domaju ka vini to visu uzskatis par aplamam mulkibam jo pasi vien lieto vga ar 512mb videoatminu 64bit atminas joslas platumu u.t.t

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...